Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Chcialbym się dowiedzieć jak długo marcinek będzie lizał staremu na migu niech go cmoknie w kakaowe oczko

Al

Wszyscy jesteście marionetki w rękach wielkiego koncernu , umysłowi czy fizyczni jeden od drugiego uzależniony.

mt

Powiedzcie jak to jest ze lider z pakowalni, na niedziele urlopów pracownikom nie daje a sam kiedy chce urlop bierze bo jego nowa zdobycz potrzebujaca i zaspokajać musi co by w (usunięte przez administratora) nie kopnęła. Osiem godzin roboty tez jak widać nie ma, bo sterczy przy gwiaździe i zęby nawzajem suszą...aż rzygać się chce. Juz nie wspomnę o tym ze urlop to dama chyba ma gumowy bo wiecznie na nim siedzi! Może tak ktos łaskawie zainteresowałby sie co tam sie wlasciwie dzieje na tej zmianie PANIE DYREKTORZE!!!!

@mt

Odwal się od tego lidera to dzięki jemu masz większa podwyżke !#! Tak by znowu było na flaszke

@mt

jak ci nie pasuje to zawsze mozesz zmienic zmiane !!!! lider jest ok

@!@#

Hihihihi....jasneee jasneee....Nie ma to jak samemu się pochwalić

Yhyhhy....hahaha boki zrywać

tm
@Al

niemu... a nie jemu idiotko!!! no ale kolor włosów i zez zobowiązuje

@mt

tak sie sklada ze sa osoby ktore nic do niego nie maja,jak masz problem z liderem to powiedz mu to prosto w oczy a nie na forum obsmarowywujesz. prawda jest taka ze jak sie nie podoba to sa jeszcze 3 inne zmiany mozecie sobie wybrac gdzie sie przeniesc,inne dzialy tez istnieja,i tak dobrze wam juz nie bedzie

Jack

Ile wynosi podwyżka?

Hhh
@Jack

10% dla pracownika produkcji ok.260 zl

@Hhh

Dla ścisłości 10% pracownik produkcji, 9,5 % operator maszyn , 7% operator procesu a od 4 kategorii zaszeregowania 2,7 % (czyli tylko inflacyjna podwyżka)

Nicki
@Blade

A dodatek za niedziele i nocki bez zmian? Za staż pracy też jest jakiś dodatek?

@Nicki

Dodatek za niedziele i nocki bez zmian . Ale jest nowy dodatek naliczany od kwietnia za każdy miesiąc w którym pracownik nie był ani jednego dnia na chorobowym. Wypłacany kwartalnie czyli co 4 miesiące. Za miesiące od stycznia do czerwca 60zł natomiast za miesiące od lipca do grudnia 100zł.

@@##@@
@Blade

Nie co 4 miesiące ale co 3 miesiące !!!

@@@##@@

Zgadza się pomyłka z mojej strony. Co trzy miesiące. Tylko po co te wykrzykniki????

@Blade

Wy się znacie widać jaki poziom panuje . Żadna podwyżka. Frekwencyjna czy coś . To jest nasza premia roczna za nie chorowanie rozłożona na kwartały . Ale ktoś powiedział że pan j coś załatwił i już anioł zbawiciel że coś zrobił nic nie zrobił .wywalić związkowców itp po co on ? Siedzi na lince pilnuje zezowatej żeby nie musiała robić cięższych prac

@123

Ty weź się najpierw dowiedz dobrze a potem komentuj, 10% jest podwyżki a za nie chorowanie jest osobno naliczane ciolku

@123

Powiedz to liderowi w oczy a nie na forum wypisujesz, wszyscy mądrzy za plecami a jak przychodzi co do czego to sami swieci

Jack
@Xyz

Czyli ludzie babki chore będą pracować tylko aby premie dostać... Bardzo to mądre i higieniczne.... Gratuluję inteligencji. Będą kichać prychac na czekoladki... Nie ciekawie

@Jack

I tak chodzą chore bo im szkoda kasy, a za chorobowe jest liczone osobno, dodatek jest liczony osobno Jak ktoś jest mądry to mimo wszystko idzie na l4 jak jest chory a pazerny na kasę będzie pracować!!

??!!

A czy osoby bedace na macierzynskim tez dostana podwyzke??

Rr
@??!!

Po powrocie do pracy

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
Król

Król myjni chyba nie może się pogodzić z rozstaniem ze swoją zmianą bo ciągle ślini sie do swoich byłych podwładnych.....

;-)
@Król

Król myjni :-) hehe

Joanna

Znajdzie się osoba na tym forum, która niedawno uczestniczyła w procesie rekrutacyjnym w Cadbury i mogłaby innym użytkownikom napisać jak ocenia jego przebieg i pytania jakie zostały jej zadane na rozmowie kwalifikacyjnej? Może udzielicie jakichś wskazówek, które pomogą przygotować się do rekrutacji? Zachęcam Was do wypowiedzi w tej kwestii.

paczkowalnia
@Joanna

Może zorientuj się w temacie o jakiej rekrutacji piszesz??? jak wszędzie lipa... Nawet pakowalnia na jednej linii pracuje.

Zainteresowana

Jakie są teraz zarobki w man power na rękę?

@Zainteresowana

Marne brak sezonu Anglia wyszła z uni . Tylko Ukraina robi bo wciskają na siłę na Polaków się wypieli . Lepiej szukać gdzie indsiej

Kuba

Zajmijcie się pracą a nie kto z kim się "sypie" ludzie ogarnijcie się patrzcie na każdego a siebie nie widzicie.

B

Grzeczne dziewczynki tylko ze zmiany Z.K

Co nie
@B

Kilka by się znalazło takich co lubią rogi dorabiać swoim chłopom .

Bon
@Co nie

Szczególnie pakowalnia nie jaka Pani J mająca dziecko i faceta a latająca zliderem z c650.

@Bon

ciekawe czy wie o dwoch pozostalych dziewczynach

@Bon

Pań J jest kilka .

@mty
@B

Odgrzewacie stare kotlety... A z nowych to J z mopa i pani K z miga...

Tin

Chodzi o nazwisko

@Tin

Nazwisko to już dane osobowe może być kłopot.

@@mty

nie takie stare bo Pani M..... jest zona pracownika pakowalni...

Juz
@@mty

Ta Ma to wiem która ale J to ta mała co ta z okolic budziszowa pochodzi ?

xyz

Szejk
@xyz

Tak Mo...a A te randki ulatwiała im pani G.M. zwalniała wcześniej z pracy itp

@Szejk

raczej nie o ta Mo.... chodzi

@mjgsz

Zamiast zająć się pracą to wolał latać za swoimi podwładnymi dlatego tak nisko skończył

Al

Nisko? Przecież tuman nawet tam się nie nadaje!!!! No i kto teraz będzie prowadzał blondynę na stare biura?Biedna dziewczyna teraz się jej urwie

@Al

wy naprawde tacy tepi jestescie czy tylko udajecie?pakowalnia,czekolada i myjnia sa ze soba polaczone,maja jednego lidera

@hh%
@firmowy

ty jesteś tępy... myjnia ma osobno lidera hahaha

@@hh%

ciekawe od kiedy

@mjgsz

Od 1 kwietnia ????

Der
@Al

Że też jej chłop nie wie jakiego latawca ma w domu ....fuj....nikt go nie zna?trzeba mu powiedzieć

Fifi
@@mjgsz

Brak ambicji..... zawsze był pustak tylko baby w głowie a nie rodzina ......

Joanna

Bardzo Was proszę o powrót do prowadzenia merytorycznej dyskusji o Cadbury jako pracodawcy. Co możecie powiedzieć o obecnej kondycji tej firmy? Czy zachodzą w niej jakieś zmiany, które dotyczą osoby w niej zatrudnione? Wszystkie Wasze rzetelne opinie posłużą osobom, które chciałyby się u tego pracodawcy zatrudnić.

Al

Zakład jak zakład kobiety zawsze szukają dodatkowych wrażeń . Rywalizacja w każdej dziedzinie to i faceta można poderwać na złość tej drugiej.

koko

idioci

Life is brutal
@Al

Niestety kobiety sie nie szanuja. Nie klei sie w domu,nie ma brania to lata za liderem,ktory jest chetny i ja "dowartosciowuje"... zenada.. a w domu kochajaca rodzinka... fuuj...

Boy
@Life is brutal

Strzał w dziesiątkę. I jeszcze będzie wpierać że ją nic nie łączy - tak to jest jak się jest fanem disco polo :)

koko
@Boy

a co was to obchodzi kto z kim spi,kto z kim ma romans co? nie macie wlasnego zycia czy jest tak nudne ze zajmujecie sie cudzym?

@Life is brutal

masz kogos konkretnego na mysli?

@Life is brutal

czyzbys mowil o zonie logistyka?

Nikita
@koko

A co też romansujesz ..... Czy jesteś z tej słynnej wsi ha ha i twoja koleżanka też zdradza męża który tam też pracuje i biedny Chłopina nic nie wie że ma rogi......

@Nikita

Akurat nie mam czasu na romanse,a podejzewam ze masz na mysli zone logistyka....

@anonymous

To nie o logistyka chodzi.... pakowalnia , c650

@Dogi

tak a o kogo?z tego co mi wiadomo na c650 bzykane sa 3 dziewczyny przez ta sama osobe

@firmowy

Domysl się przez którą osobę.....

@Dogi

wiem przez ktora....wszyscy wiedza tak samo jak wszyscy wiedza ktore to takie madre,dwie sa z podfirmy jedna mezatka a jej maz pracuje przez firme

@firmowy

A ten pan słynie z bzykania. Jakie stanowisko taki sex. Ha ha

@Dogi

nie da sie ukryc,teraz bzyka co mu na drzewo nie ucieknie bo w porownaniu z dwiema to ta trzecia to okropna,fakt ze mloda ale... ciekawe kiedy meza uswiadomi ktos ze zonka przyprawia mu rogi

@firmowy

A on brzydki . No ale zawsze umowę można przedłużyć przez rozłożenie nóg.......ha ha

@firmowy

Jak na planie niemieckiego porn...

Juz
@koko

Ale się popisała nie wchodzi na opinie jeśli cię to razi .Jak ktoś nie lubi seriali to ich nie ogląda .

W sam punkt.

☺☺☺
@Dogi

jak nie pa roboty na pakowalni to zamawia M na c650 i znikaja razem a potem wracaja wymemlani,szkoda tylko jej meza.

Son
@☺☺☺

Nie pierwszy raz robi to pan M.

xyz
@Son

bardziej chyba chodzi o Pania M z podfirmy i Pana M z c650

love you
@Al

na innych dzialach nie lepiej.. maz siedzi w domu a zonka zabawia sie z liderem.. zenada..

@☺☺☺

zastanawia mnie jak mozecie byc tak falszywi i zaklamani,udajecie kolegow/kolezanki tego biedaka,podajecie mu reke zartujecie a nikt nie ma odwagi mu powiedziec ze ktos mu zone bzyka.

Bit
@!@#

Też tego nie rozumiem..... wszyscy plotkują ale nikt nie potrafi powiedzieć osobie zdradzanej.

@Bit

wydaje mi sie ze akurat maz Pani M... z podfirmy powinien to wiedziec

#&$
@!@#

Jeszcze troche sam sie dowie M.W z pakowalni ma juz takie poroze ze jeszcze troche i sie w futrynie nie zmiesci,biedaczek

Xxx

To widać w pracy, więc niczego się nie wyprzesz, tylko on jest zajęty.

Non
@Xxx

Czy te dziewczyny wszystkie są takie puste w tym cadbury i zabawiają się z zajętym facetami? Taką u was dalej pracuje a schadzki z liderem ulatwiała jej prowadzącą z pakowalni, Która sama ma męża. Nieładnie.

Ba

Ewelina to jest na wysoka, bo jeszcze jest druga niska

Xxx
@Ba

Ta z Bielawy młoda

Ba
@Xxx

Obie są młode, chciałem wiedziec którą Nieznajomy ma na myśli.

Nieznajomy
@Ba

Smolak

Buc buca na bucu bucem pogania

Skąd wytrzasnęliście tych prowadzących i liderów? Zgarnęliście ich na pierwszej łapance pod budką z piwem? Już taka tragedia na rynku pracy, że takie stanowiska obejmują ludzie, którzy w CV mogą się pochwalić jedynie bujaniem bykom jaj w PGR-ach, kopaniem rowów czy trzepaniem worków? Tutaj wyrobili się jak w betoniarce, obrośli w piórka i zgrywają wszechmogących. Niby wszystkie rozumy pozjadali, na wszystkim się znają a jak się czyta te ich e-maile, to aż oczy bolą. Zdanie nadrzędnie złożone to dla nich nie lada wyczyn. Interpunkcja według uznania a ortografów mnóstwo. Może trzeba im zrobić lekcję jednotematyczną jak się włącza autokorektę? Będzie trochę lepiej ale z poloneza i tak nie zrobi się porsche. Jednak kierownictwu to pasuje, mają wytresowanych ludzi, słupki się zgadzają a reszta jakoś będzie. Może gdyby tak wrócić do dawnych czasów i dać im spodnie z lampasami oraz gwizdki. Nie będą musieli dobrej miny do złej gry. Dopóki ktoś się nie zajmie tym bajzlem, nie dopuści się świeżej krwi to dalej będziemy się smażyć w tym piekiełku. Kumoterstwo, nepotyzm, klany rodzinne i wiejskie. A tym wszystkim zarządzają wybitni fachowcy, którzy ledwo eksternistycznie ukończyli OHP. Ci wspaniali specjaliści już dawno powinni pracować w NASA albo wykładać na Oxfordzie. Oczywiście kafelki. Albo niech zbudują sobie rakietę kosmiczną i lecą na Marsa. Przedmówcy dobrze pisali: cyrk, dom wariatów i planeta małp w jednym. Brak słów.

O czym ty piszesz ?

Iii

O tym co robiła w autobusie szeroko ustna alkohol strzelił do głowy i się działo z tyłu wszyscy widzieli

@Buc buca na bucu bucem pogania

Skoro pamiętasz czasy lampasów u liderów, to trochę czasu już tam pracujesz . 10 lat temu takie były . Skoro to taki cyrk małp ,marionetki itp to jak nazwiesz w tym cyrku siebie ? I co tam jeszcze robisz ? Nie wszyscy liderzy, prowadzący czy też ludzie na produkcji byli, a zapewne pewnie jeszcze są, tacy źli . A to że jeden zlikwidowany PGR tutaj się uchronił, to już inna historia . Widocznie Ty pracując tam tak długo,też z tego samego PGR lub co najmniej po sąsiedzku ściągnięty do pracy. I kiedyś calowales po rekach ,że prace załatwili, a teraz marudzisz, bo stoisz w tym samym gównie tyle lat i nie wiesz co z tym począć . Naszczescieie mnie już tam dawno nie ma ;-) A dinozaury kiedyś wyginął i odcierpią za swoje . A nie którzy już cierpią , czytają te smutne Wasze cadburowe forum. Do szkoły trzeba było chodzić .

z
@.j.k.k.

To z jakiej racji się wypowiadasz jak nie pracujesz widać Ci szkoda że już nie pracujesz

Rex
@.j.k.k.

Szkoła nawet nic nie daje... Więc nie cwaniakuj

@z

Szkoda bardzo :-)

Pracownik Mondelez
@Buc buca na bucu bucem pogania

Popieram. Trzeba uciekać z tego wariatkowa bo lepiej na pewno nie będzie.

Jok
@.j.k.k.

Kaka szkołą? Teraz liczą się wywalone cycki na wierzch przed liderami którzy się do nich ślinią.....

@Jok

Szkoła taka że jak właśnie nie chcesz cale życie robić na takich pegerusow w cadbury to trzeba się za siebie wziasc. Ale jak Wy tylko nastawieni na jeden zakład bo zawiozą dadzą zjeść za pół ceny a i ukraść coś słodkiego to faktycznie jak nie masz cycków to podawanie tacek i wkładanie czekoladek lub myjnia. Pozdrawiam zadowolonych a zarazem sfrustrowanych pracowników pgr Bielany Wrocławskie .

???
@Jok

Alez ty przyglupi jestes, albo płaska i z zazdrosci piszesz takie brednie. Z twojego pisania wiadomo tyle co z tego, ze jak idziesz (usunięte przez administratora) to w kiblu znajdziesz kupę???? no faktycznie tyle tu mozliwosci do wywalenia cycków, że szok. Już pomijając fakt ze nie ma komu.

Bik
@.j.k.k.

Tak tak wynoszenie czekolady jest ma porządku dziennym. Swojom drogą fajnie zakład pilnuje....

@???

Kupe to znajdziesz napewno w cadbury w kiblu, a nawet jak pamiętasz, lub jak nie pracujesz tyle to popytaj starszych , w szatni pod prysznicem . Może to Twoja skoro o tym wspominasz ;-)

Przyjaciel Diabła

Czytając te Wasze komentarze, mam wrażenie, że się uwsteczniacie. Z każdym komentarzem wylewacie wiadro pomyj na pracodawcę, na warunki pracy, na złe traktowanie.I może macie rację.Część Liderów i ich skrzydłowi to skostniały , lub już odpadający organizm i należy odświeżyć go przy pomocy kolejnego assesment'u, ale to zadanie dla Jarka i jego zespołu. Co do żali na forum(akurat na czasie mamy Wielki Post :) ), to takie sranie we własne gniazdo, powoduje, że normalni ludzie nie chcą zatrudniać się w takiej firmie. Co najwyżej frustraci, straceńcy, malkontenci i desperaci bez pomysłu. A może warto pomyśleć, co "Ja" daję od siebie, czy pracuję sumiennie i rzetelnie. Czy daje powody swojemu pracodawcy do właściwej reakcji, czy tylko ograniczam się do pie...przenia na forum. Tak naprawdę na zewnątrz jest jeszcze większy bajzel, ale nikt Wam prawdy nie powie...wszędzie jest wspaniale...do czasu. Dlatego zachęcam do zatrudnienia się w fabryce, tam jest spory potencjał, no i przywrócić równowagę dla zatrudniania Polaków

Gong
@Przyjaciel Diabła

Na bank to pisał lider.....

opel
@Gong

Oni takiego słownictwa nie znają nawet... A juz z pewnością wiedzą ze jest niski sezon i nie ma przyjeć w tym zakładzie.

Pracownik Mondelez

Niski sezon

Bxc
@Pracownik Mondelez

Nie niski sezon tylko Podgórna ukraińska wciska swoich ludzi nie informując kierownictwa za Ukrainę mają więcej kasy i Polaków odsyłają traktują ich jak przedmiot to co się dzieje mondelez to już przesada

Jjjj

Podziękowania dla związków robią wam biura itp zawracajcie innym gitarę i co składki płacicie i ch.. wie co jeszcze tak gadacie o podwyżkach i co i jajco dyrektor powiedział że nie ma po co i co każdy przytaknął nikt nic się nie odezwie zwiazkowycy powinni wywalić was dyrektora wstawić nowe kierownictwo co coś zdziala najniższa stawka zarobkową jaka panuje na Bielanach to właśnie ta firma nic dodać nic ująć. I co i starjki nie wiadomo co będziecie robić ta już to widzę jak cały czas tylko gadanie i nic więcej tak że jesteście siebie warci jak i ta fabryka i ludzie i te całe zwiazki

Troskliwy

Radze zajac sie tackowym z pakowalni ze zmiany Z.K. zachowuje sie jak osoba niezrownowazona psychicznie, zawsze zachowywal sie dziwnie ale teraz to przechodzi ludzkie pojecie, kobiety zglaszaja to liderowi ale jak widac bez skutku. Ostatnio byl bardzo zly a ludzie ze zmiany bali sie do niego odezwac, bo wydawal sie agresywny, najlepiej udawac ze sie nic nie widzi az dojdzie do nieszczescia, bo kiedy ludzie zaczynaja sie obawiac o wlasne zycie to oznacza ze na tej zmianie na serio zle sie dzieje...

bolivar
@Troskliwy

Który to taki kozak?

Patryk

Żenada ! Jak ja się cieszę , że już tam nie pracuje .

TW KANAPKA
@Patryk

Patryk nie wiesz może, ale my również się cieszymy, że nie musimy się z Tobą męczyć---------amazon-------lg-------eco-------kopanie rowów

jakos_sie_zyje_na_tej_wsi

Ten zaklad zaczyna przypominac dom wariatow i to w dodatku zarzadzany przez pacjentow a wy zyjecie afera rozporkowa bo przewodniczacy zwiazkow bawi sie w hugh hefnera. Ok, niech sie bawi, jego sprawa byle nie stanela mu pikawa ;) zwiazki dzialaja juz ponad dwa lata i co w tym czasie zalatwily? Zaklepaly 12 miesieczny okres rozliczeniowy, do tego wiecznie niski sezon i w gratisie pracodawca planuje wam trzy tygodnie urlopu wg wlasnego widzi mi sie. Ciekawe czy biura tez ida na urlop czy moze wezma W12? Bo przeciez tam jest zawsze huk roboty, widac bylo podczas ataku wirusa. Mieli wtedy czas na burze mozgow na ktorej linii wprowadzic nowe horyzonty ale zeby dyrektorowi powiedziec o wyniku ankiety na G&B to juz nie mozna bylo? Moze narysowali diagram, zadali sobie magiczne 5 x why i tak im wyszlo. Poziom absurdu w tym zakladzie rosnie jak ilosc pomyslow na nadziewakach ktore powinny isc juz w automacie. Chyba nie tedy droga zeby operator stal przy tablicy albo wyklejal tasmy, tylko obslugiwal maszyny. Bosy, wiry, kaizeny, problem solvingi, tablice a pracowac kto bedzie? Na pewno nie ci co siedza przy biurkach. Oni tez maja full roboty. Tak to jest jak sie dwa-trzy razy idzie na przerwe. Was sie czepiaja o 2 minuty albo wyjscie na fajke. Najlepsza jest klubokawiarnia na pakowalnii, widac jak ciezko zarobieni sa nasi przelozeni ogladajac facebooka czy allegro. Banda hipoktytow, brak slow.

Fu
@jakos_sie_zyje_na_tej_wsi

Liderzy zapracowani że szkóda słów... Nawet do klopa nie można wyjść bo nikt nie zastąpi...

Orion
@Fu

Zapracowani? Chyba W wc z babami z pakowalni....

@Orion

matole daj sobie na wstrzymanie co

Orion

sam jesteś matoł matole.

Kolezanki z pakowalni

Panie J a jak tam pana ulubienica Dajana cos dawno jej nie widzielismy w pracy czyzby musiala odejsc jakie powody przeciez tak dobrze pracowala na 3ciej lince naklejki tylko naklejala gdzie inni musieli robic za nia czekamy :)

Blondi
@Kolezanki z pakowalni

jestem w szoku.. Dajana i J...... w sumie są takie przypadki ale ciężko mi w to uwierzyć!

Vox
@Blondi

Takie przypadki się zdarzają? ??? Dobre sobie 40 lat różnicy. Króliczek i pley boy, tylko tak się zastanawiam na co ten króliczek poleciał. Żenada! !!

kuban
@Vox

Może myśli że zostanie prowadzącą... Tylko że ona jest głupia jak but...

"Króliczek "
@kuban

Nie musisz się martwić o swoje stanowisko... Zajmijcie się w końcu pracą zamiast węszyć i spekulować kto z kim jest i dlaczego... Chcecie się dowiedzieć, to zapytajcie wprost, a nie malujecie tyłki, kryjąc się pod pseudonimami. Nasze życie prywatne nie ma nic wspólnego z pracą i nie życzę sobie więcej głupich komentarzy na tej stronie, bo porozmawiamy inaczej.

@"Króliczek "

Widzę dajanka się odezwała . Czekamy aż zaczniesz robić jak inne a nie latać i udawać że robisz cos

babcia
@"Króliczek "

Nie bylas taka cwana przy czytniku... Słyszelismy i widzieliśmy jaka malutka sie zrobiłas gwiazdo przy prawdziwej kobiecie. Nie to co ty kosci skora i dziura!

@babcia

Według ciebie prawdziwa to wielka i gruba z tego co zauważyłem większość z was to grubaski żrące czekoladki dlatego nie ma wzięcia na lepsze stanowiska to musicie się mścić.

@Al

a twoim zdaniem baranie grubsze i wieksze dziewczyny sa gorsze?

@firmowy

Dla mnie tak właśnie jest .

żałosny
@Al

To sie nie chwal, pewnie masz za małego i jak kobieta jest bardziej pulchna to zwyczajnie nie sięgasz...

@żałosny

Zapewne jesteś tęga inaczej byś się tak nie nakręciła.

żałosny
@Al

Gruba moze schudnąć, a ptaszek jak mały to Ci juz nie urosnie.

aaaa
@"Króliczek "

...zycie prywatne ma sie w domu a praca jest praca!!Zaleznosc lider pracownik w tej sytuacji no coz jest palcem po wodzie pisana.Jak tu ocene pracownika mozna bylo zrobic uczciwie kiedy od swiat wije sie wspolne gniazdko.Gdzie jest kierownictwo tego zakladu.kto tu tak naprawde rzadzi,czy napewno ktos kto naruszyl w tak powazny sposob dobre imie firmy jest tak niezbedny w tym zakladzie??

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury