Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

x

Jak zakład ma zamiar ustosunkowac sie do obowiazku utrzymania minimum 1,5metra pomiedzy pracownikami w zakładzie pracy?

Aneksy
@x

Ciekawe gdzie są nasze aneksy i jak będziemy mieli podstawy naliczone w maju...

@@@#
@Aneksy

Aneksy będą wręczane po świętach ???? A podstawy naliczane z dniem 1 kwiecień

$

Czy ktoś wie czy jutro możemy spodziewać się wypłaty??

Jakie są zarobki na chwilę obecną Procownik produkcji

H
@Anna

2500 na produkci na rękę

Brak słów
@H

Przy dobrym "wietrze" chyba te 2500

Czemu nie potrafisz powiedzieć mu tego w cztery oczy , tylko (usunięte przez administratora) w necie. Brak odwagi.

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
Edek z fabryki kredek

Ciekawe czy kierownictwo podziękuje że prace z narażeniem życia i zdrowia swoim pracownikom w obecnej sytuacji

Produktovy
@Edek z fabryki kredek

dalej pracujecie? w trybue standardowym? Pewni etylo biura z domu :D

Pytam
@Edek z fabryki kredek

Dlaczego nikt się nie przyznaje ilu już ludzi z gorączką tu było... nikt ich do sanepidu nie odesłać tylko autobusami spowrotem do domu jechali. A ludzie którzy z nimi podróżowali zostawali normalnie na zmianie. Postawili szmelc za kilkanaście tysięcy na wejściu z którego śmierdzi skarpetami brudnymi Ale żeby zatrzymać zakład w trosce o pracowników to ich nie stać! Do Pani z bhp gdzie Nowa karta oceny ryzyka przecież jest realne zagrożenie ze właśnie w pracy możemy coś podlapac. My się boimy o własne życie a barany dalej uważają że systemy są teraz najważniejsze. Zryte berety macie nieroby bo ci którzy naprawdę na was pracują zdalnie czekoladek wkładać nie mogą!!!

YO
@Pytam

Jak najszybciej powinno się powiadomić sanepid i inne służby że ludzie z gorączka są odsylani do domu i nikt nic z tym nie robi

Mwgz@

Widocznie lubisz jak ktoś Cię tak bajeruje Pani Lip takie baba potężna ma też swoje zachcianki i zawirowania i nie rób takiej świętej z siebie o mnie jakby ktoś tak pisał to bym się wstydził wejść na zakład

Mwgz@

Najpierw naucz się pisać po polsku bo słabo Ci to wychodzi,,,,,,A skąd wiesz czy się mylę co do tej pani lip i przecież to suk,,,,,

Laleczka
@Mwgz@

Jak tam palety z batonem na czekoladzie przepakowane???? po najlepszej zmianie... Pani operator datę powinna sprawdzać a nie detektor panie liderzy... Ale fajka pewnie była co... Ale cicho sza bo się wyda. ..

Maks

Mwg lepiej miej się na baczności lepiej było by dla Ciebie by te wpisy na temat och lip zniknęły z forum jak chcesz śmiecie gębę całą bo jak nie zobaczę usunięty to ryja ci rozwale

X

Nie wiem chyba trzeba mieć naprawdę nudne życie osobiste żeby takie rzeczy pisać na forum. Każdy taki cwany przez internet, a co do czego to nie. Jeśli macie taki problem do Pani Lip to załatwcie to twarzą w twarz? Przeraża mnie wasz poziom intelektualny..

Maks

Mwg lepiej się bij bo jak Cię dopadnie to Cię zajęcie te wpisy mają być usunięte bo Cię udusze Gołymin rękami ja Cię dopadnie nie zostanie na tobie suchej albo Cię polamie Meg być wstydził takie bzdury pisać na forum to jest karalne wiem kim jesteś lepiej unikaj bo Cię zsjebie

Mwg
@Maks

Idz se pyknij tą lale albo se zw.. To sie uspokoisz a nie kozaka udajesz

Sami święci

Zadowolona jesteś z siebie... urosłaś w swoich oczach , zmadrzalas a może za lepszego człowieka się teraz uważasz , bo zrobiłaś sobie ucztę wylewajac pomyje na drugiego człowieka. Pamiętaj że jak robisz komuś krzywdę to Karma wraca ze zdwojoną siłą... Więc jak ci sie powinie noga to nie pytaj Boga dlaczego Cię to spotkało. Tylko pomyśl jaka byłaś szczęśliwa przez te parę dni pastwiac się nad Agnieszka. Ona ma wsparcie ciekawe kto tobie poda rękę jak sprawiedliwość Cię dosięgnie . Głowa do góry Agus co nas nie zabije to nas wzmocni.

Mwg
@Mwg

Kozak to pracuje na magazynie wg

Mwwh
@Mwg

Ta co sie rypała na. S&C w kinelku czy to kto inny ostatnio na nocce?

MGWz
@Sami święci

Wsparcie ma ciekawe kogo taki pasztet Pani lip i och nie rób jeden ;):)

@Mwwh

Tak to tą gwiazdą z szeroką pupa :):):) i wygląda jak barylka

Fed /30

Czy wy wiecie, że w takich firmach pracodawcy nie mają obowiązku informować, że ktoś z jego pracowników jest zarażony? Powinien, ale nie musi.

Bri

Z treści forum rozumiem że pracownicy nadal pracują, zagadza się?

@Bri

Napierdzielają, aż wióry lecą ;)

ktoś
@.

Do czasu aż ktoś będzie zarażony i wtedy postój

@ktoś

Zarażeni są na pewno, tyle audytów i obcokrajowców było w ostatnim czasie. Z resztą nie musieli się zarazić w pracy. Objawów też nie muszą mieć, żeby zarażać dalej. Strach pomyśleć co będzie jak faktycznie wyjdzie ktoś z dodatnym wynikiem. A tu tyle czekoladek ma iść w swiat.

Podwyżki

Co z podwyżkami??

Yyy
@Podwyżki

Hahaha kolego do 1go kwietnia jeszcze dsleko nie zartuj sb. Nie ma i nie bedzie

@Podwyżki

Chory człowieku martw się o przetrwanie swoje rodziny i firm bo nie będzie ciekawie

Jak szefostwo w Cadbury? Spoko traktują ludzi?

Spoko

Czy spoko to zapytaj nas... wszyscy mają zostać w domach bo mają rodziny o których bezpieczeństwo muszą zadbac . Biura mają pracować zdalnie a my jeździć pelnymi autobusami i pakować czekoladki. Stanowiska pracy mamy 30 cm od siebie. Gdzie są związki i rada pracownicza. (usunięte przez administratora) do roboty

Www
@Spoko

Biura zdalnie bo ktos ponoc chory

Za
@Www

W biurach chyba wszyscy!.

Tak
@Za

Zobaczymy kto zostanie z nami na pokładzie. Ponoć kapitan schodzi ostatni z tonącego okrętu...

Sam

Może ktoś napisze coś mądrego na temat zarobków, systemu pracy Benefitow, ale tutaj ciągle jeden i ten sam temat..żałosne

Mlody
@Sam

A wiec tak. Zarobki jak na te czasy marne. Bo wozkowi nie maja 3na reke babaczki na działach mają w garnicach 2.5na reke i caly dzien na lince proszenie o zmiane zeby wyjsc do wc ito. Operatorzy mechaniki maja w granicy 3.5/4k lecz polowa nic nie potrafi i zwykły magazynier czy pseudo operator musi za nich robic. Benefity jakies ubezpieczenie grupowe ale to nic takiego bo ubezpieczyc sie mozna wszedzie za podobne pieniądze. Karta multi sport 35zl jak przez firme 80jak przez podfirme. Dofinansowanie do posiłków 50% no i paczki na swieta. Czasy pod grusza okolo 400-500 pln

Sam
@Mlody

Dziękuję jeden mądry i odpowiedzi ma temat

Porażka

Poziom wywiadu do czekoramy na poziomie podstawówki. Ale beka w szatni była no tak to już się dawno nie bawiliśmy. Operator procesu na myjni cóż za elokwencja.

Koko

A Ciebie kto zastępowal ,?że tak dokładnie wiesz ile ich nie było

Z którą to się sypał

Koko

No jaka szkoda pracuj ,za to ci płacą. A nie za zagladaniem za innymi

Ona

A kto to K.R??

Toto
@Ona

Ktoś odważny na forum ,pisze tylko inicjały. Brakuje odwagi na całość

Ona

No jak wiecie kto to i tacy odważni jesteście to napisać imię i nazwisko a nie inicjały i się podpisać napisałem /am ja i także swoje imię i nazwisko , ale wy wszyscy odważni jesteście tutaj. Bo tak to o tych co piszecie to potem udajecie koleżankę kolegę, a na forum opisujecie osoby , gdzie macie okazję podejść i powiedzieć tej osobie co wam się nie podoba co was boli albo czego zazdrościcie. Zajmijcie się pracą i sobą , bo zachowujecie się jak dzieci... Pozdrawiam

Za

Ale przez Ciebie zazdrość przemawia.Boli Cię że znia ,czy te 2 godziny.

Ktos
@Za

Zeby jeszcze bylo o kogo, nie zazdroszczę, ale płacą im za prace a nie za dawanie 4 liter w toalecie. Ale jak wy lubie odwalac za kogoś robotę, zeby ktos mogl sie zabawiac w toalecie to współczuję.

Na Mini Eggs to (usunięte przez administratora) Zwłaszcza z tatuażem chłopak.

Praca

Czy są przyjęcia i jak pracuje się na 4 brygadach ?

opearator
@Praca

Jaki system 4 brygadowy jest ?>

@Praca

Figury guru glowa agus spotka sprawiedliwość te kto pisze i nie przejmuj się tymi wpisami bo ludzie są zawistni i podali sami maj zile życie po układane A jesz komuś je uprzkszaja dopadnie i kiedyś to samo

@Maks

Pisz ze zrozumieniem bo piszesz jeszcze gorzej jak dzieci w pierwszej klasie widać że potrzebny co słownik ortograficzny ja bym się przejmował takimi wpisami bo w każdej plotce jest jakąś prawda Pani lipi

Lola

8 marca Dzień kobiet !! wszystkiego najlepszego .Wszystkim Panią ktore sie nawzajem obrażają

Age za rękę już ja ktoś potrzyma gdzie indziej niż za rękę prostaczko oczywiście że mam się za kogoś innego bo na mnie nikt nie wypisuje na forum widocznie nie zła z niej su,,,,

Toj

Najlepsza jest z jordanowa z kwiatka na kwiatek . I po cichutku wychodzimy na lewo sobie z pracy - nie ładnie.

Sip

Prawda jordanów ma na czym siedzieć i czym oddychać urwała się z pracy bo miała 2 zmianę w cargilu rozladowala tira ze zbożem

Toj

Z Jordanowa jest ładna? Z tymi grubymi łydkami i blisko osadzonymi oczami i sztucznymi włosami? Padłem- ha ha.

Citi
@Toj

Ha ha - tragedia narodową i te bruzdy wokół ust i odrazu wygląda na 50 tke.

Msks
@Toj

Meg jak tam romansie kwitnie słyszałem że nie zile i się ładnie zamawiasz po kołach w pracy

Produkcja

Skoro tak cię to interesuje to podejdź i sama ja zapytaj a nie na forum to wszyscy odważni sa

Witamy nową lodzie. Na pakowalni

Oan

Która to ?

JA
@222

A co ze starą się dzieje ?

Deryk
@JA

Z Jordanowa jeszcze jest ???? musi uważać żeby jej sztuczne włosy nie odpadły.

???

Ciekawe która to??

Gal
@Deryk

Z jordanowa bawi się w Krakowie z facetem z Oleszny udanych Walentynek

;)
@Gal

Niech się bawi. Co komu do tego.

Xxx
@Gal

Co to Cię obchodzi.Młoda jest niech korzysta.Twoje wyjazdy dom-praca.

Dot
@;)

Ale ta Pani jest znana z niewiernosci

@Dot

Ale kogo to obchodzi co ona z kim robi?Ja wchodząc tu zamiast dowiedzieć się coś nowego o pracy jaki jest problem czytam tylko kto z kim co robi główny temat Jordanów i j.sz generalnie temat o samych prowadzących i operatorach nudne to jest już.przyjmujac się na zakład nie znałam ludzi A już wiedziałam kto Co robi i z kim reklama zakładu jak nic.

L

To poco czytasz zajmij się pracą za to ci płacą

Jerzy
@L

Cześć! Mam pytanie. Jak aktualnie kształtuje się poziom wynagrodzenia za pracę w tej firmie? Z góry dzięki za pomoc.

L
@Jerzy

Słabo jak przez agencję to dostaniesz dwa dni w tygodniu ale jeśli będziesz na stałym grafiku to coś koło 2500 zeta

@L

Żebyś ty był taki pracowity jak wysyłasz innych.

Hhh

Haha nie moge sie powstrzymać ale brawa dla operatora z Mig a i operatorki zabawiających się w wc ciekawe ile jeszcze takich da sie j... Za lepsze stanowisko

Wesoły
@Hhh

Operator z operatorka i lepsze stanowisko??? Hahaha dobre sobie... Zamiast pracowac to sie plotkami co niektorzy zajmuja...

Zostaliście już pity do rozliczenia?już połowa lutego.

Pity mają być do wydrukowania w systemie gdzie znajdują się paski do wypłaty

@:)

No dobra A jak mam go wydrukować jak jestem na l4 długoterminowym?

Xx

Masz login i hasło, możesz się zalogować w domu

DS

Pity będą wysyłane pocztą do osób nieobecnych, tylko trzeba sprawdzić dane, bo w większości są błędy w adresach

pacownik

A te nagrody managera to śmiech na sali szczególnie na migu .

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury