Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Noe

Hejka mam pytanie co dokładnie robi operator procesu , jakie warunki pracy i płacy czy warto składać CV.Dzięki.

Operatorka

Co za bzdury piszesz

Naiwni

Jestescie naiwni ze pracujecie w tej firmie stawka jak na najnizszej krajowej jedyne co to nocki was ratują ale to jest obowiazek pracodawcy jak i za weekendy. Ale edukacja stanęła. Wiele firm do okoła i robicie za 2.5 na reke żenada

@Naiwni

Kobietą już wysiadają ręce wszystko wypada z rąk bo przecież przerwa na podmiankę (jaką podmiankę kiedy zasówasz sama ) .Firmy się otwierają ,a zostaną wam tylko ludzie co im zostało moło do emerytury

Mi zostało mało do emerytury a i tak szukam innej pracy .Już uciekło sporo wyszkolonych operatorów .

Nie kłam

I co jak zasowasz sama to na przerwy nie chodzisz. Skąd Ty się zerwałes z choinki. Chyba nie zrozumiałaś co piszesz. No chyba ze dwie przerwy sobie Pani życzy na podmianke i jeszcze za zasówanie samej???? porażka. Właśnie przez takich jak wy nigdy nie będzie tu lepiej. Najważniejsze że ręce dwie macie. Myślenie już boli

@Nie kłam

Nie kłamię przerwę mam tyko jedną bo nie mam pleców ,tylko jest mi przykro że pracuje z takimi ludzmi jak Ty i przypuszczam że nie jesteś pracownikiem produkcji bo nie wiesz co piszesz .

Były naszczescie pracownik
@Naiwni

Dokładnie ale popatrz jacy są ważni strasznie , za te grosze na magazynie surowców to same wazniaki , takich cwaniaków rżną a wszyscy się śmieją , z nich po kątach , jakby sprawdzić poziom ich wiedzy okazałby się na poziomie dziecka z podstawówki hehe , żeby komunikatywnie angielskiego nie znać w tych czasach zal

Jerzy

Dużo tutaj prywatnych dyskusji i wymiany zdań pomiędzy pracownikami. Możecie wypowiedzieć się na temat warunków pracowniczych w tej firmie? Jak oceniacie tego pracodawcę?

N
@Jerzy

Warunki ok. Mogli by lepiej placic ale i tak uwazam ze zmienilo sie tutaj na lepsze. Pracuje w agencji pracy, staram sie dostac do firmy, czesto sie zdarza ze przez agencje mozna dostac umowe na stale. Firma ponoc zmienila strukture Ludzie z produkcji zarzadzaja teraz wszystkim. Widac ze mysli sie o przyszlosci. Sa takie linie jak cukierek czy pakowanie bombonierek gdzie te zmiany sa zauwazalne. Polecam, ciekawe przezycie i mozna sie nauczyc troche.

B.P
@Jerzy

Strach iść tam do pracy, bo zaraz cię obsmaruja. Wiem, bo pracowałam tylko 2 miesiące. Jak rozmawiałam z jednym kolesiem, to już jakieś ploteczki były obok na taśmie. On żonaty, a one na to hahahaha hihi, że i co z tego? Ludzie czyjeś życie to nie wasza sprawa. To miejsce było straszne.

Pitol...pitol...
@B.P

(usunięte przez administratora)Pracowałaś niby dwa miesiące i nagle teraz sobie przypomniałaś żeby na forum do nas zajrzeć i o tym napisac. Pewnie się ciagasz wywło do tej pory gdzieś po rejonach.

Stachu
@Pitol...pitol...

Jak tam pracuje więcej takich elementów jak ty, to faktycznie strach isc. Co to za opinia w ogóle? Żenada koleś.

rod

Gdyby pracownicy bojkotowali tego typu imprezy problem by znikł.Powrócono by do imprez rodzinnych tylko z talonami na żywność i by było taniej.Same chcecie takich pustych imprez gdzie mężowie i żony nie mają zahamowań sama byłam świadkiem kilku takich sytuacji,a potem wraca jedna z drugim do domu lekko wymemlona gdyby nigdy nic.TO NIE PIKNIK TYLKO ORGI...jak macie odwagę to pochwalcie się w domu co było na imprezie .

Ben

Chodzi ci o tę co pracuje na MIGU

Dajciespokoj

To nie jest miejsce na takie wyciąganie brudów , kto z kim i dlaczego . Kogo to obchodzi kto z kim to jest życie prywatne danych osób a nie , żeby każdy czytał to na forum . Jak ktoś nie radzi sobie ze zdrada drugiej osoby to są takie miejsca Poradnie specjalistyczne a nie żeby wyciągać i pisać to tu. Ale tej osobie która zaczęła ten wątek o to chodziło bo dawno żadnej dramy nie było a ludzie dawno jakiejś dramaturgii nie czytali i nie mieli o czym plotkować .

DYSZEL
@Dajciespokoj

Spokój baby

Freeedka
@DYSZEL

Brawo. To nie miejsce na takie żale. Po mieszać w to innych ludzi. Tutaj nie znajdziesz wsparcia innych tylko takie zainteresowanie, żeby mieć temat do plotkowania. A celem tego forum nie jest nasze życie prywatne tylko np nowe osoby chcą się dowiedzieć o warunkach pracy a nie o Waszych problemach prywatnych.

Ciekawość

Może jakieś nowości świeżości a nie odgrzewany kotlet sprzed 5 lat ..... Jak już się otworzyłaś i chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami no to słuchamy .Jesteśmy ciekawi co z kim . Skoro chcesz ustrzec przed nią to może coś wiesz na bieżąco ... My też chcemy wiedzieć !

Rob

@Ciekawość znajdą się wielbiciele na odgrzewany kotlet :) fabryka duża. Lepszy ryc jak nic, oby się nie struli konsumpcją...

Nieważne

Usuwają bo wstyd takie ścieki na zakładzie trzymać. I nie martw się już taka dumna nie chodzi. To dla twojego męża przefarbowala się prawie na blond? Szkoda tylko jej chłopa taki przystojny gość. Ale co się dziwić jak jej każdy chlop się podoba.

Hej

Mężczyźni bez winy też niestety nie są ... Jedno i drugie winne jeżeli obie osoby mają rodziny to w życiu żadna ze stron nie powinna pomyśleć o zdradzie . Raz zdradził / zdradziła będzie dalej to robić .

Rob
@Nieważne

Przefarbowana dla kamuflażu jak (usunięte przez administratora)wypłynęło na wieszch i zaczęło iwaniać. była ruda. Może dla operatora maszyn? kolejny za którym biegała. Szkoda jej chłopa, jest ślepy niestety..

Hej

powiedzenie stare jak świat , ponieważ służy przerzuceniu całej winy i odpowiedzialności na kobietę, tak jakby mężczyzny przy tym nie było, nie miał z tym nic wspólnego, stał z boku i kobieta go do tego zmuszała . Zdania nie zmienię dwie strony są winne . Jeśli masz rodzinę to trzymaj się tego a nie szukaj przygód i nie ważne czy to facet czy kobieta . Takie same zasady dotyczą .

FzgH

Tak od razu bo jak coś się dzieje to tylko na tym dziale . Jakby inne działy święte były . Tutaj wszyscy wszystko wiedzą ale pracą się nie zajmują .

M

Sara jak czytam te twoje wypociny to myślę że nie masz mózgu tylko miejsce na murzdzek

Kosmaty

Tu jest jeszcze jedna co daje na prawo i lewo. Z Jordanowa. Ma synka i faceta a łajdaczy się z każdym. Jak swego czasu były imprezy firmowe to wiecznie lądowała w samochodzie lidera i pod jordanowem się gziła rozwalając jego rodzinę. Ten lider już tu nie pracuje.

Lolek
@Kosmaty

Czy jej imie zaczyna się na M...?

Drew
@Lolek

Tak

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Alvarobeznogi

@obciach a skąd masz takie informacje bo ja nadal poluje na nie …

Nieznajomy

Cześć może akurat czytacie opinie na temat tej firmy kobietki. Chciałem pozdrowić dwie dziewczyny jedna ma włosy jasne druga czarne długie bo widziałem cię na parkingu nie wiem jak macie na imię nie mogę was zaczepić bo mam inne zmiany chodzicie w kamizelkach na wysokim składzie :) ????

Obciach
@Nieznajomy

Koleś nie osmieszaj sie.... może one tęczowe są.. ..

Nowa

Czy ktos moze udzielić odpowiedzi jaka jest aktualna stawka godzinowa przez manpower/randstad? Bo oferty sa ale oczywiście informacji ile placa nie ma.

Mistrz
@Nowa

Nedzna 16 zł

Nowa
@Mistrz

To juz sie nie dziwie ze nie pisza ile. Az wstyd ze taka niska stawka, a wyzysk niezly.

Mistrz

On dopiero się rozkręca na cukierku,jak wpadnie na pakowalnie to dopiero się będzie działo,stare koguty już się boją

Czekam

Pisz

Kto to ?

TyTyijeszczerazTy

Dajmy jej już spokój . Może zajmijmy się sobą bo nikt idealny nie jest

MWG

Kiedy wreszcie Lider MWG zwolni tego leniwca z paletyzacji co to potrafi przesiedziec na przekładkach pół zmiany i (usunięte przez administratora) nie boli

Czesiek
@MWG

Kogo ?

Ktoś...

Wyzysk kobiet... Zmniejszona ilość stanowisk, zwiększona produktywność... Coś strasznego... Zero jakości... Zero szacunku i współczucia dla pracownika PRODUKCJI. .. Aby tony się zgadzały... Dodają hajs do wynagrodzenia a jednocześnie zabierają dodatek za nie chorowanie. Bez komentarza

@Ktoś...

I do tego trzeba zasówać samemu żeby iść na przerwę bo przerwa na podmiankę to jest straszne co się teraz dzieje w tym zakładzie

Masz wybór

Zawsze możesz iść pracować do innego zakładu. Ale pewnie się boisz ze tam taki laser jak Ty sobie nie poradzi. I wcześniej czy później wylecisz na zbity pysk. Przecież możesz też się rozwijać. Firma prowadzi nabór na różne stanowiska. Do dzieła.

X
@Masz wybór

Smutne jest to ze ktos pisze o wyzysku a jedyne co potrfisz powiedz to idz zmień prace, moze niektórzy nie moga zmienić pracy? To powinno zostac zgloszone do inspekcji pracy ze ktos sie musi prosic zeby do toalety wyjsc. A w tej firmie jak nie dasz swoich 4 liter jakiemuś przelozonemu to tez nie odstaniesz dobrego stanowiska więc juz nie gadaj glupot.

@Masz wybór

Jak ty uważasz że zasówanie za dwóch to leserstwo to jest przykre pewnie masz wyższe stanowisko niż pracownik produkcji i chyba nie rozumiesz co piszesz

Odwaga
@X

Tutaj smarujesz, a jak trzeba to głowę w piasek chowasz. Dlaczego nie pójdziesz do dyrektora z tym problem. Dlaczego nie napiszesz do inspekcji pracy ze pracodawca nie daje ci możliwości potrzeb fizjologicznych zaspokoic. Swoim zachowaniem tylko przyzwalasz na takie traktowanie. A potem lament no do kogo.... czas pokazać charakter ,a wy tylko żale umiecie tu wylewać. No tak to niczego nie zmienicie!!!! Wybrałyscie sobie radę i zwiazki na czele z (usunięte przez administratora)/owła/zami i co chcecie powiedzieć że nawet dostępu do toalet wam nie zapewnili!!!! To na sran.... wam Ci ludzie!

Edek z fabryki kredek

Nie podoba mi się ze nikt nie kontroluje programu *mam pomysl* zwłaszcza jak żona jest odpowiada za program a maz pisze głupoty i i w ten sposób spłacają kredyt za dom

Opl
@Edek z fabryki kredek

O kim piszesz?

Zuzia
@Edek z fabryki kredek

Tak robią na magazynie zezowaty Staś.

Roro

Zamiast konstruktywnych wypowiedzi na temat pracy, warunków, benefitów czy atmosfery znajduję tutaj plotki, info o romansach itp. Rozumiem, że jest dobrze i największym problemem w głowach pracowników jest kto z kim i kiedy :) To znaczy, że firma dobra i dobrze się pracuje :)

@Roro

W same setno. Tylko lepiej by sie pracowalo gdyby zajeli sie praca a nie plotkami bo o romansach wszystko wiedza ale zajmowac sie praca to nie ma komu. Jak trzeba miec swoje nudne życie, żeby być tak ciekawskim i obczajac wszystko co sie dzieje i jeszcze wypisywać pod wymyslona nazwa i robic tu jakies akcje.

@Roro

Benefitów ha ha ha dobre.

małeńka

Dzień dobry mam pytanie czy może ktoś z was wie są przyjęcia

Lalalalalalala
@małeńka

Nie ma i już nie będzie. Przynajmniej nie na stanowisko pracownika produkcji.

Jarek

Gdzie podziała się nasza piękna fontanna? Ponoć kosztowała bardzo dużo pieniędzy, a przecież wszędzie szuka się oszczędności

Albańczyk
@Jarek

Czekościek już na złomie ????????

Pracownik Mondelez

Zaczyna się robić głośno o przejściu na 12 godzin ze względu na oszczędności w transporcie

Bubu
@Pracownik Mondelez

Ale to już pewne??? Narazie puki co to cisza w firmie... Oni wszędzie szukają oszczędności...

@Pracownik Mondelez

Juz ja widze jak te wszystkie stare babki beda robic na pakowalni po 12 h, jak juz po 8 maja dosyc

Pracownik Mondelez
@T

A kiedyś był system 12 godzinny i jakoś robili.

ZZ
@Pracownik Mondelez

Naprawdę przestańcie już powielać te plotki o 12 godzinnym systemie...zgodnie z kodeksem pracy tam gdzie są warunki szkodliwe nie ma takiej opcji A poza tym w zakładzie są dwa systemy pracy...więc o jakich oszczędnościach mowa gdyby pracodawca musiał dołożyć jeszcze jeden kurs na godzinę 18 ? ....zanim coś napiszcie to warto najpierw pomyśleć..ponoć to nie boli !!!

@ZZ

A co to za problem lepsze oslony zamontuja zeby halsu nie bylo i juz masz po premii za szkodliwe, myslenie nie boli :)))))

Man14
@T

Lepsze osłony szczególnie na produkcji...

@Pracownik Mondelez

Jeśli tak to zrobią to dużo ludzi się zwolni .Ludzie mają rodziny .Pracując 8 godz. już jesteś wypompowany a co dopiero 12 godz.plus dojazdy .Większość będzie poza domem 16 godz..

@Pracownik Mondelez

Kiedyś nie było takiego tempa i wyścigu szczurów

Fotomontaż
@Man14

To co ty robią to pic na wodę... ludzie mają covida na DMS-ie są a po 20 minutach już nikogo w zakładzie. Tyle że co mieli rozgnieść to już poszło. Technicy nakaz przyjścia do pracy i nieważne że też z kontaktu. No ale wy biurowi się nie macie czego bać bo na zdalny w domu siedzicie.

Man14
@Fotomontaż

Ja biurowy??? A na przyszłość czytaj przed wysłaniem bo słownik za dużo miesza pozdro

Chodzą słuchy że związki coś kombinują na niekożyść pracowników .Ja się wypisuje to był błąd z tymi związkami

Mow

Jakie sluchy, bo nikt nic nie wie...

p
@Mow

Popytaj na pakowalni one wszystko wiedzą

ppp

Związki związkami i tak bedą działac dla swojego interesu .Dyrektor niech sie lepiej zajmie kumoterstwem liderów.

ZZ

Nie prościej jest podejść i zapytać ? a nie powielać te brednie na temat Związków.....komuś musi bardzo zależeć aby zniechęcać pracowników i dlatego rozsiewają takie plotki.....żeby nie ZZ to przez ostatnie trzy lata mielibyście po 2 % podwyżki a nie po 10%...Ale prościej jest krytykować niż samemu coś zrobić ????

?
@ZZ

Może było by lepiej gdyby ktoś był inny przewodnczącym i zastępcą .

@0

A kto ci przeszkadza może sam się zaangażujesz

Nastka

Witam. Czy w chwili obecnej są przyjęcia przez Pod Firmę?

@Nastka

Zależy jakiej narodowosci jestes XDDD Jak z państwa na litere U to na pewno sa miejsca

T

No to nie łudziłabym sie ze sa miejsca, z resztą oni daja oferty na strony manpower, randstad, olx tez wiec jak tam nie ma no to nie ma.

Nastka
@T

Dziękuję za odpowiedź :-)

Norbercik
@Nastka

Nie na razie nie ma wgl przyjęc nawet na stałe grafiki niby przestój mają i znów tych z agencji zwolnią a potem przyjmują ....

@Nastka

Daj sobie spokój nic dobrego się dzieje w tej firmie

małeńka

Ta firma jest ok tylko etatów nie ma szkoda troche ale już pracuje na magazynie są fajni ludzie i atmosfera fajna pozdrowienia

Klaus

Uważajcie na blond z Jordanowa zaś mocno odkurza samochody liderów.

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury