TERYTORIUM

Żórawina

Opinie o TERYTORIUM

anonim 2011-02-02 22:44
Pracodawca, nie szanuje pracowników(źle ich traktuje).[usunięte przez moderatora].Pracownik jak śmieć.
Służby powinny zająć się ......Od BHP począwszy
Bardzo duża rotacja pracowników/najlepiej zatrudniać na czarno lub umowę zlecenia.
nie jesteś zmuszony to omijaj tego pracodawcę
anonim 2011-02-02 22:44
Pracodawca, nie szanuje pracowników(źle ich traktuje).łamie wszelkie zasady.Pracownik jak śmieć.
Służby powinny zająć się ......Od BHP począwszy
nie jesteś zmuszony to omijaj tego pracodawcę
anonim 2011-11-09 18:08
omijać szerokim łukiem!!!Totalne dno,[usunięte przez moderatora]pierwsza liga.Traktowany jesteś jak śmieć zero dbania o jakiekolwiek przepisy!!!
ppp 2011-12-10 17:52
Szukam kontaktu do byłego pracownika.
Aleks 2016-08-14 22:46
No jeśli chodzi o terytorium i okolice wrocławia to ja mogę powiedzieć tyle, że wszystko jest w porządku i nie budzi zastrzeżeń ani trochę, nigdy nie budziło
Edyta 2017-08-01 08:37
Dawno nie było nowych opinii na temat pracy w TERYTORIUM. Ktoś z Was jest pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej o tym na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można obecne liczyć.
Zostaw swoją opinię o TERYTORIUM - Żórawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERYTORIUM