Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Palety

Mondelez dostal paczki a agencje tak samo pracuja a nawet lepiej i nic nie dostana zal

Pros dalej
@Palety

Żałosna jesteś

@Pros dalej

Jednak szczyt ambicji dostac paczke jak widze .. a czy ktos wam broni isc na firme i je dostać? Lepiej pakowac czekoladki i narzekac jaka firma zła . Sie ciesz ze masz gdzie pracowac nie podoba sie to do nestle idz

Pracus
@123

Tak pracować jak firmowi o ile to można nazwać pracą kiedy nie wejdę na MWG wozkowi siedzą na fotelach wszyscy na telefonach razem z Brygadzista i to jest praca w niczym nie dorównanicie pracownikom agencji

Tsa
@Pracus

Moze troche i w tym prawdy ale odezwała sie wagowa . Szczyt ambicji przyniesc wtykiety na palety. A Ci nikt nie broni zrobic uprawnien i dołaczyc . A jesli twoj szczyt ambicji to paletyzacja to pozdro

Pracus
@Tsa

Odezwała się wozkowa

Paczki

A co taka bieda ze na czekolade was nie stac paczki wam w glowie gdzie dla firmy to koszt 5 pln ? Niech hajs dadzą a nie paczki idz se do sklepu i kup a nie narzekasz

Palety

Kiedy agencje dostana paczki

;)
@Palety

Najlepiej zapytać w agencji

Fakt
@;)

No dzień pracują niektóre Panie i pierwsze o co pytają to nie co trzeba robić i jak tylko kiedy paczki dostaną. Bo tak im Panie w agencji mówiły jak się przyjmowały ze paczki będą.

Dlaczego my mamy wypisywać zagrożenia przecież to należy do Pani od BHP ona za to bierze pieniądze. My nie mamy na to czasu chyba że chodzi tu o to żeby nam zabrać premię tony są najważniejsze

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

!!!

Z jakiej lini bo o tych inicjałach znam kilka

Magazyn Nel

Ale mam beke z tego wpisu to takie żałosne kiedy nie jesteś wstanie spojrzeć mi w oczy i tego powiedzieć desperacja robi swoje :) cóż ty zawsze będziesz za moimi plecami gadała i tam jest Twoje miejsce koleżanko ???? patrz się i komentuj dalej buziaczki

Magazyn

Jak tak uwielbiam starych to pilnuj swojego, księżniczko ????

BabaJaga

Dla sprostowania to nie chodzi o osobe z magazynu !!!

Kiedy świąteczne paczki mam nadzieję ż będą fajne jak zawsze .

A Ty (usunięte przez administratora)jestes masz juz sieta?

RÓŻA

Hej ja mam pytanie jak jest w tej firmie czy pracuje pan Przemek Komar i jak płacą dziękuję za odpowiedź

Król Albani
@RÓŻA

No niestety pracuje i kasa.

Pacownik

Może tak by wysłać prowadzących na lekcje dobrego wychowania bo tak jak się odzywają do pracowników to już jest chamskie nie mam na myśli tylko jednego działu może by tak zajądż się ukrainą .

Teodor

Jak to co. Medalista z igrzysk w chodzeniu slalonem.

Co się dzieje z tym zakładem żadnego poszanowania dla pracowników ukraińcy nie chcą pracować, na zakręcie nie bo im się kręci w głowie ,tu nie bo kartony za ciężkie ,są zmęczeni a my to nie?tylko donoszą do liderów a najlepiej im wychodzi wynoszenie czekoladek niektórzy liderzy to widzą i nic z tym nie robią.Tak to jest jak ma się dwie prace gdzieś trzeba odpocząć

Masz rację na wszystkich liniach tak jest z ukrainą czekolada , mig i ,cukierek .Jak ukraina ma drugą pracę to gdzieś musi odpocząć bo ruki bolą .

@@@@

Brawo już uciekają ludzie z pakowalni .Wszystkiego najlepszego z ukrainą koordynatorzy będą za nich pracować, a oni będą żądzić zero szacunku dla Polaków

Daleko nie
@@@@@

Jacy koordynatorzy... przeciez zostaja tylko liderzy. To oni wedlug zorientowanych w biurach podobno się wszystkim zajmują. Szkoda że nie przyszło nikomu do głowy sprawdzić jak to wyglądało od nastu... lat kto co robił i za co odpowiadał. Wystarczyłoby sprawdzić loginy na jakich zgłaszano produkcję.robiono rezerwację rozliczano produkcję i robiono raporty. Jak wiele innych rzeczy. Oszczędności. A ważące na pakowani i na migu zostają. Operatorki wag..... no jaja

@Daleko nie

Operatorki wagowe masz rację to jaja ale ktoś musi co godzinę wychodzić na szluga .

W naszej fabryce nie brakuje i nigdy nie brakowalo (usunięte przez administratora) Ale jedna szczegolnie sie wyroznia, slyszalam ze u nich to rodzine. Nie dajesz (usunięte przez administratora) komu trzeba i dlatego nigdy nie awansujesz...

Chce wiedzieć

Podaj inicjały i linię bo wszystko kasuja

Jolo
@Chce wiedzieć

Czy to sławna M...?

@Jolo

Tak jest

kandydat

Mam propozycję pracy na MIGU jako pakowacz czy coś możecie powiedzieć jak tam jest czy warto się zgodzić

!!!
@kandydat

NIe polecam wykorzystywanie a na niektórej zmianie mobing

@kandydat

Zasuwasz za 4 szkoda zachodu a zarobki najniższe

Ja tu bylam

Dokładnie. Ludzi nie ma Ale najważniejsze są słupki i systemy. Liderzy osrani o swoje stołki nic z tym nie robią. Nie zgłaszają problemu w skompletowaniu załogi bo wyjdzie ze sa nieudacznikami. A przecież mają zacząć robić to co teraz kazali wykonywać koordynatorom. Liderzy byli tylko od akceptawania urlopów i rozmów jeden na jeden. A podobno tyle obowiązków mają na głowie. Ja już zmieniłam i zachęcam resztę niedocenionych.

Byly/Przyszly

Czy J. Jaszczur jeszcze pracuje w firmie?

;)
@Byly/Przyszly

Nie niestety nie pracuje

Jaszyr

Pracą nazywasz chodzenie na kawe i wyjsvie na fajeczki co chwile?

Haha

Nie broń go bo widzialem jak wychodzi do paleciarni i pali jeszcze setki wiec zamilvz

Ktora na pakowalni chetna na miły wieczór z tylu na parkingu ? Chętnie sie zabawie :)

Patrycja z magazynu chętna

Zuzia

Może masz rację, te jej nogi mówią same za siebie .

Krowa
@Zuzia

A twoj ryj kołku co mówi .... ze Ci co z niego wali

Misiek
@Krowa

Ktora to ostatnio na nocce na rampie z paletami z chłopakiem siedziala intensywnie? Lider wie bądz brygadzista?

Lider
@Misiek

Lider nic niby nie wie i nie powie bo pewnie sam w tym bierze udzial 8===@

HyderZone
@Misiek

Pewnie ta co ubiera krótka spódniczkę , że jej (usunięte przez administratora)widać . Czymś trzeba świecić jak się w głowie nie ma , pewnie to tytułowa "Zuzia" co innym dupy potrafi obrobić a imiona wymyśla jakby nikt nie wiedział , że to ona. Cześć "Zuziu"

Ken
@HyderZone

Ta z tymi grubymi nogami z M

Sztuczne Rzęsy,pazury i GMP
@Ken

Niech tapeciary z fabryki zeskrobia tony szpachli, zdejma rzęsy i odkleja pazury. Żeby panowie zobaczyli ich naturalne piękno. Pobieranie za małych spodni żeby stringi się odznaczaly pod nimi też nie jest seksi. Na takie szczucie tylko zdesperowani lecą.

Mig
@Sztuczne Rzęsy,pazury i GMP

To prawda blądyna ze strzelina ma więcej tapety na twarzy niż sama waży no i poco się pytam

@Mig

Żebyście mieli o czym tu pisać jak widać. Tylko jak już bierzesz się za ocenianie, to popraw błędy bo zaraz ktoś ciebie oceni i stwierdzi , że lepiej być blondyną z tapetą niż analfabetą.

Cisza
@Blade

No widać ludzie zadowoleni z podwyżek. (usunięte przez administratora). Gratulacje

@Mig

A co to kogo obchodzi A Ty jesteś łysy i brzydki ,magazynier i wozkowy ???? Ha ha ha

Kolo
@Zuzia

A ty jesteś wytapetowana blondi z sztucznymi rzesami do odganiania much Hahaha

Twoja matka
@Tomek

Synek , a w ryj nie chcesz dostać ? Tomeczku, Tomeczku co z ciebie wyrosło. Że ja takiego Cieślaka musiałam urodzić.

Ban
@Zuzia

A co aż tak jest zdesperowana niech usiądzie na przekładkach i odpocznie jak zawsze zresztą

@Tomek

Chcesz się zabawić to do klubu tam fajnie grają i sobie poskaczesz

Alex

Dziekuje blondynce z pakowalni za uprzyjemnienie drogi do domu wcześniejszymi igraszkami na parkingu za.fabryka odezwe sie jeszcze :*

Trick
@Alex

A czy to blond z Jordanowa?

@Trick

To juz zostawie dla Siebie ;)

@Alex

Jeżeli znią baraszkowales to po caoglaszasz na lewo i prawo taki chojrak z ciebie wstyd.baraszkuj dalej

zadowolony

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i kolesiostfo

Pppp
@zadowolony

To kolesiostwo to jest na wszystkich liniach wszędzie jest pełno d. (usunięte przez administratora)

Surowce

Fajnie na magazynie surowców kończy sie prace za 15 smieci nie wywiezione . Dziadki sie spieszą by dłużej w autobusie posiedzieć?

Irena
@Surowce

Witam, forum Tobie nie pomoże. Doskonale Wiesz, gdzie to zgłosić!

Anka

Nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) operatora z LC

Hejjli

Co się na tym Migu dzieje ?

Karierowiczki
@Hejjli

No z tamtad i z pakowalni się wywodzą wszystkie romanse. Ciekawe kiedy karierę zrobi kolejna panna z odzysku p. Ko..... Bo chyba na ciepłej posadzie wagowej nie skończy. Tak swoją drogą co to jest (usunięte przez administratora). za stanowisko???

A to już chwyt poniżej pasa dajcie już spokój

Brutal

Podejrzewam że twój Ojciec bo jak by to przeczytał co piszesz spalił by się ze wstydu a potem zrobił test. Ludzie dajcie spokój siedzicie w Fabryce przerzucacie czekoladki cały tydzień nie macie swoich problemów. Czy naprawdę pracuje tam banda (usunięte przez administratora) Facet że się zwolnił bo kto by chciał pracować z tak sztucznymi i zawistnymi osobami. Robicie sobie cyrk z czyjegoś życia? Przecież na tym portalu można sprawdzić IP i potem uczynić cyrk z twojego :) Myślenie wcale nie boli. A jest to portal dla osób szukających pracy i naprawdę nie miał bym ochoty się tam zatrudnić.

Neutralny

Kodeks karny art. 212 lub 216.

Xxx
@Neutralny

Kodeks karny i mamy konfidenta????

Smieszne
@Xxx

Co ma kodeks karny. Kiedy ktoś mów i prawdę i może to udowodnić.... tylko się pograzysz.

@Smieszne

A widzisz niewierność w tym kraju nie jest karalna ,za to publiczne znieważenie już tak. Choćbyś nawet miał swoje dowody i mówił prawdę ,nie ma to znaczenia . Nawet za udostępnienie czyjegoś zdjęcia czy nagrań można cię pozwać. Także prawdę swoją zachowaj dla siebie ,bo któregoś dnia trafi kosa na kamień .

@Hejjli

A co Cię to obchodzi zajmij sę swoim życiem.

Brawo

Brawo ty... A pomawianie jest wtedy kiedy nie ma prawdy w tym co się mówi..... A my mamy dowody dla sądu ze prawda jest to co się mówi więc powodzenia.

@Brawo

Znieważenie to nie to samo co pomówienie, poza tym wystarczy dokładniej zapoznać się z kodeksem by wiedzieć , że nie wystarczy mieć dowody na mówienie prawdy aby uniknąć kary. Czym innym jest powiedzenie komuś w oczy tej prawdy a zupełnie inaczej jest traktowane publikowanie w internecie takich rzeczy.

Rob
@Blade

W takim razie koniec dyskusji, bo połowa fabryki znajdzie się w sądzie... Pogadajmy o benefitach i podwyżkach.

Toś dowalił
@Rob

Czyli rozmowa o niczym. A kasę to dostają tylko (usunięte przez administratora)

Prawda.
@Blade

Nie mogę się doczekać..Piotruś dowie się z kim tak mocno się przyjaźni jego niewierna żona udając, że to z nim pisze po 24 na whats ap.... Wszystkie przywrócone wiadomości, połączenia po godz 24 w roamingu itp. z karty sim zostały przywrócone i będą kluczowym dowodem w sądzie. Trafi kosa na kamień, trafi.. Czasem warto otworzyć oczy.

@Karierowiczki

Wagowa operatorka ha ha tylko gorzej z obsługą maszyn ale kasa idzie na konto

Operatorka

Tej kasy jest tyle co kot napłakał 150zl brutto wiecej niż pracownik produkcji a odpowiedzialność jaka duża

@Operatorka

Co masz na mysli odpowiedzialność? Reke w spodniach lidera co chwile? Czy od czasu do czasu wkladanie kartonów i wyprasek a cos sie sypie to drzecie sie do mechaników i na utrzymanie ruchu ?prosze Cie nie ośmieszaj sie

Wg
@Operatorka

Skoro masz operatora i Ci zle to sie zwolnij jest pełno firm w okolicy i dają 4k na reke na dzień dobry Ale ameby tylko gdakac na pakowalni potrafią jak im źle

Kpina
@333

A kto na zmianie koordynator J.P liczy ile palet trzeba zrobić, kto na magazyn chodzi sprawdzać ile trzeba dorobić poprzedniej zmianie... Wy? No nie tylko zwalili swoje obowiązki na operatorów.

@Operatorka

No tak odpowiedzialność co godzinę na papierosa ( i jak mnie nogi bolą) .A nas to wszystko boli nogi a zwłaszcza ręce wysiadają .Spokojnie już niedługo ludzie zaczną uciekać do innych firm ,zaczęło się od operatorów a za nimi pójdzie reszta .

Wg

Nie pojdzie reszta bo na pakowalni to większość tepe pi.. i będę gdakac i sie (usunięte przez administratora) i nic nie zrobią

No i prawidlowo

I uważam że to lepsze niż żalenie się a siedzenie dalej , w tej firmie , każdy powinien dbać o siebie , i o swoje zarobki aby były większe , a nie wypisywać tutaj i wyzywać szczególnie tych co poszli , no każdy dla siebie chce jak najlepiej , i nic w tym złego przecież

@Operatorka

Odpowiedzialność ha ha chyba z telefonem w ręce

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury