Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Kwiat

W życiu możesz mieć wszystko Pięniadze sławę co tylko chcesz.Tylko pamiętaj żeby wziąć że sobą odrobinę empatii kultury i szacunku do innych.

Maja

A wiadomo co to za spotkanie z dyrektorem w czwartek?

ELVIS
@Maja

Nie wiesz co za spotkanie, chyba nie pracujesz zbyt długo ? Nic nowego. Pracuj bezpieczniej, szybciej i taniej, oszczędności, oszczędności i jeszcze raz oszczędności....

Czy nowo zatrudnione osoby w Cadbury otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ela

Chciałabym wiedzieć jak wygląda 4 brygadówka w firmie? Są różne dlatego ciężko określić. Czy to jest po 6 dni pracy po 8 godzin czy po 12.

Blade

Tu nikt nie ma czasu odpowiadać na takie pytania,wygrywasz ich z tematu. Gdybyś zapytał kto ma z kim romans to od razu mnóstwo odpowiedzi ????. Ja ci odpowiem: tak ,jak się zatrudniasz masz umowę o pracę,u nas nie ma umów zlecenie. Nawet przychodząc przez podfirme dostajesz umowę o pracę tylko na krótki okres.

Blade
@Ela

Są dwa systemy czterobrygadowe. Jeden 3 na 1( 3 dni pracy ,jeden wolny),drugi 7 na 2 ( 7 dni pracy na 2 wolne ,a raz w miesiącu 3 dni wolne w weekend)

@Blade

Na krótki okres ok , pewnie na dwa tygodnie hehe , to ja podziękuje xd,xd,xd

R
@No nie

Na miesiąc

@R

Na miesiąc również podziękuje ,na miesiąc umowa to naprawdę rewelacyjnie Szkoda nawet aplikować

@No nie

Uciekaj z tej firmy jest coraz gorzej bo sami prowadzący rozkoszą covida zamiast siedzieć w domu

Już siedzą w domu bo muszą mamy nadzieję że długo!

Jeszcze trochę

Posiedzi w domu a potem na czekoladę awansuje na młodszego po starej dobrej znajomości z Line liderem

Lider
@Jeszcze trochę

Podobno na cukierka już jest wybrany tylko dla formalności puścili ogłoszenie.

@Lider

Ciekawe ktora zaraz poleci pod biureczko

Do następnego pikniku
@Haha

No bez jaj przecież były zaręczyny na fb i tyle radości i niedowierzania???? więc chyba już temat biurka i jego zakątków pod jest zamknięty. Do następnej imprezy firmowej.

@Do następnego pikniku

Do imprezy to bedzie kolejna pewnie jakas z pakowalni małolata albo z mwg

Antoni

Pewnie tak tak samo jak te pożal się Boże wozkowe z MWG nie nadają się do niczego żenada

Janusz

Jak jesteś ciekaw to się spytaj ????proste i logiczne

Byłam widziałam
@Antoni

Zgadzam się , z Tobą w 100 procentach , ale nie tylko na Mwg , a na surowcach to co tacy niby pracowici , jasne słyszałam coś na ten temat nie polecam tej pracy nikomu , chyba że ktoś lubi obrywać za innych.

Jop
@Byłam widziałam

A najgorsza zmiana na MWG to jest zmiana dziadka

Bunia
@Jop

Jakiego dziadka? Jak tam sami dziadkowie!

Jop
@Bunia

Zmiana Pana J,D

Trisz

Stawiam na blond z Jordanowa

Daga
@Jop

Najgorsza zmiana to jest tej młodej wszyscy robią a ona siedzi z telefonem w ręce

G&B
@Daga

Prawda najgorsza jest ona wielką panią udaję

@Blade

Wow to naprawdę , super haha , to ja już na etapie rekrutacji podziękuję

A wiadomo co z maseczkami?? Do kiedy będziemy je nosić w zakładzie ??

Urszula
@:)

Nadal musicie? Tak z ciekawości, bo w sumie to pandemia się skończyła.

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Dzień dobry tu pracownik modelarza che być operatorem maszyn wydałam CV i i zero odpowiedzi fajna fima

Irena

Witam, zły początek to i zły koniec.Tak agencja pracuje, brak szacunku do siebie i firmy.Pozdrawiam.

Barbara

A kiedy dokładnie to cv do nich poszło?

@Barbara

Już dawno chyba że dwa miesiące temu a teraz znowu wysłałem

@Barbara

O kurde, naprawdę musi Ci zależeć, ja to chyba focha bym już strzeliła za brak odp :/ Nie martwi Cię to, że faktycznie mogą mieć jakieś takie olewające podejście?

@Barbara

Dzień dobry ja chyba mam to gdzieś bo znajdę pracę w niej firmie

Miro

Idź do kluska na czekoladę to urlopu przez 5lat nie zobaczysz

Jao

Dokładnie. Szanuj się i powodzenia ;)

Kamila

I jak tam dostajecie chociaż te 20zl/godz czy czekoladki dalej w sredniowieczu zostaly z ta swoja stawka godzinowa?

@Kamila

Ile zarabiamy to jest tajemnica a ciebie niepowinno to obchodzić jak tu nie pracujesz.

@Pracuje

Czyli malo skoro nawet wstyd sie przyznac

Weronika
@Pracuje

Tajemnica bo macie jakieś klauzulki w umowach że nie wolno podawać, czy tak z czystej ludzkiej życzliwości nie napiszesz? Jemu może nie warto bo się naśmiewa, ale powiem Ci że człowiek by chciał wiedziec, ile się zarabia na produkcji.

@Weronika

XxI wiek a pindy z pakowalni nadal nie mają nawet 20 brutto :'D

Sara
@Xde

Stawkę na godzinę mają tylko pracownicy agencji, a stali pracownicy mają stawki za miesiąc.

@Sara

No to pochwal sie ile na umowie pewnie 3000 brutto czy teraz 3100 jak najnizsza krajowa . Smiech na sali gdyby nie premie to rypiecie na tasme za najnizsza krajową

Pinda z pakowalni
@Xde

Wstyd się przyznać ale to prawda.

Sara
@Sara

Trzeba było się uczyć, to byś zarabiał więcej.

Slonik

Heja ja czytam te opinie ale jak narzekacie to zmieńcie pracę i płace ja to zrobiłem i jest ok a wy narzekacie to wy decydujecie co robicie i ile zarabiacie nara

Zofia
@Slonik

Dokladnie , ja tak zrobiłam i lepiej wyszło niż przypuszczałam ,

Urszula
@Slonik

No też jestem tego zdania, ale wiesz nie każdy też zawsze może zmienić sobie tak z dnia na dzień. A tak z ciekawości.. Pracowałeś tutaj tak? Co było takim ostatecznym powodem, że no dobra już teraz się zwalniam?

Fanki z Ukrainy

Zaś Kondrat z c650 to fajne ciasteczko muszę kiedyś tam podejść do niego i zobaczyć jak pracuje na enrowerze z tej strony Żenia i Saszka.

Koa
@Fanki z Ukrainy

Ze średniowiecza jesteś? Kto zaczyna zdanie od ,,zaś"…? Serio

Maria
@Koa

Wogóle wpis nie miejscu , aż strach czytać jak to kobiety już całkiem w tych czasach szacunek straciły szok

Kkk
@Maria

Druga rzecz co na to osoba bliska żona dziewczyna narzeczona , może facet ma . No ale jak zdążyłem zauważyć przyjaciele ze wschodu nie myślą o takich rzeczach najwidoczniej . A szkoda

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Cadbury?

Dyrektor

Przynieść CV

Jerzy
@Dyrektor

No tak. Widzę krótko i na temat. Teraz są prowadzone jakieś rekrutacje? Ile trzeba przejść etapów żeby się dostać?

Mala
@Dyrektor

Dzień dobry tu Agata mam pytanie czy można się dowiedzieć co mam zrobić żeby być operatorem maszyn co wysłałem CV i nic

Stef

Iść na czekoladę i strugać pawiana przed tym... Czymś co trudno nazwać liderowaniem. Zero wiedzy na stanowisku pełnionym. Tamtejsza lideryzacja wymaga przynajmniej 5lat szkolenia żeby w ogóle zaskoczyc że pracuje z ludźmi nie w zoo. (usunięte przez administratora) zwierzęcy

Ankiety
@Stef

Kazał ankiety wypełniać przecież wiadomo że czytał co ludzie pisali bo sami zanieść nie mogliśmy tylko na biurku trzeba było zostawić . A chętnie by jedna z drugą dopisała ze na jego zmianie to zamiast pracować na swoim stanowisku to udaje ze rządzi operatorka e.m i druga nic nie robiąc tylko waży a.g a pensje za liderowanie bierze Pan z rady pracowniczej tzw ten co włazi w ..... A robić na nich musimy my i wy nam karzecie ankiety wypełniać. Jak wszyscy to widzą i nic z tym nie robią. To po co było likwidować stanowiska koordynatorów. Jaka to oszczędność. Jak za nich po trzy osoby teraz robią.

Ciekawe czy dadzą paczki wielkanocne które tak obiecali i zapewniali związki ,cz dalej będą ludzi (usunięte przez administratora) .

Aneta

A w święta bożonarodzeniowe dostaliście paczki?

Odwazna

Taka jesteś odważna tutaj, jak większość,Ale zeby podejsc i w oczy zapytać kogoś ze związków albo w hr to już tchórzysz

Nie będzie pisali na stronie związków

Giebii
@Odwazna

Te drewna związkowe typu przerwa czy jak on tam , z innego działu makaron czy klucha, dajcie spokój. To to samo nie wie po co jest więc komuś tyle samo załatwi

Nieznajomy

Jedna zmiana na czekoladzie wogole jest nie zorganizowana, jeden nie zgłosi że nie przyjdzie, to drugi który zgłaszał ma wolne musi Lecieć do pracy bo ludzi nie ma. Nie umieją sobie z niczym poradzić, jednej osoby zabraknie i już zmiana stoi bo nie wiedzą co mają robić. Po co te Ludzie wogole tam pracują, skoro nawet nie umieją wykonywać obowiązków które do nich należą, tylko muszą polegać na innych. Nie wiadomo za co wam płacą tam wogole.

Fred
@Nieznajomy

Nic nowego na MWG jest podobnie jeden gorszy od drugiej nie dają rady z niczym

@Fred

Mwg to jeszcze nic jakie asy są na msur , heh chłopakom się wydaje że Bóg wie gdzie pracują , info dla was jesteście tylko zwykłymi parobkami , żadna ta wasza praca ambitna nio chyba że dla kogoś szczyt ambicji to praca na magazynie .no faktycznie życiowe osiągnięcie ,

Koleś
@Haha

Słuchaj baranie większość ludzi pracuje na magazynie żeby utrzymać rodziny i mieć na życie (usunięte przez administratora)

@Koleś

Więc wypadało by pokazać to w pracy a nie przed nowymi udawać Bóg wie kogo

Król maciek
@Koleś

Dobrze powiedziane ale praca praca, życie życiem , ale zwalanie swoich błędów na innych to jak to nazwać słucham. No tak a co tam niech ktoś dostanie (usunięte przez administratora) a co ważne że nie ja , żałosne

Al
@Haha

Dokładnie w sedno , na magazynach to już większość to takie (usunięte przez administratora) że aż przykro , a z surowców to już wogóle

Król maciek
@Al

A i takie małe info , dla panów z surowców przedewszystkim , do nieznajomych osób w pracy mówi się per Pani /Pan jak już coś .

Hmm

Sorrki ameno to co niby znaczy , chyba amebo jak już .

Siwy

Za to wy macie ambicje największe , sami (usunięte przez administratora) a zwalicie na kogoś . Taka prawda .

Sorry

Może sobie ktoś nie życzy żebyś walił na ty , ma do tego prawo .

Mariusz
@Siwy

Dokładnie tak jak mówisz , najpierw każą coś zrobić a potem kłamią że tak wcale nie mówili , a najlepsze te ich żale do obcych osób hehe bo kogoś to interesuje maskara

Venia
@Nieznajomy

Zapewne kluska czy makaron lider jak zawał tam, ta zmiana pewnie. Człowiek nie rozgarnięty który nie radzi sobie totalnie na stanowisku zaglądając stylem żurawia za biurka chyba nawet nie wie po co siedzi.

Były Wawel
@Mariusz

Szczególnie jeden czekoladowiec. Niby lider. Niby bo nadaje się do smarowania łożysk w szafach

Mistrz

A Ty dzbanie gdzie pracujesz? Masz 30zł chyba za 2 godziny!!!! Fakt 19 zł nie jest rewelacją,ale są większe dodatki niż za płotem lub w Magnicach.a po zatym 8godz nie 10,5.Są plusy i minusy ale niestety wszędzie stawki podobne jeżeli chodzi o zwyklego pracownka produkcji

Amatorze
@Mistrz

Widze Ameba nie rozumie mozna pojsc na kuchnie gdzies pracowac tylko trzeba chciec zrobic sobie jakis kurs . Dostawca pizzy zarabia wiecej niz wy w tym (usunięte przez administratora) w dodatku nie musi sie prosic zeby go ktos zmienił by skorzystać z toalety. Nie da sie szamc.c ukrainie tak jak wy dajecie . Ale myslenie widze zostawiliscie w rosporkach u liderów itp..

Aaa
@Mistrz

Wieksze dodatki walne sie na plecy ... tak sie cenicie . Godzina twojej pracy to dla firmy zysk z 1-2 bombonierek gdzie lekko na godzine na osobe robicie po 100 jak nie wiecej bo wam linki podkręcają . Ale wy tego nie widzicie . Ale rząd takich potrzebuje jak wy co bedą (usunięte przez administratora) tycke wiecej niz najnizsza bo dostanie dodatek nocny 20 zl smiech. Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) zrób sb uprawnienia za mniej niz 6k na reke za 8 godz i to nawet nie pracy fizycznej nikt nie pójdzie Ci pracowac. Ale jak slepa kurka ma ambicje pakowac czekoladki to pozdrawiam

Rozporek
@Amatorze

Ambicje o czym Ty piszesz... one takiego słowa nie znają. Tylko wkładać czekoladki się nauczyły przez 20 lat nawet jak teraz jest potrzeba na inne linie iść jako wsparcie to na l4 nagle połowa ląduje bo jak tu nauczyć się czegoś innego kiedy potrafię tylko pakować bombonierke.

@Rozporek

Dokładnie tak jak mówisz i te biegniecie na stołówkę czy fajke czy kibelka kto to widzial sie prosic by go zmienic do kibelka w kazdej NORMALNEJ pracy sie idzie nikt nic nie mowi ale jak szczyt ambicji to pakowac czekoladki i brac za to te 15 zl netto to podziwiam

Firma
@Haha

a o proszeniu i lansowaniu sie aby wziali czy jest sie na firmie to juz nie wspomne szczyt 21 wieku to bycie zatrudnionym przez firme . No luksus gdzie u normalnego pracodawcy to norma

@Aaa

6 k na rękę masz ciekawe jakie uprawnienia zrobiłeś chyba spadochroniarza.skoncz pieprzyć takie bzdury nie stety nie jest tak dobrze dookoła jak piszesz .skoro wszędzie tyle płacą to co tu robiłeś? Znales stawkę

Ttt
@T

(usunięte przez administratora)robilem 3mies i o 3 za dlugo ale odlozylem by zrobic sb uprawnienia. Samo prawko kat b daje Ci duzo mozliwosci nie wspomne o C . Wozic beton za 6k na reke przy pełnym zusie czy byc dostwacą co kolwiek amebo

@T

Praca w gastro co kolwiek daje Ci duzo mozliwosci ale jak ma sie ambicje by pracowac na produkcji i nic wiecej to pozdro

@Xde

I tak to nie zrozumie wiec sie nie produkuj bedą latac jak jak sleoa kura za ziarnem . Aby lepsze stanowisko na pakowaniu vzekoladek miec . I cieszyc sie jednym weekendem w mies gdzie normalny czlowiek ma co tydzien . No ale klapki na oczy cała doba w miesiącu stracona na dojazdy nie zrozumie

Xxx

Rozejrzyj sie na olx i innych platformach na bielanach wszystkie fabryki dają w okolicy 5 k . Wracając do tematu 6k brak ambicji by zostac kims wiecej niz pracownikiem produkcji ? Liderem czy prowadzącym i miec minimum 6k? Dalej do Ciebie to nie dociera ze w 21wieku mozna wiecej xarobic poza czekoladkami?. Odnosnie dojazdow pracy na wioskach w biedronce bys miala 3k na reke jak nie lepiej tyle co w tej firmie. I bys nje tracila dni na dojazd tego nikt nie liczy co wstyd na kasie siedziec? ..

@Xxx

Widze zatkało am.ebe wiec tam robotaju by UK lzej mialo a wy zanich robotaju tam dalej jak macie zero ambicji

@Xde

Nie ma sensu rozmawiać z takim gamoniem jak Ty!!! Piszesz że gdzie indziej 6k potem 5 i że można zostać TL zastanów sie o co ci biega i co Cię obchodzi skoro niby tutaj nie pracujesz zjebie

@T

(usunięte przez administratora)to Cie zrobił yo po pierwsze po drugie daje Ci przyklady . Bys przejzała na oczy są setki ofert pracy gdzie mozna dobrze zarobic (usunięte przez administratora)

@Haha

Setki przykładów a tępaku siedzisz i czytasz bo tu pracujesz !!!! Inaczej byś nie czytał albo Cię zwolnili bo się nie nadajesz!!!

@T

I to jest właśnie typowe ich myślenie albo pracujesz albo cię zwolnili bo się nie dajesz , nie dociera do nich że niektórzy co tam przychodzą to się jeszcze uczą , a nauka kosztuje lecz jak wszystko kiedyś się kończy , i idzie się do lepszej pracy.

No raczej się mylisz

Nnn
@Hmm

Inni dostają jak dadzą (usunięte przez administratora) jak młoda szperkowa dajanka

@Nnn

No nie pochwalam takich sposobów , ale jak mówie każdy niech żyje , swoim życiem . Chociaż ja w tym zakładzie byłam krótko to dziwię się niektórym , znam podobne osoby ale one raczej nie latają po produkcji jak już tylko siedzą w biurach .itp

Powiedzonko
@Hmm

Bo wiesz co ktoś mi kiedyś powiedział jak kraść to miliony , i podobnie jest tutaj jak się ....... To konkretnie i z konkretnym , jeśli już haha

Ha

Ja mam 40 to czym się chwalisz? Widać że jesteś prymitywny,nikogo nie obchodzi gdzie robisz pustaku

...

Którego?

Maja
@Ttt

Dokładnie tak jak mówisz ale oni zadroszcza nam , poprostu jednej zmiany , popołudnia w domu weekendy też musiałabym zwariować żeby robić w systemie 7 /2 albo 3/ 1 , no naprawdę musiałabym zwariować , jeszcze za te marne grosze .

Wiem kto i gdzie ludzi znam

Weźcie się w końcu za liderów - czekolada ,pakowalnia, zboki, nieroby, obmacywacze. Jeżeli nikt tym się nie zainteresuje, to zajmie się tym PIP.a do nich jest duzo więcej rzeczy. Pan J.S , Z.K , J.K , i (usunięte przez administratora) wiedzący sterownicy kierownicy pokroju A.K Sprawdzenie efektów 17.03.22 ludzi sprawdzających w zakładzie 36 osób. Zgłoszenie do PIP w razie dalszego Takiego postępowania nastąpi 20.03.22. kopia wiadomości zostaje wysłana do działu kierownictwa, zarządu i rady nadzorczej.

Kiedy ocena pracownika już luty

!!!

Nie będzie bo boją się co ludzie powiedzą .

Dobra zmiana
@!!!

Nie boją się niczego a Pana W mają głęboko w poważaniu. Wystarczy zobaczyć na czekoladę ile osób chodzi teraz żeby zrobić robotę jednego koordynatora. Na jednej zmianie Pani zdjęta z linii zgłasza palety i raporty robi za lidera na jego loginie. Na drugiej jest Pani ważąca i operatorka w zielonym czepku przy biurku jako wsparcie. Kosztem ludzi na linii. No faktycznie się pozmienialo. Robotę jednego koordynatora z racji oszczędności teraz trzy osoby wykonują. Brawo wy! To samo tyczy się pakowalni tam i owszem są koordynatorzy logistyki Ale mówimy o wozkowych którzy woża czekoladki i opakowania. I liczą dla pań w biurze ile czego trzeba zamówić. To oni chodzą po linii i sprawdzają. Panie logistyczki nawet nosa z biura nie wystawiaja. Dostaja gotowce i tylko w plik wpisuja. A potem zapisuja się do projektów . Może gdyby same robiły rozliczenia a nie wozkowi to by projektow nie było dlaczego inwentaryzację źle są robione. Na migu operatorka wag co godz na fajce . No ale jak się ma plecy to nikt uwagi nie zwróci. I tak się pracuje w tym zakładzie . O zaczyna się latanie po parkingu i sprawdzanie maseczek. Wstyd ludzie z was durnia robią tylko autobusy za szlaban wyjeżdżają i maseczki w kieszeniach. To samo jest w drugą stronę zakładają jak wjeżdżaja pod zakład. Może ten co ma dyżur i sprawdza jest chętny na transport z nami po trasach?

Ha
@Dobra zmiana

Co do czekolady to ok. Ale (usunięte przez administratora) Cię obchodzi kto i jak w autobusie jeździ!!!! Od tej maski to masz niedotleniony mózg jeżeli masz!!! I nie nazywaj wózkowymi osoby które podstawiają palety bo co niektórzy to nawet prawa jazdy nie posiadają.

@Ha

Myślisz, że wgl kiedyś te maski pójdą kiedykolwiek w zapomnienie? :/ Czy raczej wątpliwe?

Marlena

Mam pytanie.Czy ktoś z Rawicza dojezdza do Mondeleza do Wrocławia?

Covida już nie ma bo tony zwiększone a co z podwyżką cisza

MWG

Panie z działu BHP zapraszam na MWG gdzie jest układany 5 asortyment ME jest podawany z wysokiego podestu pracownikowi który stoji niżej i odbiera ciężkie kartony czy to jest zgodnie z przepisami zobaczymy

Man14
@MWG

Żeby czasem pani inspektor nie przyszła. Teraz trzeba 6 bosaków in minus wymyślić plus komentarz. Myślisz że nie ma co robić? Trzeba to będzie przeczytać i co najgorsze pewnie komuś zaraportować. Znowu będzie ubaw czytając te wypociny okraszone błędami jak dobra kasza skwarkami. Wózek lepiej podpisz bo po premii a że tym wózkiem nie da rady nigdzie dojechać bo wszystkie trakty komunikacyjne zastawione paletami o szlakach dla pieszych nie wspominając to tylko chwilowe trudności .Tak spier...paprzyć p.Stefana robotę to chyba trzeba być 5 kolumną.

P. Stefan to był ktos
@Man14

Niech się szanowne Panie z bhp do pracy wezmą żeby wypadków nie było a nie na ludziach wymuszają bosy srosy żeby ludzie zwyczajnie na siebie donosili bo komentarze pisać trzeba. A one będą siedziały przy biurkach kupry będą im rosły i tylko protokoły powypadkowe będą trzaskac. A może by tak się trochę wykazały żeby uniknąć tych wypadków drogie koleżanki.

!!!
@P. Stefan to był ktos

I jeszcze te wypisywanie zagrożeń nam za to nie płacą niech się wezmą biurowi za to i Pani BHP

Leon
@Man14

Za czasów Stefana BHP było na najwyzszym poziomie .a teraz ?to co ta pani wydziwia to jest cyrk! Nie nadaje się kompletnie do tej roboty.

@Leon

Zgadzam się w stu procentach z Tobą .

Albańczyk
@MWG

Skoro jest nie zgodne to symulujemy ze coś Ci się stało podczas tej czynności ze cię mocno boli i maja pogotowie Ci wezwać. Zobaczysz zaraz jak wszystko się zmieni i jak lider i Panie z bhp beda sikały w majtki żeby wypadku w pracy nie zgłosić. A myślicie że elektryki dla czego kupili?

Haha

Wiec tyrajcie dalej na tej pakowalni jak nie macie ambicji godzina waszej pracy to wartość jednej bombonierki a na godzine zrobicie ze 150 jak nie lepiej. Jak nie macie ambicji by sie rozwijac i swiata poza produkcją nie widzicie w zyciu nic nie osiągniecie . No chyba ze wybór linki na pakowlni lub innym dziale

Trzeźwo myślący
@Haha

Jeśli Ci ludzie przez całe swoje życie nie mieli żadnych ambicji i pomysłów na siebie, więc zaciągnęli się do tego zakładu to co im da szukanie ambicji na stare lata? Większość z nich to do emerytury chce tam dotrwać.

@Haha

Wyżucili cię z pakowalni i ciężko ci się z tym pogodzić

Hahahahaha
@Pracuje

Tak napewno bym za tym płakał :') za tyraniem na lince proszeniem sie by zmienili mnie do wc . No bez kitu to moje zyciowe ambicje . Jak dawno w tym (usunięte przez administratora) mnie nie ma a Cie boli bo nie masz wiekszy ambicji niz pakowanie czekoladek

@Hahahahaha

Jak cie długo tu niema to skont wiesz jak tam jest ,teraz są automaty i pakują czekoladki dużo się zmieniło i niema na o narzekc

Xxx
@Pracuje

Automaty zwane wami i polecam słownik ortograficzny . Ale 'skond' mozesz o tym wiedziec jak swiata poza pakowalnią nie widzisz

Automaty

Automaty przy ktorych i tak latacie . Ktore robią setki czekoladek tak jak i wy a godzina waszej pracy to jeden kartonik

Kakao
@Automaty

I CO ZATKAŁO KAKAO BRAK ROZWOJU BRAK AMBICJI PAKOWAC NIE GADAC. TYRAC GODZINKE ZA JEDNĄ BOMBONIERKE

@Kakao

No i jeszcze lotto dla zwykłego pracownika to jest chore. Kłódki może by tak nosili Panie z biura .A Pani Alinie to już chyba się w głowie poprzewracało .Operatorzy to rozumiem ale nie zwykły pakowacz szkolenia ,egzaminy kiedy jest na to czas jak człowiek styrany .Powinna pamiętać jak ciężko było na myjni.

Sweet

Najgorszy zakład w jakim pracowałam , można nawet pokusić się o stwierdzenie że stawki jakie oferują , to są grosze w porównaniu do innych zakładów , za to wymagania mają z kosmosu .

@Sweet

No dokładnie, inne zakłady podnoszą stawkę,jak na wakacjach usłyszałam że podnoszą stawkę o całe 50gr XD to podziękowałam na etapie rekrutacji

@123

Nawet pokusze się o stwierdzenie że jeszcze oczekują wdzięczności że pozwalają pracować , hi hi , albo lepiej niedługo to może z tysiaka człowiek będzie im odpalał że pozwalają wogóle przyjechać , do tych luksusów

lola

mam pytanie czy na mwg są jacyś fajni mężczyźni do wzięcia bo widziałam dwóch nawet nawet..

ala
@lola

nikogo ciekawego tam nie ma. może ze dwóch na Siwka zmianie się nadaje a jeden to na pewno...

XOXO

Leon "Podobno " to ty z nim autobusem JEZDZISZ A od koleżanki z Wroooo to się odczep bo to fajna Kobieta pozdro Leon - kolega z równoległej zmiany w tygodniu (czasem)

@XOXO

Nie ma Cię kto .... ze tak szukasz byle miał..... masakra Ale z musisz być wstretna ze na forum szukasz wolnych.

Paletyzacja

Panie liderze MWG proszę zrobić porządek z pracownikiem paletyzacji o pseudonimie (usunięte przez administratora)który wyzywa krzyczy i poniza pracowników paletyzacji inaczej sprawa ta zostanie zgloszona gdzie trzeba prac paletyzacji

Duży olaf
@Paletyzacja

A może Pan bandziorem na rację i poprotu trzeba niektórych wysłać na testy trzeźwości i nie tylko ????

Ziutek
@ala

A ciekawe który to się nadaje z tej zmiany?

@Paletyzacja

Bandziorek wczoraj zdał UDT i od stycznia na firmę przechodzi jako wózkowy

@Mistrz

Jesli ambicje zyciowe to zdac udt na widlaka to powodzenia w dalszym rozwoju

@Xde

Są logistycy którzy nawet prawo jazdy nie posiadają a co dopiero udt,a ty xde to pewnie tackowym jesteś taki jest twój rozwój

Z..... strony
@Mistrz

Tutaj jest coraz gorzej. Na nic nie ma . Płacą za durnowate pomysły pt naklejki itp a jak się coś psuje to pieniędzy nie ma... Ale na premię dla siebie to gora zabezpieczyla pewnie sporą pulę. Za te (usunięte przez administratora).. oszczędności które niby wprowadzi. A liderzy już się śmieją że dalej będą mieli osoby od wszystkiego tyle że nie będą mieły etatu. Czyli taka pakowania tyle ze w całym zakładzie 5 pomocnikow angaze operatorow dla pan wazacych itp A na linii dalej nie będzie komu pracować. Maszyny się sypią. Ale nie ma część na wymianę bo budżet się wyczerpał. No ale mamy już nowy rok więc zobaczymy. Jak tak dalej będzie to nas zamkną dzięki takiemu zarządzaniu. No chyba ze o to właśnie chodzi. Dla nas czajnik a dla R&D wigilia w ogrzewanych namiotach. Dlaczego zdjec nie dodaliscie w czekoramie. W tej firmie są równi i równiejsi. To samo dotyczy kantyny pracowniczej . Jak obiadek to dla biura rarytasy a dla pracowników zepsute pierogi itp. Ludzie się skarżą ze jak dla świń jedzenie Ale to czuły punkt dla Pani która za to odpowiada. No fakt jak ktoś zna koszt jaki firma płaci za nasze posiłki. I prawdę mówiąc to fikcja ze doplacaja nam połowę ceny bo kontraktu za nasze posiłki nie pozwolili zmienić od kilku lat . Więc kto liczyć potrafi to chyba jest świadomy że to my sami za wszystko płacimy. Dlatego do (usunięte przez administratora) będzie bigos, hot dog, kaszanka i zapiekanki. Na śniadanie, obiad i kolację. Pozdrowienia dla Pani od kantyny. Szczęśliwego Nowego Roku. Bo się niektórym zapomniało złożyć życzenia załodze.

MWG
@Z..... strony

Może mnie ktoś oświecić dlaczego lider MWG Pan PK jeździ do pracy służbowym autem A inni liderzy nie??????

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury