HFP SA

Bielany Wrocławskie

Opinie o HFP SA

Zadowolony z HFP 2010-03-16 16:44:10
SUPER (usunięte przez moderatora) FIRMA!!!!!!
mix 2012-10-01 21:43:51
Firma i praca może i fajna ale wypłaty do kitu
vic 2015-04-08 13:57:42
To nie jest firma dla ludzi ambitnych,szybko Cię tam wykończą wieśniaki którym wydaje się że mogą wszystko!!!
rozczarowany 2015-12-02 09:24:36
Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie i wszystkich firmach powiązanych z HFP S.A., tzn Risana, Sonko.
W firmie panuje terror i mobbing, w szczególności przez ścisłe kierownictwo firmy tzn. Dyrektora Finansowego, Główną Księgową. Niestety Właściciel wszystko to akceptuje, ponieważ nic z tym nie robi. Problem jest także od nadzoru finansowego, ponieważ prawie wszystkie osoby pracujące w dziale Finansów to rodzina, więc nie de facto nie ma żadnej kontroli. Na prawdę odradzam firmę, aby nie nabawić sie długi okres choroby. Niestety w polskich sądach udowodnić nękanie, mobbing, ale tak to już jest, więc lepiej się tam nie pchać za żadne pieniądze.
janek 2016-05-17 18:10:02
tutaj akurat szkolenia i benefity najmniej mnie zachęcają @basa. Wydaje mi się, że najważniejszym czynnikiem jest rozwój i doświadczenie, jakie można tu zdobyć. Jedna z bardziej znanych firm consultignowych w Warszawie, bez dwóch zdań warta uwagi. :)
Zostaw swoją opinię o HFP SA - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HFP SA