logo Alma market Bielany Wrocławskie

Alma market Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie

Opinie o Alma market Bielany Wrocławskie

anonim 2011-01-10 14:59:32
Jestem klientką tego sklepu. Obsluga na działach bardzo miła i kulturalna. Zawsze znajdzię sie to czego się potrzebuje a jak są klopoty to i tak ci ktoś pomoze. Ale ostatnio jak byłam w tym sklepie po nowym roku szukałam jednego produktu to natrafilam na ( usunięte przez administratora )Trudno dalej szukałam tego co potrzebowalam. Zdenerwowalam sie bardzo. Ta pani dalej chodziła po sklepie i ( usunięte przez administratora )Jedynie w tym dniu dobre wrażenie zrobil na mnie pan( usunięte przez administratora )na kasie alkohole ktory zna sie na winie i pani na kasie spożywcze( usunięte przez administratora )ktora nawet pobiegla mi zwazyc mandarynki bo zapomniałam o nich. Ogolnie wrazenie na 3!!
Klient 2011-02-04 12:55:07
Witam, Jestem również klientem tego sklepu i nie zauważylem takiej sytuacji. Sklep jest bardzo ładnie utrzymany a obsługa miła, zarówno kadra kierownicza. Zastanawiające jest natomiast że "klientka" w ciągu krótkiej chwili zobaczyła i zapamietała nazwisko kierownika... . Przykre, że pracownik zmiast wziąść się szczerze do pracy i zapracować na uznanie przełożonego wypisuje głupoty dając ulge swoim frustracjom, ponadto podając jego dane osobowe - żałosne. P.S. Klienta zapomniała podać nazwiska ( usunięte przez administratora )ponadto wymieć jeszcze innych pracowników Pozdrawiam
8125 2015-03-05 20:05:02
Witam chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcieliby ubiegać się o etat w Alma Bielany Wrocławskie , pracowałem jako magazynier wiem co i jak też zauważyłem jak pracują pracownicy jeśli chodzi o magazyn to radzę być ostrożnym w stosunku do osób BP i ISZ a w szczególności na ISZ bo jeśli osoba od początku wywinie jakiś błąd to jest spalona i tak będzie gnębić a też potrafi różne rzeczy wyssane z palca stworzyć i człowiek się nie obroni przed kierownictwem ja dostałem wypowiedzenie bez racji zdania
I.SZ. 2015-03-21 13:38:05
Witam,
na wstępie chciałabym zauważyć że nie pracują takie osoby jak BP oraz ISZ;)
W ciagu kilku lat mojej pracy osoba wystawiająca komentarz powyżej była jedyną która została zwolniona z magazynu.
Jest mi przykro że Pan Ł.J.nie rozumie dlaczego został zwolniony.Mogłabym to opisać ale nie chcę się zniżać do poziomu przedmówcy.
Anonim 2016-03-06 15:22:03
Sklep do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla pracowników , dyrektorka pozamieniala sie z ci*ą na mózgi, zatrudnia ukraińców zamiast Polakow. Dyrektorka wyśmiewa klientów że stoją po 40 min w kolejce. Nie dziwie się ze ten sklep upada, z taką dyrekcją , Jak bym miał tam znowu pracowac to w łeb bym sobie strzelił :(
Ehh 2016-08-02 15:54:37
Do Larra: Alma ekskluzywnym marketem? Po tym co napisałaś obawiam się, że to nie żart i naprawdę tak myślisz. Mogę napisać tylko jedno: współczuję. Za to dzięki takim naiwnym osobom Alma jeszcze jako tako się trzyma.
Zostaw swoją opinię o Alma market Bielany Wrocławskie - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma market Bielany Wrocławskie