Opinie o ERC w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ERC. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ERC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERC w Gdynia

Pokojowka

Mirka, ja o 9 tej rano to na pokojach zasuwam w przeciwieństwie do Ciebie. No chyba że dopiero co do biura erc weszlas i dostałaś zadanie prostowania opinii??

mirka
@Pokojowka

Pokojowa mi sie zdazaja dni wolne, w ktorych nie pracuje i mam dostep do neta, szkoda, ze twoja agencja Ci tego nie zapewnia. Poza tym ja zimowy skonczylam wczesniej.moze ty wlasnie masz za zadanie hejtowanie innych agencji bo z konkurencji jestes, bo zazucanie komus klamstwa za to, ze pisze o 9 tej to juz hejtowanie. uwaga uwaga nie piszcie nic z ranca bo wyjdzie, ze to falszywa reklama dla agencji.

mirka

no ja tez pracuje u nich i nie mam z nimi problemów, to chyba jakaś ściema konkurencji te komenatarze. Robie trzeci sezon na pokojach,raz lepiej raz gorzej bo wiecej ludkow w hotelach, ale kaska jest i wszystko gra.Jak się tam zadzwoni z jakimś problemem czy lekarza poszukać wszystko załatwia, konkretne dziewczyny wcześniej jakiś dziwoląg tam pracował ale ponoć się z nim pożegnali

kolesfr

Ja z ERC jeżdżę od 4 lat i nie jest to jakaś ściema, najdłużej na wypłatę czekałem do 11 tego, ten co gada, ze pol roku to chyba jakaś konkurencja bo to jest ściema. W międzyczasie patron mnie zatrudnił na francuskim kontrakcie, ale do nich wróciłem. Bo jak dotsalem smica, czyli najniższa krajowa, a miałem z tego opłacić mieszkanie i jedzenie to kalkulacja jest szybka. Jeżdżę z nimi na smicu francuskim z jedzeniem i mieszkaniem.

@kolesfr

W jakiej branży pracujesz u nich ?

ERC i jednodniowe opóźnienie? Gdyby faktycznie to był tylko jeden dzień to bym zrozumiała, ale tam i kilka tygodni możesz czekać :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ERC.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Anka

Właśnie wróciłam po 6 miesiącach z kontraktu, wszystko ok, właściciel hotelu super człowiek,Erc bez zarzutów, co najwyżej jednodniowe opóźnienie z wypłatami. Jade znowu z nimi w marcu, polecam

on

Przy 22 dniach pracy po 7h różnica 0.30 centów daje niecałe 50 euro mieć a niemieć bo to twoja kasa a nie mówię o 10% premii na koniec kontraktu a gdzie urlop za niewykorzystane dni? Chcesz to jedż i bąc pantoflem

Mietek

Kesik wiadomo agencja nie pracuje zadarmo ale przy waloryzacji od 1 stycznia 2016 wedlug smic fr 7.20 euro netoo to dla ciebie dobra pensja gdzie powinno być minimym 7.50 chyba jest różnica co?

do Agnieszki M

ejjj sorry ale wcale nigdzie wiecej nie daja,ja z nimi jezdze i mam stawke wyzsza, ale kiedys babka z eurokontaktu mi wytlumaczyla, ze smic dostaja francuzi ok, ale ty jadac z agencja masz tez wyzywienie i mieszkanie, a francuzi tego nie maja, wiec jak ci agencja potraci za miezkanie i jedzenie to tragedii nie ma na stawce 7,20. Wez miej 7,60 jak Francuzi i oplac 3 posilki i mieszkanie, zobaczymy czy ci sie oplaci.

Mietek

Mex zrozum niech Agencja zarobi ale niech nam pracownikom daje to co względem PRAWA FR przysługuje, 10% premii od kwoty brutto, waloryzacja zgodnie z FR SMIC czyli 9.67 brutto netoo to ponad 7.5 euro a co daje ERC 7.20 e a nadgodizny 23 i 50% względem kodeksu fr a ER jak płaci 7.20e ! KPINA!

Mietek

Dokładnie Filip jak popatrzysz na ogłoszenia na stronkach fr. przy hotelu 4* to pensja pokojówki to wacha się od 1600-2500euro netto pod warunkiem że jest to renomowany hotel. A firma łaski robi że daje 7.20 e netto. Wole nie ruszać się z domu przy tak niskiej kwocie. W agencji pracują sami ludzie po filologii stąd potem zero kompetencji na temat stanowisk pracy na które rekrutują. Dziewczyny na obiad mieli z tego co się dowiedziałem parówki niedobre zimne.A nadgodzin mało więcej na stokach narciarskich byli niż w pracy. I oto cała firma ERC

Uważajcie na nich!

Rafi

Z hotelu w Alpach właśnie zjechała cała ekipa bo właściciel hotelu to chory człowiek. Niezrównoważony cham, który leciał z łapami do ludzi. Biuro dobrze o tym wie jednak i tak wysyła następnych ludzi do pracy.

Mati

Pracuje ktoś na hotelu w Alpach przez ERC

amiko
@Mati

ja pracowalam

Rafi

Aga ma rację a Ty czlowieku reprezentujesz swoimi wypowiedziami bardzo niski poziom tzw. dno i nie jesteś dla niej partnerem do merytorycznej dyskusji. Jak dla mnie to chyba fora pomyliłeś.

jarek
@Rafi

Rafi jesteś głupi

Aga

Pobieranie opłat za pośrednictwo pracy jest niezgodne z prawem i jeśli taka sytuacja ma miejsce, to jest to sprawa dla odpowiednich instytucji. Poza tym takiej pseudo agencji na pewno zostanie odebrana licencja, takie działania to przestępstwo. Moim zdaniem nie można godzić się na takie działania i tyle. Tutaj mamy zamieszczać opinie dla tych, którzy szukają informacji przed ewentualnym nawiązaniem współpracy z firmą Erc. Moim zdaniem nie warto ryzykować i tyle. Szkoda zdrowia i czasu lepiej poszukać takiej, która ma pozytywne opinie albo przynajmniej nie ma tylu negatywnych. To nie jest przypadek, na prawdę :)

@Aga

Aga ty nierozumiesz czegoś znasz art.kodeksy itp? Jak nie to nierzucaj mięsem. Firma taka jak Eurokontakt pobiera kase 150zł na start przy umowie + 270zł przy 1 miesiacu przepracowanym odciągają. Ta kwota jets pobierana legalnie. Dostałem nawet pismo z PIP z Wrocławia o legalności ta kwota niby jest na tłumaczenie dokumentów, czy też badania.My jako pracownicy wiemy że to jest tylko przykrywka niestety mamy takie prawo jakie mamy i nic z tym niezrobisz.Aga idz sie jebnij w głowę bo chyba mama cie musiała w dzicinstwie skrzywdzić lub tatuś wkłądajac rączkę do majtek

mexx

akurat na firme EPSER nie moge powiedziec złego słowa pracowałem u nich ponad 1,5 roku. wypłata co do centa, czasami mieszkania były raz lepsze lub gorsze ale to uroki wyjazdów, a praca przez ERC to porażka przez 8 lat moich delegacji to najgorsza firma i z cała odpowiedzialnościa to piszę że to oszuści!. chyba ze ktos lubi pracoować za 900 eur/miesiac .

gulio
@mexx

tak w epser zarabiasz niby 7euro brutto ale to dostaniesz na rekę tylko że od tej kwoty podatek będzie czekałw polsce rozliczenie haha :) płac firmie epser-eurokontakt 150zł przy umowie +270zł po przepracowaniu 1miesiaca characz za załatwienie pracy.

Aga

Po pierwsze nie powiedziałam, że mnie ktokolwiek wyrzucił ! Pracownicy sami rezygnują, bo z taką firmą nie chcą mieć nic wspólnego. Po drugie nie byłoby tego typu głosów gdyby firma była rzetelna i dbała o pracowników. Za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie, to chyba oczywiste.

@Aga

pokaż mi ucciwą firmę jedz sobie przez epser to zobaczysz która firma gorsza jets i bierze kase przy umowie

on

Aga gdyby oszukiwali to juz firma nie istnieje to ze cie wyrzucili nie musisz sie mscic na firmie, pomowienia sa karalne

Rafi

Nie zarobisz bo Ci nie zapłacą. To są oszuści.

Rafi

Wszystko to prawda pozostaje droga sądowa.

lolo

Witam...pytanie mam do osób tu obecnych...Czy ktoś z Państwa został oszukany przez ERC..badz ERC nie dotrzymalo pewnych obietnic i warunkow umowy...Czy próbował ktoś wtedy się z nimi sądzić? Jeżeli tak...jak sprawy się potoczyły? Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

Zostaw merytoryczną opinię o ERC - Gdynia

ERC