Opinie o ERC w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ERC. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ERC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERC w Gdynia

Janek

Nie polecam ich.Pracowałem u nich nie odprowadzali mi składek i musiałem jechać na sprawę do sądu,bo kontrola wykazała brak opłat składek Zus.

mirek

Wszystko ok, 5 miesiecy w tartaku, 1 zjazd polecam

Krakuss

wszystko ok, 8 miesięcy w restauracji jako kucharz, ogromny plus dla agencji za podniesienie moich kwalifikacji, minus za ostatnia wypłatę bo była 11 stego a nie 10 tego, no ale ogólnie wszystko gra, wypłacone co do centa. Porządny właściciel to i pracownik się stara.Paweł z Krakowa

BASIA

MIALAM VIDEOKONFERENCJE BO JA Z DALEKA NIE Z NADMORZA, DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA TEN POBYT, WSZYSTKIM MILYM PANIOM I PANOM Z TEJ AGENCJI, KTORZY JAK MIALAM PROBLEM Z NERKA NIE ZOSTAWILI MNIE JAK W POPRZEDNIEJ TYLKO ZALATWILI MI LEKARZA POZDRAWIAM BASIA

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ERC.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
kucharzTomek

Polecam firme ERC. Bylem od zimy do wiosny na kuchni, godzin sporo trzeba sie narobic ale wszystko ok, dobra stawka, fajne miejsce, super atmosfera, tylko 6 kilo przybylo:( Zero obiekcji, sprawdzona agencja.

BASIA

JA BYLAM NA POKOJACH SPRZATAC, BYLY NAPIWKI OKLO 120 EURASOW TYGODNIOWO, TO DODATEK DO PENSJI DLA MNIE OSOBY NIEZAMOZNEJ OGROMNY.POLECAM SA BARDZO MILI I WE WSZYSTKIM POMOGA. TAM JEST SUPER CHLOPAK MOWI DOBRZE PO POLSKU I TEZ POLACY SA.MIALAM ROZMOWE KWALIFIKACYJA PRZEZ INTERNET BO MIESZKAM W PODKARPACKIM

BASIA

POLECAM W 1000%DZIEKUJE ZA WSPANIALY POBYT W DEAUVILLE, UZBIERALAM PIENIAZKI NA WYMARZONE AUTO POZDRAWIAM MILE DZIEWCZYNYZ AGENCJI BASIA

Mat29

Nie polecam tej śmiesznej agencji, oszuści i darmozjady. Na siłę wysyłają ludzi do hoteli gdzie są złe warunki

Zuza

mocno odradzam! wróciłam własnie z hotelu, nie dostałam jeszcze wypłaty za pierwszy miesiąc. Odradzam odradzam odradzam odradzam!!!!

@Zuza

Zuza w jakim bylas hotelu i czemu wrocilas?

@Zuza

Zuza a w jakim hotelu bylas i czemu wrocilas?

@Zuza

Zuza a w jakim hotelu bylas i czemu wrocilas?

Zuza
@elle

W sumie to już mi zapłacili, dostałam tez prowizje czyli wszystko ok.Obawiałam sie bo byl 11 i nic nie dostałam ale to chyba był problem z bankiem. Jade znowu za tydzień.

kibol
@Zuza

W tym roku z nimi nie jadę ale byłem 2 lata temu i wcześniej o ile właściciel się teraz nie zmienił, to muszę powiedzieć ze jedyna firma na której się nie przejechałem. co obiecali to dostałem, fakt dużo papierów do podpisywania, ale tak musi być . Konkretni, działają od lat, bezkonkurencyjni na rynku. Super rodzinna firma dużo mi pomogli jak miałem mały wypadek na nartach... Bardzo idywidualne podejście do ludzi ale faktem jest że jestem normalny a wśród różnych debilek już pracowałem. Jedną na pokoje taka zatudnili Poleczkę zakochaną w swoim arabie co nią pomiatał aż żal teraz to pewnie panienka walczy z nim dla isis. Ta laska to był wyjątkowy przypał niby taka wykształcona a mózg wyprany przez swojego gacha do reszty . głupie te polka że aż strach

Flawia

Wróciłam z Francji wszystko ok, fajna agencja, fajni ludzie tam pracują, dostałam premie nawet na zbiórce polecam wszystkim niezdecydowanym

Natalia

jak sie okazuje nikt nie byl w vacca parku ponad 3 lata poza...mna. ktos ewidentnie podaje sie za rzekomego pracownika /wypowiedzi ona30 i pieknisia/

Natalia

jak sie okazuje nikt nie byl w vacca parku ponad 3 lata poza... mna. ktos ewidentnie podaje sie za rzekomego pracownika hotelu i mam tu na mysli wypowiedzi autorstwa: ona30 i pieknisia.

Pieknisia

Pracowałam tam 4 lata,te którym się nie podobało nakłamały w CV, ze maja doświadczenie, a tak naprawdę nie trzymały odkurzacza w reku wiec klient byl niezadowolony. Wspaniały człowiek,a kto nie poznał jego dobroci niech żałuje. Niestety wyjazd to nie wakacje i jeśli ktoś codziennie w szpilkach sie łapie za szczotkę to nie podoła. Poza tym nadgodziny wypłacane o do centa, z całego serca polecam, hotel zdecydowanie godny polecenia

Gabi
@Pieknisia

Pracowałam w vacca parku jeden sezon i nie zapłacili mi za nadgodziny

ona30

Przepracowałam w Vacca Parku wiele miesięcy, i nie zgodzę się z Tobą,że nie płacą za nadgodziny.

@ona30

kto w vacca parku przepracował WIELE miesięcy? bardzo mnie interesuje bo z tego co wiem to każdy po sezonie wracał

kristoffof

Ktos byl z nimi na barmana?bylem w poprzednim sezonie ale za kelnera. jakie stawki na barmana mieliscie w innych agencjach? Nigdy nie bylem z zadna inna agencja bo to dopiero moj drugi sezon, ale ludkow u nich sporo bo na rozmowie wstepnej bylo nas z 15. Fajny maja miedzynarodowy sklad, rozmowa bezstresowa chociaz wymagaja czesto prawko, a ja nie mialem jeszcze.

jola44

Czesc, ja mam u nich napisana stawke brutto, a podaja ja w netto przez telefon, wszystko sie zgadza dwa poprzednie sezony czyli praktycznie rok, stawka bardzo dobra, teraz probuje swoich sil w innej roli, zobaczymy, ale dali mi szanse. U nich jest na tyle dobrze, ze jak wynika jakis problem, to zawsze sie ujmuja za pracownikiem, przynajmniej jakis szacunek do ludzi, bo jak problem w euro kontakcie to do nikogo sie nie dodzwonisz, a tu bezproblemowo. Jestem zadowolona ze stawki i z opieki nad pracownikiem. Chociaz na pierwszym sezonie mialam stawke niska na probe.

linka

Witam był ktos we Francji jako pokojówka, opłaca sie jechac??

asia

Moja kochaniutka agencja, tylko z nimi bo baaardzo mi pomogli a patroni wpsaniali. Szefowa i ekipa sa na poziomie polecam i pozdrawiam Asia z Lavandou

@asia

A na umowie masz napisane 8 eur netto za godzinę (a nie 1850 zł) i dostajesz 16 godzin urlopu płatnego dodatkowo ? CZyli około 130 eur za 1 miesiąc ?

francja

W conajmniej jednej agencji jest 8 eur netto na pokojach, zakwaterowanie gratis, wyżywienie gratis, plus wypłacają Ci urlopowe - liczone jako 2 dni za każdy miesiąc od pełnej zarobionej kwoty, tak jak się należy przy pracy w agencji. Plus zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową , pełna kwota na umowie a nie najniższa krajowa... A jak w ERC ? Macie takie warunki?? Szczerze wątpię, ale może się zdziwię ;)

Emi
@francja

Ja mam takie warunki w ERC, jak się u nich pracuje to dają podwyżki i wyciąga sie zdecydowanie więcej niż 8 euro na pokojach! Normalka chyba jak wszędzie, nie wiem o co chodzi, francja jesteś z konkurencji? W ERC robię długo, wiec stawka mi się należy jak psu buda, a i jak jakiś problem, lekarz i te sprawy, nigdy na lodzie nie zostawia, zawsze pomagają.Czasem tylko wyplata 11 wpływa a nie 10 tego no ale już przywykłam. Wole to i takie warunki jak tutaj niż gdzie indziej.

Rafi

wszystko dobrze,fajne lokum, pozdrawiam Rafal kafelki alpy i polecam się na przyszlosć

Zostaw merytoryczną opinię o ERC - Gdynia

ERC