Opinie o ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce w Poznań

Krzysztof

Odradzam, firma w teczce. Rozdaja wypowiedzenia z dnia na dzien, bo potracili projekty i tematy. Nieodpowiedzialny pracodawca. Robi nabory, kusi, przekonuje, a potem zwalnia ludzi. 2 razy sie zastanow zanim przyjmiesz oferte pracy. Duzo znajomych zostalo tak potraktowanych i teraz żaluja bo zrezygnowali z lepszej pracy przechodzac do ACI. Powtarzam - firma w teczce, dzis jest, jutro nie ma. Szkoda czasu.

Odradzam wszystkim prace w tej firmie. Zatrudniaja gwarantujac stabilna prace i rozwoj, a po dwoch tygodniach bez podania przyczyny zwalniaja. Proponuja pensje minimalne i prowizje, ktorych nie da sie otrzymac ze wzgledu na zbyt wysokie targety. Odradzam, niewiarygodny pracodawca.

Roman

Cześć! Potrzebuję rzetelnej odpowiedzi. Otóż chciałbym ustalić, czy firma ta organizuje kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dla zatrudnionych osób? Z góry dziękuję za poświęcony czas i odpowiedź.

Zespół ACI
@Roman

Cześć Roman, tak - potwierdzam, ACI organizuje szkolenia, bez których sukces w obszarze produkcji / marketingu / sprzedaży konferencji nie byłby możliwy. Często specjalnie zatrudniamy ludzi bez lub z minimalnym doświadczeniem żeby wyrobić w nich pozytywne nawyki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

Zespół ACI Europe

Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Tak, rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów do biura w Polsce odbywają się w naszej siedzibie w Poznaniu. Wyślij proszę swoje CV lub odezwij się do nas bezpośrednio, a chętnie zaprosimy Cię do naszego biura na rozmowę. Pozdrawiamy Zespół ACI Europe

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
S.

Nie polecam marnowania czasu na prac w tej "firmie". Bardzo słaba podstawa, a na prowizję nie ma co liczyć jeżeli nie jesteś pupilkiem swojego team leadera, a raczej jednej z dwóch team leaderek. Jest to w zasadzie call center, z tą różnicą, że bazy danych mają niewiadomego pochodzenia i szczerze mówiąc moim zdaniem ma to niewiele wspólnego z RODO. Dzwonisz godzinami do ludzi w firmach i wciskasz im konferencje. Twój team leader będzie rozliczać cie z ilości wykonanych telefonów i czasu na słuchawce, a sam zrobi może 5 telefonów, z czego 4 do koleżanek przy drugim biurku. Dziwnym trafem sam ma póżniej mega prowizję, a telefony robią inni... dziwny zbieg okoliczności. Ogólnie nie polecam nawet studentom, bo mogą wykorzystać ten czas na lepszą pracę za większe pieniądze ;)

@S.

Cześć, Rozważam wysłanie CV do tej firmy. Czy mogłabyś/mógłbyś podzielić się większą ilością informacji? Opis jest dość negatywny, ale ostatecznie do pracy chodzi się o pieniądze, więc jeśli możesz chętnie dowiedziałbym się ile wynosi płaca na początek, bez prowizji. Pozdrawiam.

Bart
@Michał

Sam zdanie sobie wyrob najlepiej, bo nikt Cie lancuchami do biurka nie przykuje. Nie ma lekko, jak to w sprzedazy. Prowizja cieniutka jak barszcz ukrainski, a prowizje jedne z najlepszych na rynku. Zarobisz bardzo dobrze jak sie narobisz. Treningi sa, a team leaderzy pomagaja. Ogolnie kciuk w gore.

@Bart

A co mógłbyś napisać o panującej tam atmosferze? Chciałbym zweryfikować, czy zespół jest zgrany i chętnie ze sobą współpracuje.

Zespół ACI Europe
@Michał

Witam Michale, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jak również przedstawimy dokładnie jak wygląda u nas praca. Prześlij proszę swoje CV, byśmy mogli się skontaktować i umówić na spotkanie. Zapraszamy serdecznie. Poniżej adres naszej strony, gdzie znajdziesz dane kontaktowe: https:www.acieu.pl. Do usłyszenia i zobaczenia Pozdrawiamy Zespół ACI Europa

Zespόł ACI Europe

@S. Droga/Drogi S. Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, wnioskami i spostrzeżeniami. Jest nam przykro, że tak to postrzegasz i nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Wnioski jakie nam się nasuwają są takie, że niewystarczająco dobrze i zrozumiale wytłumaczyliśmy zasady codziennej pracy, jak powinny być realizowane zadania, jak się pracuje i jak osiągać wyznaczone cele. Pozwόl, że kilka kwestii sprostujemy od razu: • prowizja wypłacana jest pracownikowi zawsze za wszystkie zrealizowane przez niego sprzedaże • Team Leader nie ma wpływu na prowizje jakie otrzymasz, wypracowujesz je sama/sam. Zadaniem Team Leadera jest przekazanie wiedzy i pokazanie najbardziej efektywnej ścieżki do uzyskania sprzedaży • aby uzyskać sprzedaż trzeba włożyć trochę pracy, a naszą piorytetową aktywnością jest kontakt telefoniczny z klientem na całym świecie. Ilość telefonów przekłada się na ilość sprzedaży jaką uzyskasz, a chcemy abyś uzyskała/uzyskał jak najwięcej sprzedaży. Zatem ilość telefonów jest i musi być wysoka szczególnie na początku pracy. Wynika to głόwnie z tego, iż chcemy, aby nasz pracownik jak najszybciej „zaprzyjaźnił” się z telefonem, międzynarodowym klientem, tematem konferencji, a przez praktykę stawał sie skuteczny • baza danych składa się z firm zaangażowanych w temat konferencji. Owszem nie jest idealna, dlatego uczymy jak umiejętnie z niej korzystać. Bazy danych mamy wiadomego pochodzenia - wystarczy zapytać któregokolwiek z managerów. • bardzo poważnie podchodzimy do kwestii związanych z RODO/GDPR, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jesteśmy otwarci na sugestie i rozmowę. • nasi managerowie osiągają bardzo dobre wyniki i nie jest to ani magia, ani dziwny zbieg okoliczności. Każdy z nas wykonał tysiące telefonów, pracował nad dziesiątkami różnych eventów i posiada dużą wiedzę, która daje owoce w postaci osiąganych sprzedaży. Z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pragniemy aby każdy współpracownik mόgł czerpać z tego jak najwięcej i jak najefektywniej by zarabiać pieniądze jakie chce zarabiać i rozwijac sie w strukturach firmy. Bardzo zachęcamy do rozmowy i jak zawsze chętnie wytłumaczymy jak efektywnie realizować zadania by otrzymać oczekiwane efekty. Z wyrazami szacunku Zespόł ACI Europe

Fisarmonicista

Praca idealna dla osób znających się na sprzedaży. Ja mimo, że do takich nie należałem spróbowałem tam swoich sił. Wspominam pracę bardzo dobrze: świetni ludzie, przełożeni, atmosfera, możliwość doskonalenia języka, pan kanapka, mundial w piłkarzyki w czasie przerwy na lunch, to wszystko razem sprawiało, że chciało się pracować :) Gdyby nie szansa, którą postanowiłem wykorzystać aby pójść w strone mojej pasji, to pewnie nadal bym tam pracował :) Polecam wszystkim, którzy mają chęci rozwoju i determinację, bo to w tej firmie zaprocentuje!

@Fisarmonicista

Dobrze, że praca w ACI Europe Ltd spełniła wszelkie stawiane przez Ciebie oczekiwania. Sam wspominasz, że już tam nie pracujesz. A jak ile czasu konkretnie spędziłeś w tej firmie? Jakie szanse rozwoju stwarza swoim pracownikom ten pracodawca? Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli zechcesz opisać Nam tę kwestię.

Rose

Praca dobra jako zdobycie pierwszego doświadczenia w sprzedaży i anglojęzycznym otoczeniu. Można spotkać fajnych ludzi zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nie jest to niestety stabilna praca, dużo zależy od szczęścia.. jaką konferencję się dostanie itp.

Maja

@Dayum Bardzo proszę Cię o nieco spokojniejszy ton wypowiedzi i o nieobrażanie tutaj nikogo. Pamiętaj, że wysokość oferowanego przez pracodawcę wynagrodzenia jest kwestią indywidualną, uzależnioną od potrzeb, a także wymagań danego pracownika. Jak długi masz staż pracy w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

Maja

@Konrad Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany podjęciem współpracy z firmą ACI Europe Ltd. Czy w związku z tym wysłałeś już do nich swoją aplikację, a może nadal masz to planach? Pamiętaj, żeby informować nas na bieżąco o swoich decyzjach. @biko Przykro mi, że Twoja współpraca z tym pracodawcą nie przebiega owocnie. A jak długo tam pracowałeś?

biko

Fatalny marketing , brak sprzętu na którym mozna pracować (drukowane jest wszystko na kartkach papieru) , brak jakichkolwiek benefitów, nudna praca, słaba podstawowa pensja

Konrad

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo? Można spokojnie próbować?

EKS
@Konrad

Nie ma pobytu za granicą. Pierwsza praca jest tylko gwarantowana na 3 miesiące, dalej pod warunkiem, że trafisz na dobrą konferencje. Na twoim miejscu poszukałbym czegoś innego

EKS

ACI to fabryka mięsa jak to mówią, w tym przypadku pracowników. Jedyny plus to taki, że można mieć nielimitowany bonus, i to by było na tyle. Dla firmy nie liczy się jakość ale ilość pracowników. Jak trafisz na kiepską konferencję, to nikt nie będzie słuchał, że nie da się nic sprzedać. Team leaderzy nie słuchają, że nie da się nic sprzedać i boją się powiedzieć centrali w Londynie, że kijową robotę odwalili. Najlepsze konferencje trafiają do zespołu pani dyrektor a reszta otrzymuje średnie albo nijakie konferencje. Umowa na 3 miesiące bez żadnej gwarancji na przedłużenie. Szkolenie trwa 2,5 dnia i oczekują, że będziesz wiedzieć wszystko. Dziwi mnie, że przy obecnej koniunkturze na rynku pracy ta firma jeszcze istnieje.

Maja

@anonymous czyli pracownicy bez doświadczenia mają szansę na dostanie się do firmy ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce? A bardzo trzeba się przykładać do pracy, by móc się rozwijać? Ty w jakim natężeniu przykładałeś się do swojej pracy?

Pracowalam w ACI w Poznaniu. Jesli sie nie ma doswiadczenia w jakiejkolwiek pracy, zwlaszcza w sprzedazy badz podszlifowac jezyk to uwazam ze powinien sprobowac sil. Jesli jest sie rzetelnym i zorganizowanym pracownikiem to super, szkolenie i wsparcie ze strony liderow jest bardzo dobre, mozna smialo pytac i wszystko bedzie wytlumaczone. Zasady sa jasno wytlumaczone na samym starcie wiec tu nikt nie powinien miec pretensji jesli kontrakt nie zostanie przedluzony. Jesli sie sprawdzicie, wierze, ze bedziecie mieli szanse na rozwoj. Goraco pozdrawiam Wszystkich ;) z zimnej Szkocji! Ewelina.S.

Maja

@Shittyjob a dlaczego tak uważasz? Istotne jest to, żeby uzasadniać swoją opinię, żeby każdy wiedział czym jest podyktowana. Akurat ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce poszukuje osoby na stanowisko http://www.acieu.pl/pl/kariera i ważne jest, żeby zainteresowani wiedzieli czemu tak uważasz.

Shittyjob

Lepiej juz pracowac w kebabie

Maja

@Suerozumiem, że w Twoim odczuciu jest to dobra firma na zdobycie doświadczenia? A co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie?

Sue

ACI jest świetnym miejscem pracy dla osób, które czują się dobrze w sprzedaży lub chcą doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie. Kontakt z klientem zagranicznym, wsparcie ze strony team leaderów oraz możliwość zarobienia dobrych pieniędzy to jedne z wielu zalet tej firmy. By osiągnąć upragnione efekty potrzeba zaangażowania, motywacji oraz wkładu. Bez tego nie ma co liczyć na sukces w tej branży. Każda konferencja może przynieść profity pod warunkiem, że osoba wykażę chęci i zaangażowanie. Polecam to miejsce dla osób,które chcą zdobyć doświadczenie w sprzedaży.

True Sales

ktoś 2016-11-26 18:02:40 jeśli uważasz Twoje zaangażowanie, doświadczenie i chęć uczenia się nie wpływają na Twoje wyniki to dobrze, że zmieniłeś pracę i powodzenia na przyszłość. W ACI Ty kreujesz swoje wyniki, bez względu na konferencje-nikt nie zaprzeczy że są konferencje cieszące się większym zainteresowaniem niż inne; jeśli wkładasz w to zaangażowanie i serce, bez względu na konferencje będziesz sprzedawał na dobrym poziomie. KATE: wydaje mi się,że wyminęłaś się z powołaniem; mogłaś zostać nadwornym łowczym z takim węchem i predyspozycjami. Ponownie, żeby wątpliwości nie było SPRZEDAŻ nie jest dla wszystkich-jeśli nie czujesz się zmotywowany, nie chcesz aby Twoje zaangażowanie przekładało się na zarobki znajdź sobie inne miejsce;

Zostaw merytoryczną opinię o ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce - Poznań

• Jak się pracuje w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.

ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce