Opinie o ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce w Poznań

Jim Nowy wpis

W ACI Europe pracowałem 3 miesiące na okresie próbnym i szczerze mogę powiedzieć, że jak na pierwszą pracę, myślę że trafiłem prawidłowo. Pracowałem w zespole ludzi szczerych i miłych, którzy zawsze byli otwarci na jakąkolwiek pomoc, jeżeli tylko o taką poprosiłem. Gdziekolwiek bym się nie obrócił była osoba, którą mogłem zapytać o pomoc. Szczerze mogę powiedzieć, że mimo krótkiego czasu pracy, poczułem się jak członek wielkiej rodziny. Team Leaderzy z którymi miałem przyjemność pracować prowadzili zespoły sumiennie, ale z dystansem. Kiedy tylko zdarzały się nieporozumienia, udawało się znaleźć złoty środek. Team Leaderzy zawsze dawali odpowiedzi nawet na powtarzające się z mojej strony pytania. Odejście po okresie próbnym było indywidualną decyzją, związaną ze zbliżającym się naborem na studia. Szczerze polecam pracę w ACI Europe każdemu, kto chciałby spróbować sił w dziale sprzedaży, można się tam poczuć jak jedna wielka konferencyjna rodzina :)

Bożena Nowy wpis

Cześć, interesuje mnie ta praca z ogłoszenia jako specjalista sprzedaży. Potrzebuję tylko trochę więcej informacji, może tutaj ktoś pomoże. Wiecie, jaka umowa na start?

Bylam_na_rozmowie_o_prace Nowy wpis
@Bożena

Podstawa to najniższa krajowa.

Kamila Nowy wpis
@Bylam_na_rozmowie_o_prace

A jakaś dalsza perspektywa co do zarobków? Bo to pewnie a start a coś więcej? Co na całe wynagrodzenie się składa lub jaka opcja a podwyżki by była?

Employee

I work for a long time. I would say the work atmosphere is getting much better, leaders and co-workers are very helpful. I made great friends in ACI. I see people here complaining about the minimum wage salary but there is good bonus you can earn as well. To sum up, if you would like to have good friendly atmosphere and earn good money and have sales experience you should give it a try.

Pszczółka
@Employee

True

Pszczółka

Pracuję w ACI już kilka lat i nie narzekam. Zapewnione są narzędzia pracy (komputer, telefon, przyrządy biurowe). W sytuacji kiedy coś nie działa natychmiast podejmowane są kroki w celu naprawy i usprawnienia pracy. Lokalizacja biura jest bardzo dobra pod względem dojazdu - nawet dla osób z okolic Poznania, a w okolicy wiele lokali do których można wyskoczyć na lunch. Warunki fizyczne pracy są dobre - jest lodówka, jadalnia, kanapa na której można się rozprostować w czasie przerwy. Co do pracy zespołowej team leaderzy są pomocni i pytają czy potrzebujemy pomocy, można się do nich odezwać nawet w ich dniu wolnym i liczyć na pomoc. Wszystkie wątpliwości są wyjaśniane na bieżąco, a zasady i procedury są jasne i dostępne dla każdego. Praca w open space umożliwia obserwację kolegów i ich sposobu pracy, co wprowadza energię i dynamikę oraz wprowadzenie ich tricków w swój styl pracy. Po osiągnięciu targetu lub okazjonalnie organizowane są wyjścia integracyjne po pracy finansowane przez firmę, każdy może zaproponować miejsce. Dodatkowo dużym plusem jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy ze sprzedaży i nauczenia się wielu interesujących faktów podczas pracy nad eventami z wielu różnych dziedzin. Rozumiem frustrację osób w komentarzach poniżej, które zostały zwolnione ale ACI nie jest jedyną firma która z powodu pandemii napotkała trudności i należałoby to zrozumieć i przejść nad tym do porządku dziennego (zwłaszcza po takim czasie).

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Robert

Widzę, że firma odżyła i znów szuka pracowników. Tak tylko przypomnę, że rok temu z dnia na dzień zwolnili bez wcześniejszego uprzedzenia wszystkich pracowników. Jeśli wejdą nowe restrykcje związane z koronawirusem, prawdopodobnie nowych też się łatwo pozbędą. Poza tym jest to zwyczajne call center z ogromną presją i kłótniami o klienta. Szkoda nerwów.

Karol
@Robert

Przecież rząd oferował tarcze dla firm to czemu wszystkich zwolnili. Myślisz, że teraz też to praca na krótko, bo jednak pandemia się nie skończyła. Wiesz jakie umowy teraz dają?

Joachim
@Robert

@Robert Dziękujemy za Twoją opinię, masz do niej prawo - pozwolę sobie odnieść do kilku kwestii. W czasie pierwszej fali pandemii zostaliśmy zmuszeni (jak większość firm) do redukcji etatów. Kilka miesięcy później, kiedy sytuacja się poprawiła wróciliśmy do części pracowników, którzy z nami współpracowali i ponownie ich zatrudniliśmy (są z nami do teraz). Od kilku miesięcy poszerzamy zespół sprzedażowy i dochodzimy do stanu przed pandemii. Zainteresowanie naszymi eventami jest bardzo duże i sytuacja na rynku stabilna. @Karol Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W kwestii umowy - na początek jest to umowa o pracę na 3 miesiące. Jeśli po tym czasie stwierdzimy, że współpraca się układa i obie strony wyrażają chęć kontynuowania współpracy następuję przedłużenie umowy na dłuższy okres. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania proszę o kontakt mailowy/telefoniczny do naszego biura w Kupcu Poznańskim.

pracow
@Karol

Próbny na 3 miesiące.

Czy można liczyć w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce na prywatną opiekę medyczną?

ACI

Tak, można.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma na niskim poziomie

Jedyne na co możesz liczyć w ACI to mobbing, pretensje o chęć jakiegokolwiek samodzielnego myślenia oraz najniższa krajowa. Telefonu służbowego też nie uświadczysz.

AB

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda czasu. Niczego się nie uczysz, kiepskie zarobki, na pierwsze dodatkowe pieniądze z konferencji czeka się średnio pół roku. Praca w zasadzie wygląda jak w call center, codziennie piszesz dziesiątki maili i wykonujesz telefony, żeby przekonać kogoś do wystąpienia za darmo na wydarzeniu. Nie ma żadnego szkolenia, na wszystko jest szablon, którego bezwzględnie musisz się trzymać, więc w zasadzie nie używasz tam mózgu. Codziennie rozliczają Cię z ilości telefonów i wysłanych maili. Ciągłe przepychanki pomiędzy działami, każdy z nich próbuje udowodnić, że jest ważniejszy. Brak kompetentnej kadry zarządzającej działem produkcji, pracownik nie jest dobrze traktowany w sytuacji, gdy nie zrobi czegoś dokładnie tak jak chce Manager. Jeśli nie chcesz podpisać kolejnej umowy na marne 3 miesiące za tą samą marną stawkę to z marszu Cię zwalniają na zasadzie "pakuj się i do widzenia" przed wygaśnięciem umowy. Same konferencje też nie są jakieś powalające, więc wciskasz ludziom kiepskie produkty. Rotacja ludzi jest przeogromna, w zasadzie ze świecą szukać osób, które pracują tam kilka lat, chyba tylko kadra zarządzająca. Wszystkie negatywne opinie przeczytane w internecie sprawdziły się w 100%.

ACI
@AB

Dziękujemy za przesłaną ocenę, która została przedyskutowana z naszą Wicepres ds Produkcji Konferencji. Bardzo nam przykro ze względu na Twoje negatywne doświadczenie z ACI oraz, że nie czułaś się komfortowo żeby otwarcie przedsykutować sprawę podczas jej ostatniej wizyty w naszym poznańskim biurze. Czas oczekiwania na pierwszy udział w zysku, o którym wspomniałaś, w naszym odczuciu został skompensowany poprzez wprowadzony w sierpniu 2018 roku system nagród, który premiuje nowych pracowników Działu Produkcji za osiąganie wyznaczonych celów w ustalonym horyzoncie czasowym podczas pierwszych 12 miesięcy zatrudnienia. Jakkolwiek, Twoj komentarz dotyczy więcej niż jednego aspektu pracy i bardzo byśmy docenili możliwość ich przedyskutowania gdyż wierzymy, że niektóre najzwyczajniej wynikły z nieporozumień. Pomogłoby nam to lepiej zrozumieć wyzwania, z którymi mierzą się nasi współpracownicy i popracować nad znalezieniem satysfakcjonujących rozwiązań we wszystkich obszarach gdzie są one potrzebne.

AB
@ACI

Bardzo chętnie przedyskutuję, chociaż nie wierzę, że ktokolwiek z kadry zarządzającej zastanowi się chociaż przez sekundę nad tym co któryś z pracowników (byłych lub obecnych) ma do powiedzenia, patrząc na bezrefleksyjność i podłość w podejmowanych do tej pory działaniach. Naprawdę nie sądziłam, że firmy tego pokroju jeszcze istnieją, tym bardziej w tak dużym mieście jak Poznań.

Joanna

Ta firma jeszcze istnieje? Haha, no bez jaj. Co oni sprzedaja? Korona konferencje? Prosze nie umawiajcie sie tam w przyszlosci na rozmowy rekrutacyjne. Najnizsza krajowa dla osobz kilkoma jezykami i studiami wyzszymi. Szanujcie sie nie traccie czasu na ACI. Zostaniecie zatrudnieni przez agencje i bardzo niekompetentna pania z agencji pracy, ktora bedzie darła swoj otwor gebowy przez telefon przy najblizszej okazji. Zarowno ACI i ta agencja nie znaja prawa pracy. Nie panuja nad obiegiem dokumentow i co chwile kogos zwalniaja mailem. Dbajmy o swoj rynek pracy w Poznaniu i pogońmy tych naciagaczy.

ACI upada

W piątek 17.04 była kolejna fala zwolnień, dziękuję wam za łaskawe poczekanie na okres po świętach! Liczba pracowników jest już mniejsza niż 10, na początku marca było ich prawie 40. Nie łudźcie się, do lata zlikwidują oddział w Polsce, biuro w Wielkiej Brytanii radzi sobie tak samo fatalnie. Wychodzi bokiem olewanie sytuacji związanej z pandemią i brak pomysłu na uratowanie firmy. Menagerowie nadal przekonani o swojej nieomylności, nie biorą pod uwagę tego, że w obecnej sytuacji wszelkie konferencje stacjonarne będą niemożliwe do zorganizowania. Spróbuj mieć inne zdanie - myślę, że poprzednie komentarze wyczerpują temat braku samodzielnego myślenia w ACI. Porażka na całej linii.

Zawiedziony pracownik

(usunięte przez administratora) Najniższa krajowa, brak profesjonalizmu, cały management to ludzie wyrachowani i fałszywi, którzy totalnie nie potrafią zarządzać sobą w kyzysie, a co dopiero teamem albo całą "pseudo firmą". Wyciskają jak cytrynę obiecując złote góry a jedyne na co możesz liczyć to brak szacunku. (usunięte przez administratora)

Wstyd!

Teraz usuwacie niewygodne komentarze - brawo! Prawda w oczy kole? Wstydzicie się za masowe zwolnienie ludzi mailem czy za śmieszne pożegnanie od CEO na whatsappie? Za późno - ludzie i tak wiedzą, że traktujecie pracowników jak mięso armatnie i zwalniacie ich z dnia na dzień mimo wzorowego wykonywania obowiązków. Nie wspomnę już o godnym pożałowania wynagrodzeniu - najniższa krajowa przy znajomości kilku języków. Powodzenia w szukaniu pracowników w przyszłości - jeżeli w ogóle będziecie jeszcze istnieć.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

Zespół ACI Europe

@Pytanie, przyjmij proszę przeprosiny za zwłokę w odpowiedzi. Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Zgadza się, atmosfera codziennej pracy jest czymś, na co zwracamy uwagę i bardzo pielęgnujemy. Nasi współpracownicy właśnie za to nas bardzo cenia, co wpływa również na codzienne funkcjionowanie i świetne rezultaty zawodowe. Zapraszamy do nas, a opowiemy osobiście więcej.

....
@Zespół ACI Europe

hahaha nie jest to prawdą :)

Potwierdzam, został im miesiac, albo kilka tygodni. Oni juz sie nie podniosą. Na pewno nie w Poznaniu! Janusze wypad do Januszowa!

Kaska

To cale ACI to porazka. Odradzam. Do tego zatrudniaja przez agencje. Zero stabilizacji.

Jacek

Zwolnili mnie z dnia na dzien w panice przed koronawirusem. Ta cała pseudo maganerska elita to (usunięte przez administratora) Slepe wykonywanie polecen jak na parafii. Wiecej zarobicie w Lidlu niz w ACI. Kazdemu odradzam kontakty z ta firma. Popytajcie wsrod znajomych i czytajcie ponizsze opinie. Nie dajcie sie naciagnac i oszukac! Teraz zwolnili za koronaworusa, a jutro zwolnia 20 osob z powodu wahan kursow dolara lub euro. Do kierownictwa: żeby zalozyc biznes i prowadzic uczciwa przedsiebiorczac trzeba miec jaja, bez szanowania ludzi nigdy tego nie osiagniecie, dotkneliscie dna.

Wściekły

Najgorsza firma w jakiej w życiu pracowałem, przestrzegam każdego potencjalnego kandydata!!! Wczoraj zwolnili prawie 20 osób z dnia na dzień MAILOWO, tłumacząc się koronawirusem, o którym było wiadomo od STYCZNIA 2020. Menagerowie to jest jakaś kiepski żart - każdy ma kompleks wyższości, ich zarządzanie zadaniami to porażka, wzajemne przepychanki o wpływy na porządku dziennym, dezorganizacja i chaos z resztą również. Jeżeli jesteś osobą myślącą i masz przebłyski samodzielności, to nie masz tam czego szukać. ACI oczekuje od człowieka tępego posłuszeństwa jak od średniowiecznego niewolnika. Zachowanie poznańskiego CEO to osobna kategoria bezczelności - PARĘ GODZIN po otrzymaniu maila z wypowiedzeniem od Vectora, CEO wysłał wszystkim WIADOMOŚĆ NA WHATSAPPIE, gdzie próbował się żałośnie wytłumaczyć. Pamiętajcie, jeżeli myślicie, że zobaczyliście (usunięte przez administratora) to ACI jest jeszcze pod nim. Lepiej czyścić krowom obory niż tam pracować!!!

Monia

Potwierdzam, zaproponowali mi najnizsza krajową pomimo znajomosci 4 językow i doswiadczenia w sprzedazy. Szkoda czasu i żenada!

Katarka

Skrajnie nieodpowiedzialni ludzie, Janusze biznesu, zamykaja interes z dnia na dzien wysylajac wypowiedzenia mailem do 15 osób! Forma rozwiazania umowy skandaliczna, bez doprecyzowania warunków. Jako pracodawca są spaleni na poznańskim rynku. Wszystkim ODRADZAM jakikolwiek kontakt z tą firmą, brak stabilnosci zatrudnienia.

Joanna

Nie warto. Zwolnili mnie z dnia na dzien pomimo wzorowego wypelniania obowiazkow. Omijac szerokim łukiem.

Krzysztof

Odradzam, firma w teczce. Rozdaja wypowiedzenia z dnia na dzien, bo potracili projekty i tematy. Nieodpowiedzialny pracodawca. Robi nabory, kusi, przekonuje, a potem zwalnia ludzi. 2 razy sie zastanow zanim przyjmiesz oferte pracy. Duzo znajomych zostalo tak potraktowanych i teraz żaluja bo zrezygnowali z lepszej pracy przechodzac do ACI. Powtarzam - firma w teczce, dzis jest, jutro nie ma. Szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce - Poznań

• Jak się pracuje w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce?

ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.

ACI Europe Ltd Przedstawicielstwo w Polsce