Opinie o Omega w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Omega. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Omega o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega w Kraków

Inżynier Nowy wpis

Dzień dobry, Chciałabym opisać w kilku słowach bardzo długa i bezsensowna rozmowę kwalifikacyjną, a takze jej finał na stanowisko inżyniera w firmie Omega. Rozmowa trwała ponad godzinę, prowadzona była telefonicznie. Pani kierownik obszaru zdawała czytane z kartki pytania ( co bylo slychac), z których większość nie była w ogóle branżowa. Nie były to też testy na bystrosc i inteligencję lub cokolwiek "glebszego". Pani zajęła trochę mojego czasu pytaniami w stylu "Co by powiedział o Pani aktualny szef" cytat oryginalny, lub "skoro mam silny charakter i jestem człowiekiem bezpośrednim, to czy będę ta bezpośredniosc egzekwować od osób zamkniętych w sobie lub o cichym usposobieniu". Pytań tego pokroju było wiele. Części pytań Pani nie umiała doprecyzować. Generalnie byłem zszokowany, ponieważ to nie była profesjonalna rozmowa rekrutacyjna, bardziej przypominała rozmowę z mloda, cicha stazystka z dzialu HR Pod koniec rozmowy otrzymałem informację, że kontaktu i stanowiska firmy mam oczekiwać w okresie do miesiąca. Minęły ok 3ms. Nikt nie zadzwonił do mnie. Reasumując. Kompletny brak szacunku do kandydatów i niski poziom kierownictwa.

Bogdan Nowy wpis
@Inżynier

To smutne, że finalnie po rozmowie rekrutacyjnej pracodawca nie oddzwonił z informacją o wyniku, który uzyskałeś. W trakcie tej rozmowy była w ogóle informacja o tym, jaki poziom wynagrodzenia pracodawca ten oferował na stanowisku, które podlegało całemu procesowi? Napisz, proszę bo mnie to ciekawi.

Inzynier Nowy wpis
@Bogdan

Padało pytanie o moje oczekiwania finansowe. Pani nie ustosunkowala sie do nich w żadnej sposob, zanotowala.

Olek Nowy wpis

Czy firma zadbała o pracowników i wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia??

Dandi

@Ja widzę odpowiedź z 2018, ale może wiesz czy obecnie firma rekrutuje? Pracujesz nadal?

Orin
@Dandi

Dzwoniłem dziś do firmy i na razie nie ma rekrutacji, ale żeby sprawdzać na stronie ich, czy coś się nie pojawi plus można wysłać CV i że wtedy będą się kontaktować jak coś.

Józef Stalin
@Dandi

Większość z orzeczeniem,atmosfera się nie zmieniła .Mnie ostrzegł przystojny kelner,którego pozdrawiam!Jako całość brakuje im ogłady,bieda na ten czas.W tym tkwi cały sekret że nie umieją ludzi przyciągnąć bo to buce.Ciężko!

Darek

Jakie są na tą chwilę warunki pracy ? Czy warto składać CV ? Jak z płatnościami umową i atmosferą ??

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Edyta

@pracuś, @Ja, może podzielicie się z użytkownikami forum informacją, gdzie można znaleźć oferty pracy do Omega? Nie natrafiłam na otwarte obecnie rekrutacje, więc jeżeli jesteście w stanie odpowiedzieć na moje pytania, to zachęcam Was do aktywności na wątku. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Jakie należy spełnić wymagania?

Janusz

Słyszałem, że to jest dobra firma. Może ktoś słyszał czy potrzebują aktualnie pracowników?

@Janusz

7ak

Niestety jedna z firm oszukujacych pracowników po złożeniu wypowiedzenia firma ze mną pogrywa z wyplaceniem należności za pracę sprawa skonczy sie prawdopodobnie zawiadomieniem Państwowej Inspekcmi pracy

@Anonim

Ja miałem to samo z nimi nie chciał wypłacić ale w końcu przelał firma jest do bani atmosfera żadna

pracuś

Witam, jestem nowym pracownikiem omegi, hmm co do przyjęć aktualnie są na bieżąco, pracują również sąsiedzi ze wschodu-Ukraincy, rotacja jest duża. Co do warunków jak na polskiego pracodawce przystało słabo, płaca najniższa krajowa,plus premia , no i praca w akordzie. Nie ma bonów na święta,ani żadnych innych dodatków, jest multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie i tyle.

Edyta

@Ulka, czy udało Ci się zdobyć informacje dotyczące rekrutacji do Omega? Jeśli tak, to zachęcam żebyś podzieliła się nimi. Na jakie stanowiska firma poszukuje pracowników? Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy? Jakie wymagania powinien spełniać kandydat?

Ulka

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że nie chcecie dzielić się informacjami z nowymi?

Edyta

@Mark, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Co zachęciłoby Cię do podjęcia pracy w Omega? Aktualnie firma szuka chętnych osób do roznoszenia ulotek. Jeśli ktoś jest zainteresowany, pełny opis i ogłoszenie znajdzie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/omega;pr W razie gdyby taka praca Ci nie odpowiadała to na pewno nie zaszkodzi skontaktować się bezpośrednio z firmą.

Mark

Witam. Czy mógłby ktoś podrzucić jak z pracą w Omedze. Zastanawiam się nad złożeniem CV. Warunki itd itp.. Z góry dziękuję.

Pedro

Zastanawiająca jest tak długa cisza na forum. Czy jest tak dobrze czy tak źle?

sscaa

Procedura przystąpienia do sieci jest przygotowana zarówno dla osób z doświadczeniem w branży, jak również dla tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi do kariery. Rekrutuja ludzi jako partenrów biznesowych.

tomek

jak to oni szukają osób przed czterdziestką? czy to nie jest jednak jakaś dyskryminacja? bo mi się wydaje, ze nie powinno tak być jednak, że oni jakieś przedziały wiekowe konkretne dają. A w sumie firma Omega to wydaje mi się, że również praca np. dla kobiet po czterdziestce jest możliwa np jako ksiegowa czy na recepcji..

lech.op

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Omega ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. FHU OMEGA poszukuje kierowców na szambiarkę. Prca na terenie Krakowa i okolicznych gmin.   Wymagania: -punk... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5690463?keywords=&region=

lacky

Tragedia firma szkoda czasu brygadzistka pożal się Boże udaje prezesa a tak naprawdę na niczym się nie zna lepiej jest w Biedronce

alfa

Pewnie taka sama złodziejska "firma",jak jakaś tam K.U.K internationale logistik, zarejestrowana POdobno w Niemczech.Jedna banda złodzieji którym POsra...y "rząd"i jego członkowie z POd znaku PO POzwala na przekręty,pewnie sami mają z tego coś dla siebie.Te firmy,które wchodzą w "układy" ze złodziejami są tak samo (usunięte przez administratora) warte,jak i ci którzy POdają się za ich właścicieli i prezesów.

Szczęśliwy

Panowie inż. sami się zwolnili :) Co do przyjęć to raczej sami starzy pracownicy tam są, więc jak się ktoś sam nie zwolni z tego "cyrku" to raczej miejsca nie będzie dla nowych. Umowy na stałe.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega?

Kandydaci do pracy w Omega napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega