HRtec Sp. z o.o.

Opinie o HRtec Sp. z o.o.

zybi20 2012-12-10 08:12:39
Nie polecam firma nie płaci za wykonane audyty. Wszystko zostało wysłane, zaakceptowane a o pieniądze od trzech miesięcy doprosić się nie można. (usunięte przez administratora) człowiek zarobi i nawet tego nie wypłacą albo przyślą za rok
klaudyna90 2013-01-15 16:01:00
Zdecydowanie polecam firmę! Pieniądze na czas, a kontakt telefoniczny z koordynatorem projektu bez zarzutu. Zawsze jak miałam jakieś pytania to był dostępny. Liczę na kolejne audyty!
monick 2013-01-22 11:22:19
Bezproblemowa współpraca z tą firmą. Wynagrodzenie wypłacone w terminie, wszystko sprawnie załatwione.
Audytor 2013-02-04 22:30:32
Nie wiem dlaczego kolega tak piszę. Pracuję dla kilku obecnie firm robiących audyty mystery i uważam, że jest to godna firma polecenia. Miałem dobrego koordynatora, z którym miałem cały czas kontakt, a przelew przyszedł w umówionym terminie.
Monia 2013-02-06 17:09:15
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą HRtec Sp. z o.o. Nie musiałam długo czekać na wystawienie rachunku oraz przelew wynagrodzenia za przeprowadzony audyt, co jest cechą jak najbardziej pozytywną. W przyszłości chciałabym kontynuować współpracę.
TeDe 2013-08-19 18:54:35
monick - 2013-01-22 11:22:19

zdecydowanie polecam. wspólpraca super, kasa na czas
miniek 2016-05-17 17:52:19
@KS wydaje mi się, że nie ma to znaczenia, czy firma jest polska czy zagraniczna. Skoro sklepy działają na terenie naszego kraju, właściciele/kierownictwo powinni przestrzegać polskiego prawa pracy, bez dwóch zdań :)
Zostaw swoją opinię o HRtec Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HRtec Sp. z o.o.