Szkoła Policealna Profesja

Poznań

Opinie o Szkoła Policealna Profesja

anuk 2009-06-04 20:42:52
Słowa kojarzące się z Szkoła Policealna Profesja - wyczerpująca, uczciwa, solidna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - nie mam zdania
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i uprzejmi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mam zdania
Najbardziej podobało mi się w Szkoła Policealna Profesja: wybór godzin, miła atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w Szkoła Policealna Profesja: jak przy kolportażu ulotek - ciężka praca fizyczna
lazur 2011-08-27 07:34:02
Miałam okazje być rekrutowana do pracy w sekretariacie . Pensja pożal się 1270,- plus 250,- sprzątanie biura pani dyr. i salki konferencyjnej w budynku profesji oraz innej salki na ul. grunwaldzkiej ale ta opcja dla wybrańców tylko. Umowa tylko na zlecenie. Ogrom pracy administracyjnej kadrowej i połączonej z obsługą klienta. Miałam zaproponowaną pensje z tym "super" dodatkiem . Uwaga na pierwszy dzień! Nie wyrejestrowuj się czasem z bezrobocia bo może się czasem zmienić kaprys (usunięte przez moderatora). - jest tak :prosi 2 godziny o przyjecie posady później cały dzień w pracy chwali, nagle gdy jesteś w drodze do domu dziękuje za współprace a cały dzień Twojej pracy idzie w zapomnienie bo oczywiście po-kserowała dokumenty ale nie miała czasu na umowę!! Może być to spory cios dla osoby która długo szukała pracy uwierzyła że będzie lepiej i została na lodzie...:-(
~Kinga 2015-03-31 10:08:53
Do lazur - chyba pomyliłaś Profesje i piszesz o firmie Profesja Dominika Flaczyk :)
ilonki 2016-04-20 13:17:38
nadal chyba prowadzą rerkutacje, ale teraż od pażdziernika na pewno.
Zostaw swoją opinię o Szkoła Policealna Profesja - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Policealna Profesja