Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel

Poznań

Opinie o Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel

bloger 32 2011-04-04 11:26:30
widzę że ktoś w końcu napisał coś o tej ( usunięte przez administratora ) firmie dobrze wiedzieć - a miałem tam iść na rozmowę po tym co przeczytałem na pewno mnie tam nie zobaczą i znajomym też odradzę.
anonim 2011-04-19 21:20:44
Fakt, że od niedawna pracuję w tej firmie, ale muszę przyznać, że wszystko jest ok. Umowa, prowizja, wynagrodzenie. Wszystko tak jak powinno, w terminie, zgodnie z ustaleniami, bez krętactwa. Pracuj to zarobisz, a nie udawaj, że chcesz pracować. Jaka praca taka płaca. A ( usunięte przez administratora )na pewno (niestety:() nie brakuje.
Łozu 2011-04-26 07:14:39
Martel to praca dla pewnych siebie ludzi, co z tego że to półakwizycja, jeśli jesteś dobry to dostaniesz i umowe i auto. To zrozumiałe że nie zatrudnią na stałe takich płaczków jak na tym forum, które do wszystkiego podchodzą pesymistycznie. Bywają dni lepsze i gorsze, jednego dnia zarobisz 200zł a drugiego 20zł, wszystko zależy od Ciebie. Oni Ci dają towar który mozesz sprzedac lub nie ale jeśli jestes kiepski to nie licz na umowe
ora 2016-05-20 09:21:19
nie wiem dokladnie jak to wszystko wyglada ze strony i na lini pracownik-pracodawca, jednka jako stala klienta tego Wydawnictwa moge sie wyrazic pozytywnie o ich dizalnoasci, poniewaz zamawiam kasiazki od dluzszego czasu i jako jedyn sa nastawieni na edukacje najmlodszych
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel