cermag

Poznań

Opinie o cermag

xxmen

Nowy kieras to porażka - nie ma pojęcia o niczym , kto go tam posadził....niewiarygodne.

ZZZZZZZZZZZZZZZ

Byłem na rozmowie, 3000brutto + 300zł premi na próbnym, wózki wymagane, magazyn z otwartą bramą (piździ), kask na bani cały dzień, przerzucanie czasem pół palety płytek, tzw hapanina. Kieras siedzi przed kamerami, raczej ściemniać nie można :D

Wombat

Ja pracuję tu prawie1,5 roku. Dużo pracy, ale za to różne zadania. Super ekipa, fajna atmosfera. Widzę, że można awansować, nawet do innych działów. Zarobki też są ok. Na razie nie mam czego się czepiać.

idea pracy

Trzymajcie się z dala od tej firmy, nie doceniają ludzi, wyzysk na max poziomie co widać na wyższych stanowiskach. Rotacja tak duża jak nigdy nie widziałem jeszcze. Chcesz się poświęcić i spełnić w pracy ale nie w Cermagu. Zarobki są lepsze np w biedronce czy lidlu obok. Osoba zarządzająca ma za nic ludzi, brak motywacji tylko zniszczycie sami siebie startując do Cermagu. Uczciwie przestrzegam.

wys

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to się mawia ;) a szukają w bydgoszczy doradcy handlowego, organizują szkolenia sprzedażowe

Szukający pracy

Zawsze możesz iść pracować w sobotę i niedzielę po 8 godzin do marketu jak tak Ci bardziej pasuje, godziny muszą się zgadzać nic dziwnego. Pokolenie gimnazjum wylewające żale w internecie, co za czasy. CV złożone, zobaczymy...

były pracownik

Zarobki 2000 Brutto plus premia śmiech na sali. roboty że nie idzie wyrobić, wiecznie niezadowoleni. Rotacja ludzi na potęgę, A dajcie spokój. Za tą charówkę przy tośtaniu płytek tonami powinni chociaż płacić a tam 1900 na łape. Ze już nie wspomne o tym ze praca pod chmurką.

Tak tak firma żenada.Zarobki 1400 zł na rękę+premia uzależniona od humoru kierownictwa.Zastraszanie zwolnieniem z pracy,zmuszanie do pozostawania dłużej w pracy oczywiscie za free.Najbardziej komiczny jest nowy kierownik,udający bojownika,jest mistrzem w robieniu z siebie [usunięte przez moderatora] przed pracownikami z magazynu a przed prezesem trzęsie gaciami bo wie że jest w tej firmie małym pionkiem i też mogą go zwolnic.Dziwię się że go tam zatrudnili bo bez zębów wyglada jak kloszard a nie kierownik magazynu.Współczuję Wam chłopaki z magazynu i pozdrawiam

Zostaw opinię o cermag - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cermag