cermag

Poznań

cermag

Opinie o cermag

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

T.Słaby -były K.Logistyki

Jak ktoś piszę Tomcio ,nie ważne ,ja nigdy nie napisałem nic.(więc miej gościu odwagę jak ja teraz) To jest słabe jak moje nazwisko ,ja prawie siedem lat pracowałem w firmie odszedłem(z klasą na wypowiedzeniu do ostatniego dnia pracowałem ponad trzy miesiące) i tyle ,ale nigdy po takim czasie nie oczerniał bym firmy,więc na tym portalu anonimowe teksty dla mnie nic nie znaczą. ja wiele dobrych momentów miałem w firmie dużo się działo ,ale nigdy nie robi się tego jak śmieszne wpisy. Pracuję już w innej firmie ,ale w sercu Cermag/Mo będę już zawsze,pozdrawiam wszystkich i powodzenia! Nie mam pretensji do nikogo od Zarządu do wszystkich innych pracowników

Tomcio

Nie polecam pracy w tej firmie. Zimą na magazynie temperatura odczuwalna jest nieraz niższa, niż na dworze przez to że magazyn nie ma ścian, tylko siatkę ogrodową i jest przeciąg. Wynagrodzenie w porównaniu do innych firm to jest śmiech porażka. Atmosfera nie jest tragiczna ale konflikt między zmianami jest bardzo odczuwalny. Do tego (usunięte przez administratora) na magazynie, jedziesz po płytki dla klientach i szukasz po pięciu lokalizacjach, bo tam tego nie ma. Jeśli chcesz być niewolnikiem za małe pieniądze to polecam tę pracę. Jedynym plusem jest to że można wyjść na papierosa, i posiłki regeneracyjne zimą, a poza tym to dnoooooo.

idea pracy

Trzymajcie się z dala od tej firmy, nie doceniają ludzi, wyzysk na max poziomie co widać na wyższych stanowiskach. Rotacja tak duża jak nigdy nie widziałem jeszcze. Chcesz się poświęcić i spełnić w pracy ale nie w Cermagu. Zarobki są lepsze np w biedronce czy lidlu obok. Osoba zarządzająca ma za nic ludzi, brak motywacji tylko zniszczycie sami siebie startując do Cermagu. Uczciwie przestrzegam.

Lucky
@idea pracy 23.01.2017 08:52

Prawda, ta firma to (usunięte przez administratora) wartości na sztandarach te katolickie. W rzeczywistości manipulacja mobbing. Zarząd wszechwiedzący a kwalifikacji brak. Szczególnie w pracy z ludzmi. Zniechęcają odbierają energie. Omijajcie wielkim łukiem

Kyoukushinkai

Firma spoko ,ludzie super , da się wytrzymać 7 lat i więcej

Adrian

@mag Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w cermag, niemniej jednak, mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, tak aby reszta użytkowników mogła skorzystać z Twojej opinii?

mag

Ludzie ..pracuje juz w ten firmie kilka lat' zmiany jakis Sa wprowadzane nie wroza za wiele...nowy kierownik ..coz takze nie rokuje!

STARY

Nowy kieras - nowe (usunięte przez administratora) jeszcze gorzej niż było....moze mu nieprzedłużą umowy:)

Adrian

@Wombat mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałeś w cermag? Może wiesz, czy w tej chwili również szukają ludzi na jakieś stanowiska? Jeśli masz jakieś nowe myśli na ich temat, to podziel się nimi, każda informacja się przyda.

xxmen

Nowy kieras to porażka - nie ma pojęcia o niczym , kto go tam posadził....niewiarygodne.

lizak
@xxmen 14.02.2018 20:31

Sądzę że nowy kierownik będzie dbał o ludzi a nie jak były o swoje (usunięte przez administratora) i swoich lizusów.

ZZZZZZZZZZZZZZZ

Byłem na rozmowie, 3000brutto + 300zł premi na próbnym, wózki wymagane, magazyn z otwartą bramą (piździ), kask na bani cały dzień, przerzucanie czasem pół palety płytek, tzw hapanina. Kieras siedzi przed kamerami, raczej ściemniać nie można :D

Wombat

Ja pracuję tu prawie1,5 roku. Dużo pracy, ale za to różne zadania. Super ekipa, fajna atmosfera. Widzę, że można awansować, nawet do innych działów. Zarobki też są ok. Na razie nie mam czego się czepiać.

wys

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to się mawia ;) a szukają w bydgoszczy doradcy handlowego, organizują szkolenia sprzedażowe

Szukający pracy

Zawsze możesz iść pracować w sobotę i niedzielę po 8 godzin do marketu jak tak Ci bardziej pasuje, godziny muszą się zgadzać nic dziwnego. Pokolenie gimnazjum wylewające żale w internecie, co za czasy. CV złożone, zobaczymy...

były pracownik

Zarobki 2000 Brutto plus premia śmiech na sali. roboty że nie idzie wyrobić, wiecznie niezadowoleni. Rotacja ludzi na potęgę, A dajcie spokój. Za tą charówkę przy tośtaniu płytek tonami powinni chociaż płacić a tam 1900 na łape. Ze już nie wspomne o tym ze praca pod chmurką.

Tak tak firma żenada.Zarobki 1400 zł na rękę+premia uzależniona od humoru kierownictwa.Zastraszanie zwolnieniem z pracy,zmuszanie do pozostawania dłużej w pracy oczywiscie za free.Najbardziej komiczny jest nowy kierownik,udający bojownika,jest mistrzem w robieniu z siebie [usunięte przez moderatora] przed pracownikami z magazynu a przed prezesem trzęsie gaciami bo wie że jest w tej firmie małym pionkiem i też mogą go zwolnic.Dziwię się że go tam zatrudnili bo bez zębów wyglada jak kloszard a nie kierownik magazynu.Współczuję Wam chłopaki z magazynu i pozdrawiam

Zostaw opinię o cermag - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cermag