CERMAG Poznań Sp. z o. o.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o CERMAG Poznań Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERMAG Poznań Sp. z o. o.

g

Hej pozdrawiam kolegów magazynierów ze starej ekipy tj4 lata temu co tam słychać ciekawego u was ? Warunki się polepszyły?

Pracownik

Jeśli chcesz otrzymywać lekcje życia to podejmij pracę na magazynie - brak empati ze strony niektórych osób z kadry kierowniczej, ta sama osoba stawia się jako filar firmy z bardzo krzywym środkiem widzi błędy innych a swoje ukrywa , na pracownikach próbuje wywołać poczucie winy, że za mało się starają a w pośpiechu łatwiej o błąd a jak się potkniesz to Cię ma i zaczyna( ile Ty tu robisz )itp . Nastawienia pracowników przeciwko sobie , są firmy w Poznaniu które płacą za lżejsza pracę taką samą stawkę lub lepszą.

no bullsh!t

mają problem i to Duży.

marecki

wydaje mi się, że to jest normalne w każdej firmie ceramicznej, zajmującej się ceramiką, czy jak kto woli to nazwać... nie sądzę, żeby gdziekolwiek ci coś takiego przyjęli, chyba że po znajomości, po prostu trzeba dokładnie wyliczać ilość potrzebnych sztuk

MARCIN

ZAKUPIŁEM W CERMAGU W POZNANIU MOZAIKĘ SZKLANĄ NA SZTUKI.PO ZAKOŃCZENIU REMONTU PARĘ SZTUK MI ZOSTAŁO I CO SIĘ OKAZAŁO ŻE NIE MOGĘ ICH ODDAĆ PONIEWAŻ NIE ODBIERAJĄ NA SZTUKI,WCZEŚNIEJ TAKIEJ INFORMACJI NIE OTRZYMAŁEM

hanka

jeżeli władze nie uległy zmianie (a pewnie nie uległy), to lepiej szukać gdzie indziej. poza tym słabo płacą.

Monika

Hej. A czy ktoś może cokolwiek powiedzieć na temat pracy jako Referent ds. Administracyjno-Biurowych w Cermagu w Poznaniu?

wrr

Nie polecam.

Zostaw opinię o CERMAG Poznań Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERMAG Poznań Sp. z o. o.