Firma Handlowo Usługowa "Auto-Center" 30-556 Kraków , ul. Wodna 2

Kraków

Opinie o Firma Handlowo Usługowa "Auto-Center" 30-556 Kraków , ul. Wodna 2

rozżalony pracownik 2015-12-31 08:36:13
Na rozmowie o pracę, właściciela bardziej interesowały go moje sprawy prywatne niż kwalifikacje. Wypytywał dokładnie o całą rodzinę, kto,gdzie pracuje, kim jest i jakim samochodem jeździ.Nigdy nie wiadomo ile zarobisz.Co miesiąc zawsze coś urwie, albo nie wypłaci( np. 1/3 pensji)-tłumacząc się kryzysem.Jeśli idziesz na urlop-to odczujesz to zaraz na wypłacie. Zabierze połowę wypłaty, a potem zrobi opłatek wigilijny, da po paczce i myśli, że jest wszystko ok. My nie potrzebujemy jego paczek, prezentów- niczego. Potrzebujemy tylko naszej wypłaty, na którą ciężko pracujemy i na którą się umawialiśmy. Jest osobą starszą, która powinna spędzać spokojnie czas, a nie siać terror i despotyzm w pracy.Pracując tu nigdy nie jesteś motywowany w żaden sposób lecz przeciwnie-nękany, wyzyskiwany. Wręcz będzie ci wmawiano, że nie radzisz sobie i dlatego masz pomniejszoną wypłatę. Wielu dobrych ludzi odeszło stąd, którzy chcieli pracować i zrobili wiele dobrego, ale zrównano je z błotem.Człowiek tylko tu pracuje i łudzi się, że może coś się zmieni.Ale tu się nigdy nie zmieni ( chyba, że na gorsze). Klientów jest coraz mniej. Sprzedaż samochodów znikoma.Zaraz to wszystko upadnie, a wina pewnie będzie nasza.Myślę,że trzeba szukać innej pracy, bo tu tylko człowiek psychicznie jest dołowany. Połowa osób w firmie trzyma wypowiedzenia, ale każdy ma jakieś wydatki, kredyty itp. Jestem ciekawy jakby wszyscy się zbuntowali i je wręczyli, to może by dotarło do właścicieli, że oni są zależni od nas, a nie my od nich.
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowo Usługowa "Auto-Center" 30-556 KrakĂłw , ul. Wodna 2 - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa "Auto-Center" 30-556 KrakĂłw , ul. Wodna 2