counter
2 189 263 5 1
Timba

Witam co tam slychac w tej pseudo firmie?Romans w biurze nadal kwitnie?

Tak14Nie2
Alili Nowy wpis

A wiecie czy trzeba znać dobrze jakiś język obcy?

123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.
Kandydat

Witam, proszę o informację jaka jest podstawa netto na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Dzięki serdeczne...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w TEEKANNE POLSKA SA?

Timba

Witam co tam slychac w tej pseudo firmie?Romans w biurze nadal kwitnie?

Tak14Nie2
Roman

Masz rację, sprawy prywatne nie powinny być poruszane na forum. Liczę, że skoro udzielasz się w tym wątku dodasz informacje o obecnych rekrutacjach. Czy firma przyjmuje nowe osoby do pracy i jakie stanowiska są wolne?

TakNie4
On

Brawo

Tak1Nie
obserw. Nowy wpis
@Timba

Cos musi byc na rzeczy, napisz post a zaraz miliion odpowiedzi. nieee przeciez nieee. (usunięte przez administratora) nikogo to nie obchodzi tak nawiasem ujmując:)

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak2Nie
Nk

Sugeruję w słownik zainwestować :) Po jakości tej wypowiedzi widać jakiej kategorii człowiekiem jesteś i ile ta opinia jest warta :) Wróć do szkoły i wtedy się publicznie wypowiadaj :)

@Sanczo Panczo

@Nk Drogi NK. Myślę, że średnio ogarnięty człowiek o IQ max 90, potrafi przeczytać i zrozumieć ten tekst. Więc albo masz iq

@Sanczo Panczo

hmmm....czemu ucina odpowiedź w połowie??

iq

@Sanczo Panczo

(usunięte przez administratora). Wyśmiewanie kogoś tylko dlatego, że nie zna zasad interpunkcji czy ortografii jest, delikatnie mówiąc, słabe. A brak merytorycznej odpowiedzi na poruszone przez Bambolejlo tematy, sprawia, że przypadkowy czytelnik, taki jak ja, wierzy jemu..

Krzysiek

I to jak ,.mała a tak cieszy oko.

Tak6Nie3
Ciekawski
@Krzysiek

za 5 lat Krzychu to Ci może zbrzydnie choć i tak długo jesteś zajawiony;)

Tak2Nie

Jakie wartości są cenione w TEEKANNE POLSKA SA?

TakNie1
Piotrek
@Pytanie

Sprzedaj współpracownika swego a będziesz miał lepiej od niego. O takie.

Tak24Nie
Sanczo Panczo

Drogi NK. Myślę, że średnio ogarnięty człowiek o IQ max 90 potrafi przeczytać i zrozumieć ten tekst. Więc, albo masz iq poniżej 90, albo przypieprzasz się bo poruszył tematy niewygodne dla Ciebie. Wyśmiewanie kogoś tylko dlatego, że nie zna zasad interpunkcji czy ortografii jest, delikatnie mówiąc, słabe. A brak merytorycznej odpowiedzi na poruszone przez Bambolejlo tematy, sprawia, że przypadkowy czytelnik, taki jak ja, wierzy jemu..

Baczny obserwator

Koniec firmy bliski,następny dobry operator odszedł.Nie dziwię się przy tak ciężkiej pracy za 2.500 na rękę tj.porazka. W biedronce na starcie dają więcej. Pozdrawiam resztki załogi

Tak14Nie
D. Jack!

Cześć.. Wieje tu nudą. Nic się nie dzieje. Pozdrawiam serdecznie wszystkich 'herbaciarzy' z Teekanne w Nowym jorku eee to znaczy Roku. Wszystkiego dobrego... ????

Tak14Nie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TEEKANNE POLSKA SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

TakNie3
@Pytanie

1. rozmowa 2. zatrudnienie 3. (Który trwa średnio 2-3 tyg.) Ucieczka. 4. Kasowanie cookies żeby czasem znowu nie pojawiła się oferta pracy w teekanne na twoim kompie.

Tak14Nie1
Cela

Kiedyś kurła to było, zgrana ekipa flacha na nocce spotkania w WC i takie tam.Wy młodzieży już tego nie zaznacie.

Tak16Nie1
Ciekawski
@Cela

a najbardziej nurtuje mnie.... co było w tym WC???:)

Tak4Nie
Baczny obserwator

Witam serdecznie pracowników firmy teekane (celowo z małej litery)o ile jeszcze ktoś pracuje.Nawet Ukraińcy nie chcą pracować za takie marne grosze które placi firma. Dla porównania komfort pracy operatora tej samej firmy w Niemczech,a Polskiego w teekane.Niemiec siedzi na stoleczku przy nowych maszynach przez 8 godzin z polgodzinna przerwą,a Polak w Kokotowie biega przy 5 starych ,spracowanych maszynach,które się wiecznie psują,za 4 razy mniejsza pensję przez 8 godzin z 20 minutową przerwą. Ludzie obudzcie się,czasy niewolnictwa już się dawno skończyły. Pozdrawiam myślących

Tak21Nie1
@Baczny obserwator

Nie jesteś zbytnio zadowolony z poziomu wynagrodzenia w firmie TEEKANNE POLSKA. Mógłbyś sprecyzować, ile dokładnie zarabia nowo zatrudniona osoba na stanowisku operatora maszyn? Wiem już, że praca jest 8-godzinna, dlatego też chętnie dowiem się również o zarobkach.

TakNie2
Szef

(usunięte przez administratora) i nie gadać normę robić a jak nie na bezrobocie spadać kasa musi się zgadzać .

Tak1Nie
@Szef

Mam rozumieć, że pracodawca tak podchodzi do zatrudnionych osób? Najważniejsze jest, aby wyrobić normę? Skoro wspomniałeś o normach, to może mógłbyś napisać, czy jest ona trudna do osiągnięcia. Myślę, że wykonując narzuconą normę, można liczyć na premię, jednak wolę się upewnić, czy rzeczywiście tak jest.

Baczny obserwator

Witam pracowników firmy teekanee,ciekaw jestem czy wogóle ktoś został z starej ekipy?Odszedł słyszałem (usunięte przez administratora) największy luzak i porządny człowiek.Nie ma się co dziwić że porządni ludzie odchodzą z tej firmy.Zero planu rozwoju firmy pod kątem pracowników.Ludzie pracują za grosze bez jakiegokolwiek socjalu(usunięte przez administratora)Omijajcie z daleka tą firmę,gdyż zwykły pracownik nie liczy się kompletnie tylko ilość wyprodukowanej herbaty.Pozdrawiam myślących.

Tak16Nie1
Piotrek
@Baczny obserwator

Porządni ludzie dawno zamienili ten (usunięte przez administratora) na pracę.

Tak8Nie
Krzysiek
@Baczny obserwator

Uwaga na" życzliwe" osoby im zawsze mało poklepania po pleckach.

Tak9Nie
@Piotrek

Skoro w Waszej ocenie długoletni pracownicy zdecydowali się na odejście z pracy w firmie TEEKANNE POLSKA to zastanawia mnie, czy pracodawca starał się w jakiś sposób wpłynąć na decyzję, aby pracownicy Ci mimo wszystko zostali?

Kwadrat

Byłem na spotkaniu na RKS-a (Przedstawiciel Handlowy) Rozmowa całkiem miła szkoda ze pomimo zapewnień o odpowiedzi nie zależnie od wyniku zero kontaktu mało profesjonalnie. Jak to na 1 spotkaniu brak informacji o zarobkach tylko mowa o premii 60% wielkości podstawy ale jakiej ??? Auto- Ford Fokus z limitem kilometrów prywatnych (brak info) laptop i telefon

Piotr
@Kwadrat

Mam takie same spostrzeżenia. Dyrektor niby obiecuję odpowiedź a nawet nie ma smsa. Totalna olewka. Ciekawe czy jak Jego by tak potraktowali to byłby zadowolony. Pracuje na rynku już wiele lat i pewnie spotkam tego kmiotka gdzieś na rynku to nieomieszkam powiedzieć co o nim sądzę.

@Piotr

Obydwaj braliście udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko przedstawiciela handlowego. Moglibyście napisać, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca sprawdzał w jakiś sposób Wasze kompetencje zawodowe? Chciałbym wiedzieć, czego można się spodziewać, więc mam nadzieję, że pomożecie.

Szczera

Garbus to (usunięte przez administratora) z valeoo tam miał dopiero ciekawe opinie

Gustaw

Może idealnie nie jest ale jest ok. Wystarczy pracować a nie będzie na co narzekać!

TakNie9
@Gustaw

skoro jest tak to dlaczego podajesz się za "Gustawa" ? :D

Bolek
@Gustaw

Gustawsoon ile dostałeś premii że wypisujesz takie bzdety.?

Tak5Nie
Antek

Banda wzajemnych życzliwych tzn. podpierdzielaczy za 10zł więcej na pasku utopią cię w mieszadle z herbatą.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TEEKANNE POLSKA SA - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TEEKANNE POLSKA SA
2/5 Na podstawie 189 ocen.