TEEKANNE POLSKA SA

Kraków

Opinie o TEEKANNE POLSKA SA

Rickii

Najbardziej w ogłoszeniu o pracę śmieszy mnie to: Oderujemy: -parking dla pracowników Haha myślę, że to atut nie do przebicia w poszukiwaniu nowej pracy ;)

Niki

Teekanne to dobra firma. w Polsce jest jeszcze tylko kilka dobrych firm tego typu, ale można je na palcach jednej ręki policzyć. Całej reszty lepiej unikać...

jolanta
@Niki 23.10.2017 17:40

Trololo ty mały trollu. Maszyny z roku 1957 , w Polsce jest cała mnogość DOBRYCH zakładów pracy , lecz niestety teekanne się do nich nie zalicza. Jet to liga powiedziałbym okręgowa.

Niki_Garbari

Ricki jednym komentarzem "zaorał" wszystkie biurowe próby pokazania, że teekanne to fantastyczny zakład pracy...

Ricki

Zero socjalu, kasa też bez szału. 2800 brutto plus marna premia 250 350zl. Ani, ubezpieczenia grupowego, o opiece medycznej nie wspomne. Na hali okropny huk od tych starych maszyn. Generalnie jak Ci się nie śpieszy to szukaj gdzie indziej.

Mr_Nobody

Witojcie.. :P Szukaja teraz na magazyn do tekkane do Kokotowa pracowników? Obóz pracy czy da sie robic? Pozdro

Robol
@Mr_Nobody 17.11.2017 18:22

Na magazyn raczej spoko ????

....
@Robol 18.11.2017 18:31

Nie ma żadnego socjalu a większości firm teraz dają socjal szukaj gdzie indziej

Kala

mi tam się dobrze pracowało, za moich czasów ekipa była zgrana i można było się w pracy pośmiać

Garbari

na produkcji jest w miarę okej, dobrze ze firma zapewnia transport, bo inaczej było by kurucho, a poza tym jest stabilne zatrudnienie i nie trzeba martwić sie o jutro.

Baks

praca jak praca.. szczerze powiedziawszy pakowanie herbaty nie nalezy do najtrudniejszych zadan, a pieniadze zawsze sa wypłacane na czas

Tymek

Nowe miejsce stare problemy, Garbi daj spokój .

er

no i to mnie dziwi, w końcu na rynku herbat to teraz naprawdę duża firma wyrosła, jest prestiż i moc

Adwokat Michała

pył – substancja mineralna jako zanieczyszczenie powietrza, pozostałość procesu spalania, a także ścierania lub kruszenia substancji stałych takich jak minerały nieorganiczne, organiczne oraz metale. A herbata z po prostu napisana z błędem.

????
@Adwokat Michała 07.01.2016 08:38

gówno mnie obchodzi co to "pył".Chodziło mi, co to jest "cherbata". Michał to musi być Ynteligent:D

????

Michał, a co to jest "pył od cherbaty"???

Michał

Ja miałem umowę, wypłata zawsze była 1. Z minusow to hałas od maszyn, pył od cherbaty

Michał

Droga Lady, odpowiedziałem Darkowi to raz. Po dwa to miałem przyjemność pracować z tobą na hali. A po 3 to właśnie twoje wtrącanie się i oczernianie firmy jest nietaktem, zwłaszcza że już tam nie pracujesz...

Lady Juliette

Michale jak zgaduję jesteś z "Walerego". Ema zapytała o benefity więc jej odpowiedziałam. Wtrąciłeś niepotrzebnie swoje wywody ale jak sam trafnie zauważyłeś: "Co do bonów i multi sportu, to jest dodatek i każda firma może ale nie musi ci go dać." I niech to też będzie dla Emy odp. na jej pytanie.Niestety tu nie szanuje się pracownika... Na szczęście mnie już to nie dotyczy.

łeb

ooo tak w macie multisport w pakowaniu herbaty na czas i przywilej sprzedawania innych.hehe nieroby tekanowskie

łeb

Michał

Widzisz, przychodzisz do pracy by pracować. Wykonać pewien plan, normę. Jeżeli pakowanie herbaty jest dla ciebie zbyt trudne to zmień pracę ( no chyba że cię już zwolnili). Co do bonów i multi sportu, to jest dodatek i każda firma może ale nie musi ci go dać. Zasady są proste i zrozumiałe nikt nie zmusza cię do pracy

Juliusz

Michale,ale my tu wszyscy nic nie robimy, więc o co właściwie chodzi? O to, że nic nie robisz i dalej jakimś cudem pracujesz? Trzeba zakasac rękawy i wżiąśc się do roboty jak mawiał Edward Gierek. Prziecież ludzie tutaj są dla siebie tak mili i pomocni.Każdy każdego pod... pier...do...li.

Michał

Darku, tutaj nic konkretnego się nie dowiesz bo piszą tu nieroby które nie mogą pogodzić się z faktem że ich zwolnili.

Lady Juliette

rodon....czy ty jestes podstawiony przez firme, zeby chwalic pod niebiosa ten syf?????

tadeusz

No właśnie, jak jest z tą pracą w Teekanne, bo owszem herbaty mają bardzo popularne, to i spodziewałbym się dobrych warunków. Niestety na ich stronie internetowej nadal nie ma żadnych informacji, coby mieli kogoś poszukiwać. Może coś słyszeliście, że będą planować maila, czy chociaż ma ktoś kontakt do HR'u to może zaaplikuję w ciemno.

jednym słowem syf,kiła i mogiła.

Param param:-)

Karol.

Witam!Na portalu pracuj.pl są przyjęcia do Teekanne jakie warunki pracy i dlaczego szukają operatorów maszyn i mechaników -ludzie mają już dość tam pracować ?Dajcie znać .Pozdrawiam!

abc

Przecież są dwie, a nawet trzy: obsługujący maszyny, ślusarz- obsługujący maszyny, pakujący. A z tych trzech tylko 1 może zostać pracownikiem miesiąca i brać premie. (usunięte przez administratora)

pędzel
@abc 30.03.2014 22:52

nie zapominaj o czyszczącym który czyści tak szybko,czasem wcale,żeby operator trafił na ścianę.I co z tego ma? kilo pyłu w butach.

A co maja promować??

sanczo panczo

a dlaczego, gdy są przestoje i "idzie" tylko kilka maszyn, to dalej są po dwie osoby na kontroli....czemu nie są na promocji??

sanczo panczo

no nie mówcie, że nic ciekawego ostatnio się nie dzieje ???? Nudno się tu zrobiło...

Basia.
@sanczo panczo 30.01.2014 21:53

Dlaczego Pani Z aromat do herbat wysypuje i ląduje do kosza - zapewne waga za mała jak zwykle wina mechaników .

ciekawy

ok, a jaka kasa jakie auto umowa o pracę czy WDG?

Piotr

Bardzo mało opisana jest praca Przedstawicieli Handlowych czy Ktoś ma jakieś info na temat pracy ile wizyt dziennie, jaka kasa, czy plany realne do zrealizowania itp... Pozdrawiam Piotr

robaczek herbaciany

Zajebista kasa, praca i ludzie... trzeba tylko uważać na wykształconą Panią koordynator i jej ulubioną najstarszą stażem Panią kontroler jakości wraz z jej świtą... Nie należy bagatelizować również najbardziej nie zorientowanego Pana, który nie ma bladego pojęcia o co chodzi... gorąco polecam

ciekawy

przedstawiciel handlowy ds. sieci jakie warunki? kasa,auto,atmosfera?

molek

ooo tak reprezentuje 3eci blok naprzeciwko arki

sanczo panczo

ubezpieczenie jest, lekarz jest, położna, ginekolog, proktolog są...do tego hematolog, kardiolog, pulmonolog i psychiatra- ten to ma duuuuużo roboty ;-)

maniek

Ostatnio widziałem oferte pracy jakie warunki pracy i jaka płaca? warto sie interesowac tą firma?

nick

Zgadza się. Jest źle.

baska

2200 brutto

marek

Witam mam pytanie jakie są zarobki w tej firmie? jaka umowa? i wogóle atmosfera?

Pawel

Tacy wszyscy odważni bo anonimowi, a weź się jeden z drugim wypowiedz prosto w twarz zainteresowanemu a nie z ukrycia. A jak was tak razi po oczach widok innych to zmien pracę.

Dan

mam pytanie a umowy tylko tymczasowe czy sa jakies inne?

wiki

Witam, interesuje mnie praca na produkcji,chciałam się zapytać jak oceniacie tam prace zarobki,czy zakład zatrudnia bezpośrednio czy przez jakąs agencje?

teefix 2

made in nero?

robaczek

Słyszałam że firma szykuje nową limitowaną wersję herbat owocowych.....

ciekawy

Widziałem wczoraj czajnik teekanne z małyszem w telewizji:)

Bili

Teekanne ????????????????????????????????????????????????:):):)

Harry

ci co byli ok..to już ich dawno zwolnili(niestety).

denis

Magazyn-komplet niestety nie ma już przyjęć-praca bardzo dobra -można dorobić na herbatach hihi.

Jaro

A czy na magazyn są jeszcze przyjęcia? jaka kasa,wymagania? podobno można niezle dorobić,bende wdzięczny za info.

mike

Nie tak łatwo wam będzie, ja też będę się starał do teekane. Ponoć dają reklamówkę herbaty co miesiąc.

ja

Jakieś 4 lata temu obiecali podwyżki, miały być zarobki( usunięte przez administratora )czekamy.

Zostaw opinię o TEEKANNE POLSKA SA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEEKANNE POLSKA SA