Opinie o Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Hess

Cieszę się bardzo że już tam nie pracuje :)

Bboz Nowy wpis
@Hess

Ja również :) Plus to fajni ludzie, ale niestety (usunięte przez administratora) że jak dziewczyny przychodziły do pracy to aż je brzuch bolał ze stresu:) Nie polecam, nieodpowiedni człowiek tam zasiada i póki się to nie zmieni to nic się nie zmieni, omijać szerokim łukiem!

Anonim13 Nowy wpis

Jaka stawka jako pokojówka ?:)

Klaudia Nowy wpis

@hess a to dlaczego? Aż tak tam było zle ?

Anita Nowy wpis

@Hess Możesz to jakoś uzasadnić? Mam zupełnie inne zdanie o pracy w hotelu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

@Kelner wiesz zalezy komu na jakich zarobkach zalezy moze to ktos chce potraktowac jako prace dorywcza

Kimbesinger80
@33

Wszystko ma taką stawkę? Wszyscy?

Zofia
@Kimbesinger80

Może @33 zechce jeszcze to doprecyzować. W Aparthotel Ventus Rosa szukają właśnie: szefa kuchni, kucharza, kelnerów, recepcjonisty, a także pokojowych. Ogłoszenia są na tej stronie: https://ventusrosa.pl/bielsko/praca/ Myślałaś o tym, by spróbować swoich sił, pracując w tym hotelu?

Jak dla mnie wszystko ok, negatywy dają pracownicy urażeni dumą albo zwolnieni...

DaDa

Pracę w tym hotelu radzę unikać szerokim łukiem!

Horstwolf

Polecam Jestem stalym kliebtem od deoch lat nie zawiodlem sie????

Kelner

Dobre opinie??Ja nie słyszałem o personelu dobrej opinii.Jak chcesz robić za 7zl/h to powodzenia.Tam jest wyzysk,buractwo i wykorzystywanie.

Zły Człowiek
@Kelner

Teraz dają 11 netto ;) Szaleństwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Biskupia 12 lok. 10
    31-144 Bielsko-Biała
  • NIP: 6762290086 REGON: 120016590 KRS: 0000458471

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. sp.k.