Opinie o TEEKANNE POLSKA SA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TEEKANNE POLSKA SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEEKANNE POLSKA SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEEKANNE POLSKA SA w Kraków

Cela

Kiedyś kurła to było, zgrana ekipa flacha na nocce spotkania w WC i takie tam.Wy młodzieży już tego nie zaznacie.

Ciekawski
@Cela

a najbardziej nurtuje mnie.... co było w tym WC???:)

Baczny obserwator

Witam serdecznie pracowników firmy teekane (celowo z małej litery)o ile jeszcze ktoś pracuje.Nawet Ukraińcy nie chcą pracować za takie marne grosze które placi firma. Dla porównania komfort pracy operatora tej samej firmy w Niemczech,a Polskiego w teekane.Niemiec siedzi na stoleczku przy nowych maszynach przez 8 godzin z polgodzinna przerwą,a Polak w Kokotowie biega przy 5 starych ,spracowanych maszynach,które się wiecznie psują,za 4 razy mniejsza pensję przez 8 godzin z 20 minutową przerwą. Ludzie obudzcie się,czasy niewolnictwa już się dawno skończyły. Pozdrawiam myślących

@Baczny obserwator

Nie jesteś zbytnio zadowolony z poziomu wynagrodzenia w firmie TEEKANNE POLSKA. Mógłbyś sprecyzować, ile dokładnie zarabia nowo zatrudniona osoba na stanowisku operatora maszyn? Wiem już, że praca jest 8-godzinna, dlatego też chętnie dowiem się również o zarobkach.

Szef

(usunięte przez administratora) i nie gadać normę robić a jak nie na bezrobocie spadać kasa musi się zgadzać .

@Szef

Mam rozumieć, że pracodawca tak podchodzi do zatrudnionych osób? Najważniejsze jest, aby wyrobić normę? Skoro wspomniałeś o normach, to może mógłbyś napisać, czy jest ona trudna do osiągnięcia. Myślę, że wykonując narzuconą normę, można liczyć na premię, jednak wolę się upewnić, czy rzeczywiście tak jest.

Baczny obserwator

Witam pracowników firmy teekanee,ciekaw jestem czy wogóle ktoś został z starej ekipy?Odszedł słyszałem (usunięte przez administratora) największy luzak i porządny człowiek.Nie ma się co dziwić że porządni ludzie odchodzą z tej firmy.Zero planu rozwoju firmy pod kątem pracowników.Ludzie pracują za grosze bez jakiegokolwiek socjalu(usunięte przez administratora)Omijajcie z daleka tą firmę,gdyż zwykły pracownik nie liczy się kompletnie tylko ilość wyprodukowanej herbaty.Pozdrawiam myślących.

Piotrek
@Baczny obserwator

Porządni ludzie dawno zamienili ten (usunięte przez administratora) na pracę.

Krzysiek
@Baczny obserwator

Uwaga na" życzliwe" osoby im zawsze mało poklepania po pleckach.

@Piotrek

Skoro w Waszej ocenie długoletni pracownicy zdecydowali się na odejście z pracy w firmie TEEKANNE POLSKA to zastanawia mnie, czy pracodawca starał się w jakiś sposób wpłynąć na decyzję, aby pracownicy Ci mimo wszystko zostali?

Pracownik Produkcji

Swoją rozmowe wspominam dobrze. Zaproponowano mi dobre warunki więc jestem zadowolony i na razie nie myśle o zmianie pracy

Jakie godziny pracy beda dla mnie najlepsze

Kwadrat

Byłem na spotkaniu na RKS-a (Przedstawiciel Handlowy) Rozmowa całkiem miła szkoda ze pomimo zapewnień o odpowiedzi nie zależnie od wyniku zero kontaktu mało profesjonalnie. Jak to na 1 spotkaniu brak informacji o zarobkach tylko mowa o premii 60% wielkości podstawy ale jakiej ??? Auto- Ford Fokus z limitem kilometrów prywatnych (brak info) laptop i telefon

@Kwadrat

Mam takie same spostrzeżenia. Dyrektor niby obiecuję odpowiedź a nawet nie ma smsa. Totalna olewka. Ciekawe czy jak Jego by tak potraktowali to byłby zadowolony. Pracuje na rynku już wiele lat i pewnie spotkam tego kmiotka gdzieś na rynku to nieomieszkam powiedzieć co o nim sądzę.

@Piotr

Obydwaj braliście udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko przedstawiciela handlowego. Moglibyście napisać, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca sprawdzał w jakiś sposób Wasze kompetencje zawodowe? Chciałbym wiedzieć, czego można się spodziewać, więc mam nadzieję, że pomożecie.

Szczera

Garbus to (usunięte przez administratora) z valeoo tam miał dopiero ciekawe opinie

Gustaw

Może idealnie nie jest ale jest ok. Wystarczy pracować a nie będzie na co narzekać!

Sanczo Panczo
@Gustaw

skoro jest tak to dlaczego podajesz się za "Gustawa" ? :D

Bolek
@Gustaw

Gustawsoon ile dostałeś premii że wypisujesz takie bzdety.?

Antek

Banda wzajemnych życzliwych tzn. podpierdzielaczy za 10zł więcej na pasku utopią cię w mieszadle z herbatą.

Timba

Chciałem zapytać czy ludzie dalej się dają wykorzystywać i pracują za 2000 z groszem na rękę? Firma prawie globalna a ludzi karmią resztkami ze stołu.Socjalu pewno dalej zero? Dziękuję za odpowiedzi,będę wdzięczny.Pozdrawiam pracowników z dłuższym stażem o ile jeszcze nie odeszli.

Adik

Jak się wygląda tutaj dział zakupów? Atmosfera ok? Jakich pieniędzy mogę spodziewać się na stanowisku specjalisty ds. Zakupów ?

Robaczek

Dlaczego o robaczku usunięto, przecież to prawda.

Pogromca much i owadów
@Robaczek

Dlatego że ten portal usuwa niewygodne wpisy dla pracodawców.

seef

Wiadomo, że nie każdemu będzie ta praca leżeć bo jest specyficzna i czasami trzeba się też fizycznie napocić, co mi akurat odpowiada, nie wyobrażam sobie siebie 8h za biurkiem, jak dla mnie teraz jest ok

Łucja
@seef

A co dla Ciebie oznacza, że praca jest "specyficzna"? Chodzi Ci o zakres obowiązków, branżę? Oczywiście każdy ma inne preferencje, niektórzy wolą pracę fizyczną, a inni biurową, czy jednak wynagrodzenie jest tu adekwatne do włożonego wysiłku?

Krzysztof :)

Co dokładnie masz na myśli?

Jadzia

Fajna praca, mili ludzie, wynagrodzenie również ok, polecam ;)

Nana na
@Jadzia

Czy jest jakiś dowóz zWieliczki i jaka kasa na początku. Co masz na myśli piszac ok

Krzysztof :)
@Jadzia

Uciekaj z tamtąd póki jeszcze jesteś młoda :)

Timba

Praca za grosze na trzy zmiany!!!Tylko nieliczni jeszcze pracują,nie ma nowych ludzi,starzy też uciekają. Rychły koniec firmy Teekanee!!!Firma bez planu na przyszłość,szkoda czasu na zatrudnienie się w tej pseudo firmie.

Pracowałem przez jakiś czas i nie narzekałem. Jak robi się swoje to nie ma co się spinać :)

wierzba

A mi praca odpowiada, jest ciężko, wiadomo, praca na produkcji, ale nie ma tragedii, grunt, że warunki są stabilne i można, jak się chce, nieźle zarobić :D polecam!

Karola

Polecam. Mi się akurat dobrze pracowało i nie mam zastrzeżeń :)

Roko

Podobno następna część Rambo będzie kręcona w tekane . Gość ląduje na spadochronie na parkingu ma wejść na halę i przeżyć miesiąc. Nikt nie daje mu więcej szans niż dwa dni.

Johny

Co tam słychać ciekawego w teekann? Nadal bieda, ukraince i same wypowiedzenia? Jakieś nowe romanse się zrodziły? :D

Zostaw merytoryczną opinię o TEEKANNE POLSKA SA - Kraków

• Jak się pracuje w TEEKANNE POLSKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy TEEKANNE POLSKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEEKANNE POLSKA SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TEEKANNE POLSKA SA?

Kandydaci do pracy w TEEKANNE POLSKA SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TEEKANNE POLSKA SA
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

TEEKANNE POLSKA SA