Opinie o Orange Retail S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orange Retail S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Orange Retail S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Retail S.A. w Kraków

Karol

Skąd takie rewelacje macie? Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur?

Iwona

@Gregor, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Xuz, rozumiem, że pracujesz w Orange Retail, tak? Czy mógłbyś powiedzieć, jak Ci się pracuje w tym miejscu? Chętnie dowiem się też, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Polecacie aplikować do pracy w Orange Retail w Krakowie?

Szukaj dalej
@Iwona

Retail poszedl do likwidacji tlumy zbednych kierow na zwolnienie jak ktos chce to moze sie zalapac jako ph na dg albo smieciowke w OPL u jakiegos dupowlaza* ogolnie bieda dlatego tak cicho. * dupowlaz - korporobot wyzszego szczebla do komunikacji z nim wymagana znajomosc korpojezyka i wskazane udawane zainteresowanie nowinkami z branzy telekom.

Gregor

Może firma potrzebuje pracowników?

Iwona

@Adio, zdecydowałeś się na ten krok i złożyłeś swoje CV do Orange Retail? Czy przedstawiciel tej firmy już się do Ciebie odezwał w związku z Twoją aplikacją do niej? Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to proszę Cię o Twoje spostrzeżenia z jej przebiegu i atmosfery w jakiej się odbywała.

Doradca Klienta

Rekrutacja odbyła się w dwóch etapach. Pierwsza z właścicielem placówki w danym mieście a kolejna z jakimś dyrektorem kilkunastu placówek. Opowiadano mi o firmie jak i zadawano różne pytania dotyczące mnie, moich zalet czy wad, czego wiem o nich itp. Musiałam również odegrać scenkę - czyli ja byłam sprzedawcą a osoba mnie rekrutująca była klientem. Oczywiście była to scenka nie związana z branżą Orange a sprzętu służącego do aktywności fizycznej. Obie rozmowy trwały po około pół godziny. Ogólnie osoby, które ze mną rozmawiały były bardzo miłe i kompetentne. Rekrutację oceniam na plus gdyż starano się mnie w ogóle nie stresować tylko w opanowany sposób przeprowadzić ze mną rozmowę.

-Czy wiem na czym polega badanie potrzeb klienta i w jaki sposób bym to zrobiła. -Jakie bym na ich miejscu zadała sobie trzy pytania. -Czy wiem, czym się firma zajmuje i jakie usługi oferują. -Jakie znam systemy operacyjne. -Co moim zdaniem znaczy trudny klient i kogo bym takim mianem określiła. -Czy wiem co to są standardy obsługi klienta, co moim zdaniem jest standardem obsługi klienta no i oczywiście zostałam poproszona o przedstawienie standardu obsługi klienta. Pytań było od groma. Niektóre trudne - niektóre aż za łatwe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Kielce
Proplastica Sp. z o.o.
Lis

Czy ktoś może pracował na stanowisku specjalisty ds. pozyskiwania zgód? Chodzi o światłowody oczywiście. Jak z wynagrodzeniem na tym stanowisku? Ktoś coś?

Zapominajka
@Lis

Zapomnij.

Adio
@Zapominajka

Możesz przybliżyć temat? Jakie zarobki, ile trzeba umów załatwić, żeby coś zarobić? Cokolwiek... Wysłałem CV właśnie.

M.G

Swoją dwu letnia pracę w Orange retail podsumuje tak: * Nie jest prawda to, że dają umowy zlecenia. Nie spotkałam się z taką sytuacją w żadnym z salonow mojego byłego agenta. * podstawa jest jaka jest, premia- ciężko na nią zapracować. Jeżeli jest trafik i dobre chęci sprzedawcy - jest do zrobienia pracy. Trzeba tylko się nastawić tak, że idziemy na 8 h do pracy po coś, nie po to żeby przewidzieć lecz po to żeby dac coś z siebie . * wypłata zawsze była w terminie i nigdy nie było z tym problemu. * jeżeli chodzi o pomoc ze strony agenta, uwierzcie w życiu nie miałam takiego szefa. Manager z niego był swietny. * plany ciągle rosną, aczkolwiek nie samo Orange retail ma na to wpływ. Pamiętajmy że Orange retail pracuje dla Orange Polska więc dla osób używających mózgu powinno przyjść do głowy, skąd w pewnym stopniu pochodzą takie plany. * warunki pracy są ok. Praca z klientem, to nie jest lekka praca. * w każdym destrukcie jest DM, który działa z ramienia OPL, i z tym tu różnie bywa. Wszyscy jesteśmy ludźmi aczkolwiek niektórzy zapominają co robili przed objęciem danego stanowiska. * co do samego retail, panuje trochę chaos jeżeli chodzi o sprawy kadrowe. Podsumuje to tak: gdybym mogła pracować ponownie w rerailu, chętnie bym to robila. Aczkolwiek w mojej miejscowości salon agencyjny został zamkniety. I pomimo tego, że zostałam z dnia na dzień bez pracy, drugi raz weszłabym do tej firmy. Pozdrawiam M.

Prawda
@M.G

HR napisze wszystko byle zamydlic oczy bo kiedy bedziecie tyrac nadgodziny na ich konto to oni na silce beda sie wymieniac sposobami jak was zlowili na taka scieme. Orange rznie w (usunięte przez administratora) klientow na kase to co zrobi z wami jak przyjdzie rozliczenie i tak sie nie poskarzycie bo wylot z pracy. Pozdro dla kumatych.

Zary

Witam, zauważyłem u nich ofertę na Partnera Biznesowego. Pracował ktoś z szanownego towarzystwa na podobnym stanowisku w Retailu? Będę wdzięczny za podpowiedź

Zenon Poznań

Opuściłam szeregi Orange, pracuje teraz w bankowości. Dni Z. rocznik ' 65 z Poznania są policzone, wykończył wielu ludzi, nie sposób policzyć ile osób znalazło sie na L4 od psychiatry; doprowadził Dystrykt Poznań do totalnej ruiny; pracownicy masowo zakładają mu sprawy w Sądzie i wygrywają; potrafił sfałszować wyniki sprzedażowe Kierownika żeby sie go pozbyć; był nieobliczalny w swojej głupocie i chamstwie. Teraz wykopali go z Orange po raz kolejny i po raz kolejny staruszek Z. będzie otwierał własna firmę. Ja padlam jego ofiara i ofiara zakompleksionego chłopaczka ze Zdun - Łukaszka. Próbowali wyłudzić ode mnie 9 tysięcy jako odszkodowanie dla pracodawcy - Z. chcial sie wykazac moim kosztem, pokazać jak walczy z problemem fraudow, jaki to on jest innowacyjny, poległ z kretesem, był to standardowo jego kolejny wspaniały pomysł. W każdym razie jeśli wyglądasz jak Top Model, śpisz na pieniądzach, kupujesz mieszkania za 7.000 tys za metr bez zaciągania hipoteki, do tego jesteś wykształcona - zagryza Cię w Orange, nie dadzą Ci życ, będą Cię kopać i doprowadza do tego ze rzucisz papier i odejdziesz. Traktuje pobyt w Orange jako szkole życia. Dziękuje. Pozdrawiam tych którzy zostali w strukturach i mam nadzieje, ze ludzie ze Szczecina zrobią porządek w Poznaniu. Love Ya.

Byly Klient

orange retail poznan ul.bukowska king cross Omijac z daleka tych partaczy. sprzętu na gwarancji nie chcą przyjąć, twierdzac,ze by udac się do innego salonu orange w Poznaniu bo oni nie sa Orange.tak mi powiedział przygłup Korneliusz Tainski. STANOWCZO ODRADZAM.

Nie polecam pracy w firmie Orange jako przedstawiciel handlowy , wielka korporacja a obciążyła mnie za nie rozliczone gratisy dla klientów , śmiech na sali !!!!! Korporacja a zdziera z ludzi pieniądze nigdy nie spotkałam się z tym żeby oddawać pieniądze za gratisy ! Nie wspomnę o wypłacie Max 2,5 tys a zapierdol od rana do wieczora , kontrole czasu pracy i gps , tragedia nie polecam .

Iwona

@erdekus, proszę Cię o nienaruszanie dobrego imienia konkretnych osób. Podając takie informacje o osobach naruszasz regulamin forum. Możesz zapoznać się z jego treścią pod wskazanym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin Czy próbowałeś wyjaśnić dlaczego wynagrodzenie jest takie, a nie inne? Jak prezentują się inne warunki zatrudnienia w Orange Retail S.A.?

Iwona

@mex, nie rozumiem Twojego wpisu, chcę jednak zapewnić, że nie jestem pracownikiem Orange Retail S.A. tylko moderatorem serwisu Gowork.pl i moim zadaniem na tym forum jest jak najdokładniejsze poznanie firm i aktywne w nim uczestniczenie.

Biker

12 lat pracy w branży telekomunikacyjnej , pracujac dla tej firmy buduje dom z oszczędności odłożonych przez 2 lata :) Wiec jeżeli nie potrafimy sie odnaleźć w tej pracy poporstu należy ją zmienić . Nie każdy sie nadaje do prowadzenia własnego biznesu na podstawie dg , nie każdy nadaje się do sprzedaży . A jeżeli nie odnajdziecie się w branży telekomunikacyjnej nie rozumiem jak można mieć pretensje do firmy która jasno określa zasady współpracy :) Pozdrawiam

Iwona

@mex Czy możesz przedstawić szerzej problem? Co Twoim zdaniem powoduje konieczność walki w sądzie? O co miałaby się toczyć ewentualna walka? Jakie są Twoje doświadczenia z Orange Retail S.A.?

mex
@Iwona

Wasza polityka droga Iwono powoduje takie zakusy i to jak widać nie tylko moja opinia.

mex

Kto ma ochotę wspólnie powalczyć w sądzie Proszę o kontakt mex79@aol.pl

Magnum

@Michal32 Na forum nie otrzymasz konkretnej informacji. Orange Retail to duża firma i sądzę, że muszą rozliczyć pracownika i dopiero wypłacą. W korpo jest dużo procedur i niestety nikt nie może przyspieszyć. Firma jest bardzo solidna i z pewnością się rozliczy.

Talencik

Orange to nie jest mała firemka tylko duża firma. Tutaj standardy są podniesione wysoko i być może niektórzy nie są w stanie osiągnąć odpowiednich wyników. Może czasami warto przemyśleć swoje decyzje czy nadajemy się do takiej pracy? Niektórzy sobie ją chwalą!

OMOBONO

NIE POLECAM! Pracowałem jako AM na własnej dg, w moim przypadku finansowo było dobrze, natomiast z miesiąca na miesiąc pieniędzy było coraz mniej a i widoki na przyszłość coraz gorsze dlatego zrezygnowałem. Z tego co wiem aktualnie jest dramat i byłoby skrajną głupotą tracić życie na pracę w tej firmie. Tak jak pisali koledzy wcześniej, plany zmieniane co miesiąc całkowicie nierealne, aby tylko nie zarobić podstawy, do tego raporty za które nikt nie zapłaci, o jakichkolwiek możliwościach rozwoju bądź awansu można zapomnieć :)) UWAGA: Po zakończeniu współpracy nie płacą za wystawione wcześniej faktury. Z tego co wiem w każdym telekomie jest teraz mało pieniędzy dla pracowników i nie ma sensu wchodzić w tą branżę szczególnie już jako handlowiec bez doświadczenia.

Michal32
@OMOBONO

To jest masakra, że po zakończeniu współpracy firma wstrzymuje wypłaty dla za prace wykonaną do momentu wypowiedzenia, efekt taki, że człowiek musi rozliczyć faktury, zapłacić VAT, a przelewów nie zobaczy! Niech ktoś napisze czy takie działania są zgodne z prawem!?

Iwona

@kkkaa piszesz, że w firmie występuje mobbing. Co dokładnie przez to rozumiesz? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce? Firma ma obowiązek przeciwdziałać ich występowaniu. Próbowałeś je zgłaszać?

Tania

Witam, czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi czy trudno jest dostać pracę eksperta ds. sprzedaży w salonie Orange ? Jakie są podstawowe wymagania? Czy proces rekrutacji jest bardzo długi i trudny? Chciałabym dowiedzieć się coś wcześniej zanim zacznę aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Retail S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Orange Retail S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Retail S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Retail S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Retail S.A.?

Kandydaci do pracy w Orange Retail S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Retail S.A.
1.9/5 Na podstawie 277 ocen.

Orange Retail S.A.