Opinie o Orange Retail S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orange Retail S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Orange Retail S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Retail S.A. w Kraków

Smuel

A dlaczego nie pójdziesz na rozmowę rekrutacyjną i sam się tego nie dowiesz ?

hahha

jeśli bran wielkości Orange to firma krzak to nie wiem jak nazwac pozostałe 99% firm na polskim rynku

skuteczny_

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Swoją drogą negatywne opinie płyną zwykle szybciej i szerzej niż pozytywne. Ich źródła są najczęściej słabe i nieskuteczne. Moim zdaniem nie każdy nadaje się do tej roboty. Henkel zapewne masz inne umiejętności, wykorzystaj je zamiast siać negatywne opinie. Po co tracić czas na oczernianie, może zniechęcisz kogoś kto w tej branży czuje się jak ryba w wodzie i nawet 150% realizacji będzie dla niego chlebem powszednim. Nikt skuteczny nie ma ochoty na pisanie na "opiniach", wykorzystuje swój wolny czas na przyjemności, a w pracy ... po prostu pracuje.

smutno

(usunięte przez administratora) takie zarzuty co tutaj ktos opisal to sa mocno powazne, a zastanawialem sie nad praca tam. ojj na prawde nie wiem co teraz zrobic zeby bylo w porzadku. cialge jak szukam to cos jest nietak.

Doradca Klienta

Rekrutacja odbyła się w dwóch etapach. Pierwsza z właścicielem placówki w danym mieście a kolejna z jakimś dyrektorem kilkunastu placówek. Opowiadano mi o firmie jak i zadawano różne pytania dotyczące mnie, moich zalet czy wad, czego wiem o nich itp. Musiałam również odegrać scenkę - czyli ja byłam sprzedawcą a osoba mnie rekrutująca była klientem. Oczywiście była to scenka nie związana z branżą Orange a sprzętu służącego do aktywności fizycznej. Obie rozmowy trwały po około pół godziny. Ogólnie osoby, które ze mną rozmawiały były bardzo miłe i kompetentne. Rekrutację oceniam na plus gdyż starano się mnie w ogóle nie stresować tylko w opanowany sposób przeprowadzić ze mną rozmowę.

-Czy wiem na czym polega badanie potrzeb klienta i w jaki sposób bym to zrobiła. -Jakie bym na ich miejscu zadała sobie trzy pytania. -Czy wiem, czym się firma zajmuje i jakie usługi oferują. -Jakie znam systemy operacyjne. -Co moim zdaniem znaczy trudny klient i kogo bym takim mianem określiła. -Czy wiem co to są standardy obsługi klienta, co moim zdaniem jest standardem obsługi klienta no i oczywiście zostałam poproszona o przedstawienie standardu obsługi klienta. Pytań było od groma. Niektóre trudne - niektóre aż za łatwe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
pysia

Firma jest solidna i wypłacalna. Jestem obecnie na macierzyńskim i jeszcze nigdy nie było spóznienia z wynagrodzenia. Praca wodóle w Orange jest ciężka i dla osób zdyscyplinowanych oraz wiedzących czego chcą...

sylo

ale gadacie wszyscy bzdury!! firma zarypista, wyplaty bardzo dobre, terminowo wpłacane na konto, ogólnie polecam bardzo, zaczepić sie i pracować cele plany wiadomo ze trzeba robić za to jest kasa i to naprawde nie mała!!! POLECAM ja już 4 lata i dwa awanse teraz Kierolka

czokobons

Która firma do Ciebie przyjeżdża?

employee

Nie wiem kto piszę te wszystkie komentarze, że tak dobrze jest pracować w tej firmie, że taka uczciwa i w ogóle. Niestety prawda jest całkiem inna. Jeżeli ktoś ma ochotę stracić swój czas i wciskać kasę do kieszenie tej spółki akcyjnej w której liczy się tylko wynik, a praca ludzka oceniana jest przez jego poziom w danym miesiącu to proszę bardzo idealna firma.

szukający
@employee

nie pracuje tam wprawdzie, ale sprawdzam profil i chyba szukaja glownie sprzedawców, a zawód sprzedawca oceniany jest przez sprzedaz czyli wlasnie wynik ;) to jak inaczej maja cie oceniac, za dobre checi?

rurawróże

Możesz napisać coś więcej?

NIE

zdecydowanie na NIE

szok

Ty chyba nie pracujesz w Ramsacie...albo przynajmniej nie na salonie,,,ostatecznie rozumiem , że napisane słowa to wykwintna ironia...

Ramsat - banda dupochronów

Ramszmat - 2013-07-29 17:39:04 tak, szukają do obsługi klienta biznesowego w KatowicachO tym jaka jest praca jako KKB Orange czy jak kto woli teraz DKB AM Orange to niech sobie wygoogluje cos takiego - KKB Orange opinie.(usunięte przez administratora)

Ramszmat

tak, szukają do obsługi klienta biznesowego w Katowicach

pracujacy

można, firma działa według standardów sprzedaży i obsługi Klienta Orange, więc dowiesz się wszystkiego co jest do sprzedaży niezbędne, są tez szkolenia wstępne, produktowe i inne więc można się tez w tym temacie rozwijać

byly

jak jeszcze pracowałem w Ramsacie można było zgarnąć za 100% zaliczenie TK 1000 zł, a teraz to nie wiem

praca wygląda tak, jak to w firmie sprzedażowej wbrew temu co tu wszyscy piszą, umowa o pracę, pieniądze zawsze na czas, plany sprzedażowe, standardy, tajemniczy klient, testy itp. nic z kosmosu... nie rozumiem tego zbulwersowania co poniektórych tymi działaniami, nie zaliczysz badania jakości czy wiedzy z produktów tzn. ze nie przykładasz się do pracy bo nie znasz podstawowych rzeczy.... to nie jest jakiś prywaciarz tylko spółka z Grupy TP, wiec działa w ramach określonych standardów, ja pracuje 7 lat i nie narzeka zresztą wiadomo kto narzeka na forum, ludzie którym się dobrze pracuje nie wchodzą i nie wypisują psalmów pochwalnych

Odszedłem z tej firmy zalewdie kilka miesięcy temu (usunięte przez administratora)To najgorzej zainwestowane pół roku w moim życiu... Omijać szerokim łukiem.

vito

Jeżeli tak samo traktują pracowników jak traktują klientów to niech mnie ręka boska broni przed jakimkolwiek kontaktem z tą firemką

ostatni sprawiedliwy

ramses - 2013-06-03 18:34:20 Wspaniała firma. Praca w miłej atmosferze, koledzy życzliwi a kierownictwo zawsze staje w twojej obronie. Praca zgodnie z przepisami - nie więcej niż osiem godzin dziennie. Jak już się zdarzy że musisz dłużej zostać, zawsze masz wypłacane godziny nadliczbowe albo odbierasz sobie wolne kiedy ci tylko pasuje. Zarząd wyznaje zasadę, że niedziela jest dla rodziny, dla tego pod żadnym pozorem nie można wtedy pracować. Jak się jednak uprzesz, dostajesz podwójna stawkę i jeszcze dodatkowy dzień wolnego kiedy sobie zażyczysz. Zarząd dba, abyś na czas wykorzystał urlop wypoczynkowy - ty tylko mówisz kiedy i masz. Zarobki bardzo dobre. Firma zawsze stanie w twojej obronie - zarząd broni pracowników jak lew. Wypłata zawsze na czas, a jej wysokość wprawia niejednego w osłupienie: a to dodatkowa premia za wynik, a to premia świąteczna, wyjazdy integracyjne. Masz bezpłatny dostęp do ekspresu do kawy, ciasteczek. Firmowy ośrodek wczasowy, a tam luksusowe apartamenty, quady, skutery wodne, jezioro - wszystko za darmo! Sama rozkosz. Aha, a jak chciałbyś odejść, zarząd będzie długo namawiał abyś tego nie czynił. Jeśli jednak odchodzisz - otrzymujesz odprawę, pamiątkowy dyplom i masz gwarancję zarządu, że zawsze możesz wrócić.BUJDY NA KIJU!!!! kto to napisał???

byly konsultant

a i jeszcze dodam tylko ze 3 razy w tygodniu masz dość trudne testy do zrobienia oczywsicie zrobienie ich ponizej wymaganego progu 80% to kasa leci w dół jak wyrabiasz plany to w nastepnym miesiacu sa tak podkręcone zeby ich nie wyrabiac tajemniczy klient moze wszystko napisac ze było bardzo dobre ale ostatnie 3 punkty oceny to subiektywna ocena konsultanta ogolne zadowolenie z obsługi czystość salonu te 3 punkty zawsze były tak oceniane ze tajemniczego sie nie zaliczało(usunięte przez administratora) mieszkasz np w miescie x i tam pracujesz ale okazuje ze w miescie y ktos sie rozchorował wiec cie tam przenosza na np tydzien albo dwa ja tak własnie dojeżdrzałem 100km przez 2 tygodnie ale za to dostałem premie (usunięte przez administratora) prawie sie w połowie wróciło za bilety do tego na koniec dnia składasz raporty chyba 10 róznym osobom (usunięte przez administratora) naprawde szkoda nerwów

walcze o swoje

siema. ja niedługo mam sprawę w Sadzie P przeciwko R.... osoby, które chcą mi pomóc oraz sobie lub innym pracownikom proszę o zostawienie namiaru... będę się odzywać do Was.... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Retail S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Orange Retail S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Retail S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Retail S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Retail S.A.?

Kandydaci do pracy w Orange Retail S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Retail S.A.
1.9/5 Na podstawie 277 ocen.

Orange Retail S.A.