Opinie o Bank Citi Handlowy w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bank Citi Handlowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Citi Handlowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Citi Handlowy w Katowice

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może pracowników? Sporo dobrego słyszałam i chętnie bym popracowała.

zosia

W linku jest promil tego, co sie dzieje w citi, znam o wiele gorsze przypadki: http://zsp.net.pl/kampanie/citibank

Gibi
@zosia

Zwroc uwagę, że to dotyczy pracy w warszawie, a nie w katowicach. W kato jest głównie sprzedaż kredytów przez telefon i potwierdzam słowa "Zygyy", że sytuacje mobbingu nie maja miejsca po zwolnieniu rok temu pani A. Nie odpowiadam za prace w oddzialach, ale na sluchawce jest ok. informacje mam z pierwszej reki

bnn
@Gibi

W całym citi jaes tak samo. dudzińska o wszystkim wie i nie interweniuje.

Marianna
@zosia

Znam o wiele gorsze przypadki w citi , niż te opisane w linku http://zsp.net.pl/kampanie/citibank

Na szczęście byly pracownik

Rzetelne info o pracy w Citi : umowa o prace pierwsza standardowo na 3 miesiace probne, wynagrodzenie 2700 brutto + prowizja od sprzedaży (przelew zawsze na czas) Pierwszy tydzień to szkolenie dotyczace obslugi wewnętrznego programu komputerowego na którym będziesz pracowal oraz info na temat produktu czyli kredyty, karty, kryteria jakie klient powinien spełniać zeby otrzymac pozyczke, wymagane dokumenty itp. Szkolenie naprawdę przeprowadzone rzeczowo i profesjonalnie zakonczone egzaminem. Tydzien drugi: pierwszy raz wchodzisz na sale sprzedażowa tzw SZKÓŁKA (jak wytrzymasz to spedzisz tu ok 2msc pozniej trafisz do grupy ktora ma juz doświadczenie) wyłącznie dla osób nowo zatrudnionych które pod okiem menagera ds wsparcia sprzedaży maja nauczyc sie profesjonalnej rozmowy z klientem. Szkolka to pierwszy moment gdzie zaczynasz się obawiać ze jednak nie chwyciles Pana Boga za nogi i nie jest tak pięknie jak Ci to przedstawiano podczas rozmowy ale to przecież dopiero początek musisz sie wdrożyć wierzysz ze bedzie super ze otrzymasz wsparcie i pomoc w każdej sytuacji w koncu zapewniała Cie o tym kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku... Moj pierwszy tydzień szkolki wygladal tak ze od pon. do pt czekalam na niezbedne hasla, piny i dostepy zebym mogla uruchomic komputer i program sprzedazowy (termin oczekiwania na dostepy jest rozny i zalezy od szczescia waha sie od 3 dni do 2 tyg) W tym czasie zeby nie siedzieć bezczynnie jestes wysylany z grupy do grupy gdzie liderzy, kierownicy oraz menagerowie jezeli juz zwroca na Ciebie uwage to po to zeby jasno dac Ci do zrozumienia ze przeszkadzasz i najlepiej zebys wogole sie nie odzywal, bron Boze o nic nie pytal (jako laik niestety popełniłam ten blad ) tu szczególnie pozdrawiam Pania Kasie liderke w zespole Adriana juz samo spojrzenie rzucone przez nia w Twoim kierunku doda Ci otuchy i pewnosci sobie, a ja mialam nawet to szczęście ze sie do mnie odezwala i to dwa razy wspaniale doswiadczenie i bardzo pouczajace :) Szołka da Ci tez możliwość wsluchania sie w rozmowy Twoich kolegow ktorzy moga poszczycic sie doswiadczeniem o 2 tygodnie dluzszym niz Twoje takze czerp z tej wiedzy pelnymi garściami. Szkolenie z zakresu prowadzenia rozmowy z klientem np. najczestsze obiekcje i jak je zbijac, jakich zwrotow unikac, a jakie są wskazane, cokolwiek o jezyku korzyści lub techniki sprzedaży BRAK wszystkiego nauczysz sie podczas rozmowy z klientem a ze przy okazji robisz z siebie idiote ktory udaje ze cos wie trudno nie liczy sie nic po za WYNIKIEM Kolejny tydzień to czas gdy otrzymasz sluchawki i sugestie ze było by świetnie gdybys spisal przynajmniej jeden wniosek bo trzeba wyrobic sie z planem No i jazda zaczynamy dzwonic... Pani menager nie widzi potrzeby zeby byc przy Tobie chociaz przy kilku Twoich pierwszych rozmowach, nie ma tez sensu zeby Cie odsluchac bo po co przecież Ty juz wszystko wiesz... I tak dzien za dniem jeżeli masz szczescie trafisz na emeryta ewentualnie osobe ktorej nie obchodzi nic po za tym ile moze max dostac i z jaka rata nie masz szczęścia i trafiasz na ludzi którzy pytaja o szczegóły oferty to lejesz wode co za tym idzie nie masz WYNIKU!!! Nie licz tez wtedy na wskazowki np. co robisz zle i co poprawic aby było lepiej za to oprocz reprymendy otrzymasz również zlota radę : przyloz sie bardziej, cisnij klienta kazdy potrzebuje kasy, zaproponuj super warunki to sie zgodzi(tu jest wesolo bo jak klient zapyta jakie to warunki to powiedz ze szczegoly przedstawisz po spisaniu wniosku bo ciezko teraz okreslic ale bedzie Pan zadowolony :) O atmosferze szkoda gadac ale jezeli lubisz osmieszac ludzi mniej pewnych od Ciebie albo przynajmniej będziesz jak baran wtorowal korpoludkom w ich podbudowywaniu wlasnego ego kosztem innych to skladaj aplikacje smialo rekrutacja jest non stop ze względu na dużą rotacje pracowników co pozwala mi myslec ze na szczęście nie kazdy dla kilku stowek wiecej pozwoli zrobic z siebie szmate

Oni
@Na szczęście byly pracownik

Ohhh Karolina, a może by tak napisać prawdę?

Klaudi
@Na szczęście byly pracownik

Hahaha, większej bzdury nie czytałam! Zakompleksiona laska nie mająca pojęcia o pracy!!!:) wróć do mamy i niech Cię utrzymuje jak to miało miejsce przez całe zycie;)

Ona
@Na szczęście byly pracownik

Karolina, czemu nie wspomniałas że cały czas było od Ciebie czuć alkohol? Twoja opinia jest równie absurdalna jak fakt przechodzenia do pracy pod wpływem.

Iwona

@Pochmurna jak było na szkoleniu? Jak pierwsze dni w pracy w firmie Bank Citi Handlowy? @Daria czy udało Ci się aplikować do firmy? Jeśli tak to czy opowiesz coś o przebiegu rekrutacji? Wszystkie informacje będą przydatne dla osób aplikujących do firmy.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Daria

Możecie mi odpowiedzieć czy to jest infolinia przychodząca czy wychodząca? Bo zastanawiam się nad pracą w Citi w katowicach. Słyszałam że bardzo dobre zarobki, jednak z opinią na temat atmosfery w citi słyszałam różne. Może się wypowiedzieć ktoś obiektywny? Bo nie chcę trafić do firmy gdzie mobbing jest na porządku dziennym.. Dziękuję.

Pochmurna

A jak wypowiecie sie na temat pracy w Katowicach? Zaczynam właśnie szkolenie i nie wiem z jakim nastawieniem mam się tam udać??? Dużo słyszałam na temat pracy na słuchawce w Katowicach na Sokolskiej... Ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tym miejscem???

Iwona

@lokijughyft czy jesteś pewien, że mówisz o mobbingu. Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłosiłeś to gdzieś? A może ktoś jeszcze tak samo odczuł?

lokijughyft

Trzymajcie sie z dala. Citi słynie z mobbingu, molestowania, łamania prawa wobec pracowników. awallowa flanelowy łysek, obłęndowski - od nich szczególnie

Iwona

@Gibi dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, z tego co mówisz sytuacja pracowników znacznie się poprawiła. @Serachiel myślę, że jeśli dostałeś propozycje pracy i przeszedłeś proces rekrutacyjny, to firma uznała, że masz predyspozycje do pracy na tym stanowisku. Jeśli rozpoczniesz pracę, daj znać. Chętnie dowiemy się jak Ci idzie.

Matkablizniakow

Pracujące tam panie są wredne , nadęte i nie miłe - nie dają klientowi dojść do słowa , w połowie zdania rzucają słuchawka , a przedewszystkim nie mozna dojść z nimi do żadnej ugody porozumienia i najgorsze jest to ze wmawiają klientowi kłamstwo - straszą NIE POLECAM TEGO BANKU NIKOMU

Nowo-zatrudniony
@Matkablizniakow

Zajmij się czytaniem bajek tym swoim blizniakom zamiast opowiadać bajki na forum gdzie ludzie potrzebują rzetelnych opinii. Gdyby pojawiła się sytuacja rzucaniem słuchawka lub klamaniem klientów to osoba zostałaby natychmiast zwolniona. Pomyliły Ci się chyba firmy z "pomaranczowymi" lub tymi od "kablowki";)

Serachiel

Dostałem propozycje pracy w City w Katowicach na słuchawce. Powiedzcie czy jezeli nie mam wgl doświadczenia w tej brany to czy jest szansa na to zebym dał sobie rade??? Wiem ze zapewniaja tygoniowe szkolenie ale czy dla kogoś " całkowiecie zielonego" w temacie to coś pomoże???

Iwona

@Gibi rozumiem, że pracujesz w call center. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz? Wspominasz, że po pewnych zmianach personalnych poprawie uległa sytuacja w firmie. Czy zaszły w niej w ostatnim czasie jeszcze jakieś zmiany istotne dla pracowników?

Gibi
@Iwona

Pracuje od roku sprzedając kredyty przez telefon. Praca 9-17, praca w soboty TYLKO dobrowolna. Kilku kierowników się wymienili i zrobiło się luźniej. Nie ma sytuacji mobingowych, ani opierd**** za słabsze wyniki. Dwa miesiące temu podnieśli podstawy i są na poziomie 3-4 tyś plus premie do kilkunastu tyś dla najlepszych. Znajomi z innych firm sprzedażowych już ściągają do citka póki są zatrudnienia. Z czystym sumieniem polecam

Zygyy

Mam kilku kumpli pracujących na sokolskiej w Katowicach i zbieraja fajny hajs na sluchawce. Mysle o przenosinach po wakacjach bo podobno nie da się ogarnac 2 tyg urlopu.. slyszalem że kierowniczke słynąca z mobbingu i niezrownowazonych zachowan wyj....ali na pysk i oczyscila się atmosfera:PPP bo jeszcze rok temu napewno bym się nie zatrudnil:/

jhygtr

Jedźcie lepiej zrywać kapuste. Albo w domu publicznym to bedzie podobne. To zdrowsze niz praca w shiti banku. To nie jest praca dla zdrowego faceta. Chyba że jako dziecko marzyłeś o bezmyślnym klikaniu w klawiature na czas. Zobaczcie to, to jest tylko promil tego co tam sie dzieje http://zsp.net.pl/kampanie/citibank Citi słynie z mobbingu i łamania kodeksu pracy

Iwona

@Oleek myślę, że warto w Twoim przypadku zajrzeć na stronę internetową firmy http://www.citibank.pl/poland/kariera/index.htm Tam znajdziesz wszelkie potrzebne informacje o rekrutacji i aktualnych ofertach pracy.

Oleek

Siemka, Wie ktoś czy przyjmują aktualnie? Jeżeli tak to gdzie wysłać CV?

gość
@Oleek

Please przestańcie korpotłuki wpisywać takie brednie na forum ,że niby ktoś jest zainteresowany pracą w tej debilnej firmie?Tonący brzytwy się chwyta.

szkoda czasu

W Katowicach praca przez agencje pracy ,umowy to jakiś śmiech na sali 3,4,7 miesięcy jak im się widzi.Kierownictwo to banda chłopaczków z przerośniętym ego i wykształceniem ledwo średnim bez żadnego przygotowania menadżerskiego.Najlepsi sprzedawcy to tacy co wchodzą głęboko w zad bez wazeliny ,podpieprzają kolegów i koleżanki do swoich wodzów przez co robią plany bo dostają gotowe kontakty lub zabierają je nowym nie doświadczonym doradcą.Mobbing okropny ciągłe krzyki ,wyśmiewanie,poniżanie,grożenie.Szkoda czasu na tą firmę jak nie wyrobisz planu to zostaniesz z podstawą a podstawa to najniższa krajowa.Powtarzam szkoda czasu na tą firmę ,na rozmowach mamią kasą nie wierzyć i omijać szerokim łukiem.NIE POLECAM

nowo-zatrudniony
@szkoda czasu

Pracuję w citi od początku roku i jestem zadowolony. Umowy zgodne z kodeksem pracy (próbna, 7mcy, 2lata, a potem czas nieokreślony), więc nie rozumiem tego oburzenia. Podstawa wynosi 3 tys brutto i opinię o najniższej krajowej wsadź między bajki skoro tam nie pracowałeś/aś. Od początku bardzo mi się podobał system szkoleń i wdrożenia do pracy, dzięki czemu nawet jak mi nie wyjdzie praca tutaj to bardzo wiele się nauczyłem i myślę, że przyniesie to efekty w dalszej karierze sprzedażowej;) co do atmosfery to zależy od kierownika do którego trafisz, ale przed pracą słyszałem wiele wyolbrzymionych opinii, które się nie potwierdzają się w realu. Jednak w tej pracy najprzyjemniejszą rzeczą jest premia. W pierwszych miesiącach pracy da się zarobić 3-5 tys na rękę. Najlepsi sprzedawcy mają podobno ponad 10 tys. Pracowałem wcześniej w upc i aliorze, dlatego mam porównanie między zarobkami i warunkami pracy. Jakby mnie wyrzucili to wrócę na forum, żeby wysmarować citi, heheheh Ocena: 7/10

W calym citi jest "atmosfera": W olsztynie wmawiali pracownikom, że jest zakaz zakładania związków zawodowych.

zainteresowana

Szukam informacji na temat oddziału smart w galerii katowickiej. Jakich zarobków można oczekiwać na stanowisku doradcy klienta. Jaka jest atmosfera w oddziale?

czery

Zapewniam cię @kamil, że tutaj jeśli znasz się na temacie to też można nieźle zarobić z samych premii

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Citi Handlowy - Katowice

• Jak się pracuje w Bank Citi Handlowy?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Citi Handlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Citi Handlowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Citi Handlowy?

Kandydaci do pracy w Bank Citi Handlowy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Citi Handlowy