Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Teleturniej

Szukamy jednej osoby do wzięcia udziału w teleturnieju Familiada w tv. Tylko odpowiedzi na temat.

Germanek

Hej jak tam Jozin wyciągnąłeś wnioski po tym jak Cię usunąłem z mojej zmiany?

Sparrow
@Germanek

Twojej??

Ziomeczek
@Sparrow

TAK MU SIE WYDAJĘ !!!

Jozin
@Germanek

German wyciągnąć to ty sobie możesz koze z nosa. Weź się za robotę, a nie siedzisz z majstrem i drugim liderem w mistrzówce 3/4zmiany

Były

Zwolnić wszystkich starych pracowników bo i tak nic nie robiono.Młodzi (usunięte przez administratora)soboty niedziele.a stary ma to w (usunięte przez administratora) stawki z kosmosu to siedzącm w domu i się śmiejąm

Cichy

Jak to jest że ludzi zwalniają . Nie ma pracy ok, ale dlaczego ludzie którzy robią na rano tylko i wyłącznie to robią wszystkie soboty ? Powinni im dać ograniczenie do 2 sobót maxymalnie. My ludzie na produkcji nie mamy takiej okazji, a wiadomo kasa potrzebna w tym trudnym czasie. Części zamienne są aż tak potrzebne żeby robić co sobotę ? Pan od złomu też ma tyle roboty że robi wszystkie soboty ? Skoro nie ma produkcji to raczej nie. Przychodzi tylko i pierdzi w stołek. Dyrektorze proszę coś z tym zrobić . Już nie wspomnę o jednym ustawiaczu który pracuje tylko na rano i nie ma z niego żadnego pożytku.

Byly
@Cichy

To prawda jest jeden ustawiać Artur .

Mars
@Cichy

Czy Jacek który zawadza w mistrzówce też dostanie upomnienie za chodzenie z żoną do palarni? Traktójemy wszystkich równo, czy są równi i równiejsi na tym zakładzie

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

Olo

Poprzyjmowali ludzi do pracy.a teraz nie ma pracy i po co to było.? Na dodatek zwalniają starych pracownikòw

Zibi
@Olo

Niestety zwalniają starych pracowników, a Ci co pracują rok lub dwa ale dobrze wchodzą liderowi i majstrowi w tyłek to zostają. Może wreszcie pan dyrektor (usunięte przez administratora)to kolesiostwo, towarzystwo wzajemnej adoracji.

@Zibi

A kogo niby zwolnili ze starych pracowników?

Byly
@Heheh

Tych co nic nie robiłem i tylko narzekaniem.

Zibi

Mnie i Ciebie mają zwolnić

@Zibi

To super????

@Heheh

No tak jest mnóstwo lepszej pracy w lepszych warunkach niz w magnetii

Ola
@Heheh

To zgłoś się na ochotnika, żeby cie zwolnili i sobie pójdziesz do innej lepszej pracy

Mis
@Olo

Zwalniają starych bo jak maja umowy na stałe to uważają się, że wszystko mogą.. L4, nie chodzić do pracy w weekend, wybierać stanowisko pracy, chodzić po hali , kończyć wcześniej i uciekać pod prysznice gdzie reszta jeszcze pracuje

@Ola

Pracowałem tu prawie 4 lata i wiem jak w tym zakładzie wyglada praca,na szczescie to koniec mojej przygody z magnetii ???? wam też polecam skonczyc ta przygode

Mike
@Mis

Niektorzy nie chorował i i sumiennie pracowali a zostaje zwolnienie więc się nie zgodze

Pepa

Pepa jak chcesz 280 na rogach to stan i zrób, spawacza Ci zrobili to dasz sobie rade

Witam Panie dyrektorze proszę zamknąć palarnie bo co drugi siedzi i pali zamiast pracować

Niech zamkną z powrotem haha Rąk do pracy brakuje, nikt tu nie chce przyjść do pracy, to niech sobie strzelają sami w kolano, jeszcze im brakuje żeby obecni pracownicy się zbuntowali

Gutek

Fajna atmosfera w firmie, dobrze się pracuje co zresztą widać na forum jak ludzie sobie żartują.

Wiesek

Czy to prawda że na zmianie Utraty jest jedna osoba z wirusem w szpitalu?

Doktor Quin
@Wiesek

Tak, potwierdzam. Zdiagnozowali u niego owsiki.

Ssally

Takie to było NASIENIE.

Uchol biurowy

Uwaga ludziska, na zmianie Adama jest korona wirrus, ludzie na kwarantanie,wszyscy wiedzą ale zakazali mówić ????

Lila
@Uchol biurowy

Przestań siać panikę!!!! Naoglądałeś się tvpis wyprali ci mózg i gadasz bzdury o jakimś wirusie.

Eh

Oj ludzie. Ile w was jest nienawisci i zazdrosci... ogarnijcie sie. Kazdy jest imbecylem tylko nie wy. A patrzac na bledy ortograficzne i interpunkcyjne mozna wywnioskowac jaka z was inteligencja... leczycie kompleksy tutaj czy co? Wezcie sie do pracy. Pozdrawiam

Ciekawy

Wybrali go bo nikt nie chciał iść na układ z z tym (usunięte przez administratora) z Tychów, a Tik tak kupił mu opał na zimę, i spłaca skodę wzięta w listing,żenada teraz to napewno zakład pójdzie z torbami.

Spawacz

Witam,dzisiaj odbyło się szkolenie nowego Team lidera, przez samego (usunięte przez administratora).Jak myślicie czego może nauczyć go ten (usunięte przez administratora)niczego:-),normalnie po chali śmiga głupi i glupszy w dodatku nie widomy ,teraz plan produkcji będzie na 10 stron czcionka 20,

Pracowity

Witam przez jaką agencję pracy przyjmują na produkcję do magneti na Mikołajczyka?

Jonh brawo

Szybko nowi pracowniczy się zwalnajom nawet 1 miesiąca nie przerobili.

Helga
@Jonh brawo

Dziwisz się? Zarobki stoją w miejscu. Dla biurowych jest kasa, samochody służbowe mają wszystko ta banda baranów. Ludzie z produkcji otwórzcie oczy!!!! Nie ma podwyżek, nie ma zostawania w nadgodziny, nie ma przychodzenia w soboty i niedziele. Miejcie honor, nie dajcie sobą pomiatać.!!!!

Glut
@Helga

Więc skoro tak Ci źle, kasa słaba, ale masz honor, to dlaczego dalej tu pracujesz?

Kolega

Panie dyrektorze, jest jeden pracownik który codziennie jest na promilach, że zmiany Adama Utraty,stwarza zagrożenie, wozi że sobą ludzi do pracy, i nikt z tym nic nie robi a mistrz ,udaje, że jest wszystko w porządku

Drapie Znawca Worek

Ten typ to kąkret!!! Podobno 2 lata temu założył emgargo na kukuryze z Białodusi. Uwarzajcie na Jego

Kura
@Kolega

Panie dyrektorze, jest jeden pracownik, który wypisuje na innych pracowników na goworku rzeczy, które nie mają wpływu na produkcję i psuje opinie firmie. Przydałoby się znaleźć go po IP i zwolnić.

Aaaa
@Kura

Wolność słowa każdy może mówić

Kabura

Szanowny dyrektorze proszę wprowadzić na hali wyrywkowe badania alkomatem bo jest dużo osób pod wpływem alkoholu a mistrzowie kryją swoich tak nie może być żeby nie było kontroli a pijacy sobie coraz bardziej pozwalają w każdym zakładzie jest rutynowa kontrola trzeźwości nie na bramie tylko na hali niespodziewanie co jakiś czas brać kilka osób do mistrzowki i przy mistrzu wykonać badanie

Alfa i omega

Dexter za robotę się weź a nie podrywy na hali i flirty już każdy to widzi że szukasz nowej zdobyczy a i Kabura już się czai na ciebie jego nos jest niezastąpiony wyniucha wszystko on jest wyszkolony jak owczarek niemiecki w policji a więc nie chwal się po hali że lubisz sobie dziabnadz w szyję bo już u germankaaaa nawet o tobie gadają że lubisz i widać

Alfa

Za suzuki kierownika lub Majstra odpowiada to oni dostanom po premii tak by było innym zakładzie ale ten zakład jest inny to dostanie pracownik.

Mu Rzyn ijoijo
@Alfa

Dlaczego za błędy pracownika ma odpowiadać Kierownik? Ty to wytłumaczyć? Trzeba myśleć przy robocie, jak nie myślisz to po premii.

Nikt
@Mu Rzyn ijoijo

Za dostaje kasę.

Olo
@Mu Rzyn ijoijo

A dlaczego nie.

Team lider

Czemu nie ma premi dla pracowników którzy pracowali w pandemii przełom mają i czerwca ? A reszta załogi leżała w domu za tą samą kasę i pytam się gdzie są podwyżki? Nie chodźmy w weekend do pracy trzeba im pokazać że nam też się należy szacunek!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.