Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Arni14

Witam Moze ktos przyblizyc stawki w magneti pod firma bo ja slysze ze 4-5tysiecy mozna zarobic niedziele dla chetnych mila atmosfera..a tutaj sie naczytalema ze praca tragedia...

Olo
@Arni14

Skąd słyszałeś takie bajki. Ha ha

@Arni14

Tyle to zarobisz jak zrobisz wszystkie soboty i niedziele w miesiacu .

Fred

Wszystkie soboty niedzielę i cały miesiąc po 12 godzin to wtedy ponad 4 tysiące zarobisz

juri

to dobrze się naczytałeś

Zazdrosny

Z całego serca nie mój dział ale w poprzednim zołzą robiła co musiała znajomym ????

W sam raz
@Zazdrosny

To fakt

robol

Zastanawia mnie jak wygląda rekrutacja u kobiet bo jak widać same takie co lubią dobrą zabawę tutaj przychodza Olga, pani B itp????

Lila
@robol

Kolego chyba pomyliłeś zakłady. Tu są opinie o Magneti na Mikołajczyka. A Wy piszecie chyba o kimś z Automotivu

Malutki

Stoimy do czerwca 14 dni na urlopie tego roku jak rząd zatwierdzi reszta 70 % ???????????????????????????????????? świętujmy bo bez magneti potem zwolnienia bądźcie zadowoleni wykoncypował sie uwolnicie od tego oleju i smaru ????

Były pracownik magneti

Magneti Marelli na Zagórzu w Sosnowcu pozwalnialo bardzo dużo ludzi. Ci pod firmami typu aas invenio na zakładzie mają urlopy bezpłatne niestety bo tam jest umowa zlecenie pod tymi firmami.

Lolek
@Były pracownik magneti

Co ty za bzdury piszesz? Invenio nie na już od dawna. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. (usunięte przez administratora)

Lolek

Chyba tylko na Zagórzu jest invenio bo na Mikołajczyka nie ma

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

On

Witam orientuje się ktoś może co teraz będzie z osobami przyjęte pod agencje pracy wszyscy do zwolnienia czy bezpłatny na 2 miesiące?

Pepa
@On

Agencja was nie informuje czy macie przedłużone umowy?

@Pepa

Zero jakichkolwiek informacji.

Ptok

Wiadomo już czy jest postój i na jakich warunkach?

Bolo

Sanit globe szyby, opel, Fiat w tychach ma postojowe płatne 100%. i co da się.?

John
@Bolo

tak da się, 350 osób zwolnione z dnia na dzień z pośredniaków w Saint Gobain w DG, też się dało zrobić

Masa

Przestań pisać bzdury, bo nie zwolnili 800 osób w Saint Gobain

Zwis

Już bije konia na samą myśl o postoju

Mia

Od poniedziałku wszyscy idziemy na urlopy.

Robol
@Mia

Od kiedy to będą mi mówić, że mam brać urlop. To jest mój urlop i będą go brał kiedy mi będzie potrzebny

@Robol

Racja. Nie mogą nikogo zmusić do urlopu. Do bezpłatnego też nie. Jedynie mogą nakazać wybrać soboty nie zbiorowe.

@Tre

Mylicie się, pracodawca dysponuje połowa naszego urlopu i w szczególnych przypadkach może Cię na niego wysłać czy chcesz czy nie

Tre

Ty się mylisz. https://strefabiznesu.pl/koronawirus-a-przymusowy-urlop-18032020-r-czy-pracodawca-moze-zmusic-pracownika-do-wziecia-wolnego/ar/c10-14863889

!!!
@Robol

Pracodawca może Ci rozplanować urlop na cały rok z wyjątkiem 4 dni Twojego urlopu tak zwanych na żądanie Koniec kropka tyle w temacie!

@!!!

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, jesteś z kadr, czy co? "Zdarzają się pracownicy, którzy godzą się na urlop i składają wnioski o wolne na prośbę pracodawcy. Robią to, ponieważ nie znają swoich praw w związku z koronawirusem. Eksperci przypominają, że wysłanie pracownika na urlop z powodu tymczasowego zamknięcia zakładu pracy jest niezgodne z prawem." I jeszcze : " - Urlop jest świadczeniem, którego pracodawca udziela w porozumieniu z pracownikiem. Wyjątek stanowią: tzw. urlop zaległy (przysługujący na mocy art. 168 Kodeksu pracy) lub urlop w okresie wypowiedzenia (art. 167[1] Kodeksu pracy), kiedy to pracodawca może jednostronnie zdecydować o tym, że pracownik będzie wykorzystywał urlop – zaznacza dr Anna Kamińska-Pietnoczko, prawnik w C&C Chakowski & Ciszek. " Pisze wyraźnie, w porozumieniu z pracownikiem, a pracownikowi może nie pasować ten termin. Zresztą komu by pasowało siedzenie w domu w urlop.

Dżuma na pośladku
@Tre

Pamiętajcie, że związki, które nas reprezentują podpisały papier. PrEczytajcie co związki nas reprezentujące podpisały.

Robol
@Dżuma na pośladku

Może najwyższa pora obalić związki?albo masowo się wypisać?

Lila
@Mia

Można iść na L4, po co tracić swój urlop

Ona

Nie ma takiego przepisu.

Alfa

Postój powinien być płatny 100% tak jak inne firmy płacą. A nie 60% co do (usunięte przez administratora) z tymi związkami. rozwiązać i będzie święty spokój.. Tego też nie umią załatwić tylko składki płacić co miesiąc. (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Alfa

Niestety ale postój jest płatny 60%. Zakład może zapłacić więcej, ale nie musi. I jeszcze raz napiszę- nie mogą nikogo zmusić do wzięcia urlopu. Chyba że starego.

Quatro
@Tre

Weź chłopie zrozum że będziemy pokrywać urlopami. Związki podpisały porozumienie.

Jak mamy zapier.. do końca tygodnia to gdzie są jakieś maseczki? Środki bezpieczeństwa, niczego nie ma paranoja. Związki? hahah śmiech na sali

Fwhgf

Będzie w końcu kwarantanna dla wszystkich?

Niby
@Fwhgf

Niby tak

Spawacz

Nawet wie ma ciepłej wody w toaletach

wirus

W Marelli pracuje sie do ostatniego zdrowego czlowieka

Gdrhbv

Magneti Marelli, wielka firma a nie stać na środki do dezynfekcji i termometry. Ludzie pracują tam z gorączką! Ci co mogą to pracują zdalnie a robole muszą przychodzić i się narażać. Kpina! Zamknijcie w końcu tą firmę na conajmniej 2 tyg tak jak w innych zakładach to robią.

Czy to prawda że zakład wstrzymuje produkcję na 2 tyg? (Info z Ersi)

Olo

Zakład nie wstrzyma produkcji bo nie musi. Rząd nie nakazał zamykania tylko dbanie o higienę.

ballada milanowska

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

On

Witam czy ktoś coś wie jakie kroki podejmie zakład jeśli chodzi o bezpieczeństwo (koronawirus) czy zakład zostanie czasowo zamknięty?

Franek
@On

Na każdym stanowisku ma być żel antybakteryjny i 0,7 wódki. Co pół godziny myjesz ręce i walisz kielicha

informator
@Franek

Potwierdzam, Pan Kaleson co 1 h aplikuje kieliszek spirytusu z dozownika i nic go nie tyka nawet szare komórki.

biskup
@Franek

na innych firmach piszesz to samo. myslisz ze zablysniesz zenujacym wpisem.? np promus katowice

Wiesek

Panie dyrektorze proszę zamknąć palarnie. Ponieważ ci co palą tylko tam siedzią co pół godziny. A ci co nie palą to są poszkodowani..albo niech odpracowuja ten czas. Na czas trwania epidemii palący (usunięte przez administratora) a mogą wytrzymać 8h bez dymku. PROSZĘ ZAMKNĄĆ PALARNIE

Wiesek

Zatrzymujemy zakład na 2 tygodnie? Czy ktoś wie?

@Wiesek

Chciałbym też wiedzieć ma ktoś jakieś info na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.