Magneti Marelli

Sosnowiec

Opinie o Magneti Marelli

Baba z giętarek 2017-02-12 19:43
Powini jego zwolnic bo się bawi dilerke
Kłaku 2017-02-13 11:39
A Stefan z C zaciesza i chwali się że dyro powiedział że zabierze go do aures
Żenada... takich rzeczy się nie rozpowiada
Ciekawy 2017-02-13 12:21
ciebie powinni zwolnić, bo zamiast za...pierd...alac i robić normy... To zajmujesz się innymi... Nadejdzie twój koniec...

Ślusarz 2017-02-14 07:57
Kiedy wreszcie zwolnią większość kobiet z produkcji? 95%kobiet na produkcji do niczego się nie nadaje. Robią braki pasują maszyny. Ciągle mają awarie po co takich nieudaczników trzymać. Zwolnić i przyjąć kogoś kto myśli a nie zajmują się telefonami i pogaduszkami z innymi koleżankami. Największe psuje i nieroby jeśli chodzi o kobiety są u Kaleji
baba z giętarek 2017-02-14 20:31
Yeti już cie sprzedał teraz kolej na ciebie panie diler
Comas 2017-02-15 07:55
Nie można zwolnić kobiet dopóki Przemek "ogier" Sła... Boń nie zaliczyć każdej. Teraz bierze się za małą mi Ewelinke wkłada jej rękę w krocze a ona się cieszy. Dobrał się do siebie dwa kur.....widła. Ono patrzeć jak ją wygrzmoci w WC
baba z giętarek 2017-02-15 20:09
i nasz wyjebali bez mydła a ni grosza nie dostaniemy zysków tylko zapierdalać sobotę i niedziele namawiam do strajku wypadało by teraz porozmawiać z emiliem zrobić zebranie ogólne
korozja 2017-02-15 20:35
to nic nie da ten zakład to padlina zarząd nie udolny ogólnie masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaleja 2017-02-16 06:04
w Magneti Na Mikołajczyka pracują same cioty,debile i oczywiście łyse pedały...niech nas robioą na kasie dalej... w obozie nigdy nie płacili i płacić nie będą...pozdrowienia dla związkowców.
Komandos 2017-02-16 07:37
Za to że nie dostaniemy ani grosza, to trzeba nie przyjść w sobotę do pracy. Swoje śmieszne nakazy to niech sobie wsadzą. Traktują nas jak niewolników ludzie robią naokrągło i jeszcze im źle. Ile tak można? Niech wyjdą te matoły z biur na produkcje i niech pokażą ile to oni zrobią. Co jeden to głupszy po paru godzinach pracy fizycznej to by umierali. Nie przychodzmy w sobotę do pracy!!! Niech wreszcie zaczną nas szanować i doceniać naszą ciężką pracę.
ghghdyrtf 2017-02-16 09:32
Ciekawe czy baby rozmowy o pracę tez przeszly z kierownikami i majstrami przez kibel damski !!!!!!
Budowałem ten zakład 2017-02-16 19:07
Jeżeli pracownik odmówił pozostania dłużej w pracy z uzasadnionego powodu,nic nie może mu się stać.
Pracodawca nie może ukarać kogoś,kto korzysta ze swoich praw.Kiedy jednak pracownik był w stanie wykonać pracę,odmowa może skończyć się nawet zwolnieniem.Proszę pamiętać o tym.
nick 2017-02-18 12:37
Zwolnij się PROSZĘ, będzie jednego malkontenta i analfabety mniej.
Giet 2017-02-18 23:41
Jak były fajne dziewczyny to uciekły coś nie widuje już od stycznia fajnej blondynki z technologii na hali czyżby uciekła z tego pierdo...
ka
Robol 2017-02-19 18:54
Masz Racje panie Kaleja Pedały cioty debile Lepiej samego siebie nie można opisać :-)
Gdyby nie liderzy to chłopie byś sobie rady nie dał Nic nie umiesz, nawet nie potrafisz prawidłowo rozplanować produkcji Bo nie wiesz co gdzie się robi.
F16 2017-02-22 11:55
Nawet w bitronie podwyżki, czas wypi erdalac z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panowie spawacze
NOWY 2017-02-22 12:28
Ciekawe czy jak robiąc swoje zostanę zauwazony idoceniony. Szybko idzie zauwazyc ze starzy pracownicy leca w kule ostro sie obijajac od produkcji liderów ustawiaczy kończąc na UR!
ICH trzeba zwolnic i przyjąć nowych mlodych robotnych to zaklad lepiej bedzie prosperowac.
Ci wlasnie ludize chodza se po hali na papieroski po maszynach chowajac sie siedza na warstacie nawet jak jest robota to mowia ze sa zajeci..
Jak ktos jezt fair to nic nie osiągnie.
Trzeba wejsc w uklady ze starymi pracownikami zeby cos osiagnac.
Ja juz zauwazylem szybko kto robi a kto sciemnia a ze ma mocny ryj to umie sie ustawic.
Ciekawy 2017-02-22 17:20
A kto nowy i młody będzie miał pojęcie o tych maszynach, i pracy tam? Wtedy dopiero wszystko stanie...
Baba 2017-02-22 17:52
Burde i bałagan i nic więcej
Jojo 2017-02-23 10:55
W Gliwicach opel i w bitron związki potrafiły wywalczyć podwyzki

Poczytajcie w necie bo linki tu usuwaja
Jojo 2017-02-23 10:56
Co zrobiły dobrego związki w naszej firmie?
Antoś 2017-02-23 12:26
rozwiązać związki jak nic nie robią to po co ich trzymać ? raz w roku zorganizują kulig ? i chwalą sie na pół Sosnowca . Związki jak by były z prawdziwego zdarzenia to na tłusty czwartek zamówili by na cały zakład całego tira pączków bo dzisiaj mamy tłusty czwartek.Pozdrawiam
Z fartem 2017-02-23 12:42
Nic wam do tego kto co bierze i kto sprzedaje dupki was bola ze nie krecicie lewizny tylko walicie kazdy weekend zeby przezyc miesiac haha a pieski slabiutko nic nie znalezli pozdro z fartem wariaty yeti trzymaj sie mordo jazda z kur...
mała 2017-02-27 03:07
Operator Mariusz to jakaś porażka.. Wszystkie udajemy że jest ok ale on to jakiś debil
Hitler 2017-02-27 23:28
Cwaniak ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dałeś się uderzyć
Krzywy 2017-03-02 13:04
Co z walką o podwyzki tak jak w innych zakładach.

Tam związki działają
zzzzzzzzzzz 2017-03-02 15:29
tutaj tez działają ale na Twoją niekorzyść
Nikt 2017-03-02 17:54
Cwaniak to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a związki nic nie dzialajom
przemek 2017-03-03 17:55
Skoro yeti juz nie pracuje czas wziąść sieza jego babę
Ktora sie opierdziela nic nie robi tylko 1 gietarke potrafi obslugiwac jak ma juz na 2 pracować to wola o pomoc i zawsze kogos doataje do pomocy notorycznie bierze wolne chodzi na fajki do kibla nie potrzebujemy takich pracownikow.
Jsm 2017-03-03 19:47
Kto to yeti
gietara 2017-03-03 23:27
To zupełnie tyle potrafi co mała mi Ewelina tez wiecznie potrzebuje pomocy a zresztą takich to więcej jest
Alf 2017-03-04 10:42
Już nie długo cwaniak będzie zdegradowany że stanowiska
huj z nickem 2017-03-05 02:20
debile szkoda mi was co wy tu wypisujecie banda nierobów lebrów
nick 2017-03-05 13:05
Jak widać, większość bab ze zmiany kaleji to do niczego się nie nadaje - dziwne czemu nie zwalniają takich nierobow ?
Bez nicka 2017-03-05 15:35
Masz racje, zamiast robić to łażą po hali i sobie rozmawiaja zamiast pracować. Zwolnić kilka dla przykładu może reszta się opamieta.
Były pracownik 2017-03-05 16:23
Zakład same dno bałagan. nic więcej
nick 2017-03-05 16:27
są takie co robią, ale niestety jest sporo co nawet do sprzątania by się nie nadawały... Zwolnić i tyle... Zwłaszcza za spóźnienia, i nie przychodzenie... Może się w końcu nauczą, królewny nawet prostej rzeczy nie potrafią dokrecic albo im się nie chce... Kpina!!!!
Nikt 2017-03-06 09:42
Bagno nic ująć nic dodać
8817372272 2017-03-08 00:44
Witam, zaczynam pracę przez CRS jako wózkowy, cz jest szansa po jakimś czasie dostać się pod firmę? , i jeżeli tak to po jakim czasie mogę się ubiegać? .Pozdrawiam
AveInvenio 2017-03-08 07:46
Ci ludzie z crs to banda tłumoków nie znając się na niczym więc nie zaczynają pracy w Magneti. Oby jak najszybciej całą firmę crs wyrzucili z Magneti bo nie nadajecie się do niczego.
Ps. Już jeden wózkowy z crs pokazał na co was stać, jak przyszedł pijany i rozwalił ogrodzenie w ogródku.
CRS 2017-03-08 18:37
CRS to najtańsza siła robocza w zakładzie produkcyjnym pod nazwą Magneti- Marelli,to po pierwsze.Po drugie nie można wymagać od tych ludzi zbyt wiele ponieważ Ci ludzie mają najniższą stawkę na umowie zlecenie która nie jest nawet umową o prace.To ,że CRS wykonuje prace w sosnowieckim zakładzie świadczy raczej chyba o samym Magneti-Marelli i nie trzeba być ''tłumokiem'' kolego Avelnvenio żeby to zrozumieć.
Jzjsjs 2017-03-08 22:06
Na Co "Was" stać ?, śmieszne że tak piszesz, bo to wrzucanie wszystkich do jednego wora, także żałosne to jest :).To powiedz to ludzi w oczy jacy są kolego, a nie pod pseudoninami piszesz.Pozdro
djaj 2017-03-09 01:11
Jaka jest na początku stawka godzinowa, i jaki jest system zmienny.
antek 2017-03-09 21:16
skąd się biorą tacy jak ty?
AveInvenio 2017-03-10 08:35
Mogę Ci to powiedzieć prosto w twarz, tylko miej odwagę i napisz na która zmianę teraz pracujesz jak masz na imię to sobie wyjaśnimy pewne kwestie.
wesoły 2017-03-15 12:14
moninia szuka spawaczy za 16 pln na godzine oczywiscie przez adecco buahahahahahaha życze ci powodzenia mmmooonnniiinnniiiaaa
Pawel 2017-03-15 14:40
Witam. A jak wygląda praca na wozkowego bo mam zamiar się przyjąć na Zagórze
nękany za L4 2017-03-16 10:01
Moninia z Magneti na Mikołajczyka bo to forum o tej firmie żyje w innym świecie, urojonym, myśli że kogoś złapie do tego o b o z u .... za marne grosze... Było sporo dobrych spawaczy ale odeszli z tego bagna pomyj wylewanych im codziennie na głowe.Powodzenia ruda Moninio może na Ciebie przyjdzie czas i Cię usuną z tego zakładu , tak bardzo mu szkodzisz....
Październikowy 2017-03-16 22:43
Jak Ci tak źle i uważasz że mało zarabiasz to się zwolnij. Przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma.
Hitler 2017-03-17 14:39
Mobing przez kobiete tylko w Magnetti
Zostaw swoją opinię o Magneti Marelli - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magneti Marelli