Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Magneti Marelli

Pracowałeś w firmie Magneti Marelli i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Anczeloti - 2014-11-07 17:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
możecie nosić w pracy rejestratory dzwięku ?
zdjecie uzytkownika
ucieszony - 2014-11-07 17:22:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Anczeloti - 2014-11-07 17:19:32]:
tak zwolnili go
zdjecie uzytkownika
ziomek - 2014-11-09 12:51:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Weź idź człowieku na strone tej firmy w której pracuje ta kobieta!!! Zaśmiecasz strone swoimi żalami. A jeszcze lepiej bedzie jak pójdziesz do psychologa bo masz problem z glową
zdjecie uzytkownika
sebek - 2014-11-09 19:33:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bambo

Murzynek Bambo w Magneti mieszka,
Dobry był kiedyś z niego koleżka.

Po biurze się włóczy ucha zasięga
Oj będzie dzisiaj z h u jem udręka

A gdy na hale od Moni wraca,
Psoci,i miesza - to jego praca.

Aż Burak krzyczy: "Bambo, łobuzie!"
A Bambo czarną nadyma buzię.

Burak powiada: "Opie rdol człeka",
A on do kibla sesrany ucieka.

Kierownik prosi: "Chodź dziś pod biurko",
Obrobisz dzisiaj moje podwórko

Lecz Burak kocha swojego synka,
Bo dobry chłopak z tego Murzynka.

Szkoda, że Bambo czarny, wesoły,
Nie trzyma z ludźmi honoru strony.
zdjecie uzytkownika
qq - 2014-11-10 11:26:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale jesteś głupi; nie wiesz czy mam chłopaka a gadaszjakbyś to wiedział. jesteś idiotą. przyjdz udowodnij gnoju, że mam chłopaka. popierdolcu.
zdjecie uzytkownika
mumin - 2014-11-11 00:22:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kolego dlaczego podszywasz się pod kogoś widać że sam jesteś posrany i wydygany na maksa i próbujesz namieszać tacy jak ty właśnie sieją ferment między ludźmi
obu brygad
zdjecie uzytkownika
mumin - 2014-11-11 11:49:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mumin - 2014-11-11 00:22:15]:
Niby dlaczego tak twierdzisz ze podszywam sie pod kogoś? i skad pewnosc ze jestem posrany? Taki mocny w gębie jesteś? a fermentu nie trzeba siać bo on juz jest dawno temu zasiany.
zdjecie uzytkownika
ziomek - 2014-11-11 16:34:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [qq - 2014-11-10 11:26:20]:
Powiedz gdzie i kiedy to przyjde :)
zdjecie uzytkownika
paulina - 2014-11-12 12:49:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witajcie na Firmę Magneti poluje juz od dłuższego czasu lecz teraz nie ma żadnych ofert w adeco . Nie wiecie w jaki inny sposób mogę się starać.
zdjecie uzytkownika
edek - 2014-11-12 14:21:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [paulina - 2014-11-12 12:49:45]:
Jak masz znajomości to ktoś Cie może wkręcić a jak nie to pozostaje czekać na oferty adecco
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-11-13 17:44:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [paulina - 2014-11-12 12:49:45]:
Teraz przyjmują przez "GiGroup" w Katowicach.
zdjecie uzytkownika
euGeniusz - 2014-11-13 21:23:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gość - 2014-11-13 17:44:44]:
Do którego Magneti teraz przyjmuja tego na Zagórzu czy na Mikołajczyka?
zdjecie uzytkownika
edek - 2014-11-16 08:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czubka Marka R. zwolnili hurraaaaaaaa mam nadzieje ze następny bedzie psychopata Irek
zdjecie uzytkownika
magnetmarreli - 2014-11-16 20:42:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a najlepsze że tam robią same barany ,ktorzy nazywają sie spawaczami hehehe ,wy nie macie bladego pojęcia o spawaniu debile. Ogolnie odradzam ten zakład zero szacunku dla pracownika. Pozdrawiam pseudo spawaczy
zdjecie uzytkownika
belzebub - 2014-11-21 08:41:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sami profesjonaliści. Odpieprzcie się od Irka- jedyny spoko majster na zakładzie.
zdjecie uzytkownika
berg - 2014-11-23 13:06:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Irek ? spoko majster? to jest zwykły podp ierda lacz który zrobi wszystko dla kariery. Sprzedaje się jak judasz. Jest bez zasad.... niestety.
Wiersz o murzynie wszystko wyjaśnia.

zdjecie uzytkownika
jaro - 2014-11-25 19:28:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
co dzieje sie z Markiem R.
zdjecie uzytkownika
paulina - 2014-11-26 10:45:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam byłam ostatnio na rozmowie w magneti była to praca na weekendy niestety potrzebowali tylko 3 czy 4 osób i nie dostalam się , jest jeszcze możliwość ze będę mogła tam pracować czy niestety nie proszę o odpowiedź. :)
zdjecie uzytkownika
100 sekund - 2014-11-27 22:04:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jaro - 2014-11-25 19:28:00]:
a co to kogo obchodzi ten koleś jest już tylko historią na tym zakładzie !!!!!!
zdjecie uzytkownika
Antek - 2014-11-29 16:21:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak tak patrze na to forum, to Magneti Marelli Exhaust Systems Polska nie ma zbyt dobrych komentarzy, jak mniemam atmosferę wewnątrz to musicie miec super, skoro na forum tak sie do siebie odnosicie. Czy tez w pracy każdy jest miły, a na forum dostajecie odwagi, bo jest anonimowe? Pozdrawiam i zważajcie na słowa.
zdjecie uzytkownika
Niedzwiedz - 2014-12-08 10:10:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo fajny zaklad , dyrektor bardzo madry czlowiek. Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Maszyny swietnie sie sprawuja. Lepiej niz w domu . Polecam kazdemu ten zaklad :)
zdjecie uzytkownika
magnetmarreli - 2014-12-12 22:05:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem dlaczego wpisy na tej stronie są kasowane, żyjemy w wolnym kraju i ludzie powinni wiedzieć co to za firma. Jakim człowiekiem jest dyrektor, jaki tam jest stosowany mobing, bo to że taczer jest nierobem to każdy wie, ale może inni ludzie którzy sie tam przyjmują powinni wiedzieć co jest grane. Metody stosowane przez pana dyrektora to metody ubeckie, jak za komuny. Poprostu masakra. Ciekawe czy chłopaki ktorzy graja w piłke pojada na turniej do Turynu, bo inne firmy jadą, ale po co niech pan dyrektor zadba tylko o siebie
zdjecie uzytkownika
sebek - 2014-12-13 22:48:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeden pan który gnębił ludzi od długich lat jest już historią, mowa oczywiście o panu rej dak u , niech mu aniołowie ćwierkają w niebie. Przyjdzie czas i na pana dyrektora który jest współtwórcą tego obozu pracy.Tego pana z Kożuchowa zapamiętamy na bardzo długo jako ,,wojskowego trepa,,który za czasów komunistycznych nieźle się wyszkolił . Jego kres także nadejdzie, i wtedy wspomni nasze słowa że każdy przemija ale nie każdy zostaje zapamiętany jako dobry człowiek , a to już inna historia... czekam na ten dzień z ogromną cierpliwością...
zdjecie uzytkownika
.....o - 2014-12-14 09:33:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie?!.... pedałem jest skóra...
zdjecie uzytkownika
olo - 2014-12-16 19:33:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [magnetmarreli - 2014-12-12 22:05:41]:
Masz racje taczer jest nierobem a najczestszym miejscem gdzie go można spotkać to palarnia że nie wspomnie że nierób taczer notorycznie schodzi wczesniej na szatnie. Co ten palant ma jakieś przywileje? Wiadomo ma wtyki u Irusia dwa przydupasy ale Pani Monika moze to sprawdzić i ukarać śmierdziela nieroba taczera
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magneti Marelli

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Magneti Marelli?
Zadaj pytanie
x