Magneti Marelli

Sosnowiec

Opinie o Magneti Marelli

jbn 2016-08-04 22:29:59
@ robak to co piszesz to naprawde bardzo poważne oskarżenia - masz na top jakies dowody ?? gdyby sie działo tak źle jak móiwsz to czy szukaliby tylu ludzi?
kostka 2016-08-07 15:29:12
Wiecie jakich zarobków może się spodziewać inżynier jakości ds. produkcji? Dbanie o przyjacielskie stosunki sprawia, że lepiej się wypełnia wszystkie obowiązki. Szkoda tylko, że nie określili jakich benefitów można się teraz spodziewać, wiecie? Dzięki
osłyzbiur 2016-08-08 17:59:33
Skąd oni biorą tych nowych ludzi do biur technologów kierowników itd? Przeciez tam jest jedne głupszy od drugiego te ich śmieszne pomysły i niby ulepszanie to wszyscy widzimy do czego prowadzi. Produkujemy więcej złomu niż dobrych cześci. Kiedy wreszcie włosi przejrzą na oczy i wyrzucą matoła wiatra i tych jego pseudo fachowców
adam 2016-08-11 10:22:08
Inżynier jakości ds. kluczowych klientów jest teraz potrzebny no i zastnawiam się jak u nich praca teraz konkrernie wygląda?
dfg 2016-08-15 10:47:02
niewolnicy do roboty koniec laby !!!! hehhehehee
Korki 2016-08-15 11:55:40
Nie no to super, skoro do Bielsko-Białej pojawiają się nowe oferty to moim zdaniem wszystko należy brać na powaznie i cieszyć się że praca jest, wiadomo przecież jak to bywa, moim zdaniem wartościowa sprawa za konkretne pieniądze co chyba jest na miejscu
qqq 2016-08-16 09:32:24
to jest forum Magneti Marelli w Sosnowcu ul. Mikołajczyka więc proszę nie mąć o bielsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kazi 2016-08-16 18:59:07
Dokładnie kto tutaj myli oddziału i pisze o innej miejscowości @qqq może teraz się ogarną. A ktoś wie czy na Sosnowiec są jakieś aktualnie wolne wakaty? Bo skoro tam cały czas poszukują pracowników to może i u nas w końcu coś się nowego niedługo pojawi?
ale jaja 2016-08-21 00:21:29
Co teraz pocznie słaboń jak rudy się zwolni? Komu przemuś będzie się oddawał komu zrobi dobrze ustami? będzie słaboń nie wyżyty :D
maroko 2016-08-22 08:23:23
a macie tam jakis kacik matrymonialny ??????? szukam meza czy cos takiego :)
pelno pieknych dziewczyn :) tylko wszystkie w rekawiczkach :D
dżolero 2016-08-23 18:50:47
Chyba pomyliłeś profile firm bo w magneti na mikołajczyka nie ma pełno pięknych kobiet szczególnie na produkcji. Może są 2-3 reszta to smoki co leją na stojąco
colo 2016-08-23 23:45:59
wszystkie leją na stojąco ... pasztety ... w biurze także
wichura 2016-08-23 23:55:39
w MM na Mikołajczyka wiatr hula po hali ... oj nie było takiego idioty od powstania tego zakładu... w Gilardini < dawna nazwa zakładu , piszę dla niewtajemniczonych :) > trupy przewracają się do góry nogami na pomysły tej ekipy...hehehhehee
przebijają wszystkich o głowę .... brawo ty ... hehhehe brrraaawwwooo gościu bez osiągnięć....
Tencozmadrzal 2016-08-25 16:05:02
A większość piz.dowatych... "mężczyzn" z produkcji... Nawet korzysta z damskiej toalety. Pizdu.sie hehe :)

ale jaja 2016-08-25 16:33:07
Kobiet na produkcji nie ma wiec korzystają z tych toalet zreszta po co się rzucasz jak tez lejesz na stojąco pasztecie hehe
nie ważne 2016-08-27 11:52:16
Jak nie ma kobiet na produkcji. Kobiety na produkcji pracują lepiej i wydajniej niż Panowie. Co Wy od nich chcecie???. Dużo lepiej pracuje się w mieszanym towarzystwie niż jak to było dawniej. Za to akurat należą się punkty dyrekcji.
Waldek 2016-08-27 14:10:23
A ile złomu naprodukują, bo robią i to zawsze my faceci zauważymy, że leci złom. Niech dadzą kobiety np. na przeroby to zobaczymy jak sobie radzą i ile setek będzie braków.
Druga sprawa. Co z tego, że zrobią więcej cyferkowo jak o to chodzi w zakładzie żeby więcej nie produkować niż racjonalną ilość. Gdybyśmy produkowali za dużo to byśmy pracy nie mieli.
Po za tym nikt nie jest maszyną. Każdy produkuje na takim poziomie na jaki go stać. My przez 8 godzin robimy w kółko to samo i nikt nie leży, nie siedzi i nie opiernicza się tylko każdy robi. A że są różnice, bo jeden wariat będzie chciał się pokazać to powinno się tym zająć ktoś, bo właśnie takie osoby mają wypadki i produkują najwięcej złomu.
roo 2016-08-30 15:58:52
a czy oferta na programistę php jest wciąż aktualna? Dzięki
rybak 2016-08-30 20:26:11
witam wrona do pracy a nie stać na stanowisku jak ten pajac i tylko się patrzyć na innych
kaz 2016-09-01 12:45:34
Wydaje mi się że o takich rzeczach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich @roo, ale chyba jest oferta na specjalistę ds. zakupów.
qqq1 2016-09-03 14:24:05
dlaczego produkujemy złom....hehehe bo walka trwa :)
sok 2016-09-04 12:28:49
Dlaczego poniżacie ludzi? Jak długo bedzie to jeszcze trwało
roo 2016-09-04 19:36:43
Widać, że cenią sobie profesjonalizm na każdym kroku, zwłaszcza pod względem odpowiednich projektów, ale wiadomo czy niedługo vbedzie u nich jakieś ogłoszenie pracy? Zależy mi na tym, żeby podjać u nich jakieś stabilne zatrudnienie, bo doświadczenie jest cenne.
jrr 2016-09-07 21:58:57
@ as - ale stweorrdzenie które powiedizałeś po pierwsze jest bardzo mocne, a po drugie nawet jak już używasz takich określeń to może wypada zaargumentowac?
as 2016-09-09 18:24:05
Pracowałem tam i jedno co mogę o tej firmie powiedzieć to - dramat. Kpina z ludzi w żywe oczy i jeden wielki cyrk. W wojsku nie robią takiego prania mózgu jak tam do tego dochodzę fatalne warunki jak zapylenie hałas mobbing. Nadziwigać się trzeba prawie na każdym stanowisku pracy. Ciągły stres bo banda komików tam nazywanych kadrą kierowniczą tylko łazi i patrzy do czego by się przy...pier.. dolić. Ciągłe szukanie dziury w całym i próby podnoszenia norm. Z resztą w firmie tej niby pojęcie "norma" nie obowiązuje gdyż takowyh nie ma jest natomiast nagminne używanie słowa "mało". Ile by czego kto gdzie nie zrobił to jest wiecznie mało i mało. Atmosfera fatalna gdyż duża część trzymanych tam pracowników to tzw. przydatni. To, że nie nadają się do roboty nie stanowi problemu gdyż służą do wypatrywania i donoszenia wszystkiego i na każdego co tylko dopełnia dokręcania śruby i przyp...a się kadry zarządzająej. Konfidenctwo i dwulicowość to przynajmniej 1/4 załogi a kadra kierownicza to ludzie nie mający w ogóle pojęcia o gałęzi przemysłu jakim się zajmuje. Zasada pracując w tej firmie jest jedna: dzień się jeszcze na dobre nie zacznie a Ty już wiesz, że i tak za mało zrobiłeś.
O firmie tej można by napisać całkiem przyzwoitą tragikomedię ale ja już poprzestanę na tym co napisałem a i tak uważam poświęciłem zbyt dużo czasu na rozpamiętywanie tego przykrego epizodu w moim życiu. Czas swój poświęiłem jedynie dlatego by ostrzec tych, którzy już w życiu swoje wycierpieli by sobie przypadkiem tego nie przedłużali wiążąc się z tą firmą.

Nie ubliżając nikomu jest to firma dla ludzi bez ambicji, charakteru, pijoków i ćpunków, których można traktować jak konie pociągowe za przysłowiową strawę.
as 2016-09-09 18:27:48
mocne stwierdzenie? hmm bo tak jest ... obóz pracy i tyle.wystarczy zapytać ludzi pracujących tam na produkcji... i wszystko jasne
karl 2016-09-09 18:50:24
Widzę, że Magneti Marelli poszukuje dosłownie od dwóch dni pracownika sekretariatu. Jak stawki biurowe?
riri 2016-09-10 10:21:14
karl nie dostaniesz się bo super musisz angielski znać
karl 2016-09-11 23:05:33
@ riri - a skąd wiesz że nie znam języka angielskiego? :) może nie mega świetnie ale znam, wiec nie wiem skmąd masz info takie że jest inaczej ;))
Kania 2016-09-13 14:31:53
Ostatnio dodali ofertę pracy na pracownika sekretariatu, aplikowałem jednak jeszcze nikt się do mnie nie odezwał, czy rekrutacja się już zakończyła? Wiadomo coś?
superuser 2016-09-16 08:17:14
ten zakład potrzebuje potrzebuje trzeźwej i brutalnie szczerej oceny sytuacji, narazie jest zle, bardzo zle.

jee 2016-09-16 21:27:41
@ superuser - mówisz że jest źle - ale czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty na poparcie tego właśnie stwierdzenia? Warto rozwinąc ta mysl, zwłaszcza że poszukuja na wiele stanowisk pracy.
ale jaja 2016-09-18 19:03:13
Ja Ci moge przytoczyć kilka argumentów. Atmosfera jest fatalna dzieki dyrektorowi który jest chamem obraża i nie szanuje ludzi nie tylko tych z produkcji. Ludzi poszukują dlatego bo tam jest ciągła rotacja ludzie albo sie sami zwalniają albo sa zwalniani bo dyrektor ma taki kaprys. Normy wzięte z kosmosu nie sposób wyrobic. Atmosfera jest fatalna bo ile byś nie zrobił bedziesz ciągle słyszał że mało ze zaraz ktoś przyjdzie za Ciebie a Ty będziesz zwolniony, za takie traktowanie poszły anonimy do Pip-u bo każdy z Nas zasługuje na szacunek. Nikt tam nie jest śmieciem i nie pozwoli sobie na wyzwiska i obrażanie, dlatego też sporo osób korzysta z dyktafonów i nagrywa groźby mistrza czy innych przygłupów z biur. Będzie nagrywane i wszystko będzie trafiać do inspekcji pracy. Ale chodzą już słychy że dni tyrana wiatra są już policzone także i może na niego przyjdzie czas
roo 2016-09-18 22:10:35
Pewnie, że praca jest dobra, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Może wiecie czy jest szansa na to, zeby teraz znaleźć zatrudnienie?
super user 2016-09-19 08:31:50
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle w temacie
Janusz. 2016-09-19 15:55:16
Za prace w UR stanowisko - elektryk, zapronowono mi 1900zł netto miesięcznie. !!!Uwaga!!!, szukają dalej.

Pozdrawiam ekipe MM Sosnowiec i życze powodzenia w szukaniu pracowników.

Dodam że na decyzje czekałem tydzień.
roo 2016-09-22 12:36:25
Świetnie, że zapewniony jest samochód służbowy. To już dobrze o nich świadczy, bo nie trzeba przynajmniej użytkować swojego. Wiadomo czy wypłata pojawia się na czas? Nie ukrywam, że dostawanie w terminie wynagrodzenie bardzo chętnie by mi odpowiadało.
jestem brązowy 2016-09-22 18:40:56
reorganizacja buahahahahahahahahahahahahahahahahah
ali 2016-09-23 10:36:42
To żeś chyba zrobił największy błąd jaki mogłeś.
1900 zł. zarobek w Magneti? Jaja sobie robisz. Nie ma tam ani jednej osoby, która by tak mało zarabiała.

Pewnie podali Ci stawkę bez premi, a trzeba wiedzieć, że premia w magneti to 3-4 złote za godzinę pracy. Mniej niż 3 koła na rękę byś nie zarobił, bo tyle zarabia zwykły robol na produkcji.

Dzień 2016-09-23 14:02:46
Ogólnie to powiem Wam, że bardzo dobra firma, pensje na czas
Janusz 2016-09-23 16:03:33
Najwiekszy błąd gdybym sie zgodził na to, w poprzedniej firmie z dwoma sobotami na konto 3700zł.
Z tego co wiem tu za soboty w MM nic bym nie dostał bo nie wypłacają tylko coś tam sie zbiera.

A co do premi roczna kwartalna itd.

Tam gdzie dostałem 3700zł czekała na mnie jeszcze premia wkartalna i roczna. Dodam że byłem pracownikiem z najniższym wynagrodzeniem.
Janusz 2016-09-23 16:05:09

Pozdrawiam ekipe MM Sosnowiec i życze powodzenia w szukaniu pracowników.

Dodam że na decyzje czekałem tydzień.
doblo 2016-09-23 19:26:35
Liderzy w Magneti na Mikołajczyka to niedojdy i nieuki....
bolo 2016-09-23 19:29:03
masz rację Janusz w Magneti na mikołajczyka jest dramat... kasa słaba i presja w każdym wymiarze.Mobbing na porządku dziennym.. brawo Ty
yhjso 2016-09-23 23:25:14
@ doblo i @ bolo - roumeim ,ze wam cos nie odpowiada, aloe to naprawde nie jest miejsce aby wymieniac tutaj nazwiska - takich rzeczy sie nie robi i jest to nawet ujęte w regulaminie dosc jasno .......
łysy super user 2016-09-25 12:15:10
o jakich nazwiskach mówisz??? Magneti marelli na ul.Mikołajczyka w sosnowcu to nie nazwisko tylko tak zwany o b ó z pracy, gdzie króluje mobbing w mega wydaniu, piszę to z całą odpowiedzialnością niestety...
margolaq 2016-09-25 19:59:06
no i jak widzę można od razu iść do was do pracy i kierownikiem zostać, pojawiło się jak widzę ogłoszenie, kwestia tylko jakie będą na to stanowisko wymagania
xd 2016-09-27 12:51:44
Na pewno tacy technicy czy kierownicy działu mają szansę na jakieś socjale doliczane do podstawy zarobków, ale czy wypłata jest w pełni terminowa? Bardzo mi na tym zalezy bo zawsze trzeba na czas opłacić rachunki. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
robolo 2016-09-27 17:16:11
Premia jest normalnie co miesiąc wypłacana. Soboty 100% są w rozliczeniu 3 miesięcznym.

W Magneti jest mobbing to fakt, ale kto się tym przejmuje? Ja to jestem wręcz zadowolony z tego mobbingu bo zawsze wszystko nagrywam. Materiał się zbiera a jak uzbiera to przygotuje zawiadomienie do prokuratury (pozdrawiam mistrza zmiany Tomka). Mam nawet nagranie jak dyrektor popycha pracownika żeby ten stanął w domino.

Większość ludzi nagrywa mistrzów i prawie każdy ma ich za zwykłych naganiaczy.

Głupki nie wiedzą, że czym bardziej cisną tym bardziej ludzie stawiają opór. Nie wiedzą nic o robocie i o problemach jakie się pojawiają w trakcie pracy na tych złomowych maszynach a wymagają norm, które były robione w założeniu o to że wszystko idzie bez problemu. Niestety dni gdy wszystko idzie dobrze to jest kilka(2,3,4) w miesiącu. Reszta dni to walka i kombinowanie żeby jak najmniej wyprodukować złomu a oni jeszcze chodzą i ludzi gonią. Ja mogę im robić normy ale 80% pójdzie z tego na złom. Niestety oni tego nie wiedzą?, nie chcą widzieć?

gość 2016-09-30 18:03:32
czy są przyjęcia na produkcję
Zostaw swoją opinię o Magneti Marelli - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magneti Marelli