Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Ona

Witam,czy są przyjęcia do pracy i jakie zarobki

Aaa
@000

No to wreszcie do jakiego zakładu są przyjęcia przez ten gigroup na zagórze czy na Mikołajczyka?????

Joanna

Czy są przyjęcia do pracy?

@Ooooo

Wiadomo może, jaki rodzaj umów obowiązuje? Tymczasy, czy coś na dłużej? I czy jest opcja przejścia na umowę na stałe?

Samanta Nowy wpis

W necie widziałam dawne ogłoszenie od nich na stanowisko specjalista referent ds obsługi telefonicznej. Oferta jest sprzed lat i nie ma nic aktualnego. Wiecie, czy obecnie w tym dziale do obsługi klienta jest jakiś wakat? A jak jest to jaki i gdzie wysłać cv?

Joanna

Czy są przyjęcia do pracy?

@Joanna

Własnie też się zastanawiam. Szukałam ofert pracy w necie ale nic nie znalazłam. Nie wiesz gdzie takie mogą się pojawić?

Witam
@Urszula

Unasz nie ma ale sąm przyjęcia do firmy Dawnej ersi firma PRIMA

Czemu takie informacje podajesz, skoro jeszcze przez 3 dni aktywne jest ogłoszenie dla Specjalisty ds. Marketingu? Szukają kandydata z wysokimi umiejętnościami analitycznymi, z bardzo dobrą znajomością angielskiego, z wykształceniem wyższym i doświadczeniem w działach marketingu lub zakupów. Jako, że wymogów jest jeszcze kilka, to zapytam, a nóż ktoś wie, czy bez spełniania wszystkich tych oczekiwań również można uzyskać angaż? I ile są tu w stanie płacić? Mam na myśli i pensję zasadniczą i premie, jeśli takie tu są?

Ooooo
@Urszula

Magneti mareli jest praca tylko przez agencję pracy Gi grup w Katowicach.

@Ooooo

Ona

Witam,czy są przyjęcia do pracy i jakie zarobki

@Ona

Nie ma przyjęć do pracy firma upada koniec.

Do roboty na kasie i na sklepie? Te 5 k, to na rękę i bez nadgodzin?

Tyk

Świetnie, tylko że teraz to minimalna produkcyjna. A 5K to jest przy dobrym miesiącu i nadgodzinach.

Suzuki
@Tyk

Dadzą podwyżkę to 5 na rękę stanie się normą w tym roku.

Zbychu

To napisz lepiej, ile tu bez nadgodzin płacą? Jest jakaś stała kwota pensji zasadniczej, czy stawka godzinowa?

kasjer
@Zbychu

Jest stawka godzinowa

000 Nowy wpis
@Ona

Tak sąm przyjęcia do pracy ale przez agencję pracy GI grup biuro jest w katowicach jedna firma jest na zagórzu Automotive a druga jest sosnowiec na Mikołajczyka

Aaa Nowy wpis
@000

Andzia

Hmmm ktoś tu pisał, że firma upada, a ja trafiłam na aktualne ogłoszenie na pozycję specjalista ds. marketingu, no więc chyba jednak działa i nadal szuka pracowników. Oferują tu pracę w trybie home office i zastanawiam się, ile jest dni pracy z domu, a ile z biura? Czy jak sa jakieś spotkania np. w dziale, to są one tylko w dni pracy biurowej, czy spotkania online tez się tu praktykuje?

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

A to jest jakiś odgórny zakaz palenia? Nawet podczas przerwy nie można zapalić? Co masz na myśli, że ludzie sobie robią co chcą? Tylko o te papierosy chodzi czy o coś jeszcze? Wiesz może czy zatrudniani są nowi pracownicy w zakładzie bo co do ofert pracy cisza?

Były z tego co pamiętam to co chwilę wychodząm na papierosa i to jest w porządku a ten co nie pali to powinien sobie robić przerwę.

@0000

A nie można sobie rozłożyć jednej dużej przerwy na parę mniejszych, właśnie po to żeby wyjść na papierosa? Chyba, że firma nie ma nic przeciwko palenia podczas pracy e-papierosów? Czy ludzie, którzy nie palą mają jedną przerwę czy więcej?

Czy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Loli

A wiecie o tym że żonę Tomusia leadera posuwa były koleś z magneti normalnie ale jaja !!!!!!

Grzmotnik
@Loli

Posuwam mu żonę, bo ona ma potrzeby a tomuś nie daje jej rady. Po mojej wizycie jest bardzo zrelaksowna i zadowolona

Były Mąż
@Loli

przenieśli 30km dalej i ledwo zarabiał 2000zl nie było 500+ Zaproponował P. Oli żeby składała cv do Magneti tam dobre zarobki. Długo sie nie zastanawiała bo siedzieć cały dzień z dzieckiem to kara. Teściowa dała mezowi tylko jasny sygnał, żeby córeczki nie wysyłać do pracy na zmiany, bo będę musiał 8 godzin być z dzieckiem. Nie wiem o kogo się chciała wtedy zatroszczyć, teraz już wiem, wiedziala że obie córki to dupodaje. Myślę że tego się obawiała.

Roko

Nic nie wiadomo od dłuższego czasu cisza chyba ta buda jest do zamknięcia dużo ludzi się pozwalniało przeważnie ci z biur nawet ta najważniejsza znikła. Pozdro.....

@Roko

A może zatrudnią nowych na ich miejsce? Jest na to jeszcze szansa?

koko
@Urszula

Po co nowych mają zatrudniać? Mało tych nierobów w biurach siedzi. Jeszcze powinni ich pozwalniać

@koko

Jak u Was z zarobkami wygląda ? Jaka stawka na start ? Mam możliwość przejścia do MM . Pozdrawiam

Przody
@Nowy

Zarobki bardzo dobre, najlepszy zakład w Sosnowcu, tylko pracować załoga do rany przyłóż ,wszyscy się kochają, uwielbiają, zarząd w porządku związki zawodowe ino walczą o podwyżki i co jakiś czas wywalczają jak już będziesz pracował na tym zakładzie to znaczy że dostałeś dar od Boga

@koko

Nie no chyba nie każdego tam masz za nieroba? Szkoda, że taką opinię masz, bo aż idzie się zastanowić przez to czy w ogóle się zatrudniać. Nie lubią w firmie biurowych? :/

Antek

Zapraszam na prażone zakrapiane odrobina czegoś mocniejszego.

Adrian
@Antek

Apropos - jakieś imprezy integracyjne tu macie co jakiś czas? :D

Z imprezami czy z czym?

Zdesperowana

Panie Kierownku, bardzo proszę o zainteresowanie się zmianą majstra Adama U. Ponieważ nie jest dobrze, są dwie dziewczyny które wybierają sobie staniwiska pracy, haa, robią tylko na jednym we dwie gdzie norma jest na osobę jedną,a nasz Team lider, o ile można gi Tak nazwać boi się je dać gdzie indziej bo odmawiają pracy, Adam U,wie o wszystkim, i nic z tym nie robi, wogóle nie interesuje się produkcją na Chali,a team lider chodzi po chali i się chwali zdjęciami z imprez z majstrem, jeśli nie będzie rotacji i traktowania ludzi równym sobie, udamy się do działu personalnego oraz dyrekcji,

Stary
@Zdesperowana

Na układy nie ma rady cwoku układy to się skończą jak usuną z tego bałaganu tego kierowniczka tyskiego psa bo to najwiekszy chłam w tym przybytku!!!!!

Zdziwiony
@Zdesperowana

Ty chcesz zgłosić to do działu pseudo-personalnego? chłopie zapomnij to ruda doprowadziła ten zakład do ruiny przyjmując do pracy samych kretynów imbecyli i innych dziwnych ludzi na jej poziomie,dziwię się że jej jeszcze makarony nie prześwietlili i (usunięte przez administratora)

rurarz
@Zdesperowana

Niestety na każdej zmianie są układy. U małego wróbla taki lider któremu śmierdzi z ryja ropą tomuś lubi zastraszać ludzi szczególnie kobiety. Szantażuję je że jeśli nie przyjdą do pracy w soboty to nie będą miały umowy przedłużonej. Mamy to zgłaszać do pipu czy wreszcie ktoś się zajmie tym psychopatą?

Broda menedżment
@Zdesperowana

Przyjżę się całej sytuacji. Wypije mlecko, stżelem dwujke i wychodzę na chale obserwować. Posypiom sie głowy!!!!

rurarz

Spokojnie to tylko kwestia czasu. Ryja obiją za to że straszy ludzi i za to że podgląda przez kamery czy ludzie pracują. Podobno kamery miały być dla bezpieczeństwa a nie do podglądania ludzi!!!!!!!!!!!

Syty
@rurarz

Z tego co zauważyłem to najbardziej z tych kamer to się ta ruda cieszy personalna za trzy grosze!!!!!!!#######

Big
@Syty

Największym sukcesem tej rudej personalnej było doprowadzenie tego zakładu do totalnej ruiny. Rozpieprzyła wszystko co było rozpieprzenia czyli produkcję, kadrę pracowniczą, i cały zarząd kierowniczy no i opinie firmy.Ciekawe kiedy ta ruda przestanie tańczyć jak szalona???????

Pozytywnie nastawiony
@Big

Co ty chcesz od tej personalnej????Ruda ma łeb na karku zatrudnia do zarządu samych tłuków i imbecyli a jak się coś dzieje złego to ich wypiedziela i bierze nowych nawet dyrektorów pogoniła tego wariata wichurę ,,złodzieja zabrzanina a jak trzeba będzie to nawet wypierdzieli tego łajzę ze środuli także spoko babeczka!!!!!!!!

Kobietą zmienna jest
@Zdesperowana

Maju uśmiechnij się tylko w tym tygodniu Pimpus nie miał dla ciebie czasu i musiałaś trochę popracować w następnym to nadrobi bo Klementynka nie może chodzić smutna tylko daj mu wreszcie coś od siebie :)

Królewna Maja
@Kobietą zmienna jest

Jesteście żałośni...Możecie sobie pisać co chcecie, ale gdzie nie pójdę będę sobie robiła jak chce i ile chce, lider i tak mi nic nie powie, a jak zatrudnia nowe osoby to będę miała jedno stanowisko pracy tylko gietarke. Pozdrawiam was ja nie mam zamiaru tyrać w końcu to obowiązek facetów, a że wy dziewczynki sobie na to pozwalacie to jesteście wykorzystywane. Lider jest dla mnie bardzo miły i nie chce żebym się przemęczała.

Bravo
@Królewna Maja

Dokladnie to swiadczy tylko dobrze o liderze ktory jak przystalo na prawdziwego faceta nie pozwala na to aby prawdziwa kobieta byla wyzyskiwana ale tez dba o to aby miala sporo czasu dla siebie w pracy bo nie sama praca czlowiek zyje.i chorymi normami.

Gosc
@Bravo

Cyrk na kolkach w rytm Gucia i Mai gna Stanowisko dobrac tak by na telefonie mogla stac Wynik wpisac tak by nie miala zadnych strat Maja miodu nie chce dac gdyz u Gucia mozgu brak Mimo to Gucio nie poddaje sie nektar spijac chce Tak latac bedzie nawet kilka lat Az moze pszczolka wypnie wielki zad

rozbawiony
@Bravo

o hu... smieszniejszego komentarza dawno nie czytalem :D:D:D:D ja osobiscie uwielbiam robic z leserami takimi jak Ty, wtedy nigdy sie nie musze tlumaczyc z niewyrabiania normy :D:D odpowiedz zawsze jest krotka i prosta: "dalas mi (usunięte przez administratora)pracownika na linie to masz (usunięte przez administratora) norme" Normalnie gdybym byl Twoim szefem to bym Cie (usunięte przez administratora)... od razu z roboty. pozdro lesery !!

Zaglądają tutaj właściciele warsztatów? Jestem ciekawa, jak w dobie covid wyglądają szkolenia, czy nadal szkoleniowiec przyjeżdża do serwisu, albo mała załoga jedzie do ich centrum? Pytam, bo raczej takie rzeczy przeszły na on-line, a nie wiem, jak tu.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Dhrrf

Po 4,5 roku

Odpowiedź

18 miesięcy pod agencją, jak będziesz dobrze pracować i nie chodzić na L4 to dostaniesz umowę pod zakład.

Ktoś
@Odpowiedź

Nikt mądry tam nie pracuje to nie praca po pierwsze jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Maa

Witam czy ktoś ma kurtke zakładowa do odsprzedania? Potrzebna na wczoraj :(

Były

Wogòle bo cię zwolniony w czesniej

Czołem. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Mam nadzieję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Sosnowca. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Magneti Marelli Aftermaket? Czy warunki pracy są dobre? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Pozdrawiam Andrzej

Zaskoczony
@Andrzej

Jędrek nie będę ściemniał ale jeżeli chodzi o magneti to daj sobie spokój przyjęć żadnych nie ma i raczej nie będzie bo to (usunięte przez administratora)na Zaruskiego do zwolnienia od 150 do 200 osób a ta buda na tego Mikołajczyka to jedna wielka patologia kumoterstwo kolesiostwo patodyrekcja sama nic nie wie co z tą budą będzie także odradzam. Pozdro.....

Robol
@Andrzej

Ładna ściema. Po składni zdania i sposobie wypowiedzi, widać że pracujesz w goworku.

Pablus85

Sytuacja zarobkowa w Magneti Marelli nie wygląda najlepiej w porównaniu z innymi krajami czy zakładami : Np w Niemczech płaca minimalna: 1584 euro to jest 7200 pln Malo kto zarabia w Niemczech minimalna na produkcji , przeważnie to są wyższe kwoty. Bliżej niestety do wynagrodzeń w Kambodży!! Pielęgniarki strajkują a Wy ludzie pracy ?Co z Wami, robić za ochłap i do domu że niby wszysko jest ok? OBUDŹCIE SIE!!

Hy
@Pablus85

Nie tak dawno związki zgodziły się na śmieszną podwyżkę, mimo że ludzie w referendum ją odrzucili. Wynika z tego jasno że związki są kupione, więc czego oczekiwać... Chyba tylko tego że w przyszłym roku minimalna stawka godzinowa praktycznie zrówna się z tą w Magneti-19,70.

Odpowiedź
@Pablus85

Związki podpisały pismo że w tym roku podwyżek już nie będzie

Kuku

Słyszałem że. Tychy zostały sprzedane ???? Czy ktoś coś wie

Nor

Chciałbym mieć możliwość rozmowy z Dyrektorem

brtolomeo
@Nor

Tu dyrektor. Przyjdź do mnie jutro na przerwie na rannej zmianie. Tylko załóż sexowną bieliznę

Dzwonek na przerwę.

Pracowałam w tym cyrku ponad rok i w życiu bym tam nie wróciła. Hałas pił, smród oleju i temp na hali w lato 40'C, praca jak w obozie 6,7 dni w tyg, bo od pon-pt zapomnij że zarobisz 3 tys. Nie zgodziłsz się pracować w weekend-jestes na celowniku.chyba że jesteś "czachą" Norma,norma, a Ty jesteś tylko słupkiem na wykresie.Ludzie fałszywi,konfitury lepsze niż u babci w piwnicy, by się przypodobać majstrowi podpiexxola bez mrugnięcia okiem, (najgorzej na zmianie ptaszka) a chwilę później będą z Tobą rozmawiać i usmiechac.Ile się nasłuchałam i wiem ze Tyle fałszywych, QxRW nie ma w żadnym B...ałaganie

Peleton falszu
@Dzwonek na przerwę.

Święte słowa!!!!! Pracuje tu, i potwierdzam; fałszywych Qurww więcej niż koronawirusa w kraju, obrabiają (usunięte przez administratora) jak giętarka rurę, w oczy nie powiedzą,bo odwagi nie mają. Ci o których pisze, wiedzą o kogo chodzi. Jak Wy sobie w lustro patrzycie?

Sławomir
@Peleton falszu

To po co tu jeszcze pracujesz, skoro tak Ci tu źle? Gdybyś miał honor to byś się zwolnił

Peleton falszu
@Sławomir

Pracuje dla pieniędzy-jak każdy!! Mam się zwolnić przez fałszywych ludzi-zart??? Karma zawsze wraca. Jesli odejdę to z powodu lepszej pracy i płacy.

Peleton sprawiedliwosci
@Peleton falszu

jakbys pracowal prawidlowo i nie patrzyl/a tylko pod siebie, a reszte mial w (usunięte przez administratora) to by ludzie nie narzekali, nie donosili i ci (usunięte przez administratora) nie obrabiali. Myslales kiedys o tym?

Głos z mistrzówki
@Peleton sprawiedliwosci

I tu ciekawostka: przecież nie tylko jednej osobie obrabiają tyłek, ale we własnych grupach ,jeden na drugiego-wystarczy że się odwrócisz i odejdziesz na parę metrów. To że ten/ta nie robi normy/że stoi/ile robi kasztanów lub nie chodzi w weekendy/albo że chodzi w każdy bo ma pewnie dług -etc Może to forma dowartościowania/poczucia się lepszym jak kogoś się zbeszta i obgada za plecami..

Olgiert
@Sławomir

Dzięki za radę, zwolniłem się, teraz wypłata 6 tyś netto. było (usunięte przez administratora) warto.

Olgiert
@Peleton sprawiedliwosci

Ale doopcysz chłopie. Idź spać, bo chyba dalej Cię sny trzymają, albo za bardzo mięsny jeż wszedł i cholesterol hamuje szare komórki. Myślałeś kiedyś o tym?

Ex pracownik
@Peleton sprawiedliwosci

oni podpierdalaja żeby sobie ulzyc . Sami ledwo norme robią ale jak kogoś podpieprza to maja spokoj. Żyją w starchu przed kredytami i będą robić nawet jak im każą robić 2000 sztuk za 3000 zł

Bubbles

Czacha się doigrał.

Były

Do kogo do Sławka tego kierownika fałszywego z tych

Tomi
@Dzwonek na przerwę.

tak właśnie tam jest - można dodatkowo się tylko traumy nabawić oraz obniżyć własną samoocenę , omijać SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.