Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

Xyz

Masakra . W pracy układy układziki. Jakieś śmieszne rotacje na stanowiskach pracy. Brak możliwości rozwoju.żadnych szkoleń. Personel dramat. Na magazynach normy nie do wyrobienia. Brak podstawowych narzędzi pracy. Wyplaty najniższe oferowane ma poszczególne stanowiska.

Zamówiłem przez internet przesłanie paczek z odbiorem przez kuriera u mnie w domu. Usługę przyjęli pieniądze pobrali. Kurier się nie pojawił. Reklamując telefonicznie informowali, że w systemie mają informacje, że usługę wykonali. Po trzech nieudanych próbach reklamacji tel. zrezygnowałem i wysłałem innym operatorem. Od Inpostu zażądałem zwrotu 68zł na konto bankowe. Odpowiedzieli że reklamację przyjmują w całym zakresie ale pieniądze przelali na jakieś wirtualne konto w Inpost i będę mógł je wykorzystać. Faktycznie pojawiły się pieniądze ale 51zł. Musiałem pisać kolejną reklamację, że mam gdzieś ich usługi i mają zwrócić 68zł na konto bankowe. Na co znowu odpowiedzieli, że zwrócą na konto bankowe ale 51zł. Żenada. Musiałem pisać kolejną reklamację. Tak mnie wkurzyli, że gdzie się da będę ich obrzucał błotem bo na to zasługują.

Tomasz

Galeria Lamp zawarła z InPost umowę na dostarczanie przesyłek. Po kilku miesiącach w związku ze zniszczeniem dwóch przesyłek, dowiedzieliśmy się, że InPost nie realizuje paczek ze szkłem czy ceramiką. Pomimo nie możności realizacji Umowy, pracownicy InPost np. Natalia Praczyk, Magdalena Bilińska uważają, ze Umowa jest dalej ważna!!! Oczywiście przy zawieraniu Umowy nikt nas o takim zastrzeżeniu co do zawartości przesyłek nie poinformował. Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy zastanawiają się nad zawarciem umowy z tym alternatywnie uczciwym kurierem.

xxxx
@Tomasz

To nie portal do wyrażania opinii klientów, a pracowników!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Jan Kolniak

Nienawidzę was ! Jesteście do bani, muszę płacić za wasze błędy bo nie potraficie się przyznać że macie problemy w waszym systemie informatycznym. Paczka którą zamówiłem z dużego sklepu internetowego nigdy do mnie nie dotarła. Musiałem zapłacić za wasz zwrot i kolejne wysłanie. W sumie wysyłka kosztowała mnie 45zł !!!!

Krzysiek

Nie wiem czy to jest już standard,ale nie podoba mi się jak kurier idąc do mieszkania w bloku, a ma wejść na 4 piętro to zostawia przesyłkę na klamce klatki schodowej,oczywiście zadzwonił przedtem ,a jeśli adresat nie może teraz zejść,między czasie ktoś może przechodzic i zabrać.Proszę o zwrócenie uwagi na to ,bo z tego co wiem to przesyłka ma być dostarczona do RĄK ADRESATA A NIE NA KLAMKE.To jest nie po raz pierwszy.Miało to miejsce w Krakowie,rejon Płaszów.

To co robi ta pseudo firma kurierską to woła o pomstę do nieba. Przesyłka dwa dni nie odbierana od nadawcy w Kwidzynie. Ma trafić na Mazury Zachodnie a w chwili obecnej znajduje się w Wałbrzychu!!!! Będziecie płacić za niedostarczoną na czas przesyłkę!!!! Obiecuję!!!

Pat76

Czekam za paczką już tydzień i nadal niema dzwoniąc do kariera się rozłącza jedna wielka lipa nie polecam

Klientka

Zamowilam przesylke 29 pazdziernika mamy 3 listopada przesylki nie ma .Na infolini pracuja osoby ktore skonczyly zaledwie 3 klasy szkoly podstawowej .Kompletnie nie potrafia znalesc przesylki po numerze zlecenia .FIRMA INPOST TO JAKAS PORAZKA.KAZDEGO PRZESYRZEGAM NIE ZAMAWIAJSCIE TAM ZADNYCH PRZESYLEK TOWAR WAM ZGUBIA I NIE ZAPLACA ZA NIEGO .Wystarczy poczytac opinie o tej firmie.ZADEN W TEJ FIRMIE nie ogarnia kto i skad nadaje paczki .Paczki sa gubione a klienci jak dzwonia te panie z infolini nie potrafia udzielic konkretnej informacji

vglvonemv
@Klientka

Po numerze zlecenia wyszukać możemy historię podjazdu kuriera po odbiór przesyłki. Po numerze przesyłki jesteśmy w stanie zweryfikować status i ewentualne zgłoszenia przypisane do danej paczki. A ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy podawać danych nadawcy - możemy je wyłącznie potwierdzić.

Niwa

Ile można zarobić na stanowisku Junior IT Project Manager i jakie są możliwości rozwoju?

Hancysia

Brak jakiejkolwiek kompetencji pracowników na infolinii. Po prostu dowiedziałam się że nie mogą mi pomóc. A chodziło tylko o to ze dostarczają paczki do paczkomatów a ja nie dostaję żadnych powiadomień. Paczki chyba wracają do nadawcy, bo tak faktycznie nie wiem co się z nimi dzieje. Brak info przez SMS czy e-maila. Ciekawe jest to że informacje o zwrocie paczek szt.3 dostałam SMSEM. Oni jednak nie mogą nic zrobić bo skąd mogą wiedzieć że ja to ja. Nieważne że mogę podać im mój nr telefonu czy adres e-mail. I tak faktycznie nadal jestem w głębiej (usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek kontaktu z działem technicznym. Ważne że interes się kręci a jak to już Nieważne. Ostatni raz wzięłam tą opcję wysyłki. Jak im nie zależy na klientach to co zrobić

Bogdan
@Hancysia

Dwa dni temu nadałem paczke a jednak potwierdzenia nie było - poprosiłem na infolinii INPOST o pomoc (blokada skytki itd). Paczka zaginela. Nie uzyskalem zadnej pomocy. Odeslano mnie na Policji sugerujac, ze NIE nadałęm paczki. InPost jest bezduszna firma, ktora ma gdzies nasze paczki. Nie [pomoze Ci w niczym.

ehh

Czekam już na paczkę 4 dzień a według nick "dostawa jest w 1-2 dni" no po prostu skandal

Patrycja

Paczka od tygodnia zmienia status .. najpierw została wysłana a na drugi dzień została cofnięta. Szkoda tylko że nie zdążyłam jej odebrać .. NIE POLECAM !!!

Magda

Mam pytanie di osób pracujących na stanowisku specjalista ds obiegu dokumentów w Krakowie. Czy to jest umowa o prace, jakie zatobki, atmosfera w dziale itp. Dzieki.

Kurier nie raczy wejść na górę tylko oczekuje - wręcz żąda zejścia na dół. Paczuszka bardzo lekka, drugie piętro, a jak nie zejdziesz to szantażuje , że paczkę zabierze i poinformuje inpost, że odmówiłam jej odbioru. Do tego arogancja i (usunięte przez administratora) Zero elastyczności i szacunku do klienta. Nie każdy może schodzić i dostosowywać się pod kuriera, ponieważ może mieć np. bardzo malutkie dziecko w mieszkaniu i nie może go zostawić samego. Porażka. Sprawa została zgłoszona do InPost. Zobaczymy jaki będzie efekt .

Ewelaa
@Kasia

Zgadzam sie to samo u nas

daro
@Kasia

pewno nie wiesz ze ty zejdziesz raz a gosc z inpostu bedzie wdrapywał sie kilkadziesiąt razy o i taka różnica to tak jak z dostawą do domu jedzenia, najchętniej zamawiaja ci z górnych pieter budynku bez windy, miejcie ludzie litość, lub zatrudnijcie sie, se czesto wolne miejsca pozdrawiam

bolo80
@Kasia

Pani KASIU - miałem dokładnie taką samą sytuacje i też kurier zasłaniając sie KORONAWIRUSEM czekal w samochodzie żeby sie ktoś do niego pofatygował po przesyłkę ( dodam tylko że to była b.lekka przesyłka ) a że sie nie doczekał ( z różnych powodów ) odesłał przesyłkę do nadawcy a przecież ja opłaciłem usługe z góry za dostarczenie przesyłki pod wskazany adres a nie pod dom. Na moja skargę odpowiedziano mi że oni maja prawo nie dostarczać przesyłki ( maja taki regulamin ) i to adresat ma obowiązek wyjść do samochodu i odebrać ją od kuriera. Ja zamierzam skierować sprawę na droge sądową i ciekaw jest jak Sąd to zinterpretuje. Wg mnie jest to firma bardzo niesumienna i nieuczciwa. More śmiało powiedzieć (usunięte przez administratora)

bolo80
@daro

A co mnie to kolego obchodzi - przeciez ja opłaciłem z gory za DOSTARCZENIE PRZESYLKI pod wskazany adres a nie za podwiezieni jej po dom. Kurier wiedział na czym ta praca polega i sie zdecydowal a co do chodzenia po piętrach to troche przesadzasz bo nikt mu nie każe iśc pieszo na 10 piętro - są windy.

zazaza
@bolo80

A to ciekawe? Od kiedy to pracownik przy podejmowaniu pracy z klientami musi deklarować , że będzie narażał własne życie i zdrowie w czasie jakiejkolwiek pandemii? Żaden pracodawca nie wymagał takiej deklaracji od pracowników, bo nikt wcześniej nie brał takiego stanu rzeczy pod uwagę. Sytuacja jest bardzo wyjątkowa i uważam, że pracownik ma prawo chronić zdrowie i życie własne i swoich najbliższych. Może w domu taki kurier ma starszą matkę, i nie tyle chodzi mu o samego siebie, ale boi się przynieść do domu to "świństwo" właśnie ze względu na nią. Jedyną grupą zawodową, która z założenia wyraża gotowość do takiego ryzyka jest służba zdrowia. A w rzeczywistości to pracownicy tego sektora najbardziej ograniczyli kontakt z klientami. W ZOZ-ach lekarze tak się boją kontaktu z pacjentami, że diagnozę wystawiają przez telefon. Kurier najwyżej nie dostarczy paczki, a służba zdrowia igra się z ludzkim życiem. Ludzie zastanówcie się co wy tu piszecie. Jak to czytam mam wrażenie, że część ludzi jest tak ograniczona, że poza czubkiem swojego nosa nic nie dostrzega. Jaśnie państwo, od siedmiu boleści, które ma problem z ruszeniem tyłka z kanapy. Tu chyba potrzeba czegoś większego niż Covid, żeby ludzie zmądrzeli , a może niektórym na chorobę mózgu już nic nie pomoże.

Bolo
@bolo80

Polecacie firmę :) wiec firma odda wszystkie żaluzje co opłacanie :P na koszt dostawcy

@Kasia

No proszę. Malutkie dziecko w domu, a Pani zamiast się nim zajmować to siedzi przed komputerem i "uskutecznia" zakupy. Biedne dziecię. Wstyd.

Klient
@zazaza

Ludzie pisza prawde INPOST TO WIELKA PORAZKA ZAMKNIJCIE TO I ZAJMIJCIE SIE INNA PRACA BO TEJ PRACY SIE EWIDETNIE NIE NADAJA .KAZDA PRAWDA W OCZY KOLE .....:)

Rozczarowana15

Dziwna rzecz wydarzyła się z kurierem z InPost z Nowego Sącza. Wczoraj czekałam na odbiór przesyłki w paczkomacie, kiedy zauważyłam, że w aplikacji moja przesyłka ma status dostarczonej. Bardzo się zdziwiłam, ponieważ nie przyszło powiadomienie. Okazało się, że kurier InPost walnął przesyłkę pod drzwi mieszkania i przykrył ją wycieraczką w taki sposób, że i tak rzucała się w oczy. Całe szczęście, że żaden z moich sąsiadów nie był ciekawy, co kryje się w paczce.

Hahaha
@Rozczarowana15

Ciekawe skąd miał adres skoro na przesyłkach kierowanych do paczkomatów jest tylko nr. Tel. I adres email. Albo ktoś Ci płaci za te brednie albo odchodzisz od zmysłów.

Skandal. Kurier Inpostu przywozi paczkę, bardzo nerwowy, agresywny, w trakcie rozmowy odbiera prywatne telefony, przemądrzały cały czas czyli około 20 minut mówi i mówi i mówi w ogóle nie do rzeczy... Nie daj Boże o cokolwiek pytać bo zaraz wyśmiewa się ze mnie, w momencie gdy dochodzi do płatności kartą zaczyna uciekać z paczką po schodach. Doganiam go gdy siedzi w samochodzie i chcę odebrać swoją paczkę przycina mi rękę szybą ! NIc absolutnie nie dociera do człowieka, nie słucha, patrzy tyko na swoją panią w samochodzie która z nim tam siedziała. zaczyna mi grozić !!! Dramat! Niestety na drugi dzień stchórzył, nie ma odwagi przywieźć paczki , pomimo że jestem w domu cały dzień, napisał że nie zastał nikogo i odsyła paczkę do nadawcy. Słabe . Konsekwencje będą wyciągnięte... Takich kurierów ma Inpost.

Oburzona

Zostalam pobita przez kuriera przy paczkomacie ,chciałam odebrać paczkę ,on wkladal paczki do paczkomatu .Podeszlam i zaczelam wbijac swoj kod ,zostalam odepchnieta i uderzona przez kuriera ,bo on teraz ładuje paczkomat .Moekscowosc Bytów Kaufland

@Oburzona

Jakim prawem przeszkadzała mu w pracy?!Miałaś czekać aż skończy.

Vangelia
@Anna

To jest odpowiedź pracownika. (usunięte przez administratora)

Ana
@Oburzona

Inpost to tradycja

Klient

nie polecam firmy inpost uszkodzili paczke praktycznie w całości i nie poczuli sie do zwrotu kosztów nawet za samą przesyłke polecam firmy dpd,dhl a inpost odradzam bo jakości usług tam wgl nie ma a w razie problemów wgl nie interesują się klientem

mariaiczeslaw

Najgorsza chyba firma kurierska jaka znam.23 sierpnia zaginela moja paczka w oddziale inpost w Lodzi i do dzis nie mam zwrotu kasy za przesylke zwrotna Od sprzedajacego bym otrzymala do 14 dni.W inposcie musisz czekac 30 dni kalendarzowych na rozpatrzenie a jezeli zalatwia pozytywnie 30 dni na zwrot kasy od ich firmy ubezpieczeniowej WSTYD ,Sprzedajacy zwraca wg przepisow konsumenckich kwote najtanszej przesylki przy zamawianiu a inpost jezeli masz zwrot darmowy oddaje ci za towar No na razie nie otrzymalam wcale kasy Odsylaja mnie od rozpatrujacego reklamacje do obslugujacego reklamacje rozpatrzone WSTYD dla firmy INPOST i jej szefa A konsultanci na infolini pozal sie Boze co za okropna obsluga ,pytanie poco oni tam siedza ne potrafia pomoc klientom WSTYD

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.