Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

Mienio982

Witam. Dnia 28 stycznia wysłałem paczkę za pobraniem do paczkomatu w innnym miescie. Chlopak ktory zamawiał uparł sie aby wyslac w wyzej wymieniony sposob, nie wiedzialem ze jest taka mozliwosc. Po sprawdzeniu iz jest taka mozliwosc, paczka zostala nadana. Na drugi dzien sprawdzam status, widnieje ze paczka dotarla do paczkomatu i oczekuje na odbior, nastepnego dnia rano sprawdzam status, a tu niespodzianka "twoja przesylka zostala zagubiona". Nie zastanawiajac sie dzwponie na infolinie aby dowiedziec sie co jest grane, pani w obsludze klienta odp. mi ze paczka najprawdopodobniej zostala zwrocona jako reklamacja, uszkodzona paczka lub cos sie nie zgadza i ,ze mam czekac na odp., ewentualnie dzwonic nastepnego dnia. Okey, wiec mija kolejny dzien, dzwonie na infolinie, odbiera inna kobieta i mowi mi to samo. Czekam nastepnego dnia i dzwonie, dostaje informacje aby zlozyc reklamacje na stronie inpostu, dobrze wiec zlozylem reklamacje. w odp. na reklamacje dostaje odp. , ze moja sprawa zostanie wyjasniona w ciagu 30dni. Nie czekajac na kolejne bzdurne odp., dzwonie na infolinie aby polaczyli mnie z osoba kompetentna i chodz troche poczuwajaca sie do odpowiedzialnosci za obsluge i jakosc swiadczonych uslusg , niestety zostalem zbyty jak pies. Dowiedzialem sie od znajomego ze siostra jej pracuje w inposcie, wiec zadzwonilem i wbrew powyzszym informacjom na temat reklamacji, uszkodzonej paczki itp. , okazuje się ze moja paczka zostala skradziona. Wiec pisze do kobiety ktora zajmuję sie moim zgloszeniem, ze wiem iz moja paczka zostala skradziona itp., w odp. dostaje kolejna informacje ,ze maja 30dni na obsluge mojej sprawy. Przechodzac do sedna sprawy, wysylasz paczke przez inpost, nie udziela ci zadnej informacji. Obsluga inpost to totalne (usunięte przez administratora) brak informacji jakiej kolwiek, procz wprowadzania w blad. Wysylanie paczek za pobraniem w formie odebrania w paczkomacie, jest tak samo bezpieczne jak oddanie paczki dla osoby ktorej wgl. nie znasz. Pozostaje tylko kwestia zwrotu pieniedzy, poniewaz sprawa nadal trwa i podejrzewam ze bede mial problem. Otoz zawartoscia paczki byl laptop zakupiona jako nowy dnia 16 stycznia o wartosci 4300zł do tego zostało wykupione ubezpieczenie o wartosci 800zł. Kwota pobrania wynosila 3700zł plus 1300zł mialo zostac przeslane przelewem przez kupujacego po sprawdzeniu zawartosci. Ubezpieczenie opiewalo na kwote 5000zł , tak jak wartosc sprzetu.

Chapsiu

Najgorsza firma w łodzi biuro reklamacji olewa klientów nie można odnaleźć paczki która zginęła na sortowni w łodzi. Obsługa w biurze jest chamska oruboje zastraszyć klienta moją paczka jest poszukiwana już 5 dni a na pewno trafiła do sortowni łódź ogólnie nie polecam tej firmy nawet za darmo

tomasz

Nie polecam usług tej firmy kurierskie. Lepiej dopłacić i mieć dostarczoną właściwą i w całości paczkę. Przez pomyłkę kuriera nie dotarła do mnie moja paczka, umieścił w nie mojej skrytce ja pomyloną wsadziłem powrotem a teraz oni rozpatrują 2 miesiąc reklamacje. Parodia nie firma. A dziś już się miarka przebrała odbierałem 2 paczki z różnych firm i skrytek i obydwa pudełka uszkodzone z dostępem do zawartości. Nie polecam. skoda pieniędzy i nerwów.

GH

Beznadzieja, co potwierdzaja inne wpisy. Szkoda, że tak późno sie dowiedziałem. Po upływie wskazanego terminu zgłoszenia się kuriera po odbiór przesyłki, w różnych dniach dwuktotnie monitowałem o tej sytuacji. Kurier telefonicznie skontaktował się ze mną trzy dni (!!!!) po deklarowanym odbiorze przesyłki, po tym też jak już wniosłem oficjalna reklamację usług firmy i świadczeniu, że zmuszony byłem wysłać przesyłkę przez inną firmę. Osobny temat to żenujące załatwianie reklamacji.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Jula

Usługi na poziomie zerowym. Kurier dwukrotnie odesłał moja paczkę kłamiąc, że odmówiłam przyjęcia przesyłki. Ponadto bardzo nieprzyjemny. Na infolinii też brak reakcji po zgłoszeniu skarg. Nie polecam !!!

Loko

Premia 5,10,15 % co miesiąc albo kwartalna 10% zależy do działu

NIE INTERESUJ SIĘ KIM JESTEM

WŁAŚNIE STRACILI 150 TYSIĘCY KLIENTÓW.... WYSYŁAŁĘM DO KLIENTA PACZKĘ WARTOŚCI 1000PLN DOTARŁA USZKODZONA OCZYWIŚCIE NIE BYŁA TO MOJA PIERWSZA PRZESYŁKA I NIE PAKOWAŁEM PIERWSZEJ W SWOIM ŻYCIU PACZKA BYŁA ZABEZPIECZONA TAK, ŻE SZKLANKA DOTARŁABY CAŁA A TU CO ?? TABLET ZAPAKOWANY W WYPEŁNIACZ KARTONOWY ORAZ FOLIĘ BĄBELKOWĄ I KARTON DOTARŁ ZMIAŻDZONY OMIJAĆ TYCH OSZUSTÓW SZEROKIM ŁUKIEM NIE POZDRAWIAM !!!!!!

@NIE INTERESUJ SIĘ KIM JESTEM

Ale czemu nazywasz ich oszustami bo nie rozumiem? Na jakim etapie zostałeś (usunięte przez administratora) Nie jestem pracownikiem, tylko ciekawskim klientem :)

Dod

Inpost to brak słów, nie umieją ponieść konsekwencji,zepsutej przez nich samych sprawy. Sprawa ciągnie się 2 miesiące. Dramat !!!!nie polecam !!!!

@Dod

A o co chodzi? Napisz coś więcej? W głowie mi się nie mieści że mogą tak olewać sprawę i ją przeciągać.

handlarz

+Ciekawe miejsce pracy, swietni ludzie, dobre możliwości zarobków +możliwa ścieżka rozwoju w firmie -brak podwyżek, pomimo rosnącej inflacji i tłumaczenie, że kasa leci na inwestycje (dobry żarcik ze strony prezesa). Inwestycją są też ludzie. -odrealnione projekty

@handlarz

Dużo kobiet u was pracuje? Jestem ciekawa jak one sobie radzą? Na razie nie planuje zatrudnienia, ale może kiedyś :)

Katarzyna

Najgorsza firma przesylkowa w kraju. Zniszczyli prezent który wysłałam mimo że był bardzo dobrze zabezpieczony. Bo zareklamowaniu nie zwrócili ani złotówki tylko dla tego że opakowanie zewnętrze nie miało śladów zniszczeń. Szkoda tylko że nie odpowiadają już za to jak ich pracownicy rzucają przesyłkami jak mięsem w węźle ekspedycyjno-rozdzieldzczym. Ta firma to żenada. Mam nadzieję tylko że nie doczekacie sytuacji że wasze dziecko nie stanie przed państwem z płaczem w oczach bo dostało od Świętego Mikołaja zepsutą zabawkę a wy będziecie bezradni. Zero empatii

Klient
@Katarzyna

Zgadzam się to najgorsza firma kurierska

RekHim
@Klient

Prawda

@Katarzyna

A co takiego tam było? Chyba nie jakaś szklana zabawka? Jestem ciekawa, bo często korzystam z ich usług.

inpost

nie dosc ze paczki gdzies pokradli nie została dostarczona to jeszcze bezczelnie w mailach strasza Kto im dał licencje! Sprawa bedzie zgłoszona do rzecznika

szuriam10

Moja reklamacja IPR11625244. Biuro reklamacji ignoruje stałych klientów i rujnuje wasz wizerunek. 02.12.2021r. trzymałem powiadomienie o odbiorze przesyłki nr 653399980035111036801399 której oczywiście nie było więc złożyłem reklamację. Pracownicy biura reklamacji nawet się nie pofatygowali aby przesyłkę odnaleźć tylko na odwal się 09.12.2021r.odesłali mnie do korespondencji z nadawcą. Aż tu cud bo 09.12.2021r. otrzymuje ponownie to samo powiadomienie o przesyłce z tym samym kodem odbioru i tym razem paczka jest. To skandal jak traktujecie klientów.

Były Pracownik

Były Kurier Oddział Gdańsk ( kierownik Jednostki Donald M.) Pierwsze spotkanie - bajka i opowieści z mchu i paproci o zatrudnieniu i przyszłych profitach. Żadnego szkolenia , badań lub podpisania jakiegokolwiek dokumentu pisanego. Pierwszy tydzień praca jako "pomocnik" kuriera na siedzeniu pasażera. Od drugiego tygodnia wsiadam za kółko i jazda na miasto. Z tygodnia na tydzień coraz więcej zleceń , paczek , nadań i odbiorów z punktów i paczkomatów -do granicy wydajności ludzkiej (8-21) Wynagrodzenie co dwa tygodnie 1,5 PLN (usunięte przez administratora) , bez podpisów i umowy. Samochody w stanie agonalnym - jednemu z kurierów odpadło koło podczas manewrowania na placu - dobrze, że nie zabił kogoś na obwodnicy trójmiejskiej. Samochód dostajesz taki jaki stoi na placu - bez dokumentów ( nie wiesz , czy ma np. przegląd lub OC). Po kilku miesiącach gdy dociera do ciebie , że trafiłeś na współczesne galery, zaczynasz dopytywać się o umowę , ubezpieczenie lub podwyżkę i wówczas zaczynasz być "roszczeniowym" pracownikiem . Pewnego dnia , dokładnie w dniu wypłaty , dowiadujesz się , że już tu nie pracujesz, a twoja wypłata pokrywa (tylko częściowo) straty w sprzęcie ( np. sprzęgło czy nadmiernie zużyta opona) oraz rzekome uchybienia wirtualnego regulaminu , którego nikt nigdy nie widział. Od następnego dnia "firma" zaczyna szukać kolejnych naiwnych współczesnych (usunięte przez administratora) ( na dwa - trzy miesiące). Centrala w Krakowie udaje , że nie ma problemu - ważne , że ładnie wypada w rankingach i prezes może pozować w Forbsie. Kiedyś trafią na nieuczciwego neo-niewolnika , który po tygodniu ( bez umowy) zwinie wóz pełen paczek i tyle będą go widzieli. Ale pewnie takie ryzyko wpisano w "strategie" Inpostu :)

miller
@Były Pracownik

poszukaj na necie, takie akcje już były... porzucone auto nawet w lesie... to INPOST.

Konrad

Nie polecam, kurier ciągle zostawia przesyłkę w paczkomacie tymczasowym, zostawił mi już tak ponad 10 paczek. InPost nie reaguje na takie zachowania. Szkoda czasu.

Zabieranie premii

Inpost ogłasza konkurs ( rozwieziesz x paczek nie ma na ciebie skargi, masz 97 % skuteczności ) po czym nie otrzymujesz nagrody. Wyzysk pracowników w biały dzień. Masakra !!!

Anty_Inpost
@Zabieranie premii

Szczera prawda. Wyzysk i czyste neokolonializm. Taki "pracodawca' to standard dużej części tzw. polskich businessmanów. Robić (usunięte przez administratora) i poganiać bacikiem A jak się burzą to się ich wymieni - niedługo to w takim interesie będą pracować pracownicy z Bangladeszu.

Cz

Czy Ci z leszna co tam pracują są zatrudniani z zakładów karnych ?????? najpierw kurier kaze mi płacić za inna paczkę kogos innego kontem bankowym A następnie gdy go doganiam achto pomyłka

Klientka

Zostałem (usunięte przez administratora) przez kuriera InPost w Lesznie wielkopolskim poprosil o 520 zł z paczki które mu dalam po fakcie domyśliłam sie ,że dalam o 100 zł za dużo kurierowi niestety kurier wyparł się i zablokował mój numer telefonu wiele było też innych sytuacji gdy kurier kazał mi zapłacić za paczkę kontem bankowym która nie należała do mnie

idz sie lecz
@Klientka

pijanym zabrania się pisania komentarzy, dziękujemy

Współczuję
@Klientka

Tak robią w Lesznie niestety moja znajoma też była wiele razy oszukiwana

MambaMalina

Praca na stanowisku Product Owner- jakie zarobki? Jaka atmosfera i organizacja pracy?

Damian

Jedna paczka szła 6 dni. Była w niej część do komputera, której brakowało aby go włączyć. Byłem are dni bez dostępu ponieważ InPost nie potrafił dostarczyć paczki na czas. Masakra.

Iga

TRAGEDIA! Zawarłam umowę z inpost! z dokłądnie Panią P. SOBICZEWSKĄ! nie polecam! faktury przychodzą a ona nawet nie poinformowała mnie o tym że mogę juz korzystać z oferty - od 4 miesiecy zero kontaktu, nie odbiera, nie odpisuje. Po 4 miesiącach nieaktywnego konta dostałam informację o windykacji...żart poprostu! NIE POLECAM PODPISYWAĆ ŻADNYCH UMÓW Z TĄ FIRMĄ! Na początku cudownie, wspaniale a po podpisaniu umowy tragedia, zero kontaktu!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.