Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

Jak

W odziałach na Śląsku nie płacą za paliwo a kurierzy nie mają juz podstawy. W innych województwach tez tak jest. ?

wazzz
@Jak

w lubelskim oddział Chełm też tak jest.

kgv
@wazzz

to na jakich warunkach teraz pracujesz??? masz tylko od listu? jakie stawki?

tak, oni ida do przodu!!!!

Wy chyba jesteście młodymi leszczami, ponieważ nie rozumiecie jednej rzeczy - to ze firma rekrutuje, nie znaczy, ze się rozwija. Po ile macie lat? 18? 20? 22? ... to znaczy, ze w firmie źle się dzieje! To znaczy, ze ludzie się albo sami zwalniają, bo jest syf i niewyróbka, albo gorzej: komuś odwala i stąd te perturbacje i niestabilność zatrudnienia! Już inaczej postrzegacie Firmę?

DORĘCZYCIEL CZECHOWICE

SZKODA SŁÓW 5 LAT PRACY NA POCZĄTKU FAJNIE PŁACILI, ALE Z ROKU NA ROK OBNIŻALI STAWKI , TERAZ TO JAKAŚ MASAKRA LISTÓW MAŁO TEREN CORAZ WIĘKSZY BO SZEF TWIERDZI ŻE JAK RAZ NA DWA TYGODNIE WYJDZIE LIST TO JEST OK ,KASA NIEDUŻA JESZCZE TRZEBA O NIĄ SIĘ PROSIĆ , COŚ MI SIĘ ZDAJE ŻE INPOST SIĘ ZWIJA

leci inposzt

Jakie akcje, jaki dół! Mateusz twierdzi, ze to złoty biznes, więc tylko kupować akcje!!!!!!!!!!!!!! Buhaha.....

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
$$$

- 6 czerwca pisałem o tym, że akcje straciły 90 % i że będą szły dół ! - 24 czerwca akcje obniżyły się o kolejne 7,98% i nadal podtrzymuje, że będą szły dół !

Mateusz

A (usunięte przez administratora)człowieku... Gówno wiesz a krzyczysz jak byś znał prawdę objawioną... InPost się zwija, ale na razie ze wsi, to raz, a dwa, druga część, ta od paczek, zwana Nfk a z zewnątrz jako InPost express rozwija się świetnie. Więc zanim zaczniesz pierdolić od rzeczy to sprawdź informacje

Mateusz świrek
@Mateusz

Ty znów tabelek Mateusz nie wziąłeś? Uff... Kolego, zmądrzej! Ten wątek jest o listach, jakbyś nie zauważył. I idź do lekarza, bo źle z Tobą!

Ano

Ja pracuję w Inpost Bielsko Biała masakra do końca czerwca nasz podwykonawca już ma dość znależli jakąś Panią która za mniejsze pieniadze i z własnymi autami od doręczycieli chce się dorobić ale dajemy jej miesiąc na wsiach już to jest niopłcalne,

Ano

wazzz

bo pewnie dużo się zwolniło osób wiec poszukują ;)

uwaga, naganiacze pr!

Spora rekrutacja? Człowieku, jesteś z agencji pr do wybielania tej firmy, czy skąd? Firma się zwija z rynku i rekrutują... Buhahahhaa.....

co za bajzel

Jak chcesz utrzymywać dobre relacje z klientami, jak inpost zawala terminy. Listy i paczki idą tygodniami? To nie jest praca, to wystawianie się na pośmiewisko...

Łukasz

GDZIE MOJA PACZKA KURWA! To jakaś firma krzak dwie wtopu na dwie paczki. Moją paczkę odebrał cholera wie kto i szukaj wiatru w polu! Odradzam. Widać jaka płaca taka praca, żal mi was chłopaki ale ja chce moją paczkę.

kłamczuskzy

Takie czasy - aby pozyskać pracownika, trzeba kłamać.... cały kompost ;)

Tevuz

Tragedia pracowałem w Wałbrzychu w siedzibie In postu i roznosiłem listy i paczki za darmo bo tak mi wychodziło na wyjeżdżonym paliwie za 3 tygodnie pracy aż 300 zł hahaha. Polecam dla tych co jeszcze się uczą i na skuterze by wozili :P

$$$

czy to możliwe aby mieli stratę ebita na poziomie 8 milionów miesięcznie ?

$$$

prawdopodobnie firma musi spłacić w lipcu dług z obligacji na 80 milionów pln. Akcje które już straciły 90 % swojej wartości polecą jeszcze bardziej. Wydaje się, że ktoś tu niezły wałek zrobił i obawiam się że pis go wywiezie do smoleńska

olo

To zes odkryl Ameryke po 2 dniach

ktos
@olo

no niestety nie mam czasu codziennie szukać informacji na temat inpostu, mam swoje życie - nie żyję tylko inpostem

$$$$

prawdopodobnie inpost w ciągu 3 miesięcy chce sprzedać usługi kurierskie. Nic już z tego nie rozumiem. Nie tak dawno chwalili się że na tym trzepią kasę a teraz taka informacja !

PraceRz

Co ty pier...olisz. 2.5 roku zasuwalem bez urlopu czy deszcz czy śnieg. Wiec głupi jesteś jak nie dostrzegasz różnicy. Ps. Ciebie nie pozdrawiam

PraceRz

Nie sądziłem, że to napiszę. Po prawie 2,5 roku odszedłem. Znalazłem nie gorszą pracę i to w biurze. Pozdrawiam byłych, obecnych i przyszłych pracowników. PS. Od czasu do czasu będę wpadać na goworka poczytać komentarze :)

@ PraceRz
@PraceRz

Twoje podejście mnie zadziwia, znalazłeś prace i to W BIURZE! WOW - to Ci spoza biur, którzy głównie zasuwają są jacyś gorsi? Przyszłych pracowników pozdrawiasz? Przecież oni nie przyjmują, tylko zwalniają.... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.