Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

królewna

wiecie co chciałabym te 1500 zł a pracuję w inpost 8lat i nie mam tyle bym się cieszyła z takich pieniędzy

;]]

ładnie pieknie wszystko brzmi(usunięte przez administratora)i brak wypłaty na czas, obniżanie wynagrodzenia pomimo wzrostu pracy minimalnej

Piotr30

wiecie może co znaczy nie synchronizowane dane przez jeden list który był poprawnie odebrany na tablecie nie mogę zamknąć całej listy

gosia
@Piotr30

Wiem, najprawdopodobniej brak zasięgu.Przecież to działa jak telefon komórkowy z Plusa Sprawdzaj poziom "antenki". Synchronizacja to nic innego jak połączenie urządzeń.Brak synchronizacji najczęściej= brak zasięgu sieci w danym miejscu lub momencie.Głowa do góry jeszcze wszystko przed tobą!

jacek

szukam osob poszkodowanych przez inpost zlozyłem reklamacje dostałem pismo o wezwanie o numer przesyłki której listonosz na awizo nie wypisał czy to jest normalne?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
;)))

to jest inpost;)) tu wszystko odbywa sie kosztem pracowników;]

Julian

"Zakończyliśmy wdrażanie EPO w całej Polsce. Kilkanaście miesięcy temu przyjęliśmy na siebie zobowiązanie, które zaczęliśmy realizować już w miesiąc po podpisaniu umowy na dostarczanie korespondencji dla sądów i prokuratur. Zdajemy sobie sprawę, że to nowatorskie rozwiązanie w sposób rewolucyjny przyspiesza obrót korespondencją sądową. Dzięki ścisłej współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości udało nam się wdrożyć EPO w wyznaczonym terminie" - powiedział prezes PGP Witold Szczurek, cytowany w komunikacie. PGP i InPost są jedynymi operatorami pocztowymi w Polsce, którzy posiadają działający i przetestowany system EPO. "Takiego systemu nie udało się zbudować żadnemu innemu operatorowi w Polsce, w tym Poczcie Polskiej, która dysponuje potężnymi środkami finansowymi, a EPO zapowiadała jeszcze w 2010 roku" - dodał Szczurek. Od strony technicznej EPO działa w ten sam sposób, co tradycyjna "zwrotka". Różnica polega na tym, że zamiast na papierowym potwierdzeniu odbioru, adresat podpisuje się na dedykowanym urządzeniu elektronicznym. Za jego pośrednictwem informacja o odbiorze korespondencji on-line - w czasie rzeczywistym - trafia od razu do komputera prowadzącego sprawę sędziego. Cała operacja w sposób rewolucyjny przyspiesza obrót korespondencją sądową i trwa zaledwie kilkanaście sekund wobec kilkunastu dni, jakich potrzebuje papierowe potwierdzenie odbioru. EPO to rozwiązania wychodzące na przeciw nie tylko sądom, ale i innym instytucjom zainteresowanym sprawnym i szybkim doręczeniem korespondencji wymagającej potwierdzenia odbioru. Na początku roku do użytkowników EPO dołączyła sieć Play, będąca jednym z liderów polskiego rynku telefonii mobilnej. PGP wygrała również przetarg ogłoszony przez wojewódzką komendę Policji w Lublinie i dostarcza listy z 52 komend w województwie lubelskim. W grudniu 2014 InPost - największy prywatny operator pocztowy w Polsce - sfinalizował przejęcie 100% akcji Polskiej Grupy Pocztowej SA (PGP). PGP pozostaje oddzielną spółką i marką przeznaczoną dla klienta biznesowego. Witam EPO,mój oddział obsługuje obszar miasta okolo 200-250tys. ludności, EPO przyszło może z 50 szt.a sądówek od groma to kto za to odpowiada wreszcie że tego EPO nie ma,droga sprawa to tablety pan Brzózka wymyślił sobie że tablet należy brać do domu i dbać o naładowanie baterii,w moim przypadku to są dwa tablety które trzeba ładować 5h jeden, 2x5h to jest 10 h pod prądem a kto mi zapłaci za prąd jak wszyscy wiedzą że tablet i laptom ciągną jak wściekłe ,no i na koniec ten długopis który po tygodniu pracy w połowie dniówki wysiadł na amen , bateria 4xaaaa o której połowa sprzedawców nawet nie ma pojęcia że takowe istnieją i pewnie też samemu trzeba kupić.Żałosne

bryndzelek

Warszawa, 30.06.2015 (ISBnews) - Polska Grupa Pocztowa (PGP) i InPost zakończyły wdrażanie Elektronicznego Potwierdzenia Odbioru (EPO) w całej Polsce. EPO działa już we wszystkich sądach powszechnych. Nieodebrana korespondencja oczekuje w ponad 8 tys. punktów awizacyjnych zlokalizowanych na terenie całego kraju, podała spółka. "Zakończyliśmy wdrażanie EPO w całej Polsce. Kilkanaście miesięcy temu przyjęliśmy na siebie zobowiązanie, które zaczęliśmy realizować już w miesiąc po podpisaniu umowy na dostarczanie korespondencji dla sądów i prokuratur. Zdajemy sobie sprawę, że to nowatorskie rozwiązanie w sposób rewolucyjny przyspiesza obrót korespondencją sądową. Dzięki ścisłej współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości udało nam się wdrożyć EPO w wyznaczonym terminie" - powiedział prezes PGP Witold Szczurek, cytowany w komunikacie. PGP i InPost są jedynymi operatorami pocztowymi w Polsce, którzy posiadają działający i przetestowany system EPO. "Takiego systemu nie udało się zbudować żadnemu innemu operatorowi w Polsce, w tym Poczcie Polskiej, która dysponuje potężnymi środkami finansowymi, a EPO zapowiadała jeszcze w 2010 roku" - dodał Szczurek. Od strony technicznej EPO działa w ten sam sposób, co tradycyjna "zwrotka". Różnica polega na tym, że zamiast na papierowym potwierdzeniu odbioru, adresat podpisuje się na dedykowanym urządzeniu elektronicznym. Za jego pośrednictwem informacja o odbiorze korespondencji on-line - w czasie rzeczywistym - trafia od razu do komputera prowadzącego sprawę sędziego. Cała operacja w sposób rewolucyjny przyspiesza obrót korespondencją sądową i trwa zaledwie kilkanaście sekund wobec kilkunastu dni, jakich potrzebuje papierowe potwierdzenie odbioru. EPO to rozwiązania wychodzące na przeciw nie tylko sądom, ale i innym instytucjom zainteresowanym sprawnym i szybkim doręczeniem korespondencji wymagającej potwierdzenia odbioru. Na początku roku do użytkowników EPO dołączyła sieć Play, będąca jednym z liderów polskiego rynku telefonii mobilnej. PGP wygrała również przetarg ogłoszony przez wojewódzką komendę Policji w Lublinie i dostarcza listy z 52 komend w województwie lubelskim. W grudniu 2014 InPost - największy prywatny operator pocztowy w Polsce - sfinalizował przejęcie 100% akcji Polskiej Grupy Pocztowej SA (PGP). PGP pozostaje oddzielną spółką i marką przeznaczoną dla klienta biznesowego. -------------- Wybrandzlowałem się na biało... ;)

jkl

czemu pazdziernik? a ten przetarg co jest w trakcie i mieli go zerwac za nienalezyte wykonanie?

krus zus srus

Istnieją bo mają murzynów, którzy pracują po 10 godz dziennie, 200 godzin w miesiącu za 1300 pln na rękę bez ubezpieczenia. Dlatego istnieją. Miejmy nadzieję, że w październiku już będzie po przetargu na sądówki i będzie wiadomo, co dalej z tym kibelkiem...

Zdenerwowany !!!

haha tez tak bywało tak naprawdę to ja nie wiem czemu oni dalej istnieją to chyba jest jakiś rodzinny interes :)

kol

pozotaje im tylko zyczyc najgorszego;) najsmieszniejsze jest opisywanie przesyłek o fakcie awizacji ktorej nie bylo ;)

Zdenerwowany !!!

ja na temat tej firmy mógłbym pisać godzinami ale same negatywne rzeczy pani pseudo kierownik powinna się oddać na jakieś badania bo z główką coś nie tak ta farba do włosów jej chyba wchłonęła w mózg brak słów jak taka osoba może zarządzać ludźmi.byłem kurierem auto miałem popsute problemy z oc to jak kur.w miałem jeździć mówiłem przełożonemu wszyscy wiedzieli lecz pani kierownik niby nie tak iż odstąpiliśmy od umowy aaa ja się zadłużałem by mieć na paliwo w tej pier......j firmie a oni Cie zwolnią od tak paranoja!

kol

cos nie pisza o tym ze minister sprawiedliwosci chcial zerwac sadowki ale nie zdarzyl bo goo wywalili

ddddd

a my mysclicie zejak nie bedzie sadowek to bedziecie lepiej zarabiac?

@ddddd

nie ja myślę, że firma padnie

jkl

mam nadzieje ze pp wygra wszystkie przetargi inpostem zadza ludzie niekompetentni i chamscy

ooooooooooooooooooooooo
@jkl

ja też mam taką nadzieję i wtedy skończy się WYZYSK, cięcie stawek

jkl

zal tych ludzi co maja sprawy w sądach

loko w koko
@jkl

Może i żal, ale patrząc na to ile lisów przychodzi na stare adresy. Nie powiem, sporo pomyłek jest przez sądy, a Inpost nie pozwala robić zwrotów-awizowany=doręczony, więc kasa idzie na Cypr. Ludzie nie podają nowego adresu zamieszkania do sądu, więc skąd sąd ma o tym wiedzieć, to na adresacie- stronie sprawy sądowej spoczywa obowiązek powiadomienia jednostki nadawczej o zmianie adresu. Ludzie weźcie się zastanówcie. Listonosz z PP roznosił listy 30lat dzień w dzień to wiedział gdzie ktoś mieszka czy też nie. Każdy kto zaczynał robić w Inpoście i robi już z rok wie o czym mówie. Nikt obcemu nie powie gdzie ktoś przebywa, czy go zna itd. Niestesty media mówią różne rzeczy, a ludzie to chłoną jak gąbka. Żeby nie było, że bronię Inpost. Kasa, która odpada od naszych świadczeń społecznych, urlopów, kar idzie na Cypr. Ajenci trakują pracowników jak białych murzynów, więc okradają nas podwójnie. Do tego tablety, które już nam dali, były zakupione za naszą kasę(jak ktoś pamieta obcięcie stawek w czerwcu ub.r to właśnie stąd ta kasa na zakup), to jeszcze dają świstek do podpisania, że jakby co to my odpowiadamy za sprzęt warty 1,8tyś zł. Z Inpostem jest tak jak z podatkami w Polsce,jak zarobisz to musisz odprowadzić podatek dochodowy, kupisz coś to też płacisz podatek.

blondyna
@loko w koko

dokładnie, masakra jakaś.

TURBO

FIRMA JEST BEZNADZIEJNA NA 25 TYS MIESZKANCOW JEST 2DORECZYCIELI CO POWODUJE CZAS PRACY OD GODZ. 6 DO 22.WYNAGRODZENIE NIE WPLYWA NA CZAS I JEST OPOZNIENIE NAWET MIESIECZNYM

?

na piechotę, troche rowerem odległe części miasta, siedzibę mamy u siebie w mieście

gierkkowaaa

na piechote chodzisz czy rowerem, autem. macie siedzibe na miejscu gdzie odbierasz poczte czy przywozi wam kurier?

gierkkowaaa

warmia. sam jestes na miescie? a masz paczki aleegro?

?
@gierkkowaaa

jest na dwóch, tak paczki allegro przychodzą

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.