Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

Ana

Nie polecam ani pracy w Inpost ani korzystanie usług. TAK OCHYDNEJ pracy nie miałam nigdzie. Nie można pomóc klientowi bo nie ma się wogule dostępu do kurierowi i oddziałów. ROBIĄ CO CHCĄ PODRABIAJA PODPISY A W STATUSIE WPISUJĄ ŻE PRZESYŁKA DORĘCZONA, ludzie czekają na przesyłkę i proszą o swoją własność, oddział nawet nie ODPOWIADA. Żenada lepiej dodać parę groszy na przesyłkę a inpost omijać zdaleka.

Zła kobieta

Szkoda gadać. Kilka paczek zaginęło...

Zuzanna

@Dziki, możesz opowiedzieć, jak wygląda praca w awizowni? Czym dokładnie zajmujesz się na swoim stanowisku? @Kamila, czy aplikowałaś już na stanowisku, mimo braku odpowiedzi na forum? Może udało Ci się pozyskać informacje z innych źródeł? Napisz proszę, czy podjęłaś pracę w InPost.

Najgorsza firma kurierska !!! Od tygodnia nie sa w stanie zabrac paczki z paczkomatu nikt nic nie wie wydzwaniam na infolinie codzirnnie i zero rezultatow teraz ani nir noge jej odzyskac ani nic z nia zrobić bo lezy w paczkomacie tragedia ! Nie dajcie sie nabrac oszusci

Alutka
@Anonim

Paczkomatu to tylko komputer który jak wszystko może się zawiesić i błędnie zarejestrować paczkę. Bądź od trzęsienia drzwiczkami nie otworzą się już więcej więc jeśli jest paczka w paczkomacie a kurier jej nie wyciąga to tylko dla tego że zepsuta jest skrytka i to nie jest wina kuriera tylko trzeba poczekać na serwis . KAŻDY CHCE szybko paczkę wiadomo ale czasami nie zależy to od kuriera. Mówię tu o paczkomatach a nie kurierach dorowych bo jeśli mówi kurier że już tam nie pojedzie to psuje opinie porządnym kuriera a uwierz tacy też sa

dora
@Anonim

Mialam podobna sytuacje.....opryskliwe osoby na infolinii

mietek
@dora

najgorsza firma trzeba czekać cały dzień bez kontaktu

@Anonim

Potwierdzam czekam na przesyłkę paczkomatową 11 dni i inpost tłumaczy się tym, że jest przepełniony paczkomat, bez przesady przez 11 dni?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Bożena

Porażka!! nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy! robiąc zakupy przez internet z wysyłką in post jeszcze nigdy nie obyło się bez problemów! 2 razy paczkę zostawili w innym paczkomacie niż wybrałam! albo kurier wcale się nie pofatygował z dostawą do domu tylko odrazu dostałam inf że paczka czeka na drugim końcu miasta.Oszuści!!

Weronika

Nie polecam!! Okej nie było mnie w tym czasie w domu kiedy kurier był ale dzowniałam do jego i stwierdził że skieruje paczkę na ten adres gdzie jestem... Czekam już dwa dni i nic, niby przychodzą maile że paczka zostanie dostarczona w tym dniu a dalej nic.. Nie wiem dlaczego w wiadomości mailowej nie ma podanego numeru kuriera żeby można było się z nim skontaktować.. DPD wysyła maila i sms nie tylko z numerem ale i z przedziałem godzin kiedy można się mniej więcej spodziewać.. Jestem rozczarowana! I was przestrzegam!

xxx

Jak myślicie czy w takiej firmie kurierskiej zwykły pracownik zatrudniony może być również przewoźnikiem? Czy to jest zgodne z prawem? Czy krętactwo i wyłudzanie dodatkowych pieniędzy?

Obioba
@xxx

Krętactwa i tyle uciekaj z stamtąd bo cię zajadą

oli

najgorsza firma kurierska -omijać szerokim łukiem. czekałam na paczkę 2 tygodnie dzień w dzień czekając w domu z czego dostawałąm powiadomienia że dziś paczka u mnie będzie z czego kurier sam zaznaczał sobie że u mnie był a nikogk nie zastał . 3 dni z rzędu dzwoniłam z tego powodu na infolinie i upominałam się o paczkę -kurier i tak zaznaczał że był u mnie a nikogo nie zastał z czego specjalnie czekałam w domu. Dziś kurier zaznaczył że znów u mnie był o godzinie 22:3 i nikogo nie zastał i paczka czeka na awizo. tak już 7 razy z czego ciągle czekałam w domu byłam o tej godzinie co kurier podobno był. totalna porażka a infolinia nic nie zdziałała . kurier zrobiłsobie ze mnie żarty zresztą nie pierwszy raz juz miesiąc temu zabrał mi paczkę bo nie miałam odliczonych obiecał przyjechać nast . dnia z czego przyjechał za moim upomnieniem po tygodniu. Powiadomienia że dziś mozesz spodziewac sie paczki to oszustwo a kurierzy porażka.

Bajka

Beznadziejna firma. Osoba na infolinii nieprzyjemna. Przesylka nie dostarczona w ciagu dwoch dni.

Inpost suck

Jak taka firma w ogóle jeszcze ma prawo do przewożenia paczek. Skandal. Kurierzy to totalny dziki zachód, niby przyjeżdżają a wcale ich nie ma, stoją chyba tylko pod domem i jadą dalej, panie które pracują na infolinii też mają jakiś wysoki stopień upośledzenia, bo żadnych informacji na temat gdzie jest teraz kurier, zero zaangażowania zero pomocy, tylko rozczarowanie. NIE POLECAM!!!!! NAJGORSZA FIRMA, TEGO NAWET FIRMĄ NIE MOŻNA NAZWAĆ!!!

Kamila
@Inpost suck

Czy ktoś z Was orientuje się jaka atmosfera panuje w Dziale Ewidencji Kosztów?

krzysztof

Właśnie się poddałem. Przesyłka krąży od tygodnia miedzy oddziałem (Koszalin) a kurierem i nikt nie wie co zrobić. Dzwoniłem, gość z infolinii robił jakąś interwencję - nic, robił drugą z powiadomieniem kierownika oddziału (Koszalin) - nic, złożyłem reklamację - nic, dzwonił bank, który wysłał dokumenty - nic. W końcu zrezygnowałem z umowy z bankiem. Jak tylko macie możliwość - OMIJAJCIE!!!

Ela

Najgorsza firma kurierska. Przesyłka idzie tydzień i jeszcze nie doszła tylko stoi w miejscu. NIE POLECAM.

Anet
@Ela

Potwierdzam

Pooh

1. Na piaskowej, krótkiej ulicy rozpędzają sie do takich prędkości że najchętniej to bym zadzwoniła na policje gdybym wiedziała o której cwaniaki przyjadą.( Mam sąsiadkę która dużo zamawia), okurza mi pranie i dzięki niemu zawszę jak jest ładnie i wywieszam pranie na zewnątrz mam dodatkową robotę 2. Mam małe dziecko a pan cwaniaczek trąbi jak jedzie do wspomnianej sąsiadki i zazwyczaj budzi mi maluszka :( 3.Nie było mnie w domu, kurier zadzwonił że w takim razie zostawia paczkę przed domem, ja się więc zgodziłam, ale niestety trzeba ich sprawdzać bo otrzymałam przesyłkę z wielką dziurą. ani zwrócić towar, ani nic. tylko płakać, że się zaufało. nigdy więcej z tej dostawy nie skorzystam.

@Pooh

Zawsze można zamieszkać w lesie. Tam spokój i cisza. Nie kurzy się spod kół i nikt nie trąbi. Życie w społeczeństwie to sztuka kompromisu. Nikt tu nie jest panem.

gferd
@Pooh

tu sie komentuje szeroko pojete warunki pracy a nie usluge od strony klienta

Dziki
@Pooh

A kurier jest jasnowidzem i wie w którym domu jest małe dziecko a w którym nie. Ludzie zastanówcie się co wypisujecie ba tym forum. Radze sie stuknac w glowe zamin sie cos napisze pani pooh

yogi
@Dziki

Dziki.. Ty sie stuknij w głowę, Po pierwsze poczytaj sobie prawo o ruchu drogowym. art 29 mówi - 1. Kierujący pojazdem może używać sygnału dźwiękowego lub świetlnego, w razie gdy zachodzi konieczność ostrzeżenia o niebezpieczeństwie. 2. Zabrania się: 1) nadużywania sygnału dźwiękowego lub świetlnego; 2) używania sygnału dźwiękowego na obszarze zabudowanym, chyba że jest to konieczne w związku z bezpośrednim niebezpieczeństwem; Trąbienie kuriera informujące że wasnie łaskawie przyjechał jest niczym innym jak wykroczeniem . tak na dzień dobry 200 zł .

ciastex

proszę usunąć opinie klientów, przecież to forum dla pracowników ,a nie klientów ;)

Zuzanna

@PannaAnna, dziękuję za szczegółową wypowiedź dotyczącą pracy kuriera. Myślę, że teraz niektóre osoby będą miały szerszy obraz sytuacji i zdecydują, czy to stanowisko rzeczywiście jest przeznaczone dla nich. W swoim wpisie wspomniałaś o długich godzinach pracy, czy za te dodatkowe jest wyższa stawka? @pracownik z sercem, Tobie także dziękuję za komentarz, objaśnia wiele ciekawych kwestii. Możesz powiedzieć, jakie umiejętności będą najbardziej przydatne w pracy magazyniera?

pracownik z sercem

A jak chcecie możemy podyskutować :) czekam na wasze komentarze :)

pracownik z sercem

Witam, Czytam te komentarze i wszyscy narzekają. Przypomnę, że jest okres urlopowy kurier też ma prawo odpocząć. Jak tacy Mądrzy tu jesteście zajmijcie miejsce kuriera dhl, ups, dpd, in postu czy fedexu na jeden dzień albo magazyniera który wam sortuje paczki. Tam pracują ludzie a nie maszyny! Nie bronie tu nikogo ale oceniacie pracowników firm kurierskich jakby byli ludźmi do niczego a tak naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że taki pracownik odpowiada na @, wyjaśnia wasze przesyłki, szkoli nowy pracowników, kontaktuje się z kurierami, obsługuje klientów którzy przychodzą po swoje paczki. Ludzie nie jesteście jedyni do odebrania przesyłek są też inni, którzy czekają w kolejce. Pracuje z jednych firm kurierskich i wiecie co wam powiem z klientami nie mam styczności bo pracuje na magazynie i np. twoja przesyłka, która trafia na oddział pilnuje aby wyjechała do oddziału doręczającego a takich przesyłek jest między 35tyś a 20tyś dziennie jakby każdy pracownik danego oddziału szukał przesyłek klientów na oddziale, które np nie wyjechały z oddziału z różnych przyczyn podam wam przykłady abyście mogli sobie mniej więcej wyobrazić jak to funkcjonuje. A więc nadawca nadaje przesyłkę waszą, kurier odbiera ją trafia na magazyn, pracownicy magazynu sortują wasze przesyłki, posortowane przesyłki trafiają na załadunek tirów i jedzie do oddziału docelowego . A co jeśli kurier będzie doręczał wam paczki podaje przykład do późnych godzin nocnych dodam, że ma odbiory paczek, które musi zwieźć na magazyn a co się stanie jak tego nie zrobi? Wasze paczki nie wyjadą z oddziału tego samego dnia i nie będą dostarczone następnego dnia? Potem klienci mają pretensję gdzie jest moja paczka? Albo wydarzy się coś niezależnego od pracownika firmy kurierskiej. Wydaje mi się, że jestem dobrym człowiekiem bo jeśli klient przychodzi po paczkę po zamkniętym POK-u tzn. , że ta przesyłka musi być bardzo ważna mogą to być np. lekarstwa, czy prezent dla partnera, który ma tego dnia urodziny, imieniny albo rocznicę. Dlatego zawsze w takich sytuacjach proszę osoby obsługujące POK aby obsłużyły osobę a ja znajdę paczkę nie ma nic cenniejszego jak jak słowo dziękuję i uśmiech takiej osoby:) Proszę pamiętać, że każdy pracownik firmy kurierskiej ma serce i chce dobrze ale nie zawsze tak jest bo np. Od przełożonego się dostanie w pracy albo od klienta . I nie dziwcie się, że kurier czy pracownik oddziału jest nie miły to też człowiek, który stresuje się jak każdy z nas!!! Jak chcecie mogą wam opowiedzięć bardziej dokładniej jak pracuje firma kurierska od kuriera po magazyn, wysyłkę paczek, przyjęcie paczek docelowym oddziale i po kuriera ? Czekam na wasze decyzje:)

pawel

Ta firma to jakas porazka kurier trzy dni przyjezdza bez terminala platnicznego by zaplacic karta a na czwarty dzien jak przyjechal to mowi ze mu terminal nie dziala.Ostatni taz korzystalem z tej firmy

PannaAnna

Witam. Niestety wiem dokładnie jak wyglada praca kuriera. Mówię tutaj dokładnie o pracy w Krakowie ale podejrzewam, ze w innych miastach nie jest lepiej. Praca kuriera zaczyna się o 6 rano ale trzeba dojechać na Ciepłownicza (kiedyś mieścili się na Centralnej) . Ciepłownicza mieści się bardzo daleko i nie idzie tam praktycznie dojechać bez samochodu ( z centrum bez auta 3 przesiadki około 1,5 h i trzeba iść na nogach ok 2,3km). Potem trzeba naładować sobie auto i na sortowni spędzić z 2-3h godziny . Znajdują się tam bardzo nieprzyjemne osoby typu Anka, która jest mało inteligentna i na dodatek ma problemy psychiczne ale jej stosunkiem do pracowników powinien zająć się sąd pracy lub inna stworzona do tego instytucja. Naładowales już sobie busa ? To w drogę. I tutaj zaczyna się koszmar rozwożenie paczek do klientów, których nie ma w domu (ale i tak będę wydzwaniac telefonami z biura żebyś jakimś cudem tam paczkę dostarczył - pamiętaj ze tylko dlatego ze oni maja za to premie). Pamiętajcie musicie wnosić po schodach paczki, które ważą nawet ponad 30kg. A jak wniesiesz taka paczkę może się okazać ze ktoś nie ma gotówki albo coś innego i musisz wracać z nią z powrotem jak idiota. A z biura dzwonią i cały czas na Ciebie naciskają . Już nie wspominając o tym ze musisz pracować w deszcz w śnieg i nawet w wichurę . Potem masz odbiory i musisz zapakowywax na auto ogromne paczki (bywało tak ze się nawet nie mieściło) ! U tak trwa do 17 w domu zwykle jesteś po 19. Czyli pracujesz ponad 12h jak murzyn za marne grosze i jeszcze otrzymujesz kary za rzeczy, które nie są twój wina ! Nie wspominałam jeszcze o paczkomatach z którymi tez bywają cyrki. Jest okropna praca. Nikt tam długo nie wytrzymuje w takich warunkach. A drodzy klienci chce was poinformować, ze kurier pracuje do 16 wiec jak pracujecie w tych godzinach to zamawiajcie kuriera wieczornego! I mini paczka nie ma obowiązku trafienie do odbiorcy tylko może zostać w punkcie. I jeszcze jedno kuriera nie ma obowiązku dzwonic o której będzie bo to nie jest infolinia on nie ma tylko waszej paczki tylko 200 innych wiec jak czytam te durne komentarze klientów to mi się słabo robi. Podsumowując - omijajcie firmę InPost szerokim łukiem to czysty wyzysk i spartańskie warunki pracy, które powinny być karalne. Pozdrawiam

do roboty koty!
@PannaAnna

A tylko jedna firma jest w Krakowie? nie potrafisz nic innego, tylko rozwozić paczki? Biedrońka, lidelka - wszędzie płacą więcej, a ty siedzisz w tym zas... inpoście!

dobiess górom

W Słupsku tez gościu, pseudo ajent tej firmy dzwoni po ludziach i nie przedstawia się nawet jako kierownik tego burdeliku, a jako osoba, która tylko dzwoni i pyta się, kiedy ktoś przyjedzie po zaawizowaną przesyłkę. Dlaczego tak robi? Anu dlatego, bo kurierom nie chce się tyłka ruszać i brać np. 20 kg paczki. W jedna stronę klient zapłacił za przesyłkę, ale odebrać musi już sobie sam, bo jaśnie państwo przesyłek nie dowożą. Jakby powiedział, ze zarządza tym przybytkiem, zjedli by go przez telefon!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.