Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

Artur

Porazka gorsza niz cala ta polska. 30 kwietnia paczka wyslana z Gdanska a 2 maja no coz dalej jest w Gdansku. Przeciez tych ped...ów to w du.e powinni wyj.....ać za takie numery. Czlowiek czeka bo sie mu spieszy a tu go laduja zeby im sie ch...om krzywe dzieci porodzily

@Artur

Baranie /powinno być z małej litery/,co mnie obchodzi Twoja paczka,to jest miejsce, na ocenę pracodawcy , a nie problemów jakiegoś dupka.Gdybyś (usunięte przez administratora) był Polakiem , to nigdy nie skorzystałbyś z usług firmy , która oszukała tysiące pracowników w Polsce, ale co Ciebie to nie interesuje , ważna zasrana paczuszka, co tam kobiety ,które zostały bez środków do życia....czego Tobie baranie życzę ;0

rr
@1234

spadaj komuchu zasraany powinni zarabiac 2 razy mniej te łajzy

okiju
@rr

czlowiek czeka bo mu sie spieszy? :D jak by sie czlowiekowi spieszylo to by do sklepu pojechal i od razu kupil a nie zamawial paczke z dostawa :P poza tym tu sie komentuje szeroko pojete warunki pracy a nie usluge od strony klienta, typowe polaczki...

Bart

Dramat dramat dramat!!! Brak kasy dla przewoznikow. Placa jakies marne raty ktore ledwo na paliwo starczaja. Przewoznikom ktorzy zdecyduja sie odejsc celowo nie opozniaja przelewy a tym ktorzy sie buntuja ze nie wyjada to groza karami. Te umowy sa tak zrobione ze chronia ich d..y.Uwazam ze razem moglibysmy my-oszukani cos zdzialac.

walic oszustow
@Bart

To poco zawieracie z nimi umowy? Skoro wypowiadasz umowę, to robisz wszystko cacy, nie wpuszczasz jakiegoś oszołoma kontrolera na firme i tyle. Czas tej firemki powoli się kończy. Skończą z paczkami podobnie, jak listami. Z hukiem!!!!

@Bart

Zgadzam się oszukani przez InPost powinni się złączyć i wreszcie coś zrobić z tą bandą złodziei

Szymek InPost

Ciężka praca z klientami. Nie czytają regulaminów, a później się dziwią. Kurier doręcza paczki do godziny 17, a wiele osób dopiero w domu jest po 17 lub 18. Przez takich klientów zasuwa człowiek po 14 godzin dziennie! Zawsze można umówić się z sąsiadem czy zamówić przesyłkę do pracy. Mi ostatnio klient powiedział, że normalni ludzie to od 8 do 16 pracują i dlaczego ja w tych godzinach do niego przyjeżdżam z paczką? A ja to co, nie normalny, bo też w takich godzinach paczki woże! Ciezko dogodzić, jeździsz swoją trasę i akurat wyjdzie, że do niektorych klientow podjedziesz dopiero popołudniu, to problem, mówią że od rana czekają w domu. Dlaczego wcześniej nie dzwoniłem uprzedzić. Ja mam obowiązek podjechać pod adres z paczka, a nie dzwonić, dzwonię dopiero jak nikogo nie ma. Kiedyś próbowałem dzwonić i się konkretnie umówić, ale za dużo klientów chciało bym o tej samej porze był lub najlepiej od razu, w pierwszej kolejności, a umówić się mając 80 paczek to ciężko. Zdarzają sie klienci i z infolini numer do kuriera biorą by się umówić, bądź powiedzieć, że akurat nikogo nie ma. A klientom jak zależy na szybkie dostawie do jakiejś godziny zawsze mogą wybrać usługę terminową do 12 czy 14 lub doręczenie na sobotę jak wiedzą, że pracują.

Nostradamus111
@Szymek InPost

Całkowicie się zgadzam! Jeżdżę już trochę i miałem dokładnie to samo. Klienci się zdecydować nie mogą kiedy mam przyjechać, a jak już nawet człowiek się umówi, to ich nie ma. Ja jestem fair wobec nich, przecież to moja praca, żeby dowieźć paczkę. Dobrze, że ktoś to napisał, bo już myślałem, że tylko ja tak uważam!

eos
@Nostradamus111

ale to nie tylko w tej firmie, ja pracowałemwcześniej w innej kurierskiej, a potem w inpoście i ludzie wszędzie tacy sami. kolega sie dziwił że tak narzekam to mu powiedziałem: POPRACUJ SOBIE TO ZOBACZYSZ. choćby nie wiem jak dobre warunki firma oferowała, a oferuje, to ludzi nie zmieni.

Choina

dokładnie!!! łatwo się ludziom mówi jak nigdy nie byli kurierami. k&^&R% przejedź się pare razy to zobaczysz ile osób mówi że bedzie a nie ma ich w domu!!! a potem pretensje do kuriera oczywiście a my robimy ile można, ale teleportacji nie mamy jeszcze w ofercie ...

ma
@Choina

No tak, są różni klienci, tak samo jak różni kurierzy. Czasami umawiają się na godzinę i nie przyjeżdżają, któryś jeździł 3 dni z paczką w samochodzie, a kiedy zadzwoniłam, żeby zapytać kiedy do mnie przyjedzie usłyszałam ,,nie mam czasu, nie mam czasu'', moja znajoma musiała podać adres w sąsiedniej miejscowości, ,,bo on tak daleko nie będzie jeździł''. Przykłady można mnożyć z jednej i z drugiej strony...

Tonik

Nie narzekajcie już tak bardzo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Chcesz mieć Paczkę z myślą że kierowca mógł kogoś zabić po drodze lub potrącić gdyż przepisy drogowe mają gdzieś zamawiaj w InPoście :))

Andzela

Jakie są zarobki przy rozliczaniu kurierów z pobranych paczek i po ile godzin się robi na tym stanowisku? Czy wypłaty są na czas?

Pracowałem w tej firmie ładnych kilka lat temu jako doręczyciel z własnym samochodem. Na początku świetna firma bo chociaż ciężka praca bo czasami trzeba było dziennie po 10h pracować to pieniądze naprawde niezłe. Najwięcej wyszedłem 4tys. Ale po pewnym czasie zaczeli wszystko ucinać, po tygodniowym urlopie można było odnieść wrażenie że to nie to samo miejsce pracy bo dużo rzeczy pozmieniane na gorsze. Po 10 miesiącach zarabiałem max 1800 a z tego trzeba było kupić paliwo i amortyzacja samochodu, więc odeszłem z tej firmy jak wielu innych. Na koniec chciałbym opowiedzieć wam śmieszną historie o pijakach których inpost zatrudniał za ludzi którzy odeszli a normalni nie chcieli przychodzić. W inposcie reklamacie potwierdzone nyły bardzo rzadkie jeden gość miał max 8, po zatrudnieniu pijaków jeden z nich miał ponad 100, okazało się że wszystkie listy wyrzucał przez cały miesiąc do śmietnika i chodził chlać. Pracowałem w inpost Poznań.

Niekompetentna firma. Wypłata nie na czas. Trzeba prosić się o swoje.

Cin cin

Z inpostem jest tak, że część hejtuje, część wręcz przeciwnie. Byłem i pracownikiem i klientem, tym drugim to jestem do teraz. W obu przypadkach nie miałem żadnych problemów z tą firmą. Jako pracownik mogłem pracować kiedy chce, tak jak to już ludzie pisali, pensja może nie była najwyższa, ale dla mnie akceptowalna, klientów miałem całkiem sympatycznych, więc nie miałem na kogo narzekać. A teraz jako osoba zamawiająca paczki zawsze dostaję ją kiedy chce, nie miałem tak, żebym musiał jeździć gdzieś, bo kurier nie przyjechał, nic z tych rzeczy, nie ma mowy. Wiadomo, że to łatwa praca nie jest i raczej nie na dłużej, ale swoje popracowałem i nie żałuję, a teraz nie zamawiam inaczej niż przez inposta.

BYŁY
@Cin cin

BYŁEM pracownikiem (przez 9 lat,jeszcze w czasach jak InPost był firmą pocztową nie kurierską) BYŁEM klientem. Ważne i kluczowe słowa postanowiłem napisać wielkimi literami. Nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z tą firmą...

taki tam typ z infolinii

od 2,5 roku pracuje na infolinii (paczkomatowej) . od grudnia wszystko sie zaczelo sypac w firmie (nowa dyrekcja). obowiazki doszly z pozostalych innych infolinii, czyli teraz obsluguje wszystko, hajs stoi w miejscu. gdy sie przyjmowalem do firmy to byla mozliwosc rozwoju, awansu, a obecnie wszystkie te mozliwe sciezki zostaly zamkniete. zrobil sie auchwtitz: ilosc, ilosc, ilosc. nie ma mowy o jakosci. nie polecam.

OP

ROzwijają się non stop, to trzeba przyznać, czytałam ostatnio, że rozwieźli i dostarczyli dużo więcej paczek niż rok temu. Nie dziwię się, że ludzie tyle zamawiają, bo paczkomaty są świetne. Miałam kiedyś epizod, że pracowałam chwilę w centrali u nich i dobrze to wspominam. Pozdrawiam

Null

Zawsze paczka zamówiona przez inpost, żadna inna firma nie wchodzi w grę.

Fajnie

inpost to nie praca dla każdego. trzeba mieć dużo cierpliwości, do klientów szczególnie no i szybko robić. ale ogólnie jest prosto i bez problemów plus z ciekawymi ludźmi się pracuje, w większości w tym samym wieku, więc można się fajowo dogadać.

Igor

Myślę, że osoby wiecznie niezadowolone ze wszystkiego mogą sobie popisać. Przesyłki mikołaje będą wozić!

Zorba
@Igor

jak czytam tu niektóre wpisy, to wydaje mi się, że ludzie tak myślą. a to nie jest łatwa praca...

twarda

dużo nowych ludzi przyszło w ostatnich miesiącach. takim co bardziej zależy i nie odchodzą z byle powodu. może tego trzeba było firmie. trochę zmian i od razu łatwiej iść do przodu.

Archiw

Jak na firmy kuriereskie, to inpost jest wyżej niż niżej. Dzięki paczkomatom w większości. Trzeba się napracować, to fakt ale fajnie się dorabia. teraz inpost wprowadza rozne rozwiązania, które ułatwiaja robote, więc pewnie rok dwa i będzie megalajtowo.

xixmcdddd

jeździł ktoś w Katowicach? jak jest?

Astarnia
@xixmcdddd

Stary, kupa roboty, ale w innych firmach pewnie gorzej. inPost ostatnio dużo się popraawił, w Kato na pewno.

Jelon

Inpost nie jest zły!!! Pracowałem tam na magazynie keidyś i to może nie robota na całe życie, ale na jakiś czas jest okejka. Fajni współpracownicy!!!!

Heyjoe

jak w każdej firmie zdarzają się niechlubne wyjątki, ale to nie powód, żeby od razu hejtować całą firmę. nie wszystkich leni i dziwadeł da się wychwycić na rozmowie kwalifikacyjnej. ja pracuję już ponad rok i jestem zadowolony. w moim rejonie są przesympatyczni ludzie i też szybko odbierają rzeczy z paczkomatów, więc dobrze się pracuje.

Kiwi kwik

Ja tam nigdy nie miałam problemów z kurierami inpost. Zawsze byli wtedy kiedy trzeba. Tak samo z paczkomatami, nie miałam tak, żeby przekirowali mi paczkę bez mojej zgody czy coś. Pewnie zdarzają się wyjątki od reguły, ale raczej rzadko.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.