Opinie o bricoman.pl - Bricoman Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bricoman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bricoman o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Poznań

Starbucks

Nie polecam pracy w tym sklepie(markecie)@Pracodawca , atmosfera fatalna na Wszystkich działach , nowy pracownik ma duży problem by wbić się w towarzystwo (szczególnie na dziale kas ) tam jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierowniczce i koordynatorką możesz pożegnać się z dobrym traktowaniem , praca w najgorszych miejscach , grafik na popołudniu , zmieniany po 30 razy w ciągu miesiąca , a jak zaczniesz się stawiać robią wszystko aby ktoś odszedł lub nie przedłużają umowy. Z działów pouciekali prawie wszyscy starzy pracownicy , nikt ich nie szanował ,jako jedyni mieli jakąkolwiek wiedzę i z szacunkiem podchodzili do klientów , pensje ich po tylu latach były tak małe że nowy pracownik dostawał na star więcej. Podwyżki ... tylko dla wybranych...czyli dupowłazom .... Warunki fatalne , zimą zimno nawet 13st , latem gorąco do 30st w hali. Sklep ma niby zostać przeniesiony ale do tej pory nikt nie wie gdzie , po za dyrem podobno , bo on twierdzi że wie , ale to tajemnica wagi państwowej....żenada . Kierownictwo(z małymi wyjątkami )....brak słów ... ,jeden mobbinguje pracowników i mimo zgłoszenia tego do centrali zostało zamiecione pod dywan , reszta grzeje swoje cztery litery w biurze... a ich praca polega na wklepaniu grafiku , piciu kawy i obgadywania pracowników , jak już się wyłonią to pokazują że to oni rządzą , a ty jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) . Dyrektor wcale nie lepszy , wysługuję się wszystkimi na około , sam nic nie potrafi zrobić , najlepsze jak przychodzi rano , odpala komputer że niby jest w pracy , wychodzi , wraca ok 16 i go wyłącza ....,jak już jest , miedzy czasie gra w te Swoje gierki na dwóch telefonach jednocześnie , nawet przechadzając się przez sklep.

Maciej Nowy wpis

Najlepszy sprzedawca jakiego spotkałem w bricomanie ponieważ miałem bardzo nieprzyjemną sytuację oraz no jestem bardzo zadowolony pan bardzo profesjonalny doradził mi pomógł w rozwiązaniu sprawy której no na pewno bym nie rozwiązał samodzielnie jest bardzo pomocny i na pewno zasługuje na docenienie ponieważ takich pracowników jest bardzo mało którzy przede wszystkim szanują podejście do klienta i w ogóle podejście do swojej pracy co warto co warto docenić na pewno myślę że w podwyżce pan Jakub m z działu elektrycznego

yo Nowy wpis

Siemanko. Chce iść na doradcę klienta na dział hydrauliczny. Głównie ze względu na doświadczenie. nie wiem jednak jak z atmosferą teraz tam sytuacja wygląda. zespół jest raczej młody?

Jaka macie teraz atmosferę na dziale sanitarnym i płytkach? Właśnie widziałem, że jest oferta dla doradcy klienta do niego, akurat mam doświadczenie z innego marketu i ciekaw jestem jak byłoby mi u was. niby trochę dalej z dojazdem ale u mnie atmosfera jest słaba

Zauważyłam, że jest teraz wystawiona oferta dla koordynatora działu kas. W nawiasie widnieje przy tym dopisek, że to stanowisko z-cy kierownika. nie wiecie czasem jak praca w takiej sytuacji będzie wynagradzana? Nie ma widełek

Sprzedawca

Pierwsze spotkanie to coś w rodzaju testów - pisemne i sprawdzające pojęcie o układaniu towarów na półkach. Dopiero drugie to to właściwe: najpierw wypytują o przebieg kariery, czym dokładnie się zajmowałeś, jakie znasz marki itp. Rozmowa o zarobkach jest na samym końcu, ale rekruter nie ma szansy zaproponować więcej niż przewiduje ich regulamin.

Żadnych dziwactw nie było.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Faktycznie tak jak ktoś wspomniał teraz niedawno sklep ma zostać przeniesiony? Podkreślone zostało przy tym ot, że nikt nie ma pojęcia w zasadzie gdzie ale mimo wszystko zastanawiam się nad powodami? Czy ostatnio był mniejszy ruch czy może o przyszły lepszy standard pracy chodzi?

Na szczęście były pracownik

Z tego co pamiętam to teren na którym stoi sklep, został sprzedany rzekomo pod deweloperke. I fakt, mówiło się że zostanie przeniesiony, ale nikt z wyjątkiem dyrektora nie wie gdzie.

Domi

czyli w sumie dla nikogo nie będzie problemu? zadający pytanie zabrzmiał jakby się tym martwił. To wszyscy pracownicy przejdą na spokojnie? Ten sklep będzie mniejszy czy większy? Zatrudnia więcej osób?

Starbucks

To jaka tu jest atmosfera skoro o jakimś cyrku ktoś już napisał? jak tak patrzę po innych opiniach to maja w ogóle jakaś dawna datę. Jest tu ktoś na bieżąco i by się odniósł? To od działu zależy? pytam, bo widzę w internecie, że obecnie księgowy jest potrzebny i zastanawiam się czy tej pracy także to dotyczy? Swoją drogą wiecie jakie są zarobki? rynkowe, skoro nikt nie precyzuje ich w ofercie?

Andzia

Pracowałam na kasie. Wielkie afery, a jak sie pomylisz to od razu łapią. O przedłużeniu umowy nie usłyszysz, aż pewnego dnia przychodzisz i się dowiadujesz że jesteś bez pracy chyba że złożysz wypowiedzenie to kierowniczka bardzo się cieszy, że ma.problem z głowy nie ogarniają nawet zrobienia grafiku I mało płacą a musisz użerać się z hamskimi komentarzami ze strony stałych klientów, którzy myślą że jak siedzisz na kasie to jesteś (usunięte przez administratora) Wieczne pretensje, żenujące teksty i pracownicy którzy z łaski ci pomagają jak do nich dzwonisz bo coś nie ma kodu Żenada

Edyta
@Andzia

No to jak z tymi kodami w końcu jest. Parę lat temu chwalili jako jedyny plus szkolenia z towaroznastwa, to co to się nagle z tym podziało? I tak pzt., to ile tego na stanie jest? Tabelka pod ręką nie starczy, że dzwonisz?

Andzia
@Edyta

Tabelka na kody jest, ale nie na wszystko. Miej artykuł, który nie jest jakiś bardzo popularny bez lodu kreskowego to jesteś w czarnej (usunięte przez administratora)

Widzę w wątku, że padają stawki wynagrodzeń dla kasjerek. Ale wzorować się rokiem 2019, raczej nie ma co :) Wiecie jak to aktualnie się prezentuje na tym stanowisku? 3500 zł netto za cały etat podstawy to możliwe? Umowa o pracę czy zlecenie?

Były

Nie polecam pracy w Bricomanie, tym bardziej że rządzą tam układy. Dyrektor na stanowiska wciska dup..włazów. Którzy nie mają zielonego pojęcia co maja robić. Pracownik jest tylko po to by zgadzały się cyferki w tabelkach przy wysyłaniu raportów do centrali. Nie polecam

Nie mogę zdradzić imienia

Witam pracuje od stycznia w Bricomanie w Poznaniu i nie bardzo polecam jeśli chodzi o zarobki są to na dzień dobry 3200 brutto czyli 2200 netto +30 zł dodatku za pranie odzieży a pracownicy pracujący 5 lat mają 3000 tys na rękę , pracuje się w godzinach 9:00-17:15 13:00-21:15 czasami od 6:30 gdzie traci człowiek większość dnia, ale są plusy firmy chodzi o szkolenia które są przydatne, niestety szkolenia są tylko z towaroznastwa Atmosfera wśród doradców jest bardzo fajna gorzej już przy kontakcie z Magazynem oni są wiecznie pod presją i nerwowi ???? . Podsumowując w skali od 1 do 10 oceniam firmę 3 /10 Pozdrawiam

@Nie mogę zdradzić imienia

Ile zarabia kasjerka na pół etatu netto?

Nie mogę napisać

Ja mam pół etatu i na umowie mam 1700 brutto, a na pewno będzie więcej godzin jak pół etatu, zależy od miesiąca, za przepracowane 100 godzin ponad dostałam 1500 zł

@Nie mogę zdradzić imienia

Fajnie, że atmosfera pracy wśród pracowników jest tak dobra, wiele osób poszukujących pracy szuka właśnie takiej, w której będzie się czuło swobodnie. Dlaczego tak nisko oceniasz firmę? Czy poza kwestią finansową i godzinami, które były dla Ciebie niezadowalające masz jeszcze jakieś niemiłe doświadczenia czy to zaważyło na ocenie? Twój wpis pojawił się dość dawno więc może wynagrodzenie od tamtego czasu uległo zmianie?

Akśog
@Anna

Atmosfera jaka atmosfera? Koordynatorki się drą na kasjerki ciągle im coś nie pasuje. Jak ty im nie odpowiadasz doprowadzą do tego żeby kierowniczka nie przedłużyła ci umowy albo zwolniła. Zwodzą że masz się nie martwić że dostaniesz umowę ty idziesz na urlop wracasz i słyszysz że nie ma dla ciebie umowy gdzie tydzień wcześniej cię zapewniają że masz przedłużona umowę i tak tam wygląda

Maggy
@Akśog

Zgadzam się z tym jak traktowane są kasjerki

Roman

Hej, przeprowadzam się z Nowego Tomyśla , byłem bardzo zadowolony po rozmowie (bo dostałem propozycję pracy), miałem dać odpowiedź po innej rozmowie kwalifikacyjnej (w castoramie) no i u konkurencji usłyszałem, że się Bricoman zamyka do 2 lat a mi na rozmowie były wciskane kity, że stała praca ... w Casto nie zostałem przyjęty bo nie mam doświadczenia ... Czy praca w Bricoman jest stabilna ? Czy faktycznie za chwile będą tam bloki?

@Roman

Będą tam bloki, a Bricoman ma się przenosić, ale oni jeszcze sami nie wiedzą gdzie. To znaczy dyrektor wie, szef wszystkich szefów wie, ale pracownicy nie. Ogólnie średnio polecam Ci pracę w tym miejscu.

Gabriela

To chyba średnio tam z komunikacją, jeśli pracownicy nie widzą o takich kluczowych sprawach z zycia firmy?

@Gabriela

Gabriela masz rację. Jak to mówił dyrektor: ,, ja wiem gdzie będzie nowa lokalizacja, ale nie mogę Wam powiedzieć. A teraz się dowiedziałam od jednego z.pracownikow że się nie będą przenosić Komunikacja w tym sklepie to (usunięte przez administratora) totalne

Edyta

Może on ma takie coś, że się wstydzi mówić właśnie, żeby nie było, że potem nie wypali? Ja akurat sama tak mam, że dopiero jak pewniak i przyklepane to się komuś chwalę, żeby potem zażenowania nie było w razie czego. Chociaż w sumie to nie powinien w takim razie w ogóle o tym jeszcze wspominać, albo może ktoś go (usunięte przez administratora) na tę lokalizację?

Łukasz

Interesuje mnie kupno wkrętarko-wiertarki, przesyłka takiego sprzętu jest ubezpieczona i w razie jakichś uszkodzeń w transporcie będę mógł bez problemu załatwić reklamacje? Firma jest otwarta na klienta w takich sprawach?

Yuken

Mi na sprzedawcy zaproponowali 2000 brutto. Za tyle można gdzieś na wsi wyżyć, ale nie w dużym mieście. Na szczęście ich wyśmiałem i dwa miesiące później znalazłem pracę jako informatyk za 3500 na rękę. Warto szukać aktywnie pracy.

maciej
@Yuken

tak, wpierw jako sprzedawca szukałes, a potem zostałeś informatykiem.

maciej
@Yuken

tak, wpierw jako sprzedawca szukałes, a potem zostałeś informatykiem.

rr
@Yuken

Informatyk za 3500, to chyba w Burkina-Faso na ZX Spectrum.

@rr

Zgadzam się! Oferta życia, 3500 :D A tu jak to wygląda z zarobkami? Bo widzę że jesteś pracownikiem.

ulik

Nie kupujcie w tym sklepie. Nie dość, że personel nie zna się na towarach to jeszcze wciska ciemnotę. O zwrocie lub reklamacji zapomnij. Kupiłam meble łazienkowe. Chciałam reklamować, Graniczy z cudem. W konsekwencji usłyszałam "przecież widziała Pani co brała"...

Kierowca

Witam. Jak wygląda praca na kierowcy C+HDS? Jakie godziny pracy? I mniej więcej jaka stawka? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Klient

Sobota kolejki na pół sklepu ... Czynne dwie kasy, a w tygodniu więcej kas a sklep pusty.... Słabe zarządzanie trochę, większą obsada na sobotę powinna być :) :)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bricoman? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Michalina

We wigilię nie pracujemy . :) W sylwestra też nie

Joo

Ogólnie nie polecam. Problem ze wszystkim. Starzy pracownicy niechętnie przyjmują między siebie. Obgadują za plecami. Działowi pracownicy trudniają współpracę z nowymi kasjerka mi posługując się chamskimi tekstami. Przełożona kasjerek też chyba karmi się tym że może ośmieszyć innego pracownika przy innym współpracowniku. Kierownictwo na to nie reaguje.

Jak jest w poznaniu na dziale budowlanym jakie warunki pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Poznań

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bricoman?

Kandydaci do pracy w Bricoman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bricoman