Opinie o bricoman.pl - Bricoman Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bricoman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bricoman o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Poznań

nini

Do jakiego sklepu aplikowałeś?

nini

A ile mniej więcej zarobi osoba na stanowisku specjalista ds.kluczowych klientów?

łowca debili

Jaworzno

?

no to już mamy ... nowy sklep powstanie w Katowicach lub jednym z ościennych miast (np. Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górn., Gliwice, Sosnowiec, Tychy) :-)

Sprzedawca

Pierwsze spotkanie to coś w rodzaju testów - pisemne i sprawdzające pojęcie o układaniu towarów na półkach. Dopiero drugie to to właściwe: najpierw wypytują o przebieg kariery, czym dokładnie się zajmowałeś, jakie znasz marki itp. Rozmowa o zarobkach jest na samym końcu, ale rekruter nie ma szansy zaproponować więcej niż przewiduje ich regulamin.

Żadnych dziwactw nie było.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
?

- 2013-08-31 15:56:25 gdzie na śląsku mają otworzyć nowe brico?Jakis "inteligent" z Dzialu Kadr napisal na wewnetrznych ogloszeniach o prace do nowego sklepu: AGLOMERACJA SLASKA. A cos takiego nie istnieje! Albo Wroclaw (ew. aglomeracja wroclawska) albo rejon Katowic (ew. aglomeracja/konurbacja gornoslaska lub katowicka) ... Choc geografii nie znaja to dobrze, ze firma sie rozwija:-)

W tych starszych sklepach 1/3 albo połowa pracowników pracuje tam, odkąd sklepy się pootwierały, więc jakieś 4-5 lat. W nowszych sklepach ekipa jest jeszcze bardziej stała, no ale one działają rok, dwa... Jak chcesz i zależy ci na pracy, to jak najbardziej jest stabilnie. Od razu dostajesz u(usunięte przez administratora), więc to jest dobre. Generalnie musisz nabroić - złamać jakieś zasady bezpieczeństwa albo regulamin, żeby cię wywalili. Ewentualnie naprawdę mocno podpaść kierownikowi, żeby zaczął szukać haka na ciebie. Ale jak ci zależy na stabilnej pracy, to polecam.

?

gdzie na śląsku mają otworzyć nowe brico?

KASA... o to tylko chodzi. Fajna atmosfera nie najesz sie i nie zaplacisz rachunkow!!! Jednym starcza pensja z Brico, drugim nie. Kto ambitniejszy wczesniej, czy pozniej ucieknie z tad

clientos

Tak czadzicie z tym Waszym Bricomanem, jak to tam wspaniale jest ... ale chyba cos nie gra bo z tego co mi wiadomo to od poczatku 2013 r. odeszlo juz blisko 20 osob (na ok. 50-os. zaloge)??? Spoko jezeli odchodza kiepscy, ktorzy zle pracuja, psuja atmosfere i wciaz zmieniaja prace ... ale ostatnio z poznanskiego Brico zaczely uciekac osoby fajne i kompetentne, a to o czyms juz swiadczy

... nie widzialem jeszcze zeby ktokolwiek pracowal u nas na zlecenie - wszyscy otrzymuja umowe o prace, najpierw na okres probny :-)))

brigitte

NA KASACH PODOBNIE JAK NA CAŁYM SKLEPIE ... JAKO NOWY PRACOWNIK DOSTANIESZ (usunięte przez administratora) NA RĘKĘ. "KOKOSY" TO NIE SĄ ALE NIESTETY TAK SAMO PŁACĄ W WIĘKSZOŚCI DUŻYCH SKLEPÓW :-) PRACA NA 2 ZMIANY (PORANNA, POPOŁUDNIOWA), NO I CZASAMI KTOŚ MA MIĘDZYZMIANĘ (9-17, 10-18) ABY POMÓC RESZCIE, NP. W CHODZENIU NA PRZERWY. ATMOSFERA SPOKO, SYMPATYCZNI LUDZIE, NIE MA PRZYNAJMNIEJ TERRORU I NACISKÓW, JAK W INNYCH MARKETACH ... MANKAMENT - OCHRONA ŚLEDZI WCIĄŻ KASJERKI, ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA KLIENTACH - ZŁODZIEJACH!!!

anonim - 2013-05-12 19:46:57 Hej, pracuje może ktoś obecnie w Bricoman? Szukam pracy i myślę, że to może być nie najgorszy wybór. Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Jakiekolwiek premie, czy bonusy? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności, dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki?Nie jest to zły wybór ... mam wielu znajomych pracujących w innych sklepach budowlanych (Leroy, Casto, Praktiker, Jula) i mogę szczerze przyznać, że w Bricoman-ie pracuje się lepiej ... na pewno mamy lepszą atmosferę (większa swoboda, luz i szacunek dla pracownika). A reszta - trzeba popracować aby powiedzieć, bo każdy będzie to inaczej widział. Są tacy co pracują tu od 5 lat (1/4 załogi), inni przychodzą i wcześniej lub później odchodzą. Pensja zawsze na czas - zazwyczaj 7-9 dnia msc. Szeregowym pracownikom oferują chyba ok. (usunięte przez administratora)0 zł netto. Koordynatorzy ok(usunięte przez administratora) zł netto. Premie były gdzieś do połowy 2012 r. (i to niezłe) ale ze względu na syt. gospod. nie ma już takich wzrostów. Są szkolenia i program rozwojowy ale od jakiegoś czasu mocno szwankują, ludzie nie chcą się na nie zapisywać. Więcej dowiesz się od życzliwego kolegi. Z powierzeniem bardziej odpowiedzialnych zadań - zależy, czy przypadnie się do gustu kierownikowi. Z nimi jest różnie. Z centrali jest potworny nacisk, który powoduje, że kierasy wyżywają się na pracownikach i na niektórych działach nowoprzyjęci zasuwają jak niewolnicy (ze względu na braki kadrowe). Ogólnie - oszczędności i cięcia ... ale praca warta polecenia

alfred

jakis mit !!! kłamstwo!!!

już tam byłam

Witajcie. Jeżeli szukacie pracy w Bricomanie to odradzam. Ładnie to oferta pracy tylko wygląda. Szukają jedynie na pół etatu. Mówią ci, że pół etatowcy przychodzą albo na ranna albo na wieczorową zmianę i tylko w tygodniu. Po czym okazuje się, że wymagają całkowitej dyspozycyjności bo ci układają grafik raz na miesiąc i wychodzi, że musisz być raz na rano, raz na wieczór. Raz w środku i przez weekend. Bo jesteś taką zapchaj dziura dla caloetatowcow. I jeżeli zdecydujecie się na pracę tam to miejcie to na uwadze. Myślę, że nie powinniśmy się na coś takiego godzić. Najgorsze jest to, że takie firmy mogą sobie na takie nie godne traktowanie człowieka.

alex

Z tego co mi wiadomo Bricoman istnieje w Polsce od 2007r. Więc komentarz powyżej raczej go nie dotyczy. B. fajna atmosfera!!! Mili pracownicy i większość kierowników.

pewna pani

pracuje w bricomanie prawie od początku jego istnienia i mam wrażenie, że piszesz o jakimś innym sklepie...

pewna pani

Masakra nie polecam, rotacja,(usunięte przez moderatora)podział na grupy silniejszy zostaje słabszy odpada ale nie ma problemu bo "jak ci się nie podoba to do widzenia nikogo nie trzymamy na silę; otwiera się biedronka, obi..." taka jest odpowiedz kierowników na problemy

Warszawa Aplikowa�em na stanowisko Pracownik do dzialu elektryka. Rozmowa + test z umiejetnosci wykladania towaru i odpowiedzi na zapytania kierownika i klienta + test kilka pytan i zadan do rozwiazania. Praca codziennie - sa II zmiany + dwa weekendy + w trzecim sobota + w czwartym niedziela. Troche moim zdaniem bez sensu. nie masz zadnego wolnego weekendu- teoretycznie. Sta�a pensja + prowizja. Duza rotacja

Spoko praca jeśli się dogadujesz z kierownikiem. Nie ma zmuszania do "zapraszamy ponownie" Można awansować - znam takie przypadki

biedronka budowlana

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Poznań

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bricoman?

Kandydaci do pracy w Bricoman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bricoman