Best Sallers

Poznań

Opinie o Best Sallers

anonim 2011-02-22 21:25:16
UWAGA NA TĄ FIRMĘ TAM SAME WAŁY LECĄ JAK NETIA MOŻE TO TOLEROWAĆ???
[usunięte przez moderatora]ludzi na gumtree jest pełno ogłoszeń od nich. Cienias który to prowadzi jest bankrutem nie ma na nic kasy. nazywa się[usunięte przez moderatora] Pracowalam krótko i nie dostałam nic. Na szczęście szybko się zorientowałam że to ściema. Sprzedają Netie i N telewizję . AKWIZYTORZY !!!! Nikomu nie polecam [usunięte przez moderatora] klientów, pracowników robią w balona.
telemarketer 2011-02-25 14:13:36
Podpisuję się pod opinią użytkownika "anonim". Złotousty [usunięte przez moderatora] jest bankrutem, firma podupada przez niego właśnie. Nie wypłaca wynagrodzeń nikomu w takiej wysokości, w jakiej powinien. Nie warto nawet tam iść na rozmowę.
TOMASZ WARAWKO 2011-03-30 11:30:54
fakt, ta firma to jeden wielki pin na wodę i nikt jeszcze złotówki nie dostał od nich. [usunięte przez moderatora] to bankrut nie ma na nic pieniedzy bo wszyscy go scigają za długi
bzdura i lipa. Zresztą ludzie powinnie iśc do sądu
jasiek 2016-05-20 21:30:57
mnie tez interesują warunki zatrudnienia w firmie Best Sallers. @bjkx, głownie zależy mi na informacji, o tym, czy podpisują umowy, na jakie zarobki można liczyć??
Zostaw swoją opinię o Best Sallers - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best Sallers