Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Miraaa

Wiem, że można mieć różne zdania na wiele tematów, ale naprawdę to nie zwalnia z wzajemnego szacunku. Ja jestem z pracy osobiście zadowolona i nie mówię, że jest idealnie, bo nie jest i są też chwile zwątpienia we wszytsko, ale ogólnie dobrze się tu czuję, kasa mi pasuje i mam milych ludzi wokół siebie.

Colie
@Miraaa

tu się zgadzam, że ekipa jest pomocna i zgrana i fajnie się robi jak jest odpowiedni klimat.

@Colie

Zawsze można liczyć na jakieś mocniejsze relacje czy jakieś wyjścia prywatne itp.

Blicku
@Miraaa

O właśnie, a macie jakieś wyjścia tego typu czy to raczej tak prywatnie we własnym zakresie?

@Blicku

Jestem tutaj od dość niedługiego czasu, więc co do wyjść integracyjnych nie mogę się wypowiedzieć niestety, ale może ktoś inny z dłużej tu pracujących zabierze głos.

@Blicku

Natomiast we własnym zakresie wychodzimy jak najbardziej, ja już jedno takie wyjście z grupką zaliczyłam i było naprawdę super.

Terrie
@Miraaa

Witam, mam takie pytanie dotyczące właśnie relacji w pracy i pomyślałam, że chyba tutaj najlepiej napisać. Myślę nad składaniem CV ale trochę mam problemy w nawiązywaniu nowych znajomości, przynajmniej na początku i jak są jakieś grupki potworzone. Czy ludzie u was mają do nowych cierpliwość? Bo jak ktoś mi patrzy na ręce to mi idzie dużo dużo gorzej i wiem, że czasami to może irytować ludzi którzy już są doświadczeni. Jak ogólnie wygląda przyjmowanie nowych pracowników?

doraexplora
@Terrie

Nie obawiaj się, ludzie są spoko i na pewno pomogą na wstępie, jak będzie potrzeba. Grunt, żeby nie nadużywać uprzejmości i się nie wysługiwać innymi, bo pamiętam, że oni też mają swoje obowiązki do wykonania, a pomagają z własnej, dobrej woli, podczas gdy nadal muszą się wyrobić ze swoją robotą. Ale serio, większość to naprawdę fajne i cierpliwe osoby, więc się nie martw na zapas

Grenu

wypowiadasz się o wprowadzaniu nowych pracowników i podpisujesz się jako klient?

Grenu

nie mogę się z tobą niestety zgodzić, bo ja miałem zupełnie inne odczucia jak sie tam zatrudniałem, nie mówię, że wszyscy się rzucają do pomocy i są tak samo życzliwi, ale nie jest sie zostawionym samemu to na pewno nie

doraexplora

Ty może jesteś ;) Ale nie mierz wszystkich swoją miarą

on
@Miraaa

co to znaczy mocniejsze relacje? hm???

@Miraaa

I work in this company since 2005 . and in 2017 I left it for family purpose serious reason . I come back working in this company on 2023 Now I am working in much more better condition than even before . the company is caring about the workers specially with the old workers. we are working in family teams with one target is the sucess . its true nothing is perfect . but we beleive that the situation will be better if all workers will taker their responsabilty in right way ! thst they give all effort as much as possible . In this company stay only the dynamic worker . but lazy worker has no place . generally is very confortable work and the BOSS is good humain bean treatment. Very nice experience with Verona .

pracus

wypłaty zamiast 10 to na koniec miesiąca albo na poczatek kolejnego. rozmowy z przelożonymi nic nie dają,najgorsze jest to olewanie ,nikt nawet nie powiadomi ,że jest cięzka sytuacja ,że bedą spoznienia i do kiedy wyplacą. nie polecam pracy tam.

jaaaaaaaaaaaa

wiele stanowisk jest niepotrzebna,niestety kto ma znajomości ten ma dobrzej,nawet jak nie poradzi soie na jednym stanowisku to specjalnie daja gdzie indziej na siłę, mimo ,że ta osoba nie jest już potrzebna. Tworzą niepotrzebne stanowiska pracy,jesli nie ma pieniadzy na wyplaty nie powinno tak byc.

Franciszek
@jaaaaaaaaaaaa

Tylko po znajomości takie traktowanie? A jak ktoś sobie nie poradził na konkretnym stanowisku to na to miejsce przyjmują kogoś z zewnątrz czy nadal przesunięcia pracowników wewnątrz firmy?

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Byly

Jestem byłym pracownikiem. Zawsze były kłopoty z wypłatami. Proponuję zmienić pracę, to nie będzie tego problemu. Mi teraz żyje się lepiej, nigdy przenigdy nie wrócę do Verony. Proponuję zrobić, aby zrobili to wszyscy pracownicy.

Lukas

Nick ale Ty jesteś bezczelny. Co ma piernik do wiatraka. Nawet jeśli ktoś ma męża dobrze zarabiającego to nie zwalnia pracodawcy z obowiązku wypłaty wynagrodzenia na czas. Firma raczej prędko nie stanie na nogi a opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń nie są chwilowe tylko tak jest od wielu wielu lat.

Bardzo dużo pracy, nierówne traktowanie i słabe wynagrodzenie Jedyny plus to że jest blisko

@Ania

A jak się ma jeszcze samochód służbowy to już w ogóle jest super.

Maria
@Ania

Ania, czyli prawdę xxx pisał, że macie najniższą? Serio 3 490 brutto?

Bolo
@Maria

Ja myślę, że wynagrodzenia są różne i nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora.

Jan
@Bolo

No dobra ale tak na start to więcej niż najniższa krajowa, czy zależy to od doświadczenia pracownika? Bo często ta najniższa krajowa się przejawia w tym wątku a nikt nie napisał, czy dla każdego, w sensie czy jest szansa na więcej jednak.

Bolo
@Jan

To zależy na jakie stanowisko się ubiegasz. Zapewne są takie gdzie masz najniższą ale są i inne gdzie oferują więcej niż najniższa. Tak jakbyś Janku poszedł do salonu samochodowego i ten sam model będzie kosztował różnie w zależności odsilnika, wyposażenia itp. Twoje pytanie to takie wróżenie z fusów.

Odp
@Maria

Dla pracownik fizycznego tak najnizsza. Idz na rozmowę i sama zobacz jaką zaproponują i wspomnisz moje słowa.. W biurze wiecej ale np magazyn/ produkcja to niestety najniższa krajowa. A to niesprawiedliwe bo fizyczni pracownicy także odgrywają ważne role i bez nich firma by nie działała.. niestety tacy sa tu słabo doceniani. Np ktoś wiele lat pracuje fizycznie a nie ma szans na awans do biura mimo ze zna firmę ,wie bardziej o co chodzi, to oni wolą brać swiezaka z zewnątrz. Opóźnienia w wypłatach duże. Jedni mają 10 dni i po terminie inni równo w terminie

@Odp

W biurze jest około 5tys netto plus premie

Kamil
@Ania

Bardzo ciekawe to co piszesz. Skąd masz taką wiedzę? Być może jakieś osoby pracujące kilka/kilkanaście lat mają takie wynagrodzenie chociaż wątpie.

@Ania

A w biurze jak tam z rotacją? Są stali pracownicy, czy podobnie to wygląda jak na magazynie czy produkcji?

@Odp

a premie które dostaja pracownicy produkcji to sie juz nie licza jako wynagrodzenie?

@Karolina

Cały czas rotacje - mało kto wytrzymuje, kiedy wynagrodzenia maja tak spore opóźnienia (kilka tyg)

@.

No co ty? Kilka tygodni czekasz na wypłatę? Z jakiego powodu takie obsuwy? Szef jakoś tłumaczy tą sytuacje?

Ccc
@Anna

Podobno już nie bedzie premii .Niektórym dzialom wiszą premie zaległą i nie mają zamiaru jej zaplacić.

Melon

Dzień dobry! Kiedy zostanie zaległe wynagrodzenie za miesiąc lipiec bieżącego roku?

No way

Dzień dobry, czy ci (usunięte przez administratora) wypłacili już wynagrodzenia za lipiec które powinny być do 10.08? Jest 11.09, a podobno wiele osób wciąż ich nie ma

Gg

Tak

X
@Gg

Odpowiedz „tak” była na tekst, ze tu jest toksyczna atmosfera i są opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń 3-4 tyg i żeby ludzie uciekali daleko od tej całej pseudo profesjonalnej verony

Olga
@X

Co miesiąc takie opóźnienia w wynagrodzeniu się zdarzają? Co jest tego powodem? Ale chyba prędzej czy później zostanie wypłacona pensja w całości? Czy okrajają coś?

Big
@Olga

Złe decyzje prezesa są powodem. Co miesiąc tak jest. Na koniec świadczenia pracy niektórych (usunięte przez administratora) z ich należności

Firma mimo wielu minusów ma tez plusy możemy się zapoznać i popracować z ludzmi z różnych srodowisk i grup społecznych. Np LGBT i (usunięte przez administratora) .. Firma jest bardzo tolerancyjna. Nie wszystkie firmy są tak tolerancyjne..ludzie są dla siebie uorzejmi i mili jeśli dłużej się tam pracuje., czasamo w firmie pojawi się jakaś znana gwiazda co też na plus.

Odp :)

A Cleo ? No tak ale le sbijki czy ge je np niektórych moze irytuje praca z takimi osobami..No to zależy jeszcze jak się zachowują czy ukrywają się ale tu to niektorzy się z tym obnoszą wręcz,już nawet dyskrecji nie ma. Dla mnie to jednak minus jest ale jak kto woli.

Zasada

Tolerancja wobec osób innej orientacji seksualnej czy rasy to nie jest bohaterstwo firmy tylko równouprawnienie gwarantowane przez prawo… a jeden (usunięte przez administratora) tu jest tak przemądrzały jakby był kochanica króla

xyz

No tak bo najlepiej siedzieć cicho przy biureczku i pracować za darmo :) ale tak to jest jak się nie ma szacunku do samego siebie. Wszyscy potrafią tylko obwiniać produkcję i magazyny, a prawda jest taka, że większość osób w tej firmie zaczynało właśnie w ten sposób, a później bez żadnej szkoły i doświadczenia lądowało na wyższym stanowisku i teraz jedyne na co ich stać to obrabiać tyłki i śmiać się za plecami tym „nierobom i niższej klasie społecznej”. A swoim zachowaniem tylko pokazujecie jacy jesteście wszyscy (usunięte przez administratora)

Pracuś z produkcji
@xyz

Najlepiej robić najprostsze roboty produkcyjne i wymagać najwięcej. Bagatelizowanie pracy przed biureczkiem. Pytanie czy z produkcji ktoś przyjdzie i wykona prace tej sprzed biureczka, w drugą stronę pewnie bez problemu :) I typowe obwinianie kogoś że ma lepiej bo samemu nie potrafi się czegoś więcej osiągnąć. Cebulaa

Mmmmm
@Pracuś z produkcji

Moze i proste prace ale nie oszukujmy się duzo cięzsze, 8 czy 10 godzin robić jedno i to samo,monotonne i meczące. Gdyby została dana osoba przeszkolona wykonalaby tą pracę za biurkiem tak jak ludzie zza biurka fizyczną.. wszystkiego da się nauczyć. Problem w tym ,ze nie wszystkie stanowiska biurowe są potrzebne.

zpiątki

@Hhh że ten komentarz? To gratuluje Ci, nie ma za co bić brawa. Myślę, że większa reszta osób jednak ma większe ambicje. Nie ma co się dziwić, że pracujesz gdzie pracujesz, jeżeli tylko taką szkołę potrafiłeś ukończyć.

@Mmmmm

Wiadomo że siedzenie przed komputerem 8 godzin to jest lekka i przyjemna praca. I to ktoś ma kogoś ciągnąć za pysk żeby czegoś się nauczył? Samemu trzeba chcieć i się starać. A może na produkcji jest za dużo stanowisk i każdy pracuje na pół gwizdka? A robi z siebie pracownika roku. Nikt z biura nie uważa się za kogoś lepszego i nie traktuje tak pracowników fizycznych. Zawsze osoby z produkcji czy magazynu zachowują się jak by pracownicy biurowi zrobili im krzywdę i zabierali im pensje. Nawet dzień dobry nie potrafią odpowiadać obrażalskie nieroby.

Roma
@Andrzej

Nietety taka prawda, że pracownicy produkcji są negatywnie nastawieni do pracowników biura. W każdej firmie produkcyjnej jest podział na pracowników fizycznych i umysłowych, tak było jest i będzie ale każdy każdemu pokazuje swój szacunek a tu pracownik magazynu patrzy wrogo. Nawet jak wyjeżdza się z parkingu to potrafią przed samą maską przebiec żeby tylko utrudnić wyjazd.

Józef

Większość opinii negatywnych tą są osoby wywalone bo skończyła się możliwość obijania i nieróbstwa. W firmie są osoby co ciężko pracują ale też co chcieli by robić jak najmniej i dostawać jak najwięcej przy okazji oddelegowując prace do innych osób i tworząc 10 spotkań dla zabicia czasu i pozoru zapracowania :) Dobrze że przychodzą czystki później zobaczymy czyjej pracy brakuje. Firma ma co prawda problemy ale też obecny czasy nie są najłatwiejsze i rynek w każdej branży się zmienia. Nikt też w firmie nie trzyma na siłę jeżeli ktoś ma problem i szacunek do samego siebie droga wolna i oferty pracy są dostępne, powodzenia :)

Kaziu
@Józef

A przy tych czystkach to ile osób poleciało? Wszyscy zwolnieni byli zbędni czy po prostu przez problemy o których wspomniałeś były zwolnienia? Chodzi o sprawy finansowe?

Lubiana

Kto pracował w marketingu nie powiniem narzekać bo w tym dziale wszystkie osoby co pracowały robią lepszą kariere poza firmą. Naprawdę ten dział to kuźnia talentów. Popracują trochę, nauczą się fachu, poszpiegują i idą robić do konkurencji- wstydzili by się. Zwalniają sie pewnie dlatego, że Pan Prezes kładzie duży nacisk na perfekcjonizm i profesjonalizm tego działu, a może za dużo wymaga?? Ta firma daje duże doświadczenie w krótkim czasie. Każdy kto poszedł do konkurencji piastuje wysokie stanowiska. Uważam, że dział marketingu w Veronie jest najlepszy jesli chodzi o firmy kosmetyczne. Polecam.

Arni
@Lubiana

No dobra. Ale nauka tutaj jest głównie przez pracę i to co sie robi czy są jakieś szkolenia na które firma wysyła żeby podnieść kwalifikacje? Bo jak są kursy to potem nie trzeba jakiś czas odpracować w firmie a nie tak się zwalniać?

Xxx
@Arni

Nie ma żadnych szkoleń, jesteś tu samoukiem. Prezes też nie ma jasno określonych wytycznych, wskazówek, wiec jesteś skazany na siebie. Fakt, możesz się trochę nauczyć, ale na własnych błędach i z kłodami rzucanymi przez świtę prezesa.

Juyg
@Lubiana

Kiedy Dotarłam do Kuźni talentów po prostu Popłakałam się ze śmiechu że to niby Werona tak szkoli???;)))) nie moi drodzy ludzie po prostu Najzwyczajniej świeci się szanują Jeżeli nie są wynagradzani za swoją pracę i czekają na pieniądze po kilka tygodni bo tyle wynoszą opóźnienia to po prostu odwracają się napięcie i odchodzą od tej pseudo kuźni talentów. O tym kto powinien się wstydzić pozostawiam państwu do rozwagi...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Pensje są cały czas opóźnione. Wewnątrz formy ogromna rywalizacja i nagabywanie oraz zrzucanie pracy na inne osoby

Mslamsnn

Ciesz się ze nie zwolnili Cię , i 2 maja dali wolny to akurat na plus dla firmy :) a kto ma oszczednosci nie potrzebuje wyplaty na czas . Wystarczy lepiej gospodarowac pieniędzmi :)

Janusz
@Mslamsnn

Przymusowy wolny dzień jest na plus dla firmy? Może pracownik sam powinien wybierać, kiedy chce mieć urlop? Oszczędności nie są przeznaczone na brak wywiązywania się pracować ze swoich obowiązków i nie każdy musi je mieć - to wolny wybór. A jak masz je na lokacie lub w programie oszczędnościowym, to nie będziesz co miesiąc po nie sięgać

Miro
@Mslamsnn

Z kwoty nieco wyższej niż najniższa krajowa ciężko jest aż tyle zaoszczędzić aby móc ciągle co miesiąc po nie sięgać. Może jak zarabiasz w kwotach 5-cio cyfrowych to jesteś w stanie więcej zaoszczędzić chociaż znając życie pierwszy/pierwsza biegasz do księgowości z pytaniem kiedy będzie kasa.

Ja sobie chwale prace Pracodawca naprawdę wynagradza i dzięki ciężkiej pracy można wyjechać za granice albo dostać auto służbowe Ja już skorzystałam Wiele osób jest zazdrosnych to fakt, ale jak się robi dobrze swoją prace to tak jest

Paulina

VERONo!!! Dajcie jej ten samochód wreszcie bo ewidentnie ma dość dojeżdżania MZKą i będzie pisać takie komentarze bez końca. Biedactwo zadusi się zazdrością i jadem.

A123

w sprzedaży i marketingu sielanka generalnie nie jest tak, że jest dużo pracy jak ktoś tak pisze to znaczy, że zazdrości. wyjazdy za granice, najwyższa pensja (nawet od labo i grafików) można pracowac na zdalnym i generalnie są czesto podwyżki

Tom
@A123

Gabriela
@A123

Oooo, jak dobrze że piszesz o dziale marketingu, bo widzę że 14 dni temu zamieścili ofertę na stanowisko asystentki do działu marketingu, czy wiesz może czy już kogoś przyjęli? Bo nie wiem czy aplikować. Widzę też w ogłoszeniu, że asystentka działu marketingu współpracuje z działem sprzedaży, czy możesz powiedzieć na jakiej zasadzie ta współpraca się odbywa? Czy taka asystentka ma możliwość awansu w dziale marketingu? Na jakie wynagrodzenie mogłabym liczyć? Bo Ty piszesz, że najwyższa pensja, a ktoś niżej napisał że najniższa krajowa, to jak w końcu jest z tymi zarobkami?

Aoajiabb
@Gabriela

Na magazynie czy produkcji tak najnizsza krajowa.. w biurze wiadomo,że więcej

@Aoajiabb

A ty pracujesz na produkcji? Ja niestety celuję przy pracy na linii produkcyjnej :) Kobiety sa tam w ogóle mile widziane? Do tej podstawy(najnizszej krajowej) dochodza jakies premie?

Kamila

Ale chwila, terminowa wypłata to przecież obowiązek pracodawcy, tak samo jak obowiązkiem pracownika jest świadczenie pracy ;) Trochę nie w porządku to co piszesz. Skąd się w ogóle biorą te opóźnienia? Coś się dzieje teraz w firmie, że nie ma kasy na terminowe wypłaty dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.