Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Za te opoznienia z platnościami firma powinna dać tez coś od siebie ,jakoś to zrekompensować np skrocic pracę w wigilię o 2 h. Czyli od 8 do 14 :) a nie ludzie (usunięte przez administratora) kasy nie ma ,starają się, i nikt im tego nie wynagrodzi...kto jest za tym lapka w gorę

eles

Zamiast łapkować post bez celu, to idźcie przedstawcie pomysł komu trzeba...nieważne czy będzie 5,100 czy 1000 łapek w górę, dopóki zostanie to w sferze goworka, to nic nie wskóracie... wszyscy tacy odważni, a nikomu nie przyjdzie normalnie jak człowiek przedstawić swojego stanowiska w sprawie

Zeon

nie ma to jak ustalać coś na internetowym forum, to już byście sobie grupę założyli mało jest takich aplikacji gdzie można chatować i liczysz na co? jakoś nie widze tych łapek w gore

bonton

Testował już ktoś w ogóle te perfumy? Jak z trwałością? Nie są za słodkie?

@bonton

Będę wdzięczna za recenzje ;)

@bonton

Ładne są, wąchałam ostatnio u koleżanki Są słodkawe, takie młodzieżowe

Hala
@bonton

ja ostatnio się skusiłam i jestem mega pozytywnie zaskoczona, nie oczekiwałam niczego specjalnego, a perfumy sa naprawde bardzo ładne i zapach jest trwaly w porównaniu z wieloma perfumami, jakie mialam

Alice
@bonton

jak dla mnie są ok, pierwsze przeszly test, zobaczymy jak kolejne

XD
@Hala

przekupki na targu

Potencjalny pracownik

Zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji do działu marketingu. Dostałam zadanie, polegające na stworzeniu prezentacji na temat rynku kosmetycznego. Dostałam konkretne wytyczne i termin realizacji zadania. Prezentacja była dosyć obszerna i zajęła mi sporo czasu. Prezentacja została dostarczona, w ciągu dwóch tygodni miałam dostać odpowiedź. Po miesiącu oczekiwania, pisania maili, nie dostałam żadnego feedbacku. Nieprofesjonalne podejście, szkoda czasu.

Specjalistka
@Potencjalny pracownik

Miałam dokładnie taką samą sytuację około roku temu. To chyba stała praktyka.

Mix
@Specjalistka

brak odpowiedzi chyba jest też jakąś odpowiedzią. gdyby byli zainteresowani to by się skontaktowali raczej ;)

Pal

Mam takie jeszcze pytanie, bo pewnie jacyś pracownicy tutaj się udzielają. Po jakim czasie mogę się spodziewać odpowiedzi? To jest raczej parę dni czy więcej? Ja np. składałem papiery do paru firm, chociaż na tej mi najbardziej zależy i wolałbym dostać odpowiedź jak najszybciej.

Giera
@Pal

od siebie moge ci powiedzieć, żebyś chociaz mial jakiekolwiek wyobrażenie zaznaczam, że moja rozmowa byla bardzo dawno temu, ale z tego co pamietam to dosyć szybko dostałam odpowiedź, nie wiem za bardzo jak inni bo nigdy mnie to az tak nie ciekawiło, ale czasem to jak szybko firma sie odzywa zależy tez od tego ilu maja kandydatów albo też jak bardzo im zalezy na zattrudnieniu

Marti
@Giera

no i jak ty wypadasz na tym tle bo jak mają do obsadzenia parę miejsc to odezwą się najpierw do tych najlepszych kandydatów, tak przynajmniej ja to widzę. z tydzień ja czekałem, akurat nie miałem nic innego do roboty to nie było takiego dylematu.

Giera
@Marti

teraz dobrego kandydata trzeba szybko łapać, bo jak ktos zglasza sie w kilka miejsc a jednak ma sie czym pochwalic w cv to jakas inna firma moze chciec go szybko zgarnąć, tak mi sie nawet przypomniało jak jeszcze byłam kiedys w innej pracy i bylam swiadkiem jak osoba wlasnie rekrutująca dzwonila do kandydata, żeby sie umówić na samą rozmowe po trzech dniach od zgloszenia sie i sie okazywało, że kandydat juz nie byl zainteresowany, więc...

Aaaaa
@Potencjalny pracownik

To celowe działania. W marketingu jest i tak dużo osob. Chcieli po prostu pewnie wykorzystać Twoj pomysł i mieć cos na gotowo.

Jasne
@Aaaaa

Wydaje mi się, że więcej zachodu przy procesie rekrutacyjnym niż przy zrobieniu prezentacji. Troche bez sensu tak szczerze

Boes
@Aaaaa

Nie obraź sie, ale troche brak logiki w twoim rozumowaniu. twierdzisz, że zaprosili kandydatow na rozmowy, żeby wziąc od nich pomysły skoro mają tak duzooo osób w marketingu? skoro tak jest to raczej z pomyslami nie ma u nich problemu, a gdyby pracowniy nie wywiązywali sie ze swoich obowiązków nowe osoby bylyby rekrutowane na ich miejsce. Wiem, że to przykre, jak czlowiek sie nastawi a jednka sie nie uda, ale bez przesady

Hhhh

Może ktoś wspomni tu o zalegajacych/nieoplacaniu skladek zus... Zeby w tych czasach nie bylo zusu ani pensji... Sredniowiecze. Podstawą każdego pracodawcy jest oplacenie pensji za prace i oplacenie składek... Tu brak wszystkiego

Tie

Pan likwidator co masz na myśli? Bo się domyślam.

Tie

Nowy dyrektor?

@Tie

Mam nadzieję ,że zrobi porządek ze wszystkimi niekompetentnymi do danych stanowisk osobami.

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Proszę powiedzcie mi czy firma wypłaca terminowo pensje i odprowadza składki zawsze na czas? Zastanawiam się nad przesłaniem CV? Jakie są plusy i minusy tej firmy? Oferują interesującą ofertę w finansach. Proszę o opinie.

Terkos
@Kasia

U mnie zawsze było wszystko na czas, ja przynajmniej nie miałem żadnych problemów z tym

@Terkos

@ Terkos to dziwne bo ja pracuje tu wiele lat i nie znam nikogo kto ma pensje na czas w ostatnich kilku/ kilkunastu miesiącach.

Hh

Wszytskie negatywne opinie a prawdziwe niestety sa usuwane. Napisze co poprzednik. FIRMA JEST NIEWYPLACALNA. NIE WYPŁACA WYPLAT. NIE OPŁACAJĄ SKLADEK ZUS. jak to sie mówi jaka Płaca taka praca. Niech nowe osoby sie nie dziwią ze pomocy nie maja skoro człowiek co oracuje tam 10 lat nie ma ani pieniedzy ani podwyzki. Nowe osoby przychodza i dostaja 2 razy więcej i chca jeszcze pomocy... Wypłata i składki ZUS sa podstawa dla pracownika tu brak..

langosz

Jest szansa na jakieś premie? Za co można wyhaczyć?

szaman
@langosz

coś tam jest, dają dodatki od obrotu no i jak ktoś się spisuje na stanowisku.

Maw
@szaman

są dokładnie premie od obrotu i uznaniowe jakby za całokształt pracy

langosz
@Maw

Dzięki

Natana
@langosz

Hej, podepnę się pod pytania rekrutacyjne może, widziałam w ogłoszeniach, że macie prywatną opiekę zdrowotną. Ktoś może mi powiedzieć z jakiej firmy? Chyba, że jakoś inaczej u was to wygląda, ja się nie orientuję. Z góry dzięki.

@Natana

Wszystkie z tych popularnych działają praktycznie tak samo, więc czy ma to aż takie znaczenie?

@Natana

Grunt, że jest

Ilona

Witam czy są przyjęcia do was do firmy do pracy na stanowisku pracownik produkcji mieszkam blisko firmy .

Odp
@Ilona

Może i są.. ale nie polecam. Wypłaty na czas nie zobaczysz.No może jak będziesz nowa to 1 raz dostaniesz na czas by Cię nie zniechęcić.. Weekendy niby wolne ale na produkcji czesto pracujące.Wymagania duże a z wypłatami ogromne opóźnienia. W umowie do 10 a w praktyce do 20 jak się pojawi wyplata to juz jest dobrze.Czasami i do 25 dostawali ludzie..Najniższa krajowa dla zwyklych pracownikow fizycznych.. Ludzie "na wyższych stanowiskach mają za nic zwykłych pracowników" słabo czesto sie denerwować w pracy ,szkoda zdrowia i czasu na tą robotę.. sporo ludzi ,ktprzy pracowali tu długo ucieka

@Ilona

Najlepiej to Ukraińców przyjąć.

Like
@Ilona

ostatnio przewinęło mi jedno ogłoszenie na produkcję, ale tylko do w Andrzejowie

@Odp

Było konkretne pytanie o przyjęcia, a nie o to czy polecasz, czy nie...koniec końców nawet nie odpowiedziałeś na pytanie...

Xd

10 dzisiaj ciekawe kto ma wyplatę.. wypłacanie nie w terminie przechodzi tu juz ludzkie pojecie.. ok jeden miesiac czy dwa ale ile to juz trwa... niby tylko najnizsza krajowa a nawet tego niie potrafią zaplacic(mówie o pracownikach fzycznych ,w biurze pewnie mają troche wiecej) Za to liczyć na wielkie starania i zaangazowanie zwlaszcza w pilnych sytuacjach potrafią ,czy oczekiwać nadgodzin bo jest jakies pilne zlecenie zamiast to przesunąć. Jak są wymagania to i poswiecenie pracownika powinno być docenione a tu nawet wyplaty nq czas cieżko im wyplacić. Nie polecam osobom jakie szukają pracy tutaj. Jak juz się jej nie ma i ma dużo czasu na szukanie lepiej znaleśc coś lepszego.

Jhfjvfujk
@Xd

Popieram chuk wie kiedy bedzie wyplata...do noczego to już nie podobne jest Ale ludzie tez są winni narzekają a nie postawią się. Daja sie traktowac jak byle co. Mają (usunięte przez administratora) robic wszystko na czas i wyrabiają się ,przeciez nie moze sie zdarzyć że cos nie wyjedzie albo nie zostanie zrobione itd a z wypltami juz nie muszą oni byc terminowi . W takim razie my tez powinnismy sie nie wyrabiać jesli mamy bardzo duzo roboty i nie powinniysmy siedziec w nadgodzinach byleby zdażyć..Czas pracy wynosi 8 h .

Niedoszły

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji, emocje już opadły, więc napiszę coś od siebie ze świeżym spojrzeniem, a nie przepełnionym emocjami. Nie mam zarzutu wobec jej przebiegu - pytania były dość rzeczowe, osoby prowadzące rekrutację sprawiały wrażenie kompetentnych (pewnie takie były, ale ja na tym etapie mogłem oceniać tylko na podstawie wrażenia). Wymagania spore, ale w końcu stanowisko było z tych "wyższych" o wysokiej odpowiedzialności, więc to nic dziwnego. Podsumowując: pracy nie dostałem. Trochę zrobiło mi się przykro i się rozczarowałem, ale nie mam zamiaru wieszać w związku z tym psów na firmie, najwyraźniej nie jesteśmy sobie pisani.

Lemi
@Niedoszły

A jak dawno to było, tak z ciekawości?

cześć
@Niedoszły

czy wiesz może czemu firma nalega aby w CV było aktualne zdjęcie? Jest to dość dziwny wymów, w niektórych krajach wręcz zakazany

Prawdomówna
@Niedoszły

Na pewno znajdziesz lepsze miejsce. Ja mam bardzo negatywne odczucia odnośnie procesu rekrutacji w Verona Cosmetics. Uważam, że firma nie powinna na etapie rekrutacji prosić o przygotowanie gotowych strategii, którą później wykorzystuje sobie dział komunikacji. A pracownika nie zatrudniają...Taka oto kultura organizacyjna.

Pingwin
@Prawdomówna

Ja bym nie wysnuwała tak dalekich aluzji tutaj, że ktoś to potem wykorzystuje. Możliwe, że twoja strategia po prostu nie mieściła się w zakresie, jaki odpowiadał rekruterom. Ja np. nie narzekam na przebieg rekrutacji, bo spodziewałam się czegoś takiego. Ba, nawet cieszyłam się, że mogę się wykazać a nie tylko mówić jakie są moje plany za 5 lat. Ogólnie bardzo miło wspominam.

Alca
@Niedoszły

fajnie, że napisałeś opinię bez hejtu mimo, że nie zostałeś przyjęty i wierz mi, że to nic złego, ja zanim trafilam tutaj też zdarzylo mi sie, że mnie gdzieś nie chcieli chociaż wydawało mi się, ze rozmowa poszła super. po prostu każda firma szuka konkretnych pracowników

Herr

Jaki system pracy?

Tutaj są dwie opcje

Praca jest od 8 do 16 albo 9 do 17

super
@Herr

ooo bardzo dobrze bo jeszcze można mieć własne życie. Polecam, wracasz do domu i bajlando

@super

Kilka godzinek zawsze zostaje na ogarnięcie mieszkania i odpoczynek

super
@Aula

a nawet gdzieś wyskoczyć można na chwilkę

@super

A jak jest z płatnościami? Bo coś mi się przewinęło, że nie zawsze płacą w terminie, prawda to?

Xxx
@Paweł

Od kwietnia tego roku ciezko doprosić sie o wyplate czy premie...... Proszę sie zastanowić nad zatrudnieniem bo nie warto marnowac czasu w tej firmie

@Xxx

Ja sie z tym tutaj nie spotkałam i zawsze miałam wszystko wypłacane, więc nie wiem co wy tu opowiadacie...

Axola

Praca wydaje mi sie przyjemna i lekka. Ktos ma może doświadczenie i mógłby powiedzieć kilka słów?

Zależy
@Axola

Zależy gdzie się pracuje. Są lepsze i gorsze miejsca ale niestety firma nie płaci w terminie i nie do końca pracuje się tak jak w umowie,niby takie godziny a chodzi się jak Ci każą no i nie zawsze 8 godzin bywa i wiecej...

@Zależy

Zalezy gdzie sie pracuje, czyli chodzi ci o konkretne punkty? Z tego co sie zorientowalam pracuje sie albo od 8 do 16, albo od 9 do 17, ale nadgodziny prawie w kazdej pracy sie zdarzaja, w zalezności od ilości pracy. w mojej obecnej też są dni, kiedy musimy zostawac nieco dłużej, bo są np. nowe zlecenia, ktore nie mogą czekać, więc raczej norma w wielu pracach

@Zależy

a jakies szczegolne plusy, dla ktorych warto sie tam wybrac?

jaaa

tak tylko ze w innych firmach wypłata nie opoznia się aż tyle co tutaj , zamiast 10 to 20..wymagac potrafia a na czas placic juz nie..

Maria

Nie zrozumiałam Ciebie, co to znaczy "stawkę za setki"? Chodzi Ci o to, że stawka za nadgodziny jest nie wiadomo jak ustalana (chociaż jakaś jest, a nie zawsze tak bywa)? Przyznaję, że ze słowem setki jeszcze się nie zetknęłam :+

Taja

Praca serio spoko, spelnia moje oczekiwania i nawet jestem w niej dłużej niz początkowo planowałam.

Jasha
@Taja

a ile pierwotnie planowałaś zostać? tak z ciekawości pytam

Taja
@Jasha

Szczerze to miała być jedynie moja praca przejściowa aż nie znajdę czegoś co by mnie bardziej interesowało, może na max poł roku, a w trakcie pracy wiele sie zmieniło na ogromny plus.

Jasha
@Taja

tak czasem bywa, że plany sie zmieniają jak jednak sie przekonamy, że jakieś miejsce nam pasuje

Natie

Pytanie: Czy oprócz umowy o prace maja jeszcze inne mozliwosci?

Livi
@Natie

Odkąd pracuje w Veronie była tylko umowa o prace i dalej tak zostało. Możesz przynajmniej czuć stabilny grunt pod nogami, a nie być w niepewności i obawach o kolejny tydzien.

Natie
@Livi

Dzięki za odp Jasne, rozumiem zalety UoP, byłam ciekawa, czy funkcjonują też inne formy zatrudnienia

Livi

No to już wiesz.

@Natie

Kiedy chciałam sie tam zatrudnic okolo dwa lata temu bylam jeszcze na studiach i po prostu chciałam sobie dorobic. Wtedy akurat bardziej pasowała mi umowa zlecenie, zeby mieć większy luz, ale powiedzieli mi, że oni stawiają na umowe o prace, no wiec coz, zgodzilam sie i dzisiaj widzę zdecydowanie duze plusy.

.....

I pięniedzy jak zwykle nie ma nadal a juz po 10. Jesli chodzi o terminowe wyplaty jest bardzo tragicznie i to juz od jakiegos pol roku pensje nie sa na czas ale pracownicy muszą pracowac po 10 h albo i lepiej i nikogo to interesuje czy ktoś może ,czy ma siłe tyle pracować. :/ to najgorsze rozumiem jesli firma jest ok ,trzyma sie umowy i pracownik moze isc na reke ale nie w takiej sytuacji gdy sa opoznienia a ludzie mają pracować po nie wiem ile. Nadgodziny nie powinny byc obowiazkowe a tutaj jednak są. Nie ma pieniedzy na czas a oczekują nie wiem jakiego poświęcenia,ze ludzie beda harować po tyle godzin ,i co z3 nadgodziny sa płatne jak mało płatne i wiekszosc wolalby jednak miec tez czas na odpoczynek

Pełna irytacja
@.....

To może warto zebrać się grupowo i pozew o odsetki złożyć. Do wymagania są pierwsi ale do płacenia jakoś nie bardzo. Prezesik niech nie zapomni że teraz jest rynek pracownika i czasy straszenia "brakiem roboty" dawno minęły bo kto ma trochę oliwy w głowie to ja sobie szybko znajdzie.

Perr
@Pełna irytacja

No nie wiem czy tak szybko....rynek pracownika, rynek pracownika, a jak przyjdzie co do czego to wcale tak łatwo pracy nie idzie znaleźć, coś o ty wiem

Mhaiajoaiq
@Perr

Latwo znalesć ..no chyba ze ktos ma jakies dobre stanowisko biurowe to i cieżko wtedy ,sporo osob ostatnio odeszlo i podobno nie zalują tej decyzji... Szkoda niektórzy jacy odeszli byli dobrymi pracownikami a nowi niestety gorzej pracują.

Jung
@Mhaiajoaiq

a może nowi gorzej pracują dlatego że są nowi? kazdy kiedyś zaczynał i nikt nie musi być od razu orłem i dorównywać pracownikowi który jest tutaj np od kilku lat, bądź trochę sprawiedliwy jeśli już tak bardzo chcesz oceniać prace innych

Jung
@Mhaiajoaiq

chociaż osobiście polecam żeby rozpocząć od oceny własnej pracy a potem innych

bonton

Podobno produkujecie kosmetyki do sinsaya, czy jeszcze w jakiś sklepach można znaleźć kosmetyki waszej produkcji sygnowane pod inną marką?

@bonton

Swoją drogą rozwaliły mnie ceny, są mega korzystne

Monisa12
@bonton

coo, skąd info? nie wiedziałam

Olga
@bonton

widziałam ostatnio już kosmetyki w sinsayu ale nie miałam pojęcia że to właśnie verona odpowiada za to? ciekawa sprawa. to muszą być w takim razie dobrej jakości

@Monisa12

na yt widziałam, pisze jeszcze raz, bo widzę, że nie ma juz mojego kom

@Olga

Właśnie będę testować

Ktoś

(usunięte przez administratora) Małe zarobki. Żeby się prosić o ciężko zarobione pieniądze. Wypłaty nigdy niema na czas cieszę się że odszedlem

Bike

Biuro mieści się w tym samym miejscu co produkcja?

Ira
@Bike

Adres firmy znalazłam jeden więc chyba wszystko jest w jednym miejscu, ale ręki uciąć sobie nie dam bo to tylko moje domysły

@Ira

Na właśnie w googlu pokazuje, że jest też coś na alei krakowskiej

@Ira

Więc może faktycznie jest tak oddział stricte umysłowy

@Ira

Ale ja się nie znam, niech ktoś z wewnątrz potwierdzi najlepiej

Rea

od kiedy zajmujecie się też produkcją perfum? myślałam, ze to głównie kolorówka, a teraz widziałam, że Ingrid wypuszcza serię perfum z dziewczynami z team x

Mariposa
@Rea

no skoro dopiero wypuszczają to może to pierwsze tego typu produkty z ich marki? albo może to było zainicjowane ze strony tych dziewczyn z teamu x? tak tylko obstawiam i gdybam to nie jest nic pewnego

Rea
@Mariposa

nie wiem, dlatego właśnie pytam ;)

ktoś ma patent??
@Rea

jak kupić perfumy internetowo nie mogąc go powąchać w sklepie?

@ktoś ma patent??

Analizujesz nuty zapachowe na podstawie twoich preferencji

@ktoś ma patent??

A czemu nie możesz powąchać w sklepie?

Są w hebe jak coś

Plus zawsze mozesz wziąć w ciemno, internetowo masz 14 dni na zwrot

ktoś ma patent??
@lola

ale co mam odesłać taki wypsiknięty?

@ktoś ma patent??

Tak teraz czytam i jak zdejmiesz folię, ale nie uszkodzisz opakowania, to podobno można...ale psiknij raz, a nie 10

@ktoś ma patent??

Albo testery gdzieś kup, czy coś

Ninka

Kiedy będzie gotowa strona? jak długo jestem wierna waszej marce tak nie mam w okolicy żadnego sklepu gdzie są do kupienia stacjonarnie a muszę uzupełnić swoje must have. Chyba że ktoś kojarzy?

@Ninka

mówisz o stronie głównej firmy? przecież działa?...

Iga
@Ninka

Marki mają osobne sklepy online, przynajmniej wiem, że Ingrid ma, bo sama kupowałam, na ogólnej nie ma sklepu i ona jest już gotowa po przebudowie

@Iga

a to w takim razie chyba nie do końca zrozumiałam twoje pytanie :)

Iga
@Luna

Ja nie zadawałam pytania :)

@Iga

racja. nie do końca w takim razie zrozumiałam pytanie @Ninka. ale to jest najmniej ważne w tym wszystkim

exile
@Ninka

Możesz też kupić w drogeriach internetowych

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.