Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Pracujesz w firmie Verona Products Professional Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Ina

Tutaj raczej pracuje się na umowie o pracę z tego co mi wiadomo :)

nie, nie pracuję

torin
@Ina

i każdy dostaje uop, czy są inne formy?

@torin

Każdy pracuje na umowie o pracę :)

Louie
@Ina

od pierwszego dnia zatrudnienia?

@Louie

A chciałbyś od drugiego? Nic mi nie wiadomo, żeby było inaczej niż uop

Louie
@Ina

zabawne... miałem na myśli czy jest jakiś okres próbny a czasami na próbnym jest zlecenie w niektórych firmach. dlatego o to zapytałem ale już wiem. dzięki.

Pem

I wyplaty nadal nie ma, to jest już przesada ,ze takie opoznienia są. Naprawdę tylko uciekać stad male zarobki i nawet takich śmiesznych pieniedzy na czas nie mogą dać.

Ķm
@Pem

Prawda. 10 nie liczę nawet na pieniadze ale zeby w piątek nadal nie dostać pensji to juz jakiś żart. Myślałam ,że cos się poprawi ale niestety caly czas tak samo. Ludzie maja racje ,ze uciekają

Fix
@Pem

Jeżeli nie płacą w terminie to już powód aby rozstać się z pracodawcą, to po co jeszcze tam pracujecie?

Pem
@Fix

Fix zamierza dużo osob odejść z tego co mowili,ale nie mówią kiedy. Jak ktoś odchodzi to z dnia na dzień ..nikt się tym nie chwali. Ludzie mają już dość. To nie są drobne spoznienia i nie dość ,że grubo po terminie to wyplaty dadzą w zaliczkach, najpierw 1000 zl potem reszta A kiedy,? Tego nikt nie wie. Takie mają podejscie ,że to juc do chu..nie podobne. Bo gdy oni coś chcą pracownik już musi wyrobić się zdażyć pracować ponad sily ,od rana do nocy czasami a firma z wyplatami już nie nadąża i ma gdzieś ludzi.

Wypasajacy owce
@Pem

To jest norma w tej firmie przyzwyczaj się , albo bierz nogi za pas i uciekaj stamtąd.

Snob
@Fix

@Pem pytasz dlaczego tam pracujemy nadal skoro nie wypłacają w terminie pensji?? Odp jest prosta -duzo płacą i jest blisko, jedna poranna zmiana. Warto zostać w tej firmie. Wyplaty są spóźnione, ale są wypłacane.

.komentarz
@Snob

Hahhahhaha dużo płacą naprawde to mnie rozbawilo. Może w biurze tak .A z resztą każdy moze isc na rozmowę o pracę i zobaczy ile mu zaproponują. Wtedy się przekona, jaka prawda.Tak dużo placą ,że na niektorych dzialach nie mogą do dzis znalesc pracowników... np na magazyny.. zaden chlopak nie chce ,nawet mimo tego ,że blisko. A ci co pracowali ,zwolnili się bo na pewno znalezli coś z lepszymi warunkami.. Gdyby tu byly takie super warunki (do tego jedna zmiana jest wiec to na plus ) to pilnowaliby tej roboty. .

lolek

Jakieś doświdczenie wymagane jest na produkcję czy do douczenia?

x.x
@lolek

hej, sory bo nie odpowiem ale mam do ciebie pytanie gdzie znalazłeś ogłoszenie?

heh
@x.x

zapewne w tej magicznej czeluści zwanej internetem

x.x
@heh

nie wątpię. o konkretną witrynę pytam.

lolek
@x.x

na ich stronie sobie wisi, co prawda bez daty i bez wymagań, ale jednak

heh
@lolek

macie problem widzę. pewnie tam jakiś kontakt jest to weźże jeden z drugim po prostu się skontaktujcie i zapytajcie co trzeba itd.

Nawwnk

Niedlugo 10 . Ciekawe czy tym razem chociaz ktoś nas poinformuje ,ze 10 wyplaty nie będzie i o ile się opozni. Czy może jak zwykle wszystko oleją i nawet nie powiedzą nic i po prostu nie zaplacą Jest to bardzo dziwne bo praca jest. Uwazam.ze mają kasę ale na inne cele.

Spóźniona wypłata
@Nawwnk

Idę o zakład że 10 lutego kasy nie bedzie. Mam nadzieję że bedzie 16.02

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Obserwator

Im wyzsze stanowisko tym wyzsze zarobki, dlatego warto zostać w firmie i poczekać 2-3 tygodnie na wypłate. Nigdzie indziej nie zapłacą tak duzo za nic nierobienie. Dobrą robotę robią tylko ludzie na nizszych stanowiskach, którzy zarabiają mniej to dzieki nim ta firma istnieje jeszcze. Życzę wytrwałosci bo niedługo będzie lepiej.

Wera

Jeśli ktoś interesuje się taką branżą to firma zdecydowanie fajna. Pracowałam w też innej więc porównanie jakieś tam mam. Tutaj fajnie mnie przyjęli, wszystko pokazali. Zarówno z pracownikami jak i przełożonymi jest naprawde niezły kontakt jeśli cos trzeba załatwić czy dogadać się w jakiejś kwestii. Ogólnie rzecz biorąc ze swojej strony polecam, chocicaż zawsze uważam, że nie ma się co sugerować innymi, tylko samemu sprawdzać jak jest.

@Wera

Na jakim stanowisku pracowałaś jesli może dopytać?

@Wera

Znaczy w zasadzie nadal pracujesz. źle to napisałam

@Wera

Ogólnie w zaopatrzeniu, a co?

@Wera

Nic, chciałam podpytać bo przymierzam się do składania CV. Ludzie są w porządku w stosunku do "nowych"? Ktoś mógłby coś powiedzieć?

@Bajka

Ja miałam bardzo pozytywne przyjęcie, nikt nie patrzyl na mnie z góry i nie miałam problemu, zeby otrzymać pomoc, więc mogę ci powiedzieć po sobie, że nie masz sie czego obawiać pod tym kątem.

;)
@Bajka

na ludzi nie ma co narzekać, są naprawdę spoko. I pomogą w razie w i da sie pogadać normalnei

Verona nie wypłaca na czas pensji. To firma nierozwojowa dla ambitnych. Dobrze mogą się tam czuć tylko pracownicy młodzi (bez zobowiązań finansowych).

!!

kłamstwo. Verona zawsze wypłaca pieniądze na czas dla każdego pracownika. Nikt nie wmówi mi że jest inaczej, więc nie wmawiaj też tego innym.

Anonim 2
@!!

To chyba sama prawa ręka prezesa się wypowiedziała . Bo ona prawdopodobnie jako jedyna dostaje pensje na czas .

!!
@Anonim 2

nie opowiadaj bzdur. Nie jestem żadną prawą lewą ani żadną ręką prezesa. Jestem pracownikiem jak każdy inny i mówię wprost. pieniądze są zawsze na czas

Gosc
@!!

Wcale nie wypłata I to opóźnienia nie jeden czy dwa dni ale tygodnia. Może kiedyś było na czas ale już długo tak nie jest.

@!!

Skoro już wspominacie o wypłacie w Veronie to czy mogłabym od razu się podpytać ile wynosi wynagrodzenie? Czy składa się tylko z podstawy czy również z różnych premii? Jak wyglądają dodatki płacowe dla pracownika? Czy są, jakie są i ile wynoszą?

Yuliia

Mozna telefon biura.

@Ewa

Raczej nikt ci tu konkretnych liczb nie powie, zwłaszcza, że nie każdy pracownik Verony zarabia tyle samo...

@Ewa

A nie każdy chce się pucować zarobkami na forum

Jung
@Perr

a przede wszystkim to nie każdy musi. co to za pytania? i wchodzenie z butami do czyjegoś portfela? nie wiem gdzie się tak niektórzy nauczyli żeby się interesować życiem i pracą wszystkim dookoła .

@Jung

Już bez przesady, nic dziwnego, że kandydat chce się dowiedzieć takich rzeczy

@Jung

To naturalne w końcu zarobki to jedna z najbardziej ważnych kwestii dla osób planujących zatrudnienie

@Jung

co nie zmienia faktu, że ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi

O nie moge
@!!

A Ty chyba przy korycie siedzisz że masz na czas bo nikt inny nie ma... żenua

Ciekawski
@!!

!! W jakim dziale pracujesz lub w ktorej miejscowosci (Warszawa czy Andrzejów Dur...)? Pracownicy produkcyjni też nie dostaja na czas pensji. Mozna sądzić że pracukesz w Warszawie.

buła

jakie obowiązki wykonuje się na produkcji? tak pokrótce?

cdbi

A co nie byłeś nigdy?

@cdbi

co ci do tego zadałem pytanie, już byś odpowiedział za ten czas

Eden
@cdbi

a może nie był no i co? musiał byc?

Eden
@cdbi

produkcja produkcji nierówna a poza tym to może być też pierwsza taka praca. nie ocenia sie ksiazki po okładce

@Eden

to dowiem się kiedyś? byłbym wdzięczny

Franek
@buła

Sam się mogłeś dowiedzieć, przeklejam ci dosłownie słowo w słowo ze strony: Obsługa maszyn i urządzeń przy procesie produkcji, Praca przy pakowaniu wyrobów kosmetycznych, Realizacja bieżących poleceń przełożonego. Tylko pytanie czy aktualne jest to ogloszenie?

@Franek

o, dziękuję

@Franek

nie brzmi jakoś skomplikowanie

Hanna
@buła

Będziesz wysyłał CV? Też się zastanawiam, może dam radę :)

@Hanna

myślisz, że dla jaj bym tu pisał? tak o się pytał z ciekawości?

mia
@buła

a wiadomo to co sobie myśli? ale czy to wymaga takiego ostrego tonu no to nie jestem taka pewna..

COG

Wszystkie moje opinie zostały usunięte przez administratora.... Ta firma to porażka na całej linii.. Pani kadrowa robi błędy nawet w najprostszym druku do ZUS i nie umie policzyć ilości urlopu przysługującego pracownikowi... Praca tam to strata czasu i nerwów. W sprawie wypłat na pewno nikt się nie odezwie, tam każdy jest mocny tylko jak z Tobą rozmawia a jak przyjdzie co do czego to nawet głośniej w pokoju boją się rozmawiać, szczególnie jeden młody analityczyna.... Żałosne.....

...
@COG

Bo tam pracują ludzie niedorozwinięci umysłowo.

Noone

To smutne jak wielu bardzo pożytecznych ludzi odchodzi z tej firmy... frustracja, brak motywacji, przekroczenie granic absurdu...niestety ludzie mają już dość że na wypłatę muszą czekać 2 -3 tygodnie zarabiajac niewiele.jest 19 Stycznia i nadal nie wiemy kiedy otrzymamy zapłatę za grudzień. rachunki same się nie zapłacą.

@Noone

Strach wam nie pozwoli na zrobienie czego kolwiek maluczcy. I dalej będziecie tylko po cichu szczekac na swoich działach.

Gskkk

Nie Po prostu nie bedziemy pracowac albo poki penska nie wplynie nikt nie przyjdzie do roboty. Proste tylko to ich czegos nauczy

Bartek
@Gskkk

Czy nie lepiej oddać sprawę do sądu pracy o wypłatę zaległych zobowiązań i rozstać się z pracodawcą?

Hanna
@Bartek

Tak robią dorośli ludzie którzy się cenią! Tylko przedszkolaki siedzą cicho i pokornie czekają na wypłatę :/

Xd
@Hanna

Bo tu pracują ludzie nie do końca normalni .. może to zabrzmi śmiesznie ale taka jest prawda.Ci normalni odeszli albo odchodzą. Zostają tyle tacy ktorzy pozwalają się wykorzystywać . Zarządzajacy o tym wiedzą ,ze mimo opoznień i tak sa ludzie ktorzy do konca będą tam pracowac . Dlatego nigdy na czas nie bedzie już pieniedzy a o 10 to możecie juz zapomnieć skoro teraz jak do 20 jest platne to wszyscy się cieszą a do 15 pokornie czekają i nawet nikt nie piśnie o wyplatach. Tak napraede madrze ludzie juz 11 jakby nie mieli kasy by coś robili z tym a pracowali ...

Joo

Czy dostaliście wypłaty?

Gukw

Widzę ,że nadal to samo sie tam dzieje. Potwierdzam , wypłat nie było na czas ale wymagania wcale nie spadły wręcz przeciwnie. Zrezygnowałem z tej pracy i nie żałuję. Szybko znalazlem lepszą pracę gdzie dostałem dużo większe pieniądze i lepsze stanowisko .Atomosfera również bardziej przyjazna. Tu ludzie sa mili jak coś chcą ,bo jest mało ludzi do pracy a gdy jest inaczej czepiają się o byle co . Każdy kierownik powinien zdawać sobie sprawę z tego ,że gdy pracownik zarabia mało również nie bedzie dawał z siebie nie wiadomo ile. Pracownicy niby wszyscy równi a niektorzy kombinowali ,żeby za nich odwalić gorszą robotę albo i prawie calą robotę. Dzis wiem ,że odejście było słuszną decyzją.

Dorm

trudno się dostać do pracy w biurze? pytam pod kątem rotacji i konkurencji na stanowiska

teamo
@Dorm

Ale to nie jest tak, że w biurze jest tylko jedno stanowisko, wiesz?

teamo
@Dorm

Na jedne może ci być trudniej na inne łatwiej, ale wróżyć z fusów ni będę

@teamo

no szok, wiem przecież, pytam tak ogólnie.

Badyl

A na co startujesz?

Mojo
@Badyl

chyba sam/a jeszcze nie wie skoro nie podaje żadnych konkretów tylko jakieś ogólnikowe bzdety

@Mojo

Możesz nie mówić za mnie?

Mojo
@Dorm

mogę ale nie zmienia to faktu że w tym samym komentarzu mogłeś już odpowiedzieć na pytanie jeśli chcesz dostać jakąś odpowiedź

Oti
@Mojo

przegadujecie się trochę jak dzieci :) nie żeby coś daleka jestem od oceniania, ale nic nie wnosicie tym

@Oti

a to już se pogadać nie mogą? a od czego jest ten portal

laura

Hej myślałam, żeby się zatrudnić, ale jako, że jestem kawoholikiem, muszę zapytać - macie na zakładzie jakiś ekspres, albo przynajmniej automat z kawą czy coś w ten deseń?

XXXX
@laura

jest automat z napojami ale też jak coś zawsze możesz sobie w termosie zrobić moim zdaniem. już kto jak woli tak na prawdę

kawka
@laura

a to musi być koniecznie ekspres dla pani? nie wystarczy parzonka albo rozpuszczalna??? co za wymagania.

laura
@kawka

przykład to był, proszę się nie czepiać. chodziło o to czy kawę można sobie zrobić na miejscu. dzięki za odpowiedzi.

Name

10 juz w poniedziałek . Wszyscy powinni mieć wyplatę ,jeśli tak nie bedzie powinn nie powinno się we wtorek isc do pracy..Może to by ich czegoś nauczyło bo inaczej ta sytuavja sie nie skończy. Ludzie mają sie wysilać ale wyplat na czas nie ma..a pensja na czas nie jest zadną łaską , nalezy się po prostu

Qqq

Płacą mało i w dodatku nie na czas a oczekują ,że ludzie bedą się wysilać i spieszyć nie wiem jak bardzo, za takie pieniądze i podejście.?? śmieszne to jest. Nie polecam, lepiej omijać tą firmę. Pracownik może się starać ale gdy warto. I tak mają szcześćie ,że jeszcze ktoś tam wgl pracuje ,powinni docenić te osoby.

Prac

Płacą najniższą krajowa , pensji nie ma na czas, są duże opoznienia a wymagają ,że ktoś będzie dawał z siebie wszystko,pracował wiecej niż 8 godzin bo im trafia się np jakaś szansa na dużą wysyłkę. Nie obchodzi ich ,ze ktoś może nie mieć siły,zle się czuć. Nadgodziny odebrać też problem ,jakby łaskę Ci robili ,że chcesz wyjsc wczesniej bo np tydzien temu pracowales dluzej. Kazdy prawie woli odbiory bo nadgodziny mało platne niestety.Jak trzeba zostawać po godzinach to ok,nic nie obchodzi nikogo ,że ktoś nie moze ...Nie polecam i szukam innej roboty. Kiedys lepiej bylo ale zmieniło się na gorsze. Szkoda czasu naprawdę. Pracowniķow coraz mniej zostaje to chyba najlepszy przykład tego ,że niewarto. Jesłi ktoś odejdzie nie załuje swojej decyzji wrecz przeciwnie . W końcu może się odkuć finansowo. Praca ok dla ludzi zaraz po szkole . Niedoświadczonych nie mających duzych oczekiwań finansowych ani zobowiazań. Atmosfera również słaba brak zgrania.Cześto duzo nerw trzeba stracić w tej pracy.

Wave

Rozmowa odbywa się stacjonarnie, czy przez jakiś komunikator?

Lucy
@Wave

ja miałam na miejscu, ale może się pozmieniało przez pandemie

Pola
@Wave

teraz raczej w większości firm jest rozmowa online, więc bądź nastawiona, ze u ciebie tez tak będzie

Wave
@Pola

Też tak właśnie myślałam.

panPiszczek
@Wave

Podepnę się, bo wydaje mi się, że wątek zbliżony do mojego pytania. Jak ogólnie kwestia przeszkolenia do stanowiska? Dobrze traktują nowych?

Odpo
@panPiszczek

nowi muszą być przeszkoleni inaczej by nie wiedzieli co i jak. nie możesz przyjść pierwszego dnia pracy i być zostawionym, no bo jak? każdy był nowy i raczej każdy o tym pamięta, więc stosunek do nowych jest dobry, no wszystkim zależy, żeby praca jakoś szła w zespole

panPiszczek
@Odpo

mówisz jakby to było oczywiste ale nie wszędzie tak jest i dlatego zapytałem...

Laska
@panPiszczek

Na luzie podejdź do wszystkiego to szybko zleci przyzwyczajanie się do nowej roboty a potem już z górki. Spoko mamy tu ludzi więc śmiało wbijaj.

Nikka
@Pola

moim zdaniem ma to swoje plusy i minusy, jak ja miałam rozmowę online to z jednej strony mniej sie stresowałam całym spotkaniem, ale gdzieś z tyłu glowy miałam obawy czy nagle mi internet nie siądzie, więc gdybym miała wybierać chyba jednak bym wolała, żeby wróciły rozmowy face to face

MonthyPajton
@Nikka

Ja bym tutaj polemizowała. Nie ma co się martwić, że internet siądzie bo jak coś to przecież masz telefon do firmy i mówisz jaka jest sytuacja, zdarzają się różne przypadki i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś tego nie zrozumiał. A jakbyś miała problem z internetem to czekając na zresetowanie routera zawsze możesz jeszcze doczytać czego tam nie wiesz. Zawsze trzeba patrzeć na jasną stronę życia hehe.

Piszczek
@MonthyPajton

Dobry patent, rzeczywiście. Ja nie miałem nigdy problemów z łączem na rozmowach no ale bywa i tak pewnie. Mi lepiej jest zdalnie mieć rozmowę, mniej się stresuję jak przy laptopie mam herbatę, własne krzesło i nie muszę nigdzie iść i czekać na rekrutera...

Riturda
@Piszczek

a właśnie mnie to kompletnie nie przekonuje i nawet jak raz mialam rozmowe online to mialam wrażenie, że bardziej sie stresowałam niż na żywo, bo tak niby wszystko fajnie, krzesełko herbatka i nie stykasz sie z tymi osobami face to face spoko rozumiem, ale z drugiej strony ja zawsze myślę o tym, czy nie wyglądam jakoś dziwnie na kamerce czy za dużo nie widać z mojego pomieszczenia, a co oni sobie mogą myśleć no i oczywiście, czy nagle mi łącze nie nawali, każdy jakoś po swojemu odbiera, ale ja chyba mimo wszystko wolę ten stres na żywo

Krajalnica

dogadać też trzeba się umieć jak sie jest nowym

Grem

a starałeś sie chociaż zapytać? nie można oczekiwać, że wszyscy sie na ciebie rzucą jak przyjdziesz do pracy, żeby tylko cie uczyć, trzeba wykazać sie jakąś inicjatywą i samemu chcieć poznać robotę

lusi
@Grem

No właśnie...kazdy kij ma 2 końce....

..xxx

Z wyplatami jest tragedia .Firma wymaga ale sama nie wywiazuje się z umowy. Opoznienia są ogromne. WSZYSCY POWINNIŚCIE ODEJŚĆ i to tego samwgo dnia.. mam na mysli pracownikow fizycznych to oni robią robote bez nich firma by upadła. Pracy fizycznej jest teraz dużo ,znajdziecie coś lepiej platnego no i z wyplatami na czas.. to juz nie te czasy ,że cieżko tak o pracę. Nie pozwalajcie się tak traktowac ludzie

Ktis
@..xxx

Jeszcze nie ma wypłaty, a wy dostaliście wypłatę?

ŻĄDŁO
@Ktis

Jak tam pensje? bo widzę że mimo obietnic dalej bez zmian

Mabs
@ŻĄDŁO

Nie ma :( a 20 sie zbliża. Slabo ,duzo pracy ludzie mają się wysilać ale zaplacic im to juz nie.. za darmo mają praxować

Lopa
@ŻĄDŁO

Lipa, bez zmian.

prod

cześć, proszę o informację w jakich godzinach pracuje produkcja, pozdrawiam

Weri
@prod

Hej, można pracować albo od 8:00 albo od 9:00 po osiem godzin.

@Weri

a na jakiej podstawie jest albo od 8 albo od 9?

@Weri

na produkcje też rozmowa jest online?

Sram :d Piotr
@prod

Oczywiście jak mogło by być inaczej hahah jakośc to chyby intelgetna cześć społeczności aby dbała o jakośc :)… powodzeni …

?

@Sram :d Piotr

mógłbyś pisać, tak, żeby dało się ciebie zrozumieć?

@Sram :d Piotr

a, no i miłej czynności wymienionej w nicku, ale jednak mogłeś zachować dla siebie co właśnie robisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.