Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Sohos

No i powtórka z rozrywki.opoznione pensje czas start. Część nadal czeka na wynagrodzenie które powinno być na koncie 10 tego. To już zakrawa o absurd...3 miesiące były normalne i znów brak kasy.

Biuro

A co powiecie jeśli pensji pewno miesiąca nie będzie? Inwestycje....

Biuro
@Biuro

A co powiecie jak pensje będą z miesięcznym opóźnieniem??? Są takie plany...

Iza
@Biuro

Skąd takie plotki zasłyszałeś/aś?

@Iza

Prezes ma wizję i są potrzebne pieniądze na rozruch

Małgorzata

pieniedzy na rozruch nie bierze sie raczej z pensji pracownikow bo nie przyjda oni do pracy juz ... to chyba plotka co piszesz bo nikt wiecej o braku wyplaty nie pisal ?

Ewelina

Generalnie Ja się bardzo cieszę że odeszłam z pracy ???? może to nie byla tragedia Ale do standardów daleko... Wody nawet pracodawca nie zapewnia (tylko taka z kranu której się pić nie powinno bo jest zanieczyszczona) Więc wiecie Nie ma co tu więcej chyba komentować. A i pensji 10 nie zobaczycie. Hmm może to w ogóle zgłoszę:)

Powiem Wam, że niestety nic się tu nie zmieniło i nie zmieni. Pensje ciągle opóźnione, prezes ciągle wymyśla kolekcję z influ które nie dają zysku tylko obrót... A marketing biega jak kot z pęcherzem.. bardzo szkoda że nie ma poprzednich dziewczyn które jeszcze coś miały do powiedzenia. Ale widząc ich profile to mają dużo lepiej:)

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Opóźnienia w pensji są cały czas...dodatkowo mega dużo pracy Ciągle są nierównośći pomiędzy działami Niektórzy nic nie robiA i mają auta służbowe A niektórzy mają strasznie dużo pracy ..

Ren

Czy nadal są opóźnienia w wypłacie pensji. Czy duża rotacja wśród pracowników?

An
@Ren

W zeszłym miesiący dostałam na czas, dam znać za 4 dni czy jest terminowo ;)

@Ren

Czemu nadal? Spóźniali się z pensja? O to dobrze ze ktoś napisał. Nawet nie wiedziałam

NICK
@Ewa

Tak, spóźniali, podobno jakieś problemy w dostawach. Na szczęście już wszystko w normie

@Ren

Negatywne komentarze sa szybko usuwane wiec nie dowiesz się prawdy;)) opóźnienia są nadal. I to nie chwilowe przez 'problemy w dostawach'.w kwietniu wynagr było spiznione TYLKO o 4 dni bo były swieta;) napusze kiedy będzie majową pensja;).

MMM
@An

I jak? Przyszła na czas? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie, ale nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia w wynagrodzeniu :(

@MMM

Cześć pracowników otrzymała wynagrodzenia 13 maja a cześć 16 maja. Opóźnienia są nadal ale już jest widoczna poprawa. Oby tak już zostało..

Ren

Jak z wypłatą czy wpłynęła do 10 czerwca.

@Ren

Również potwierdzam. Chyba większość pracowników dostala pensje na czas czyli 10 czerwca. Trzymajmy kciuki by tak już zostało.

Bocian

Powiedzcie czy w firmie tej są problemy finansowe z uregulowaniem jakichkolwiek zobowiązań finansowych np. pensje, ZUS, zakupione produkty itp.? Czy warto aplikować?

@Bocian

Jakichkolwiek ?? Od wielu miesięcy ludzie nie dotrzymują pensji 10 tego...otrzymują wynagrodzenie 31wszego albo kolejnego miesiąca czyli miesiąc pracują za darmo... większość obecnie szuka nowego zatrudnienia Bo sytuacja się nie zmienia.

Zofia

A jak oni to tłumaczą tak wgl., że tak jest?

Tom
@Zofia

małymi opóźnieniami... ale widać poprawę - w tym miesiącu wypłata poszła na czas :)

Bamamabmw
@Tom

Nie na czas Bo 13.04 albo 14.04.. ale po takich opoznieniach wielkich to już coś

@Bamamabmw

Czyli jak już max tydzień opóźnień? To chyba nie aż tak źle? Poruszają ten temat jakoś czy wobec tego się milczy tutaj raczej, bo wiadomo, że pieniądze i tak wpłyną?

Jurek
@Zofia

Ja dostałem w zeszłym miesiącu na czas, w tym dziś pensja wpłynęła więc się co nie co unormowało :)

Ela

Potwierdzam Pensji nie ma 10 Raczej 20-25 Zastanawiam się czy tego nie zgłosić:) Już wiem że kilka pracownik zgłosiło i Firma musiała płacić karę

@Jurek

No to najwidoczniej jest tak jak piszesz. ;) Ale w sumie to skąd te opóźnienia się wzięły? Coś musiało się zmienić skoro nagle sytuacja unormowana?

Jarek
@Ela

Hmm to dziwne bo z tego co sie orientuje kazdy dostal wyplate 10:)

Dalek

Dzień dobry, czy dają tu umowy o pracę, czy jakaś inna forma?

tak
@Dalek

tak jest umowa o pracę

Dalek
@tak

A na ile jest pierwsza podpisywana?

młody
@tak

można liczyć po jakimś czasie na umowę na nieokreślony?

@tak

A od razu można na nią liczyć? Czy jest jakiś okres próbny?

francooo
@Dalek

tylko umowy o pracę

francooo
@młody

tak

Czy jest tu ktos na tyle kompetentny żeby powiedziec co w koncu z tym 17.06 ? Bo nie wiadomo. Różne są plotki. Mogliby kazać wypisać wnioski ,ludzie odpoczeliby nabrali sily to i wydajność by byla lepsza niz u zmęczonych.

Czy są jakieś nowe rekrutacje? Jak z wypłatą?

didi

Czy znalazłaby się jakaś oferta na kontrolę jakości? Wiecie coś? Też może się dowiem teraz jak sie pracuje tam

@didi

Jeśli na internecie nie znalazłaś, to znaczy, że nie

@didi

Z tego co wiem to obecnie szukają tylko analityka finansowego. I chyba na produkcję również, tak coś kojarzę - w każdym razie jest na stronie

@didi

Może spróbuj wysłać aplikację inicjującą?

@didi

najlepiej jak prześlesz swoje CV bezpośrednio do HR. Ja tak robiłem mimo braku aktywnej oferty pracy :)

nobody

Firma z dużym potencjałem, niestety bardzo źle zarządzana. Nieracjonalne decyzje, dramatyczna sytuacja finansowa. Zamiast redukcji kosztów, ciągłe wdrożenia. Szef średnio zdaje sobie sprawę z realiów i żyje, jakby miało nie być jutra. Nie szanuje się długoletnich pracowników, natomiast zatrudnia się przepłacone osoby ze słabym doświadczeniem, ale za to z konkurencji. Jak ktoś potrafi na wszystko przytakiwać i ma elastyczny kręgosłup moralny, to może zrobić karierę. Jeśli masz własne zdanie, to albo Cię zwolnią, albo oszalejesz. Miesięczne opóźnienia z płatnościami, brak surowców do realizacji zamówień. Błędne koło.

Iza
@nobody

Jak długie te opóźnienia z płatnościami? Mam nadzieję że nie każą wam długo czekać na pieniądze.

XYZ
@Iza

Wypłata styczniowa była na początku marca, lutowa z końcem marca, a termin to 10 każdego miesiąca, ja dzięki Bogu już nie muszę się męczyć, od stycznia odeszło około 10 osób z różnych działów i różnych szczebli, można coś wywnioskować ;)

Jan

Powiedzcie jaka jest sytuacja w Betonie? Jak produkcja? Jak sprzedaż? Jak z wypłatami? Jak ludzie? Jak kierownictwo? Jakieś inne problemy?

Ogień

Jakie są zmiany na stanowiskach fizycznych? Czterobrygadówka? 2 zmiany? jak to wygląda?

@Ogień

Jest jedna zmiana, nie ma nocek ani nic. Dla mnie dobrze

A i zaczyna się od 8 albo od 9. no i osiem godzin

Można sobie wybrać?

Czy raz tak, raz tak?

lil

może to jest elastyczne i zostajesz analogicznie 8 godzin od rozpoczęcia pracy

@lil

Przecież napisałem że 8 godzin

@lil

Nie wiem jak to jeszcze inaczej wytłumaczyć

pytan

są nadgodziny?

pytan
@pytan

ktoś mi może odpowiedzieć? byłbym wdzięczny. a jak są to czy są do odbioru?

tensa

Jak wygląda rekrutacja do biura? Dużo jest etapów? Są jakieś zadania?

@tensa

głównie rozmowa z kierownikiem, zdarza się z prezesem

@nitka

Okej, a od czego to zależy? Długo trwa cały proces?

@nitka

A, i jakbyś jeszcze dał/dała mi znać z tymi zadaniami, jak to wygląda.

@tensa

ale ja nawet nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz

@tensa

mój nie trwał długo, ale nie mogę się wypowiadać ogólnie, bo nie wiem. nie jestem odpowiedzialna za rekrutację

@nitka

no do biura, tak ogólnie, bo podrzucam po prostu cv, że może coś

OKommoon
@tensa

Ale że może co? Bo ciężko cie zrozumieć troche

Nierób
@tensa

Nie ma żadnych rekrutacji do biura. Nie maja pieniedzy na pensje to też nie mają kasy na nowe stanowiska. Firma verona to porażka!

Fio
@Nierób

To Ukraińcy będą pracować za niższą stawkę niż Polacy, co za problem. Proszę się zwolnić, a będzie zaraz ogłoszenie że potrzebujemy do pracy Ukraińców, od biura po produkcje i nie ma żadnego problemu. Pomagamy Ukrainie.

Tak
@Fio

Wiele osob obecnie i tak pracuje za najniższą wiec jaka to roznica polacy czy ukraińcy...Jak zobacza ,ze sa takie opoznienia watpie. Jak Ukraincy tzn że mozna ich wykorzystywać? Moze wgl mają za darmo pracować? W innych firmach i tak dostaną wiecej niż tu .

Meritum
@Tak

Pewnie są źle umowy skonstruowanie dot. terminów płatności lub jest problem ze sprzedażą. Podobne firmy nie mają z problemem płatności, w przypadku verony coś jest nie tak....

Tamir

Nie dość że niewypłacalni to i co niektórzy ładnie (usunięte przez administratora) obrabiają i zdają raporty co kto po co i dlaczego.

Pik
@Tamir

A niech spadają wymagać to moga od nas gdy pensja bedzie 10 na koncie,poki tak nie ma moga nas pocalowac w (usunięte przez administratora) zamiqst oczekiwac wielkiego poswiecenia dla takiej fimy.Nie są w porzadku my też nie musimy

Jsd

Czy wszyscy dostali pensje za styczeń?

dsj
@Jsd

nie...

@Jsd

Jak większość ludzi Ja dostałem dzisiaj.... W marcu pensja za....styczeń.....

Ludzie co wy tam robicie jeszcze. Nie płacą wam a wy nadal tam pracujecie...brak słów. Ludzie zapie da la ją jak w jakimś obozie a wypłaty są z takim opóźnieniem. Zastanówcie się trochę czy warto? Skoro wypłaty nie są szybko to może i wy powinniście zwolnic ? Poświecać się dla firmy jaka traktuje ludzi jak smieci ? Jakby mieli szacunek do pracowników zachowywali by sie inaczej a oni potrafią tylko wymagać i nic więcej.

Sdf

Тут хороша робота і добре платять.

SkzkBbNakkakn

Slabo bardzo 21 dopiero 1000 zł a dwa dni potem reszta.. straszne opoznienia sa w tej firmie

Kropka
@SkzkBbNakkakn

Czyżby wypłata była wypłacana w ratach ?

Noonee

Jest ostatni dzień lutego kto z was dostał już pensję za styczeń?

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.