Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Jula

Moze jako pracownicy kojarzycie która marka jest najbardziej pro?

"pro" w sensie?

@Jula

najbardziej powszechnie znana to Ingrid, jeśli o to chodzi

@Jula

ale jakościowo wszystkie na podobnym poziomie

patt

pracujecie na nocki??

farna
@patt

Tutaj na nocki??? no coś ty.. przecież to nie taki rodzaj pracy

patt
@farna

przecież nocki na produkcji to chyba dość powszechne zjawisko...

@farna

Czyli nigdy w Veronie nie ma pracy na noc, tak? A jak z pracą w weekendy, zdarza się? Jeśli tak to jest jakiś dodatek do takiej pracy? Daj znać, chciałbym to ustalić i się dowiedzieć więcej na ten temat. :)

ciekawa
@patt

No właśnie też widziałam ofertę pracy na produkcje ale nie ma żadnej mowy o pracy na zmiany czy jakichkolwiek godzinach...

ciekawa
@patt

Nie ukrywam że fajnie by było jakby ktoś to uściślił

Arek
@Paweł

Też chce wiedzieć czy w weekendy trzeba przyrobić czasem, ktoś coś?

Julka

Gdzie można zamówić bon podarunkowy i jakie są (za ile są)?

?
@Julka

bon podarunkowy do czego?

@?

No pewnie chodziło o bon podarunkowy do Verony, tylko że tutaj nie ma czegoś takiego, więc to może nie ta Verona ;))

?
@Clover

no stąd też moje zdziwienie bo szukałam na stronie i nie znalazłam

!!
@Clover

a szkoda, mogliby coś takiego wprowadzić, chyba że działa na pojedyncze marki :)

@!!

Być może działa, ale to już się trzeba dowiadywać przy pojedynczych markach, chociaż nie słyszałam o czymś takim

@!!

Nie mniej jednak kwestia na pewno pozostanie do przemyślenia, pozdrawiam

Witam, czy polecacie aplikować o pracę do Verona Products Professional? Czy jesteście zadowoleni z wszystkich warunków zatrudnienia w tym miejscu? Napiszcie proszę, takie informacje są bardzo przydatne dla osób myślących o podjęciu się pracy w firmie.

Królik
@Ewa

to czy ja jestem zadowolony jest przydatne kandydatom? a co ich ja obchodzę. co człowiek to opinia czy polecam, no raczej tak

Mewa
@Królik

no niektórzy sugerują się opiniami innych, obcych ludzie w sumie nie wiedząc dlaczego. Ja to zawsze powtarzam, że jak chcesz poznać opinie i warunki to idź, popracuj i sam oceń.

Królik
@Mewa

ja mam to samo zdanie

Ona
@Ewa

Tak. Polecam, wiadomo, zależy co kto oczekuje od pracy i co ma do zaoferowania jako pracownik. Czy wszytskie warunki? Na bank znajdzie się coś co można poprawić. Ja nie narzekam. Jak ktos jest sumienny i solidny, to będzie w stanie zagrzać tutaj miejsca. na początku wiadomo, że może być ciężej, ale nie warto się zniechęcać. Sama miałam kryzys w drugim tygodniu pracy. Gdybym się wtedy zwolniła, to bym potem żałowała.

Nie
@Ewa

Od taksówkarza nie słyszałam pochlebnej opinii na temat tej firmy. Przynajmniej tak twierdzą osoby mieszkające w okolicy.

Orzo
@Nie

w głuchy telefon się bawisz? ja słyszałam że ktoś słyszał że ktoś mówił? Przyjdź do pracy i sama sprawdź i wysnuj własną opinie, a nie powtarzasz jakieś zasłyszane bzdury.

Orzo
@Nie

dzieci w podstawówce mają więcej klasy.

Kosmetyki kosmetykami
@Orzo

Ja również nie mam najlepszej opinii.

@Ona

A czy mogłabyś napisać jak wyglądały Twoje początki zatrudnienia w Veronie? Dlaczego miałaś kryzys w drugim tygodniu pracy? Ile trwa w ogóle wstępne szkolenie i wdrożenie w pracę? :P Czy inni współpracownicy służą na początku swoją pomocą nowym osobom w firmie? :)

Odp
@Ewa

Verona podobno ma umowę z Enel-medem jednakże gdy byłam tam u lekarza musiałam zapłacić bo Firma podobno nie oplacila zależności- zdziwiło mnie to, jednakże wpłacone pieniądze za wizytę zostały mi oddane po tym jak verona uregulowana płatności względem Enel med. Czy warto tam aplikować? Oceńcie sami.

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Roose

cześć, może wy mi doradzicie, bo nikt sie na tym nie zna, tak jak pracownicy (a zwłaszcza pracownice ;) zapewne jaka paletkę z waszej palety kosmetyków polecacie? żeby jakościowo była dobra, napigmentowana i nie osypywała się zbytnio, a kolorystyka pasowała do niebieskich oczu i beżowej sukienki? kompletnie nie znam się na makijażu, a przede mną 2 wesela, więc trzeba jakoś wyglądać, zdeycdowałam sie na odwazny krok, że zajmę się tym sama...no i teraz stoję przed wyborem

@Roose

Ja osobiście mam paletkę z tej nowej kolekcji Natsu dla Ingrid. Tam są fajne bezowe kolory i złoty, do sukienki jak ulał, a oczy się ładnie odznaczą, tylko trzeba dobrze rozświetlić wewnętrzny kącik ;) proponuje jakieś poradniki na (usunięte przez administratora)

@Imo

dzięki :) obejrzę recenzje i tutoriale, zobaczymy jak się prezentuje

@Roose

Chodziło mi oczywiście o popularny serwis z filmami i muzyką, ale widzę że zostało to wykasowane

@Imo

wiem wiem, domyśliłam się

@Roose

A to w porządku w takim razie. Życzę powodzenia przy makijażu, te kosmetyki na sto procent cię nie zawiodą

Ya

Hej. Myślę nad zatrudnieniem w Veronie, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Jestem weganką (tak tak, wiem, ci roślinożercy to zawsze muszą się tym pochwalić) i generalnie zależy mi na pracy w miejscu przyjaznym zwierzętom, a wiem, że w przypadku frm kosmetycznych to nie jest taka oczywista sprawa. Dlatego pytanie wprost - czy Verona testuje na zwierzętach? Wydaje mi się, że nie znalazłam certyfikatu CF na stronie, ale akurat wiem, że to bardzo ciężko uzyskać i że brak testowania to nie jedyne kryterium, więc to jeszcze o niczym nie świadczy, podejrzewam, że kto jak kto, ale wy wiecie najlepiej jak jest w rzeczywistości. A drugie pytanie, ale to już bardziej konsumencka prywata, czy macie w ofercie kosmetyki wegańskie?

Verka
@Ya

w takim razie możesz spać całkowicie spokojnie, ponieważ Verona nie testuje na zwierzętach :)

@Ya

Oczywiście, że są wegańskie kosmetyki. Proszę cię, mamy 2021 rok, gdyby firma ograniczała się wyłącznie do korzystania z odzwierzęcych produktów, to mocno zawęziłaby sobie pole klienteli ;)

Verka
@Nancy

nie wydaje mi się żeby to było takie oczywiste wśród wszystkich firm kosmetycznych. Oczywiście chwała Veronie za to, że tak myśli i sama jestem dumna z tego że pracuje w takiej firmie, jednak nie każda ma takie podejście i obawiam się, że nie jest to jeszcze aż tak powszechne.

@Verka

Myślę, że już zdecydowana większość nie pozwala sobie na testowanie na zwierzętach i oby wkrótce był na to całkowity zakaz. Liczę na to

@Verka

I oczywiście to też nie jest tak, że ja tego nie doceniam w jakiś sposób. Również nie przyjęłabym się do firmy, która nie oferuje taki rozwiązań także jak najbardziej to na korzyść.

@Verka

Super :) Bardzo to doceniam i dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi. Byłby ktoś w stanie mnie pokierować gdzie rozglądać się za ofertami, czy w ogóle prowadzicie jakiekolwiek przyjęcia i mogłabym się zatrudnić? Jestem gotowa podjąć pracę tak naprawdę od zaraz, ale jeśli trzeba będzie poczekać, to poczekam, nie jestem w jakiejś trudnej sytuacji i obecnie mogę sobie na to pozwolić.

@Ya

Też jestem na tym etapie, ale na ten moment widziała, że tylko analityka sprzedaży szukają, chociaż też nie wymagają cudów od kandydata na to stanowisko, ale ja nie mam tej żyłki analitycznej, więc to chyba nie dla mnie, za bardzo się w liczbach gubię

@Melka

Hmm, ale dla mnie może być jak znalazł. Dzięki za cynk, obczaję sobie, a nuż... ;)

Melka

Jak długo firma istnieje już na Polskim rynku?

nati

chyba koło 17 lat? tak mi się wydaje że gdzieś czytałam

Dama
@Melka

Wystarczająco długo, by móc powiedzieć że wie co robi, ma dobre marki i jest rozpoznawana w kosmetycznym świecie. Jeśli jesteś też zainteresowana taką branżą, to powinnaś już wcześniej o firmie słyszeć, a szczególnie w ostatnim czasie, kiedy marketing się rozszerzył również bardziej na internet

@Dama

Słyszałam, nie bez powodu jestem na tym profilu

@nati

To wynik całkiem słuszny ;)

Melka

I czy wasze produkty wychodzą też poza granice naszego kraju?

@Melka

Tak :) W wielu miejscach na świecie.

@cassio

Czyli można spokojnie uznać firmę za ogólnoświatową z dużym doświadczeniem i przyszłością w branży. Można tu osiadać w pracy na stałe?

@Melka

Można. Nie widzę przeciwskazań ;)

@Melka

Przy czym trzeba być pracownikiem, którego firma zechce zatrzymać na dłużej, bo jak się nie sprawdzisz i będziesz odwalać manianę, to nie spodziewaj się cudów :)

Nie no oczywiście

@cassio

Nie zamierzam "odwalać maniany" raczej jestem z tych osób, które się angażują w pracę

@cassio

Ale rozumiem co masz na myśli

@Melka

więc tak jak mówię ja nie widzę żadnych przeciwwskazań ale to oczywiście pozostaje już do ocenie pracodawcy itd. nie mniej jednak życzę sukcesów ;)

Hej :) Widziałam, że podjęliście współpracę z dziewczynami z Teamu X pod marką Ingrid, więc widzę, że współpracujecie z dużymi influencerami. Pytanie brzmi, czy firma jest otwarta na współpracę w formie barteru z mniejszymi influ? Chodzi o to, że moja koleżanka rozwija właśnie skrzydła jako twórczyni internetowa w branży beauty. Ma już swoje zasięgi, ale dopiero raczkuje w temacie współprac. Pomyślałam, że trochę podpytam i spróbuję pomóc jej się "rozkręcić" :) Może wiecie gdzie konkretnie zwracać się z tym zapytaniem, jakiś kontakt do osoby w firmie, która zajmuje się tym tematem?

@Monika

wysoko mierzysz. team x to jednak ogromne zasięgi, nie bez powodu właśnie z nimi rozpoczęła się współpraca

@yt

Nie ja ;) Pytam o koleżankę. Poza tym, współpraca z teamem przebiega na zupełnie innej płaszczyźnie, niż to o czym ja wspominam. Nie bez powodu piszę o barterze :)

@Monika

takie pytania powinnaś kierować wprost do działu marketingu. a raczej przepraszam, twoja koleżanka powinna kierować. tutaj nie ma nikogo kto jest decyzyjny w tej kwestii i moze odpowiedzieć zgodnie z prawdą bo nikt tak naprawdę nie wie na jakich zasadach są zawierane takie współprace

@yt

Pytałam z myślą, że może jednak coś wiecie, albo jest tutaj ktoś kto właśnie pracuje w marketingu, ale rozumiem że niczego się nie dowiem więcej.

@Monika

przynajmniej wnioski dobre wyciągasz ;) nie mówię tego ze złośliwością, ale serio, tu nie jest miejsce na załatwianie takich spraw

Nshsksbsh

Nie polecam. Nie wiem jak w biurze ale pracownicy fizyczni mają jako podstawę tylko najnizsza krajową . Jeśli chca wiecej musza ribic nadgodziny albo pracowac w soboty . Tylko tak moze wyjsc troche wiecej. Nadgodziny i praca w sobote tak samo malo platne. To na umowie zlecenie wiecej jest za godzine do reki...W każdej innej firmie mozna zarobić wiecej . Szkoda czasu

Jo
@Nshsksbsh

No nie mogę się zgodzić...a wiele firm przeszedłem więc porównanie mam i to całkiem spore. Tu warunki są całkiem niezłe

Pom
@Nshsksbsh

Każdy ma inne oczekiwania finansowe, dla jednych wystarczy innym mało. Zależy też jakie się ma doświadczenia wcześniejsze

Kosmitka
@Pom

A od kiedy w veronie liczy się doświadczenie?

@Jo

Hej, skoro nie zgadzasz się z autorem wpisu to może napiszesz jak według Ciebie wyglądają zarobki w Veronie? Jaką masz stawkę? Czy zmieniła się ona od początku Twojej pracy w firmie? Czy jest cały czas taka sama?

@@@
@Ewa

Podstawa to najniższa krajowa. Fakt zmieniła sie ale to tylko i wylacznie bo rząd zwiekszyl ogolnie najnizszą krajową. Zasłaniali się pandemią ale nie było jej i też tak samo...Jak na chłopaka to mało niestety . Czasami byla premia ale niezawsze.. Najlepsze jest to ,ze przełożeni zachowywali sie jakby to bylo i tak dużo ,wielka łaska ,że i tak tyle sie zarobi a wymagania duże jak na tak małe wyplaty .W nowej firmie wyśmiali mnie jak uslyszeli ze tyle tylko miałem. Moze to dobra praca dla kogos zaraz po szkole ale jak ktos ma rodzine czy sam sie utrzymuje cieżko z takiej pensji. Żeby chlopak najnizszą krajowa zarabial.Awanse jakies też po znajomości tylko wiec na jakiś rozwoj nie ma co liczyć. Ci ktorzy muszą sie narobić najwiecej zarabiają najmniej. A Inni za siedzenia mają dużo więcej. Bez sensu za grosze się męczyć.

Ona
@@@@

Mieszkam sama, mam psa i 2 koty i na spokojnie mi starcza na życie i dobre warunki dla nich, więc już nie demonizujmy, że nie da się utrzymać. Wiadomo, że większą kasą to bym nie pogardziła, ale biorę co dają. Przynajmniej mam robotę, którą lubię w branży, którą lubię, wolę to niż tyrać w wielkim korpo, zarabiać 2 razy tyle, ale nie mieć żadnej satysfakcji z roboty i nie czerpać z niej nic poza wiecznym stresem i presją na karku. Fakt, że wymagania nie są małe, ale do roboty idzie się pracować, a nie liczyć na to, że prześliźnie się przez pracę z jak najmiejszą liczbą obowiązków. No ale ja jestem dziewczyną, więc najwyraźniej twoim zdaniem mam jakoś łatwiej w życiu, skoro mówisz, że warunki są takie jak na chłopaka? Bo co, dziewczyny się same nie utrzymują? Sorry, ale czasy gdzie to facet zarabia na całą rodzinę już chyba dawno się skończyły. Skoro dla kogoś bez sensu się męczyć za daną stawkę, to zawsze można podziękować i iść tam gdzie Ci będzie jak u Pana Boga za piecem. A wbrew pozorom wcale nie łatwo taką firmą znaleźć.

Ksenia
@Ona

no już to widzę jak pójdą rzucą hasłem o stawce i każdy z czerwonym dywanem rozłożonym im tyle da. Zarabianie odpowiednio to też ciężka praca i lata nabierania doświadczenia. A tak jak mówisz, jak komuś nie pasuje to niech sobie poszuka czegoś innego. jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Zx
@Ksenia

Nie trzeba rzucac haslem wszedzie na start dają wiecej..

Czy w marketingu są też stanowiska pracujące na Social Mediach?

Fiona

No wiadomo, ktoś przecież musi się tym zajmować, samo nie działa

@Fiona

No tak, ale chodziło mi tak dokładniej o to, czy ktoś się tym zajmuje dodatkowo, czy to są osobne stanowiska zajmujące się tylko SM

Fiona

Nie wiem, nie pracuje w marketingu, podejrzewam że dodatkowo mogą się tym zajmować ;)

@Fiona

W takim razie tyle musi mi wystarczyć, ewentualnie zajrzę tu jeszcze jakby ktoś z marketingu się odezwał, chociaż chyba marne szanse

Fiona

Ciężko stwierdzić. najlepiej pytać na rekrutacji jak to wygląda jeśli interesuje cię praca w dziale marketingu

TOM

Hej, macie 2 oddziały w Pl?

TOM

Bo są oferty pracy na Sochaczew i Andrzejów Duranowski

Defender
@TOM

To jest oferta na tę samą lokalizację. Adres firmy to: Andrzejów Duranowski 27b, 96-500 Sochaczew. Zresztą jest tu adres obok podany.

Defender
@TOM

Ale w zasadzie tak, jest też biuro w Warszawie, gdzie mieści się dział sprzedaży

@Defender

Oprócz działu sprzedaży znajdują się też tam ogólnie wszystkie biura należące do Verony?

Kii

można gdzieś zobaczyć materiały jak wygląda zakład produkcyjny od środka?

@Kii

Są filmiki na yt ;)

Kii

poda ktoś linka?

@Kii

(usunięte przez administratora) Serio wpisanie w pasek (usunięte przez administratora) hasła "Verona Products Professional" nie jest takie trudne i prawdopodobnie sobie z tym poradzisz

@Mała

ludzie co z wami? to już człowiek niczego tu napisać nie może i wskazać komuś innemu miejsce informacji których szuka? bo wszystko musi być usuwane? przecież mój wpis teraz wygląda jakby kompletnie nie miał żadnego sensu

Pytanie do adminów.

@Mała

Rozumiem jak ktoś spamuje jakimiś niezwiązanymi linkami, ale przecież to było o pracy, więc nie rozumiem

@Mała

A przeklaństwa potrafią wisieć i wisieć i nikt się tym nie zajmie...kuriozum

Mała

No dokładnie to też miałam na myśli, spotkałam się tutaj z naprawdę różnymi treściami (nie na tym profilu ale ogólnie) i dziwi mnie to, jakim kodem to wszystko idzie? Nie widzę w tym logiki

Mała

Ale no nie ma co się nad tym rozwodzić, myślę że inne treści powinny się tu pojawiać niż rozważania na ten temat :) pozdrawiam

Topik

jakie umowy się dostaje?

tylko umowy o pracę

Topik
@kk

super, to się ceni, bardzo dziękuję

@Topik

wiadomo że się ceni, nie wiem po co jeszcze niektóre firmy na siłę trzymają te zleceniówki

@Topik

znaczy rozumiem dla młodych, ale dla osób które dłuższy okres chcą spędzić w firmie to tylko uop

@Topik

tak czy tak tutaj wszystko jest w porządku, trochę się rozgadałam ;)

Gaja

Ciekawa jestem tej nowej strony Verony, są jakieś informacje kiedy zacznie działać? :)

Mimi
@Gaja

Wydaje mi się, że na razie nikt oficjalnie nie podawał kiedy będzie dostępna, ale spokojnie na pewno długo to nie potrwa

Gaja
@Mimi

A to tak tylko z czystej ciekawości pytałam, czy są może jakieś przecieki :)

Mimi
@Gaja

No to niestety nic więcej nie jestem w stanie pomóc, sama również czekam co ciekawego tam pokażą

Tokio

macie jakieś benefity w firmie?

@Tokio

zależy mi na karcie sportowej, jakiś multik czy inny ok system

macie coś w tym stylu?

Aya
@Tokio

czy też powinnam odpisywać w każdej osobnej wiadomości? nie wiem jak traktować taki wywód :) benefity jak najbardziej mamy

Aya
@Tokio

nie mamy ok system, ale owszem mamy multisporta. Według mojej osobistej opinii wypada dużo lepiej, bo miałam okazję korzystać z obu tych systemów. Co do dodatkowych jeszcze rzeczy to jest również opieka medyczna dla pracowników :)

Maluma
@Aya

a czy tak lepiej.. oba te systemy są bardzo w porządku, tylko różne obiekty po prostu obsługują, zależy co kto woli, ale dużo się pokrywa

Czy firma Verona prowadzi jakieś strony w mediach społecznościowych?

Eggshell

fanpage na fejsie jest na pewno

Eggshell

nie wiem jak zresztą, bo nie znalazłam, ale może źle szukam

brams
@Eggshell

Widziałem, że na linkedinie jest profil, ale nie wchodziłem, bo nie mam konta, nie wiem czy coś dodają

Omega
@brams

postów żadnych nie dodają, ale informacje o firmie są

Omega
@Eggshell

A co do fejsa no to faktycznie też jest, ale posty bardzo sporadycznie się pojawiają

Maja

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną, to kto ją prowadzi?

Ghoul
@Maja

Jest już takie pytanie i to podpięte na góze profilu

Maja
@Ghoul

Faktycznie, w takim razie przepraszam, nie zauważyłam tego :)

Ghoul
@Maja

Może podświadomie, bo brzmi prawie identycznie ;) Ale nie szkodzi, każdemu może umknąć

Majka

W jakich godzinach pracujecie? Czy jest to jakaś jedna ogólna zmiana dla wszystkich czy to zależne od stanowisk?

enya

8-16 lub 9-17

@enya

Dla wszystkich tak? bo tego nie dodałaś do odpowiedzi a nie chce się jakoś błędnie domyślać

enya

tak.

@enya

A to sie wybiera jak w danym dniu się chcesz przyjść, czy to jakoś na zmianę się chodzi?

Xyz

8/9-16/17

Mitffoch

Jakie są najbardziej flagowe/najlepiej sprzedające się produkty tej marki?

@Mitffoch

hmm... najbardziej to chyba Ingrid, no i kolekcja butterfly, zależy co kto lubi :)

Mitffoch
@Arya

No to właśnie o to pytam, mniej więcej co kto lubi, co jest warte polecenia itd. Ale rozumiem że te dwa

Kala
@Arya

To Ingrid to marka Verony? Nie wiedziałam, a jednak jest dość popularna. Jakie jeszcze marki własne ma w ogóle Verona?

@Kala

Ej, gdzie moja odpowiedź? Wszystko wymieniłam, a tu na marne, bo zniknęło...

Beti
@Arya

A dasz radę jeszcze raz, czy już ci się nie chce?

@Beti

No dam radę tylko nie rozumiem dlaczego (usunięte przez administratora).. Ingrid Cosmetics, Butterfly Collection, Vollare Cosmetics, Skin UP, Revia, Ryana, Biodermic, Vittorio Bellucci. Prosiłabym teraz by nie pozbywać się wpisów i materiałów, które są potrzebne do opisu firmy i jak widać potrzebne również dla kandydatów skoro o to pytają

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.