Phenicoptere Sp. z o.o.

00-511 Warszawa

Opinie o Phenicoptere Sp. z o.o.

akai 2016-08-06 15:20
Skoro szukają spawaczy do holandii belgii to nie jest tak źle. Przecież taka praca w iąże się z tym, że dostaje się od razu wyższe zarobki niż te osiągalne w Polsce.
AP 2017-04-24 15:13
Nie polecam.! Nie mają pieniędzy i tylko kombinują jak funkcjonować bez płacenia.
To start up który udaje sukces. Szukają kogoś kto będzie pracował praktycznie za darmo. Jeśli szukasz pracy to stracisz tam tylko czas.
AP
AP 2017-04-24 15:13
AP
Iwona 2017-05-25 12:21
@AP jak dawno pracowałaś/pracowałeś w Phenicoptere? Na jakim stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Dlaczego uważasz, że praca w niej to strata czasu?
Manny Penny 2017-08-31 11:57
Wielka napinka i wieczne szukanie dziury, pomimo niewiarygodnej ilości pracy jaką zrzuca się na pracownika. Osobiście dostawałam coraz więcej obowiązków po osobach, które zwalniano a w kwestii podwyżki ani słowa. Szybko zmieniłam firmę jak po wielu nadgodzinach spędzonych w domu nad projektami , zamiast miłego słowa, słyszałam ciągłe docinki i pretensje i zmiany planów w ostatniej chwili oraz ofertę pracy na moje stanowisko. Dziewczyny brylują tylko tylko miedzy wyjazdami, imprezami i kolejnymi nagrodami, a wszystkie problemy spadają na plecy pracowników i niestety pracownicy odpowiadają najczęściej stanowiskiem. przemęczenie i wypalenie tutaj to rzecz normalna już po 2-3 miesiącach, a stała ekipa to niestety rodzina i przyjaciele, którzy sami o wszystkim informują na bierząco właścicielki :0 Z mojej strony nie polecam! szkoda czasu i życia na czyjeś małe interesy
Belmondo 2017-09-04 11:58
Zdecydowanie lipa. Funkcjonują trochę jak stary slogan tesco: Dużo (pracy) Tanio (byle za darmo) ... cóż więcej dodać.
ktoś gdzieś 2017-09-04 12:01
zgadzam się. totalny odjazd ... wszystko bez charakteru byle "najwyższej instancji było dobrze"
Iwona 2017-09-04 13:43
@Belmondo czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? @ktoś gdzieś czy pracujesz w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.? Jakie masz doświadczenia związane z firmą? Wasze przekazane informacje na tym forum będą ważne dla tych co chcą się zatrudnić w tej firmie gdy tylko pojawi się nowa oferta pracy.
xxxXXXxxx 2017-09-05 10:33
Ludzie którzy to piszą chyba myśleli, że będą dostawać pieniądze za nic. Jest dużo pracy - to prawda, ale praca jest ciekawa, bo praktycznie każdy ma realny wpływ na to, w którym kierunku idzie firma. Można się wykazać, o ile ma się coś do zaprezentowania sobą, a nie tylko siedzi się i udaje, że pracuje lub w godzinach pracy zajmuje się rzeczami prywatnymi. Zespół jest zgrany, bierze swoje rady pod uwagę. Nie ma sztywnego czasu pracy, kiedy zaistnieje potrzeba można nawet pracować z domu, nie ma problemów z dostaniem urlopu. Dużym plusem są też integracyjne lunche ;) Ja ogólnie nie narzekam, rozwijam się i zdobywam doświadczenie, a chyba o to chodzi w pracy.
córka ratownika 2017-09-11 15:23
ale heheszki .... realny wpływ to ma jedna osoba i wystarczy coś zrobić nie po jej myśli i już fuczy i trzeszczy jak rozklekotana szafa po całym biurze. Niestety Kulturę się ma a nie miewa :P Jeśli chodzi o zgranie to chyba lekka przesada, "uprzejmie donoszę" to nie zgranie. Ale co ja tam będę pisała. Niech się inni meczą z przerostem formy.
Belmondo 2017-09-11 15:53
Może zapytajcie jak bokiem przechodzą fundusze :P , Praca na początku jak wszędzie, natomiast patrząc z boku. 1. kombinacja jak zaoszczędzić na każdej osobie w firmie. Najlepiej wybrać stażystów i za najniższą kwotę. Pod przykrywką nauki, jadą z koksem za innych. 2. Wszyscy zapylają na pełnych obrotach i dosiadują po godzinach, bo zawsze jest jeszcze coś do zrobienia. 3. jak pisze xxx o realnym wpływie to śmiech na sali - ten realny wpływ to jest tylko na kolor herbaty w dzbanku. 4. Podobnie ze zgranym zespołem, niby są grill-ki, lunche, winka, torciki, ale pracownicy dzielą się na lizusów klasy wyższej (D) Grupę skaczącą z kwiatka na kwiatek " byle złego słowa o nich nie powiedzieć" i pracowników tymczasowo skierowanych na roboty w postaci stażu. Kto mądry ten ucieka i nie bawi się w zagmatwane historie rodem z Dynastii. Swego Nawet był pomysł żeby była kamerka nad każdym komputerem żeby nikt się nie opierniczał. Jak to się mówi albo zdrowie albo Penicopter, wybór należy do Ciebie Drogi przyszły pracowniku!
Dominika 2017-09-11 15:59
Dokładnie kombinacja i brak honoru. tylko selfie insta life
Andżelika 2017-09-11 20:50
Już przestańcie, przecież nie trzeba gdzieś pracować jak się nie chce .. ja mam dobrze i nie narzekam. Nawet jeżdzę na targi po świecie i mogę to czego nie mogłam gdzie indziej. A pracodawcy słuchać się trzeba i być dla niego miłym, a nie ciągle czegoś chcieć.
KLARA J. 2017-09-20 13:04
O matko! To brzmi jak "firma krzak". Po tym ciągu " pochlebnych opinii" to chyba wybiorę Biedronkę na kasie. A miałam wysyłać cv. Polskie bagienko pseudobiznesu.
Iwona 2017-09-22 00:20
@KLARA J. czy nie zdecydowałaś się jednak aplikować do firmy Phenicoptere Sp. z o.o.? @Andżelika co powiesz o warunkach pracy w firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Jakie są plusy pracy w firmie?
Beza 2017-09-28 23:37
No no no Zamiast pisać tu głupoty, niech ktoś lepiej poda papier do damskiej, bo się skoczył. I nie mogę wyjść.
Iwona 2017-09-29 17:23
@Beza czy powiesz coś o pracy w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.? Czy długo tutaj pracujesz i na jakim stanowisku jesteś? Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie.
Beza 2017-10-06 01:56
Beza to ja czyli stan umysłu, ja wiem co w jakim kącie piszczy. Beze mnie nonono nie ma nic. jestem alfa i omegą, a stanowiska zdradzić nie mogę. A merytorycznie to nooooo jest fajnie , każdy ma realny wpływ na wszystkie zaakceptowane decyzje. no może niektórzy nie noooooo ale oni się nie liczą. Jest spooko mamy lancze czasami. nawet jakiś wyjazd się zdarzy. moc atrakcji w sumie tylko sie zastanawiam co takiego sie dzieje w tym świecie że ludzie nie chcą tu pracować, przecież umowę o dzieło dostaną. nie każdy chce przecież za kogoś zapłacić jakby co. nie dajmy się okradać państwu. A poza tym mozna się wykazać, rewelacji nie ma, bo my taka bidniutka firma że aż strach poprosić o cokolwiek, ale za to ludzie jak chcom to musza ciężko pracować bo się nauczyli w tej polsce nic nie robić tylko żondać za nic. tyle bo chyba czasu nie mam już
Zostaw swoją opinię o Phenicoptere Sp. z o.o. - 00-511 Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.