Phenicoptere Sp. z o.o.

00-511 Warszawa

Opinie o Phenicoptere Sp. z o.o.

akai 2016-08-06 15:20
Skoro szukają spawaczy do holandii belgii to nie jest tak źle. Przecież taka praca w iąże się z tym, że dostaje się od razu wyższe zarobki niż te osiągalne w Polsce.
AP 2017-04-24 15:13
Nie polecam.! Nie mają pieniędzy i tylko kombinują jak funkcjonować bez płacenia.
To start up który udaje sukces. Szukają kogoś kto będzie pracował praktycznie za darmo. Jeśli szukasz pracy to stracisz tam tylko czas.
AP
AP 2017-04-24 15:13
AP
Iwona 2017-05-25 12:21
@AP jak dawno pracowałaś/pracowałeś w Phenicoptere? Na jakim stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Dlaczego uważasz, że praca w niej to strata czasu?
Zostaw swoją opinię o Phenicoptere Sp. z o.o. - 00-511 Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.