Opinie o Phenicoptere Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Phenicoptere Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Phenicoptere Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phenicoptere Sp. z o.o. w Warszawa

Anon

Polecam pracę w tej firmie. Można się rozwijać, nie jest to korporacja co jest wielkim plusem. Fajna atmosfera, benefity, realny wpływ na działania firmy

Mela
@Była pracownica

Zgadzam się w 100% z prawdziwymi opiniami. Zobaczyłam, że znów rekrutują na stanowiska w marketingu, co może oznaczać, że nic się tam nie poprawiło. W ogłoszeniach jest wiele nieprawdziwych informacji, jak „jasna ścieżka kariery” i coś o szkoleniach. Niestety poza rozrywkowymi szkoleniami na wyjazdach integracyjnych, szkolić się trzeba na własna rękę i za własne pieniądze, w czasie wolnym, którego jest niewiele, bo wszyscy pracują znacznie więcej niż pozwalają przepisy.

Z tą sugestią co do nadgodzin to prawda? Wszyscy je mają? Napisano, że pracuje się więcej niż pozwalają na to przepisy. Czemu nie jest to weryfikowane? Chce przyjść na te ofertę dla Junior Office Managera. Co się dzieje na rozmowie? Co sprawdzają?

Anon

A
@Anon

Opinia dodana tego samego dnia, co apologia powyżej. Polowa opinii, w tym moja sprzed kilku miesięcy - usunięta. Serio? Zamiast usuwać opinie, zastanówcie się dobrze, dlaczego w ciągu około 1,5 roku odeszło od Was 10 osób, a na wszystkich stanowiskach, które wymagały pracy z MonaZocha, ludzie zmienili się nawet wielokrotnie.

@A

Moje opinie również zostały usunięte :) Oczywiście wszystkie były szczere i dobitnie opisywały sytuację pracy w firmie. W firmie przepracowałam długi okres czasu i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to toksyczne środowisko, pełne stresu, nierealnych oczekiwań, braku profesjonalizmu, przedmiotowo-poniżającego podejścia do pracownika. W tej firmie nie rozwiniesz się, bo wbrew ogłoszeniom, nie ma żadnego systemu premiowego, klarownej ścieżki kariery, szkoleń czy warsztatów. Wbrew PRowych beauty-work-life-balance, w tej firmie nie odnajdziesz żadnego balansu. Szefowa dzwoni do Ciebie po godzinach pracy, a jak nie odbierzesz to dostajesz dodatkowe zadania w pracy, a publicznie zostanie Ci wytknięty brak zaangażowania w projekty. Omijaj szeroooooookim łukiem. Jest masa fajniejszych miejsc pracy, które po ponad 12 latach na rynku nie nazywają się "wiecznymi start upami", tylko faktycznie coś na rynku osiągnęły w biznesie - chyba, że miarą sukcesu jest kolejna nowa torebka do kolekcji dla założycielki.

Mela Nowy wpis
@Była pracownica

Generalnie to czy pozostali pracownicy również mają nawet podobne zdanie odnośnie oferowanego produktu co jedna pani tu we wpisach? Ciekaw po prostu byłem tego jak pracuje się jako Export Manager, bo była taka oferta w tamtym roku, z tym ze nie podano w niej żadnej stawki... Nie mam więc odniesienia. pomoże mi ktoś? i co z atmosfera na dziale?

Anita

Nie polecam, brak kultury

Elżbieta

Skoro twierdzisz, że to za mało powiedziane, to zawsze jest opcja, żeby dopowiedzieć coś więcej. O ile oczywiście to wszystko o czym tu piszecie, to prawda. O kulturę, w jakim kontekście wam chodzi? Organizacyjną czy osobistą?

Agata Nowy wpis
@Elżbieta

W tej firmie brak jest jakiejkolwiek "kultury". Ani organizacyjnej, ani osobistej. Jak za czasów socjalizmu, promowane są osoby bez żadnej wiedzy czy doświadczenia, a gnębieni i niszczeni są profesjonaliści, którzy oczywiście szybko odchodzą - stąd taka rotacja w firmie. Pozostają niedobitki, którzy mało współpracują z działem "marketingu". Ta firma sprzedaje greenwashing, która sprzedaje zwykłą mikrofibrę - czyli plastik, próbując udowodnić, światu poprzez opłacone badania, że jest to specjalistyczna tkanina. Mam nadzieje, że w końcu inspekcja pracy oraz UOKIK zajmie się tym bałaganem jakim jest Phenicoptere.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phenicoptere Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Product Manager ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy w firmie Phenicoptere Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Nie licz na to

Paulina

A odnośnie umów to tak w ogóle jaka forma zatrudnienia jest u was najpopularniejsza? Umowa o pracę własnie?

@Paulina

Zarząd ciśnie na B2B, aby nie ponosić kosztów pracodawcy. Mam nadzieję, że w końcu jakiś urząd zajmie się tymi umowami śmieciowymi w firmie Phenicoptere. Na rozmowie zapewne będą Cię przekonywać do B2B i obiecywać, że w każdym momencie możesz przejść na umowę o pracę. Jeśli jednak utrzymasz się tam na tyle długo, że chciałabyś podpisać umowę o pracę (w co szczerze wątpię), to nie licz na to, że Zarząd się do Twojej prośby pozytywnie przychyli. Przechodząc na umowę o pracę, obniżą Ci pensję, tłumacząc Ci, że one, biedne pokrzywdzone przez polskie państwo, jako pracodawca, muszą teraz ponosić koszty pracodawcy związane z Twoim zatrudnieniem.

Wanda
@Była pracownica

To nikt tu nie pracuje na umowę o pracę? Tobie udało się przejść na uop że wiesz, że w takim przypadku obniżają pensje ?

W mieście Warszawa były ciekawe oferty pracy na Project Manager. Co powiecie o zarobkach w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.?

Jeśli kochasz stres, brak poszanowania dla pracownika, pracowanie nad projektami, które nigdy nie ujrzą światła dziennego - go for it!

Ekspert ds. marketingu

Od długiego czasu regularnie współpracuję z GLOV jako zewnętrzny konsultant, który czasem wchodzi w zespół i od podstaw, w codziennym trybie pracy współpracuje z teamem, a czasem dostarcza gotowe rozwiązania, w których marka może mieć swój udział w zakresie komunikacji B2C. Znając od 2020 wewnętrzne struktury tej marki, pomimo faktycznie dużej rotacji pracowników uważam, że to niesamowicie rozwojowe miejsce pracy. Założycielki to dwie bardzo zaangażowane, AMBITNE kobiety, które pomimo 10 lat działania nie straciły zapału, co muszę powiedzieć szanuję. Napisałam z caps locka "AMBITNE", ponieważ to cecha, która szczególnie kojarzy mi się z GLOV i która w mojej eksperckiej opinii, warunkuje możliwość dalszego rozwoju. Czytając różne komentarze dodane przed moim, jestem negatywnie zaskoczona roszczeniową postawą osób, które je pisały. Tak jak każda firma, i ta ma swoje lepsze i gorsze, czy silniejsze i słabsze punkty. Nie mogę się wypowiedzieć na temat płac czy warunków współpracy (np. samochodów służbowych, czy benefitów, a dużo tu tego typu pytań widziałam), bo nie mam wglądu do tego typu informacji, ale na pewno nie mogę zarzucić zarządowi czy osobom na stanowiskach kierowniczych kpiącej postawy wobec pracowników. Zarząd podchodzi do każdej osoby jak do partnera, z którym współtworzą rozwój i sukces tej marki - to jest punkt wyjścia i tu istnieją wewnątrz firmy przykłady osób, które niesamowicie się rozwinęły, awansowały i cieszą się dużym szacunkiem ze strony reszty załogi, a są też osoby, które tego zaufania i wolności nadużyły, co naturalnie skutkuje większą kontrolą, czy brakiem tak dużego zaufania. Z logistyczną częścią biznesu miałam do czynienia prawie wcale, ale tę marketingową, produktową i twórczą część znam bardzo dobrze i to co jest przede wszystkim wzmagane i cenione na linii pracodawca - pracownik, to kiedy pracownik wychodzi z własną inicjatywą, myślą kreatywną, czy rozwiązaniem "out of the box". Żaden pomysł w GLOV nie jest złym pomysłem, pytanie: jak go zrealizować? Zgodzę się z tym, co było wielokrotnie powielane przez komentujących poprzedników: GLOV to nie miejsce pracy dla każdego. GLOV to miejsce pracy dla osób, które bez zawahania mogą o sobie powiedzieć, że są ambitne i pracowite. Dla osób, które są zainteresowane rozwojem na skalę międzynarodową (to wg mnie duży warunek rozwoju, bo mindset założycielek, ale i potencjał produktów jest bardzo globalny), co niesie za sobą kolejny punkt: innowacyjne (resourceful). I nie chodzi tu o wymyślanie nowych patentów, a raczej o zdolność autonomicznego, kreatywnego myślenia. To co jest oczekiwane od pracowników, a może gdzieś się gubi w komunikacji, to OWNERSHIP. W Polsce, mam wrażenie, bardzo niezrozumiane słowo, bo ownership nad projektem wymaga, w skrócie, odpowiedzialności za sukces danego projektu, co może być mylone z wygórowanymi oczekiwaniami, które były tu niejednokrotnie opisywane. Stopień kolaboracji między osobami w teamie jest duży, cheć koncepcji kreatywnej i wsparcia procesu twórczego ze strony zarządu też jest duża, więc to pracownikowi przypada zorganizowanie się w ramach własnego wymiaru pracy i narzędzi, które ma do dyspozycji. Jeżeli nie jesteś gotowa/y na podjęcie się odpowiedzialności za dowiezienie projektu, niezależnie od Twojego stanowiska, to faktycznie - może to nie być miejscem dla Ciebie. Tu na prawdę każdy, od stażysty po samodzielnego executive'a może się wykazać i zobaczyć swój własny, realny wpływ na: - tworzenie produktów - działania komunikacyjne - interakcję z klientem końcowym - rozwój świadomości marki. Dowieziona praca nie ginie w stercie tasków, tylko ma realny wpływ na stan firmy, co jest zdecydowaną przewagą tego typu firm nad dużymi. korporacjami. A do tego, GLOV ma już swoją wagę w branży kosmetycznej, więc jest pole do popisu, nauki i wyrobienia swojej pozycji :)

Ekspert ds. marketingu

Szanowny były pracowniku, to nie jest sztuczny PR, tylko moja autentyczna opinia, którą bazuję na współpracy z GLOV/ Phenicoptere. Jeżeli ma Pani/ Pan więcej zarzutów do mnie i mojego zdania, to zapraszam do konwersacji na kanałach prywatnych: pr@sumorimedia.com / LinkedIn: Susanna Michalek. To bez wątpienia bardziej kulturalne, niż zarzucanie komuś kłamstwa publicznie. Nie mogę podważyć Pani/ Pana doświadczeń, bo nie byłam ich świadkiem. Analogicznie, prosiłabym o niepodważanie moich odczuć związanych z marką i jej zespołem. Tak jak napisałam, środowisko pracy GLOV wymaga dużego stopnia autonomii i odpowiedzialności za swoje projekty. Jeżeli ktoś widzi szansę na rozwój jedynie w momencie, kiedy ma stały mentoring (nie neguję tego, ale jest to tylko jeden z wielu możliwych nurtów) to faktycznie, firma o charakterze bardziej start-up'owym nie będzie dla niego i polecałabym szukania pracy w miejscach o silnie zdefiniowanych strukturach, np. korporacjach, lub nawet mniejszych firmach o bardziej tradycyjnym modelu zbytu. Odpowiadając na Pani/a pytanie: doświadczenie można także zdobywać robiąc, rozwiązując problemy, tworząc, a w takiej firmie grupą kontrolną jest po prostu rynek i jego reakcja, a nie grupa managerów, która będzie wszystko weryfikować, co oczywiście, niejednokrotnie zwiększa ryzyko sukcesu. W mojej profesjonalnej opinii, student może się sprawdzać w markach kosmetycznych/ kreatywnych tak samo dobrze, jak osoba, która od 10 lat "tylko" pracuje. Wszystko zależy od inicjatywy, etyki pracy i skill setu, z którymi dana osoba wchodzi w projekt, jak i od zadania, z którym ma się zmierzyć. Argument o braku managerów z doświadczeniem i wiedzą, "a samych studentach" mnie do końca nie przekonuje, tylko znów sprawia wrażenie, jakby się Pan/i bardzo chciał/a czepiać. Skoro wg Pani/a w tej firmie jest tak źle, to gratuluję odejścia. Mam nadzieję, że obecna praca oferuje więcej pozytywnej stymulacji i że w końcu ma Pan/i mentorów, którzy na codzień pomagają Panu/i w rozwoju i edukacji zawodowej.

Zastanawiające.
@Ekspert ds. marketingu

Powyżej wspomniane hasła typu: „out of the box” i własna inicjatywa były bardzo dobitnie podkreślane na callach zespołowych czy rozmowach one-on-one. Ambitne założycielki to również prawda, bardzo ambitne powiedziałabym. W tej firmie nie istnieją podstawowe zasady kultury i szacunek do pracownika, a piszę to w bardzo delikatny sposób. No i ten micromanagement argumentowany nadużyciem zaufania, ehhh…

Szczęśliwie już były pracownik
@Ekspert ds. marketingu

To, co pisze Expert ds. Marketingu, to tak mocne naciągnie faktów i mijanie się z prawdą, że mogłoby się otrzeć o nazwanie tego powieścią science fiction. Dlaczego pani expert regularnie pracuje i od czasu do czasu wchodzi do pracy od podstaw, w codziennym trybie? Ponieważ łata dziury personalne, a łata je ponieważ ludzi uciekają z firmy. Rekordzista nie wytrzymał chyba 2 tygodni. Gdzie jest mijanie z prawdą? 1. "ownership" projektu - szumnie nazwane, ponieważ nikt nigdy w GLOV projektu nie posiadał, moooże eksport, ale i tam każda wiążąca i finalna decyzja była akceptowana przez te "ambitne" właścicielki. Przykład: Zestawy świąteczne? Zestawy do sieci handlowych? Można się było napracować jak dziki osioł za pługiem, mieć po drodze akcepty, a potem nagle - nie, to wygląda tandetnie. Oczywiście, że wygląda, skoro koszty produktu należało ciąć na maksa. Przykład nr2: sesja zdjęciowa. Wymyślony motyw, miejsce, modelki, zarezerwowane studio. W dzień sesji nagle okazuje się, że nie i trzeba kupić koszulki w kolorze X lub Y, dresy, sukienki... Studio za drogie, znajdxcie na jutro inne. A może w ogóle nagrać u ambitnej szefowej w łazience, bo ma nową. A za modelkę - ojtam, kolano czy ramię może dać ktoś z firmy. Będzie taniej. To co się robło na następny raz? Proponowało na sesję cokolwiek, robiło pod to fancy prezkę, żeby wyglądało na godziny pracy kreatywnej i czekało. Nawet w przypadku decyzji pozytywnej wiadomo było, że koncept się zmieni. I w dniu sesji office manager zamiast wykonywać swoje obowiązki będzie jechał do Zary po satynowe koszulki. 2. Żaden pomysł nie jest złym pomysłem. Szampony i inne kosmetyki w kosktach, które wkrótce wejdą - oferty wymyślił były już pracownik, jakieś 3 lata temu. Wtedy był to zły pomysł. 3. Jak pracownik nadużył zaufania i wolności? Zalogował się do workspace z telefonu? Więcej wolności nie było. Jeszcze kilka słów o pracowitości i ambicji - to jedyna firma, w której pracując zdalnie należało się co rano meldować na forum, że się już jest. I o 8 rano następował wysyp. "Cześć". Normalnie jak odbijanie karty w fabryce. A jak ktoś chciał zacząć i skonczyć wcześniej? Było to źle widziane i pisano tej osobie, że tak nie wolno. To jedyna firma, w której za naturalne uznawano, że pracownik musi odbierać telefon po godzinach. W której telefonicznie np. o 20 informowano pracownika, ze następnego dnia ma się zjawić w biurze. Gdzie bez żadnego uprzedzenia, usprawiedliwienia czy zaoferowania godzin do odbioru przedłużało się pracę, nawet matkom małych dzieci. W której pracownikom mówiono regularnie, że praca zdalna jest nieefektywna i powinno się pracować 20% czasu więcej. Nie będę nawet cytować wulgarnego języka, bo że coś jest (usunięte przez administratora) podobne albo nie słyszało się aż nazbyt często. 4. Jeszcze odnośnie ambicji. Chyba te przebojowe i ambitne właścicielki zatrudniają same niezbyt ambitne, pracowite i godne zaufania osoby (współczuję fatalnego gustu) i nawet testy osobowości nie pomagają, skoro w ciągu 1,5 roku w firmie odeszły: 2 kluczowe osoby z działu sprzedaży/eksportu plus jeden asystent, 2 specjalistów/managerów ds. produktu, zmienił się 2x specjalista ecom, 2x manager ecom ( jeden uciekł po 2 mcach, nowego nie udało się znaleźć i dlatego wrócił "Ekspert ds. marketingu"), po 3 miesiącach zwiała Manager Marketingu, a Social Media robiły chyba 4 osoby. Aaaaaaaaa, jeszcze graficy. Jeśli dobrze liczę, to w rok przewinęły się 4 osoby. Czy świadczy to o firmie czy pracownikach? Niech każdy odpowie sobie sam.

Danka
@Ekspert ds. marketingu

To chyba kpina albo opłacony komentarz.

@Szczęśliwie już były pracownik

To jest jeden z najlepszych komentarzy jakie przeczytalam na temat tej firmy, Bo inne zostaly usuniete.

Beata
@Danka

Niby czemu tak sądzisz? Ktoś nie może mieć nie wiem odmiennej opinii?

@Beata

W tej firmie nie można mieć odmiennej opinii od zarządu. Każda odmienna opinia jest piętnowana natychmiastowo, a pracownik uważany jest za buntownika. Słyszałam historię o pracownikach, którzy odrzucili zaproszenie na spotkanie po godz. 17:00, które ustaliła jedna z ambitnych założycielek. Ambitna założycielka, jest na tyle ambitna, że nawet nie czyta na bieżąco maili, więc nie zauważyła, że pracownicy odmówili spotkania. Od tego czasu mieli same nieprzyjemności, a zarząd nazywał je "buntowniczkami" oraz "zgniłymi jajami", które podburzają zespół do niesubordynacji demonstrując brak "podporządkowania". Miały z tego same nieprzyjemności, aż w końcu zrezygnowały z pracy, bo w takiej atmosferze nie da się pracować. Jak widać większość byłych pracowników naprawdę ma dość i widzi niesprawiedliwość w sposobie, jak byli traktowani w tej firmie. Chcą ustrzec pozostałych, bo negatywne komentarze ciągną się latami. To nie jest jednorazowa sytuacja, a po prostu "harmonia z naturą" jaką prezentuje zarząd i najbliższa świta. W odpowiedzi na Twoje pytanie Beata - nie, w tej firmie nie można mieć odmiennej opinii. Komentarz "eksperta" jest żałosną próbą zarządu ratowania opinii na swój temat i pracy w tej firmie.

Hej. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Phenicoptere? Dostałem propozycję stażu i byłem bardzo szczęśliwy, ale po Waszych komentarz odechciewa mi się tam iść. Czy coś się zmieniło?

Byly
@Marcin

Praca wygląda tak jak napisane poniżej. Naprawdę jest dużo staży w Warszawie, w firmach które szanują pracownika

Elżbieta
@Byly

Po czterech latach to i tak pewnie już znalazł dla siebie miejsce gdzieś indziej. No właśnie straszne są te opinie tutaj, rozumiem że raczej je podzielasz skoro odradzasz. Ale czy mimo to i tak ludzie przychodzą tu na staż? Wiesz coś o tym?

Phenicoptere Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Warszawa. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

J

szukanie pracowników w GLOV to stan ciągły od co najmniej 1.5 roku. Rekordzista nie wytrzymał chyb 3 tygodni.

Mirosław
@J

Czyli ciągle rekrutują? Czemu pracownicy odchodzą tak szybko bo nic nie wyjaśniłeś? Chodzi o pieniądze? Są za małe czy jest inny powód?

W firmie Phenicoptere Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Manager. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 15000 .

To żart? Nie ma szans na takie stawki ????

Mirosław

Mnie też się wydaje że to żart, bo kto teraz tyle płaci? Ile można realnie zarobić? wiesz może na jakim poziomie płacą .

Jw

Praca w Phenicoptere to żart... Ciągła rotacja pracowników mówi sama za siebie...ludzie odchodzą po 1-2 miesiącach, zarządu nie obchodzi kultura pracy. Przez mikrozarządzanie z góry nie da się żadnego projektu doprowadzić do końca...Nie polecam nikomu takiego doświadczenia. To strata czasu i nerwów.

Zębatka

Najgorsza rozmowa rekrutacyjna na jakiej byłam. Co innego w ogłoszeniu, co innego okazuje się na miejscu, mnóstwo wymagań za psie pieniądze i wielkie rozczarowanie, kiedy przychodzi ktoś przygotowany na to, co ogłaszali. Widać, że szukają ludzi, którzy będą godzinami wylewać siódme poty w imię przywileju pracy w 'prestiżowej' firmie praktycznie za najniższą krajową.

Studentka
@Zębatka

Rok temu zaproponowali mi 1000 zł za pół etatu. To mówi samo za siebie

Ex Emp

Praca w (usunięte przez administratora) jest naprawdę ciekawa i można się wiele nauczyć o mechanizmach wdrażania produktów na rynek, tajnikach współpracy z sieciami sprzedażowymi, agencjami itd. Sam mechanizm powstawania produktow, ich zmiany, testy, tworzenie zestawów, dbania o każdy detal, a następnie czekanie na ich premiery to naprawde fascynujaca czesc tej pracy. Niestety, w (usunięte przez administratora)brakuje kultury pracy, w związku z czym wytrzymanie tam jest czymś niemożliwym. Przez ciągłą rotację pracowników ciągle kogoś brakuje, więc dostajesz extra zadania, bez złotówki dodatku. A jeśli przez to, ze dostajesz np. 1/2 cudzych obowiązków się się nie wyrabiasz, to ciągle słyszysz, że za wolno pracujesz, jesteś nieskupiona/y, że się zawiedli, ze oczekiwali czegoś więcej. A w ogóle dlaczego nie ma na ten temat prezentacji?! Serio? W momencie, kiedy nie ma czasu na zrobienie zadań? Na porządku dziennym jest pogardzanie pracownikami, obrażanie ich. Brakuje przepływu informacji. Zarząd w ogóle nie bierze pod uwagę opinii pracowników, a potem jest zdziwiony, kiedy ich wizje się sprawdzają.

zar
@Ex Emp

Zgadzam się! W żadnej innej pracy (a miałam ich już wiele) nie spotkałam się z takim podejściem do pracownika. Ciągłe pretensje, poniżanie (także publiczne), teksty o braku kreatywności, motywacji do pracy i lenistwie były na porządku dziennym. Mimo, że jestem osobą silną psychicznie to praca w tej firmie poważnie odbiła się na moim zdrowiu.

Beata
@zar

Jej współczuje :/ Trochę słaba reklama, że tak powiem :/ Zamierzasz coś z tym zrobić, podjąć jakieś kroki?

Ryba

Nic dziwnego, ze rotacja pracowników jest tak duża, a rekrutacja na nowe stanowiska pracy wciąż otwarta. - Brak porządku, brak jasno określonych zadań, brak określonego czasu pracy - ma być zrobiona robota, a ona jest do zrobienia zawsze. - Atmosfera pracy zależy od humoru „góry”.(usunięte przez administratora) - Oszczędność na wszystkim. Jedna osoba odpowiada za kilka niepowiązanych ze sobą tematów. W innych firmach jej zadania mogłyby być rozdzielone pomiędzy 3 pracowników. Oczywiście, jest to możliwość do rozwoju osobistego, ale pamiętajmy, że ze wszystkiego jesteśmy rozliczani, wszystko ma swój deadline, a wsparcia od profesjonalistów brak. - Benefity to: medicover i multisport, dostęp do produktów marki oraz łatwość w dostaniu urlopu.

@Ryba

Bardzo nam przykro, że odebrałeś/aś pracę w naszej firmie w taki sposób. Pracują u nas osoby ze stażem pracy na poziomie 3-4 lata, których praca u nas satysfakcjonuje. Szanujemy jednak każdą opinię o pracy w naszej firmie.

@Ryba

Hej, a mógłbyś się odnieść do sytuacji w chwili obecnej? Czy w Phenicoptere wciąż panuje duża rotacja pracowników? Piszesz o "dostępie do produktów marki"- możesz wyjaśnić?

nessuno
@Edyta

Rotacja pracowników level expert. co chwila nowe ogłoszenia. Jedna osoba przychodzi dwie odchodza. Wytrzymuja tylko pociotki i kolezanki szefowych.

Agata
@nessuno

Hm, a gdzie pojawiają się te nowe ogłoszenia Phenicoptere? Wspomniałeś, że co chwila są nowe a ja obecnie żadnych aktualnych nie widzę.. Albo może coś źle szukam :D Byłabym wdzięczna za jakąś podpowiedź ;) Na jakie stanowiska prowadzone są najczęściej nabory?

PalecBoży
@Agata

pracuj, rocketjobs... non stop kolor rotacje....

Giggle

Czy pracodawca zapewnia telefon i samochód służbowy?

@Giggle

Tak :)

@Phenicoptere Sp. z o.o.

Czy samochodu służbowego można używać do podróży prywatnych? (oczywiście nie chodzi mi o wyjazdy za granicę, lub w odległe rejony). W jaki sposób rozliczana jest benzyna w takich wypadkach? Czy prócz samochodu pracownicy mogą liczyć na inne benefity?

Dzień dobry. W jakich miastach, poza Warszawą mieszczą się biura firmy?

W Warszawie oraz w Janowie Lubelskim

@Phenicoptere Sp. z o.o.

Czy szykują się jakieś rekrutacje w Warszawie? jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)

Asia

To firma mocno oszczędza na pracownikach?

Mee-e

Czy jest możliwość pracy zdalnej (np. z innego miasta)?

@Mee-e

Tak, jesteśmy otwarci na taką formę współpracy.

2019

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o obecnych warunkach pracy w obszarze zarządzania marką i marketingiem? Czy wiąże się z wieloma nadgodzinami? Czy daje pole do samodzielności?

@2019

Poszukujemy osób kreatywnych i samodzielnych, które potrafią efektywnie zarządzać swoim czasem oraz czasem swojego zespołu :)

Znajomy

Nie pracuję/ nie pracowałem w tej firmie nigdy. Znam tylko osobę, która tam pracuje. Ogólnie nie jest tam źle. Zaszło dużo pozytywnych zmian. Podobno zmiany kadrowe i atmosfera jest dużo lepsza. Ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś to będzie narzekał.

Zostaw merytoryczną opinię o Phenicoptere Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Phenicoptere Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phenicoptere Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Phenicoptere Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.

Phenicoptere Sp. z o.o.