Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Pracowalem w tym zakladzie kilka lat, wcale tak kolorowo nie ma. Nowy pracownik przez rok dostaje polowe premii a po roku gdy zlapie doswiadczenie to dostaje cala. Bony na caly rok wynosza 1000zl podzielone na dwie raty boze narodzenie i wakacje. Pracownik sie bie liczy tylko ilosci zaklad ma zyski a podwyzek najchetniej by nie dawali. Pracujesz przez agencje rok dwa trzy zalezy jak sie uda niezalezne od tego czy sie starasz. Przyjma cie pod zaklad to odnowa zbierasz doswiadczenie do stazowego bie wlicza sie staz z agencji...porazka.

Aneta

@nie, na forum liczy się każda opinia, nawet lakoniczna, ale nie aż tak. Wcześniej rozmawiałam z użytkownikiem @pracownik, na temat premii i on przedstawił na jakie można w Grammer Automotive Polska liczyć. Jeśli uważasz, że nie można wyrobić wszystkich rodzajów w miesiącu, czy możesz napisać dlaczego tak się dzieje?

Aneta

Dziękuję za odpowiedź @Pracownik! Dla poszukujących pracy to przecież bardzo istotne informacje. A czy wiesz może, czy później można liczyć na bezpośrednie zatrudnienie w Grammer Automotive Polska, po przepracowaniu jakiegoś czasu?

@Aneta

jak najbardziej jest taka możliwość. Teraz jest dobry moment na rozpoczęcie pracy w firmie Grammer. W firmie zaczynają ruszać nowe projekty plus rozwijają się działy które już jakiś czas idą. Może być taka sytuacja jak jakiś czas temu, gdy po kilku miesiącach otrzymywało się umowę przez firmę. Czasem warto spróbować, bo może na prawde się opłacać. A jak będzie coś nie tak, zawsze można się zwolnić. Na siłę przecież nikt nie trzyma.

Aneta

@Pracownik a wiesz, jaką droga najcześciej są poszukiwani pracownicy w Grammer Automotive Polska? Skoro w sieci nie ma żadnych ofert pracy, to może są to rekrutacje wewnętrzne? Każda informacja na ten temat pomaga w poszukiwaniu ofert.

@Aneta

Cześć... niestety pierwsze agencja, później ewentualnie firma. @Aneta wystarczy wejść na str trenkwaldera, wpisać Bielsko i wyskakują poszczególne oferty. Aktualna jak widziałam jest z 16.08.

Leszno
Aneta

Aktualnie brak ofert pracy @maja. Więc może to oznaczać, że wcale nie ma przymusowych urlopów jak pisał @ciekawy. Czy ktoś z pracowników może to potwierdzić i dać znać innym zainteresowanym pracą?

@Aneta

Są przyjęcia,albo były. Na moim dziale przyjęto ostatnio 2 os, a kolejna była na rozmowie o pracę. Co do przymusowych urlopów, to obecnie nie ma takiej możliwości. Jest sporo pracy, trzeba robić nadliczbowe :) pozdrawiam

Xyz

Przyjęcia tylko przez agencję pracy? Czy jest możliwość bezpośredniego przyjęcia?

maja

Witam czy są przyjęcia do pracy?

ciekawy

Czy to prawda, że teraz w Grammerze nie ma na niektórych działach w ogóle pracy i ludzie są wysyłani na przymusowe urlopy?

Aneta

@laki luckco masz na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego co ostatnio wydarzyło się w firmie?

laki luck

Prezeska ze zwiazkami znow wykiwala pracownikow buaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa Jak co roku zreszta :) i tutaj sprawdza sie piekne stare przyslowie pracowniku grammera - “Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny”

Zaciekawiona

Witam, mam pytanie jak w Grammerze wygląda i czy w ogóle jest premia stażowa? Jak tak to co ile lat jest dawana? Czy to do stawki jakaś kwota? Czy jednorazowa wypłata jakiś środków? I czy obejmuje pośrednika?

Aneta

Pracujesz w Grammer Automotive Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

P

Serio jest aż tak zle? Ciężko w to uwierzyć.

@P

ooo jaaaaa

2miesieczny pracownik

Tragedia odradzam .. robiłem 2 miesiące i podziękowałem ...

@2miesieczny pracownik

A na jakim dziale pracowałeś? I dlaczego tragedia, może więcej szczegółów?

Greg

Znowu przyjmują. . . 1 zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej na umowę o pracę z wynagrodzeniem miesięcznym, wraz z premiami w pierwszym roku pracy około 2 550,00 PLN brutto (w drugim roku pracy 3 180,00 PLN brutto) oraz dodatki za pracę w nocy (20%), soboty, niedziele i święta (100%), 2 przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, 3 pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej, 4 ciekawą pracę z doświadczonym zespołem i przyjazne miejsce pracy, 5 oferta dotyczy pracy tymczasowej. ale brednie wypisują, może zaczne od końca: ad5- umowy po 1,2 i 3 miesiące i nie wiadomo czy ci przedłużą ad4- "przyjazne" miejsce pracy + ciekawe kiedy zadzwoni dzwonek na fajrant ad3- smog unoszący się pod dachem hali, niemiecki (usunięte przez administratora) przymusowej "dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej" a na podwyżki niema ad2- przychodzisz na linie i ogień, pot leje się po (usunięte przez administratora) br /> ad1-soboty, niedziele i święta (100%) DO WYBRANIA NA PROśBĘ pracownika nawet jeśli masz urlop. Około 2 550,00 PLN brutto dobrze że napisali "około": -nie wyrobisz normy -250zł + notatka -przyjdzie reklamacja -250zł + notatka -idziesz na L4 -250zł + notatka z groźbą że Cię zwolnią czyli "około" 2550,00 zł wychodzi :) Ogólnie to jest tu coraz gorzej wszędzie kamery(Szczerba), co chwilę podnoszone normy (BinLaden;), w zimie 15 stopni, w lecie 42 stopnie i z łaską dadzą Ci izotonika. Tylko zapierd...., wieczne pretensje o wszystko, zero organizacji pracy, prowizorka i amatorszczyzna, przerost pracowników "umysłowych". Jak możecie to omijajcie ten zakład serio.

To ktos źle twierdzi :) porażka a oferta podwyżki żałosna...

Koda

Niektórzy twierdzą,że to świetna firma i daje możliwość zarobku.

Wrocilam z pracy i mam dość!! Ludzie psychicznie wysiadaja' Nie wracajcie te które na l4! Psycha siada

@:(

Dlaczego?

wizjoner

Przyjezdzasz niemieckim samochodem do niemieckiej firmy, w której ciezko zapierniczasz , za marne pieniadze( ilu z was ma jakiekolwiek pieniadze odłozone na emerytury lub na czarna godzinę). Tam niemiecki badz polski majster( w zasiadzie juz sie pogubiłam) kaze ci podpisać kartke na bezpłatny bądz jakiś przymusowy urlop, bo jak nie podpiszesz to mozesz wylecieć. Po ''pracy'' idziesz do niemieckiego sklepu ( typu kaufland, lidl, netto) , bo polskie w wiekszośći juz dawno zniszczono, kupic niemieckie produkty. Po pracy telewizja i politycy robiący wszystko by takie koroporacje mialy się u nas jak najlepiej za nasze podatki. To sie ludzie nazywa niewolnictwo. Przykładów mozna mnożyc i monżyc !!!!!

Gap

Sądzę, że nie prędko... ale w sumie zależy na jakie stanowisko.

Gap

Sądzę, że nie prędko... ale w sumie zależy na jakie stanowisko.

Magazyn

Zima idzie więc głównie temperatura otoczenia daje się we znaki. Nie ma na magazynie ogrzewania. Ogólnie to jest ciężka praca. Nowych wysyłają na picking zone. Tam trzeba się nadźwigać bo skrzyneczki z niektórymi komponentami trochę ważą. Przyjdzie zima to będą się tam babrać w błocie. Mało jest tam miejsca więc komponenty są pomieszane byle by były. A to utrudnia pracę. Zepsute regały, zepsute wózki, zepsute baterie/ładowarki. Serwisanci ze stihla potrafią tylko koło wymienić. Może przeprowadzą gruntowny przegląd jak cyferki nad wejściem na magazyn się wyzerują. Na produkcji sobie wymyślili że magazynierzy idą na l4/urlopy bo nie dostali podwyżki. Totalna bzdura. Plecy siadają przy tej robocie. A urlop każdemu się należy. Brakuje ludzi, ale nie ma zbytnio chętnych. Z drugiej strony nie ma co się dziwić.

@Magazyn

@magazyn nie wiem kim jesteś, ale sądzę,że pracujesz bądź pracowałeś na magazynie - masz rację. Magazyn nie jest ogrzewany, chyba że dół gdzie siedzi CRS. Praca ciężka, wymagająca, za dużo płatna to to nie jest. Nowych przyjmują,spoko, ale ilu z nich ma uprawnienia na wózki? Temu trafiaja na poczatek na PZ. A co później się z nimi dzieje, to już zależy od trzech brygadzistów magazynu... a każdy z nich jest całkiem inny ;)

Janek
@Gap

Brygadzistów? A nie ustala tego jakis kierownik ? Brygadzista rządzi na magazynie w tym zakładzie?

@Janek

@janek... czy brygadziata też nie ustawia sobie ludzi? Ty dziś jeździsz na pociagu,ty masz pokrowce itd. Kierownik oczywiscie, ustala ale brygadzista też ma coś do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska