Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Hamit

Przykro jest pisać ale firma Grammer POLSKA rządzi się swoimi prawami,brak szacunku dla pracowników którzy w tej firmie pracują od kilkunastu lat !!!! oczywiście mowa o produkcji i magazynie bo (usunięte przez administratora) mają się dobrze!!!!Nie polecam tej firmy jeżeli ktoś liczy na szacunek i docenione oraz wynagrodzenie adekwatne do swoich umiejętności to nie w tym zakładzie!!!!!i jak czytam że są jakieś premię za nie chorowanie,bony na święta to żal zrozumieć tych ludzi co tak piszą!!!!premia za niechorowanie była tylko raz w 2017 roku i więcej niema i nie będzie a bony na święta to idą z socjalnego a nie od firmy.Pozdrawiam i proszę nie pisać nie prawdy i wprowadzać ludzi w błąd!!!!

Ciekawa

Witam ile zarabia się w firmie grammer bez nadgodzin lub z nadgodzinami?

Aneta

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Kaja? @Kaja, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Może mogłabyś powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuję w firmie? Będziemy wdzięczni za Twoją odpowiedź.

Kaja

Witam. Czy pracuje tutaj ktoś z Żywca i dojeżdża samochodem? Z gory dziękuję za odp.

Leszno
Aneta

@anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat benefitów pozapłacowych w firmie. Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Niezadowolony

Pracuje w tym zakładzie koło 3 lat - owszem awans przeszedłem szybko ale ile musiałem poświęcić

@Niezadowolony

Pracując w tej firmie długi czas myślę że poświęciłeś jedynie swoją godność żeby awansować;)

Aneta

@Ulka, czy pracujesz obecnie w Grammer Automotive Polska? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w Grammer Automotive Polska? @A wiec slucham, czy znasz już odpowiedzi na swoje pytania? Może zdecydowałeś się już podjąć zatrudnienie w firmie?

Ulka

Firma dobrą opinię więc już tak nie narzekajcie.

A wiec slucham

Jak praca wygląda zarobki normy bo nie będę przychodził żeby komuś po tygodniu przypie...... ???? dzięki za odp

Karol

Jak jest dobra wypłata to na dodatki socjalne sami sobie zarabiamy.

Aneta

@Ewelka, z pewnością jest do tego odpowiedni wątek - ten dotyczy pracy w Bielsko-Białej :) @Niezadowolony, a jak wygląda socjal w Grammer Automotive Polska? Pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? W przypadku wyjazdu za granicę czy wcześniej warunki zakwaterowania były ustalane z pracownikami? @Kamila, zdecydowałaś się podjąć pracę w tym miejscu? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Ferdziu
@Aneta

Socjal - przez 1 rok pracy - BRAK!! brak bonów, paczek itp PS. Na Boże Narodzenie i Tłusty czwartek - po 2 pączki :) dla wszystkich. Na bogato

Nina

Hej:-) Chciałam się przyjac do Sosnowca, czy możecie powiedziec ile tam na rękę wychodzi? Czy ludzie w porządku i czy sa szansę na normalną stałą umowę? Dzięki

Ewelka

Czy ktos pracuje moze w tej firmie ale w sosnowcu?????

nick...
@Ewelka

Ja pracuję w Sosnowcu. Mnie osobiście się podoba. Wyplata na czas, trzy zmiany, 8 godzin dziennie :)

Niezadowolony

Wysyłają ludzi do Niemiec każą spać na jednym łóżku ,traktują ludzi jako uzupełnienie -niby szkolenie a tak naprawdę chodzi o to że Niemcy nie mają rąk do pracy a wysłanie człowieka z Polski do Haredim i umieszczenie czterech osób w trzy osobowym mieszkaniu gdzie piąta musi z nimi przebywać bo nawet u siebie niema gdzie zrobić sobie herbaty jest tańsze. To jest poniżające jedyny plus że można pozwiedzać trochę służbowym samochodem bo nikt tego nie kontroluje dobre dla małolatów wycieczki i imprezy

GAP
@Niezadowolony

Z jakiego działu? Na jaki projekt? Na jak długo? I kiedy był ten wyjazd?

Aneta

@pracownik, wiadomo, że zawsze można się zwolnić ale skoro istnieje takie forum, na którym można wcześniej dowiedzieć się wielu istotnych przy podejmowaniu decyzji rzeczy to warto to wykorzystać. Piszesz, ze jest teraz szansa na zatrudnienie w Grammer Automotive Polska, na jakie benefity może liczyć pracownik, poza pensją?

@Aneta

Oczywiście, że tak, ale fora są bardzo subiektywne, zlepek iluś opinii o jednym i tym samym miejscu. Człowiek lubi mieć wybór i fakt, że nic go tak na prawdę w danym miejscu nie trzyma na siłę. Pytasz o benfity. Co jeszcze pracownik dostaje oprócz gołej pensji. 1. Są trzy rodzaje premii: a. Jakościowa b. wyrobieniowa c. uznaniowa którą daje majster/mistrz obszaru 2. Premię za "nie chorowanie" w wysokości 1000 zł - raz na rok. 3. Bony na święta Bożego narodzenia i Wielkanocne, bywają też wakacyjne. 4. Dodatek stażowy do stawki.

Hamit04
@pracownik

sa 2 premie wyrobieniowa i uznaniowa,premia za niechorowanie byla tylko raz 2017r anie raz na rok!!!!dodatek do stawki po 2 latach a pozniej po 7 latach!!!! i prosze niepisac nie prawdy pozdrawiam!!!!

REALISTA

Chcieliście kapitalizmu? to macie go w jego czystej klarownej odsłonie... A TERAZ (usunięte przez administratora)

Kamila

Właśnie zadzwonili z agencji że chcą mnie tam zatrudnić na produkcji oferta warta uwagi czy dac sobie spokój ????

Mateusz

Czy warto zatrudnić się na magazyn ? Jest szansa przejścia pod zakład? bo z tego co wiem to przez agencję

Aaa
@Mateusz

Pracując na magazynie, przyjęcie pod firmą praktycznie niemożliwe.

Zenek

Od dawna nie piszecie. Warto aplikować? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Ola
@Zenek

Ciągle to samo :)

Ciekawy

Witam. Możecie napisać jak wygląda praca na magazynie. Chce złożyć cv na te stanowisko. Dzięki za odpowiedzi.

Nikt
@Ciekawy

Na magazynie zarabiają mniej od produkcji i większość robi tylko na 2 zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska