Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

As

Niedługo na takerach zostaną sami uk . Normy coraz większe chcą a ręce odpadają . Odradzam każdemu szkoda zdrowia

Dominik

Dowiadywanie się w piątek na jaką zmianę masz przyjść w poniedziałek jest brakiem poszanowania pracownika! Co wy myślicie że możecie nami rządzić i to jeszcze za najnizszą krajową?!

Człowiek
@Dominik

Pracodawca ma obowiązek przedstawienia co najmniej miesięcznego grafiku na minimum tydzień przed planowanym rozpoczęciem pracy w danym cyklu rozliczeniowym, aczkolwiek jeśli w regulaminie wewnątrzzakładowym istnieje zapis o możliwości zmian w harmonogramie, to niestety trzeba się do czegoś takiego przyzwyczaić. Polecam wszelkie wątpliwości konsultować z kimś, kto się na tym zna.

Dobre

Nie polecam nikomu na takery trafić . Ręce odpadają a normy chcą coraz większe

Odradzam . Chamstwo . Brak szacunku i gość który nie ma pojęcia o zarządzaniu . ( (usunięte przez administratora) C

Leszno
Sjr

Straszenie nieprzedluzeniem umowy ,zależne od humorkow "mistrza" . I żebyś czasem nie brał urlopu bo "należy ci się dopiero po pół roku " . Śmiechu warte .

Człowiek
@Sjr

Jak to urlop należy się po pół roku? Kto wymyśla takie bzdury? Nie macie tam związków zawodowych? A zresztą wystarczy się przejść do kadrowej.

@Człowiek

Według jednego "brygadzisty " się nie należy . Trzeba robić na okrągło najlepiej 7 dni w tygodniu i siedzieć cicho .

@.

Chorować też nie wolno bo straszenie nieprzedluzeniem umowy na porządku dziennym

Xyz

Największy (usunięte przez administratora) na takerach . Ręce odpadają ale kierownictwo chce jeszcze normy podnosić . Polecam żeby sami pierwsze zrobili chociaż te parę sztuk bo widzę że pojęcia nie mają o zarządzaniu

Rozczarowany

Te normy to tragedia są nie do wyrobienia no chyba że jesteś robotem i do tego są ustalane przez gościa który niema pojęcia o pracy na produkcji tylko siedzi sobie w ciepłym biurze w wygodnym fotelu

Dymek
@Rozczarowany

A byłeś na takerze ? Tam to jest dopiero jazda . Rób coraz więcej kosztem pracownika, ręce bolą . Zarobki w miejscu ale rób więcej . Nikt tam nie chce robić i nie dziwię się

Jajo

Brak pojęcia o zarządzaniu i brak dobrej organizacji . Odradzam łysego .

Gall

Brak poszanowania dla pracownika, myślą że jesteś ich wlasnascia i mogą robić z tobą co im się podoba przy próbie rozmowy śmieją się prosto w twarz

Czy nowo zatrudnione osoby w Grammer Automotive Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tymczasowa czy może masz na myśli umowę o pracę na okres próbny? Bo ona jest w większości firm na 3 miesiace. Czy po tym czasie przedłużają umowy? I czy podwyższają pensję?

@Marta

Zależy gdzie trafisz . Bo jak do łysego to nie koniecznie Ci przedłuża. Zresztą jak przedłużają umowy to w dalszym ciągu po 3 miesiące albo pół roku. Zarobki też szału nie robią. Jak chcesz żyć od wypłaty do wypłaty to powodzenia

jabol

Byłem tam ostatnio na rozmowie o pracę i na tzw.próbie i doszedłem do wniosku że żal mi tych ludzi którzy tam pracują przyszedłem na takery gdzie majstrem jest jakiś Dawid i zastanawia mnie jak ktoś z takim podejściem do ludzi może mieć takie stanowisko gość zero podejścia do pracownika ciągłe jakieś pretensje po rozmowie z pracującymi tam ludziami sam zrezygnowałem byłem w kilku firmach na rozmowach ale z takim burakiem jak on się nie spotkałem zastanawiające jak rekrutują na takie stanowiska nie polecam

Małgorzata
@jabol

Podejscie do ludzi jest bardzo wazne na takich stanowiskach jak majster. Na jakim stanowisku byłeś przez tą chwile? Możesz powiedziec cos wiecej na temat samej rozmowy, jakie zadawali pytania i jakie wymogi musiales spalniać aby sie do ciebie odezwali? Miales zapłacone za ten dzień próbny? Syn szuka pracy i próbuje sie zorientowac w temacie

Nn
@jabol

Dokładnie tak jest . Tylko ludzie się boją cokokwiek z tym zrobić , odezwać się . Zauważyłem .

@jabol

Tam nie polecam nikomu trafić . Gość zero kompetencji i pojęcia o zarządzaniu .

Oskar

Witam, czy ktoś może udzielić informacji na temat pracy w logistyce ? Czy współpraca w tej firmie funkcjonuje ?

@Oskar

Jaka współpraca? Pytam w tym sensie, co masz na myśli, chodzi o B2B czy o atmosferę? Ciężko wywnioskować z pytania. Są w ogóle jakieś oferty teraz do logistyki?

Zenon

Czy w Grammerze w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest chojowa praca i chojowa płaca?

Mak

Stawka minimalna w styczniu 2023r. wzrosła w kraju o 480 zł. GRAMMER zaoferował swoim pracownikom wzrost pensji o około 200 brutto + drobne dodatki do stażu i prania. Gdzie tu logika biorąc pod uwagę iż w lipcu 2023 r minimalna wzrośnie o kolejne 110 zł brutto do kwoty 3600 zł brutto. Za pracę w warunkach uciążliwych Grammer oferuje nie wiele więcej + premie. Czy warto tu pracować? Sam się sobie dziwię, że jeszce się na to godzę: na wyzysk przez zarząd Grammera przy obecnej inflacji.

Agata
@Mak

A o ile wyższa macie wypłatę od najniższej? Są do tego jakieś premie? Benefity pozapłacowe ? Taka podwyżka jest raz w roku czy może dadzą wam później więcej?

Mak

Przydałoby się żeby kierownictwo / kadry robiły statystyki odnośnie tego od którego z majstrów zwalnia się najwięcej ludzi i wyciągać z tego jakieś konsekwencje personalne. Dobry majster to nie taki który tylko wydaje polecenia, a taki który jest dla ludzi wsparciem. Ten którego mam ja trudno nazwać majstrem. Zwykły oszołom bez szacunku do ludzi. Prowadzenie statystyk personalnych mogłoby być wykorzystywane do nagradzania bądź karania majstrów za ewentualne braki kadrowe. To że ludzi brakuje na działach jest bardzo często wynikiem atmosfery na działach i toksycznych relacji typu majster - pracownik. Pozdrawiam tych którzy męczyli i męczą się u łysego (D.C).

Nie polecam tej firmy. Brak poszanowania dla pracownika, praca ciężka i nieraz szkodliwa dla zdrowia(praca przy zgrzewarkach). Z dnia na dzień majster potrafił zmienić pracownikowi zmianę .. atmosfera niezdrowa.

Ale są zachowane zasady BHP przy tych zgrzewarkach? A te zmiany w grafiku to chociaż uzasadniane czymś są?

@Marta

Nie, skad zazwyczaj dopiero w piatek kolo 14 dowiadujesz sie jaka masz zmiane na nastepny tydzien

@Michał

A dlaczego tak jakoś dziwnie? To wynika z jakiejś niepewności u nich odnośnie samej w sobie produkcji?

Bella
@Renata

Z jednej strony są to widzimisie majstra, który ma gdzieś życie prywatne ludzi, a czasem faktycznie wynika to z źle rozplanowywanymi zleceniami. Wszystko robione pod klienta. Ludzie nie są tu ważni. Jeden miesiąc możesz robić cały czas po 12 godzin i soboty A za miesiąc powiedzą że nie ma pracy i won na urlop ewentualnie na inny dział gdzie pracy jest akurst sporo bądź brakuje ludzi. Cyrk na kółkach. Niestety ludzie chcą jakoś żyć i po części się godzą na takie warunki.

@Bella

Ale jak to, robić cały czas? Jak nawet w systemie ciągłym musisz mieć po dziesięciu dniach wolne. Chyba że tam masz jakieś zlecenie albo dzieło, wyjaśnij jak to nie jest problem.

Czy Grammer Automotive Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Renata

Pozostaje pytanie czemu, ludzie w ogóle czują, że są im one potrzebne? Albo czy ktoś kiedyś o jakieś prosił może?

Klaudusia

Pozdrawiam kolezanke z działu, brygadzistów(nie wszystkich) ale majstrzy tam to jakas (usunięte przez administratora) porażka,pracowalam ponad miesiac umowa na 3 miesiace ,niestety doswiadczylam wypadku przy pracy i poszlam na l4 tak wiec byla podkladka ze stalo sie to w pracy i powinnam isc do nich po odszkodowanie zwolnili mnie przez l4 wypadek przy pracy nie polecam

Maciek

Te zgrzewarki to tragedia w lato pot sie leje z czlowieka bo niema tu klimy

Jak wygląda ścieżka kariery w Grammer Automotive Polska? Czy trudno jest zdobyć awans?

pracownikk

Z ciocią lub wujkiem za plecami masz pewny awans do roku.

@pracownikk

No tak... A taki już na rzetelnych i normalnych warunkach? Jak to wtedy wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska