Enel-Med

Poznań

Opinie o Enel-Med

111 2011-02-17 18:40:40
Enel-Med jako pracodawca jest bardzo solidny i konkretny.Natomiast kierownik oddziału Poznańskiego nie jest osobą kompetentną,a jego kultura osobista pozostawia wiele do życzenia.
em p 2011-02-20 21:41:53
Rzeczywiście kultura osobista kierownika oddziału w Poznaniu daje wiele do życzenia,a przejawia się to w codziennym odzywaniu i odnoszeniu do pracowników.Takie zachowania nie stwarzają przyjaznej atmosfery.
tom 2016-04-14 16:02:19
nie wiem o kim była mowa w poprzednich wpisach, widzę że minęło kilka lat i na ten moment wg mnie nikt niemiły nie pracuje w enel med – jestem tu stosunkowo nowym pracownikiem, od pół roku, ale oceniam to miejsce bardzo pozytywnie, przede wszystkim za sprawą zgranego i super sympatycznego teamu. Bardzo stabilny pracodawca, wszystkie procedury są jasne i obowiązują wszystkich, wszyscy jesteśmy na tych samych zasadach i to mi się bardzo podoba.
tajemnica 2016-07-24 00:36:40
Jestem zadowolona z tej pracy – płaca jest adekwatna do zarobków na rynku, warunki ok i przyjemna atmosfera. Nie będę kłamać że wszystkich lubię i codziennie rano z uśmiechem biegnę do pracy – wiadomo są osoby z którym mniej się złapie wspólny kontakt albo gorsze, bardziej stresujące dni ale mówiąc ogółem praca jest w porządku
Zostaw swoją opinię o Enel-Med - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enel-Med