Opinie o Educol Anna Kolasińska w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Educol Anna Kolasińska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Educol Anna Kolasińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Educol Anna Kolasińska w Tczew

Karolina Nowy wpis

Polecam tę firmę. Zamówienie otrzymałam bardzo szybko, bo już na drugi dzień. Otrzymany towar zgodny z opisem. Kontakt z biurem obsługi klienta natychmiastowy.

Jaki dress code obowiązuje w Educol Anna Kolasińska?

Anka

Dobry Wieczór Zamówienie złożyłam 04.04.2020r. Do dnia dzisiejszego nie zostało zrealizowane. Rozumiem obecną sytuację, ale tak ignorować Klienta to zapewne jest nie do przyjęcia. To Firma zawiniła oferując towar , którego nie posiadała. Anna

Ryszard Nowy wpis
@Anka

Podobnie podchodzą do pracowników w ich oddziale produkcyjnym. Szef jeszcze spoko ale gdy pojawi się właścicielka to każdy pracownik czuje się niezbyt komfortowo. Nie można więc spodziewać kulturalnej obsługi klientów.

sklep ze sprzętem do SI Nowy wpis

Jestem zadowolona z zakupu, miła i rzetelna Pani, u której zamawiałam, polecam.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Educol Anna Kolasińska? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MAGAZYNIER-PAKOWACZ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Firma dodała nową ofertę pracy na Operator Maszyn. Czy ktoś o tym słyszał?

Natka

Tak wyposażamy! W laptop i nowego smartphone'a no limit!

Natalia

Jak oceniacie realizację zamówień przez Educol? Długo trzeba czekać na przesyłkę?

Anka
@Natalia

Tak ze 4 miesiące.. Z Chin chyba płynie kontenerem...

NIE POLECAM !. Zamówienie złożone, potwierdzone na mail'a i ..... cisza. Po 8 dniach dzwonię z prośbą o wyjaśnienie braku wysyłki. Otrzymuję odpowiedź, że na realizacje mają 14 dni i jest o tym informacja. Sprawdzam - nie ma o tym mowy ani w regulaminie, ani na stronie, czy dokumentach zamówienia. Nie do zaakceptowania w dobie dzisiejszych zakupów online. W dalszej części rozmowy wychodzi, że sprzedają towar którego nie mają na stanie. Pani daje do zrozumienia, że zajmują się dużymi zamówieniami i nie mają czasu na "pierdoły". Po uzgodnieniu, żebym poczekał bo zamówienie zostanie wkrótce zrealizowane, dostaję mail'a z anulacją zamówienia z lakonicznym tłumaczeniem o terminie dostępności artykułów. Czyli krótko mówiąc spławili klienta bez żadnych uzgodnień. Zatem ODRADZAM - szkoda nerwów i czasu. PS. Sprawdziłem, towar jest dalej dostępny w sklepie z możliwością zakupu.

Bardzo Niezadowolony Klient!!!

NIE POLECAM!!! Chociaż zapewniają o terminie realizacji 21 dni roboczych to realizacja trwa nawet do miesięcy. Zamówienie złożone 9 grudnia 219 r zrealizowano 7 lutego 2020 r. Przed złożeniem zamówienia nie zostałam poinformowana o wydłużanym terminie realizacji zamówień. Kiepski kontakt, przerywanie i rozłączanie rozmów..Nie dotrzymywanie słowa, Pani mówi "sprawdzę w magazynie i oddzwonię" i na tym się kończy. Brak szacunku do klienta, który opłacił zamówienie to w dzisiejszych czasach sytuacja nie do przyjęcia. Odradzam współpracę z Educol.

Andzela

@Andie ale to dzień próbny niezapłacony miałaś?

Asia

Przed zamówieniem dzwonilam-towar mial byc do 2 tyg. Czekam ponad 3 tyg, dzwonię codziennie i jestem olewana. Pani od rozpoczecia pracy do 13 nie sprawdziła maili w których byla moja korekra FV z poprzedniego dnia.. rece opadaja. Mijaja 3tyg a towaru brak, pojutrze sa swieta wiec kolejny tydzień z glowy. To juz miesiac... Nawet nie skomentuje wiecej bo musiałabym przeklinac. Po prostu slabe..... Klient to smiec. Klient zapłacil wiec mamy go gleboko

Czy można w tej firmie awansować ?

Andie

Cały dzień stracony, oczywiście niezapłacony, brak umowy, przerwy, możliwości zjedzenia i firma się kręci. Tragiczne warunki pracy a szefowa ma wyraźme problemy z utrzymaniem nerwów na wodzy.

Mk
@Andie

Niestety jak ktoś nie umie pracować to pisze takie bzdury, byłam przy tym i pamiętam to dobrze. Fakt, że nie ma czasu na przesiadywanie na f i inne takie, ale po to idzie się do pracy, aby pracować

Zuza

Firma dobra jako pracodawca i pewnie dlatego nikt od dawna nie pisze?

P

Coś w tym jest. Całą abisynia ciągnie z niej łacha????

Maniek

Oczywiście skarga do Państwowej Inspekcji Pracy jest nieunikniona. Rozmowa o pracę i musisz tłumaczyć się czy zamierzasz mieć dzieci, a umowa na zlecenie przygotowana do podpisu wrazie kontroli. Szok i masakra, zatrudniają, wykonasz pracę i szefowa szczęśliwa, bo nie masz umowy, więc ma zaoszczędzone. Brawo niezły pomysł na życie, zbijać kasę na poszukiwaniu innych

Zostaw merytoryczną opinię o Educol Anna Kolasińska - Tczew

Educol Anna Kolasińska
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Spółdzielcza 9
    83-110 Tczew