Opinie o Szachownica (Joart S.A.) w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Joart S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joart S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joart S.A. w Bolesławiec

MałaMi

Cześć,prosze o info jakie zarobki dla kierownika sklepu. Chciałabym wiedzieć czy warto przynajmniej dla wynagrodzenia,bo wszystkie opinie powyżej dają do myślenia.

xoxo

Zacznę od tego że pracuje w tej firmie już trochę czasu i nie narzekam (pracować trzeba wszędzie a od jakości wykonywanej pracy zależy ocena) Jedynie na co można narzekać to zarobkami (są za niskie). Zalety według mnie : -elastyczny grafik, -wypłata na czas, -no i jak ma się zgraną ekipę albo kierownika który jest w stanie zarazić swoją pasją( o ile ją posiada) i pracuje tak jak każdy pracownik to góra nie ma się czego czepiać, -RKS zawsze pomagają (mam nadzieję że nie tylko w regionie w którym pracuje) Faktem jest natomiast, że zarobki są nieadekwatne do obowiązków jakie spoczywają na pracownikach i kierownikach. Jednak jest to firma która cały czas się rozrasta i dopiero raczkuje w pewnych kwestiach. I mam nadzieję że w końcu system wynagrodzeń się zmieni na wyższe tak jak i zostanie wprowadzony pakiet socjalny. Pozdrawiam

Maja

Z Szachownicy to najfajniejsza jest p.Krysia,RKS powinni się od niej uczyć.Nie ma rzeczy nie możliwych i zawsze usłyszysz "gdyby pani potrzebowała pomocy proszę dzwonić."

ta jedynaa
@Maja

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzią. Ja lubiłam jeszcze Pana Konrada :D O RKS-ach nie będę wspominać, bo szkoda jakichkolwiek słów...

Powiem tak byłam jeszcze pracownikiem nie dawno tej firmy. Dają umowę o pracę 3/4 lub pełen etat minimalnie więcej zarabiasz jak najniższa krajowa,bo dochodzi jakaś premia. Dobrze, że jest ta premia chociaż tyle. Jak plan miesiąca będzie zrealizowany, ale rzadko się zdarza, to masz fajną premie. Na 3/4 musisz często dociągać do pełnego etatu. Masz tylko jeden weekend nie pracujący, bo w weekendy ma być najwięcej godzin roboczych. Charujesz jak wół i nic z tego nie masz. Niektorzy cieszą się, że nie zarabiają najniższa krajowa tam ale według mnie jest to najniższa krajowa 50 zł brutto więcej proszę. Jak na umowie będzie 1 zł więcej to też nie będzie najniższa krajowa.. Oni zaslepiaja pracowników dadzą na umowie 50 zł lub 100 zł brutto więcej zależy od stanowiska i pracownicy naiwni się cieszą, że nie zarabiają najniższa krajowa to mogą pracować jak roboty . Ale gdzieś trzeba pracować dopóki czegoś lepszego się nie znajdzie. Firma nie szanuje pracowników. Nie ma zniżek pracowniczych, nigdzie tak nie ma. Czy będę polecać nie. Pracować dopóki czegoś się nie znajdzie lepszego. Cała prawda o tej firmie

Sprzedawca

Byłam na rozmowie około 2 tyg temu do szachownicy w carrefour w legnicy.Pierwsze wrażnie bardzo dobre,niestety tylko pierwsze wrażenie.Rozmowa na zapleczu gdzie walały sie kartony.Po drugie straszny (usunięte przez administratora) na magazynie.A najbardziej zbulwersowało mnie pierwsze pytanie pani kierownik: Czy ma pani dzieci??? A co to wogóle za pytanie nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia przy staraniu się o pracę.Gdy odpowiedziałam, że tak to mina pani zżedła i już nie była zainteresowana moją kandydaturą.Serdecznie odradzam.

Czy mam dzieci?????

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
szukam

Proszę o opinię dotyczącą Salonu w Kaliszu, chciałabym złożyć CV , niestety widzę że często szukają do pracy, co jest powodem tak częstej rotacji? to nie wygląda dobrze? będę wdzięczna za informacje i opinie osób, które pracowały w tym punkcie :) Dzięki

justin
@szukam

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kierownika :)

Pomorzanka

Chciałabym się dowiedzieć Waszych opinii na temat tej firmy pod względem dbania o pracowników. Czy zależy im na nich? Potrafią wykazać się zrozumieniem i pójść na rękę. Moja dalsza kuzynka była tam kierownikiem i ma dość złe zdanie na ten temat. Twierdzi, że tej firmie nie zależy na ludziach w sklepach. Albo się podobasz albo nie, że często zmieniają się ludzie na kierowniczych stanowiskach. Mam propozycję pracy i tyle się już nasłuchałam, że sama nie wiem.

Alaa

Pracuję w Szacho od niedawna, mam w połowie fajną ekipę. Awansowałam niedawno na dekoratora - masa obowiązków, w zasadzie pomijając komputerowe sprawy to do mnie należy wszystko.. (usunięte przez administratora) Masa niepotrzebnych maili i wymyślanie tak nielogicznych rabatów, rotowania produktem... Jeżeli chodzi o płace dla dekoratorów uważam że jest ona śmieszna i absolutnie nie adekwatna z wykonywanymi czynnościami. Nikt mnie nigdy nie poinformował że jako dekorator mogę się starać o osobną premię.. Nie chwalę sobie tam pracy patrząc na procedury jakie sobie powymyślali..

Yhyyy
@Alaa

Możesz sie starać o dodatkową premię oczywiście. Niestety jednak jest ona i tak przyznawaną przez regionalnego vm. Jeśli sklep jest piękny i wszystko jest w całkowitym porządku dostaniesz coś więcej. U mnie w sklepie zawsze bylo pięknie ładnie, ale niestety dekorator nigdy dodatkowego nic nie dostał, gdyż nie zgadzał sie często z regionalnym vm , bo nie raz było cos mowione inaczej a potem robione inaczej. Dodatkowe premie dostają PUPILE

Była joartowa :D

To wszystko zależy od salonu u mnie było że dekorator najczęściej zmieniał wygląd sklepu czasem inne rzeczy jak stół itd ale to przeważnie robilsmy my sprzedawcy. Więc powinno tak być ale tak w praktyce nie ma. Dekorator więcej troszkę zarabia niż zwykli sprzedawcy

polkaaa@

Witam . Wiecie może jak wygląda praca jako sprzedawca - dekorator ? Co musi robić itd ?

byly kiero
@polkaaa@

poniedzialek-komplementarka, sroda manekiny i stół noi na biezaco sciany ; aranzacja przeceny badz innych akcji . praca z wczesnymi hitami . towar, przecena obsluga prowadzenie zmiany;)

polkaaa@

Yhy
@polkaaa@

Dekorator musi robić wszystko. Wygląd sklepu, manekiny w każdą środę. Każda przebudowa sklepu. Każda instrukcja. Wyrabianie towaru. Obsługa klienta. Obsługa przy kasie. Zmiana stołu w każdy czwartek. Wymyślane instrukcje na kazda okazje np walentynki, dzień chłopaka itd. Często zdarza sie tak, że instrukcja jest , więc dekorator musi zaczynać od nowa. Powodzenia!!! A kasa marna zapomniałam dodać.

Malutka

Firma jak firma zależy z kim się pracuje. Trochę bezmyślnie działają, bo towar przychodzi bez rotacji, a później salon jest przeładowany. Tak naprawdę ludzia nie chce się tego oglądać. Bałagan robi się z tego względu, że jest za dużo ubrań. Nie chce się do tego sklepu wchodzić po prostu. Firma jak każda sieciowka, dużo roboty, czasem nie wiesz za co się zabrać. Czy będę polecać sama nie wiem jak ludziska w pracy są ok, to da się wytrzymać. Tak jak wszędzie a jak jest odwrotnie to nie. Ale w sumie można znaleźć coś innego na lepszych warunkach. ;-)

Justyna

szymonski i szymonskajj wiedz że nie daruje Ci tego że się podszywasz pod moją osobę i znajdę Cię przez informatyka policyjnego a wtedy zostaną wobec Ciebie wyciągnięte poważne konsekwencje, więc radze skończyć tą dziecinadę. Pozdrawiam Justyna

szymonskaaa.....

DZIEN dobry chiałąm usunac moje opine co piłąm nazwa szymanska 2017-01-31 20:40

szymonskajj

ja pracowłóąm jakis czas temu w szachownicy nie powiem jaki ale powiem cos na tem temat ! pownieważ dla mnie to straszne taka sytłacja bo zaszłam, w ciąze powiiedzalm to zas -kie gdy on sie dowiedział zglosil to regiolanlemu i nie dosłam umowy przedłurzonej poniewaz jestem w ciazy ale nikt o mnie nie walczyl nawet kolznka gdzie jej załątwiłąm prace w tym sklepie tez mi nie pomgła a ja jej pomgłąm w kazdej styłącji dziewczny nawet nie umiej zamykać dnia liczyc a dekorator to juz wg nic nie robi sklep jak sklep moze oki ale dziewczny okropne nic nie robia i nawet nie wspieraja zadneee

Mm

Na forum roznie pisza, ale ja nie narzekam w sumie. Wszystko zależy od ekipy w robocie.

Firma masakra. Dużo wymagają mało płacą. Zwalniają najlepszych pracowników. Ogólnie porażka. Nie polecam tam pracy. Jeżeli już ro na max 3 miesiące.

Nika

Polecam umowa o pracę, premie, jest co robić nie za nudzisz się polecam tą sieciowke

Xxbyla pracownica
@Nika

Umowa o pracę to nie wszystko jeszcze nie w pełnym wymiarze godzin to trochę dziwne najtańszym kosztem. Praca dobra jak się nie ma swojej rodziny, bo jak masz rodzinę to musisz mieć siłę na inne obowiązki. A po tej pracy nie ma się siły na nic. Zależy dla kogo dla studenta czy panny bez obowiązków to polecam :-D

Ws

A ja powiem tak można dobrze pracować, ale atmosfera jest nie za fajna, to nic nie da. Bo nie będziesz dobrze traktowany wśród pracowników, to nie będziesz doceniany. Nawet przez jednego. Będziesz się stresować i nie będzie Ci wychodzić. Wtedy nie chce się przychodzić do pracy i szukasz innej. Najważniejsza jest atmosfera, może być ciężko i nikt Ciebie nie doluje to będzie ok, a jak będzie na odwrót to będzie kiepsko. Sieciowka jak sieciowka zawsze sterta roboty. Firma nie jest wcale taka zła nie rozumiem opinii wyżej Np. nie podoba mi się to, że musi być na salonie wiele, a to wiele ubrań i to nie ładnie wygląda robi się bałagan, wieszaki urywają się. Dają wypłaty na czas,zatrudniaja na umowę o pracę, chyba to dobrze w dzisiejszych czasach. Wad jest kilka, ale tak samo zalet, trzeba się samemu przekonać jak się będzie, w tej firmie pracować. Nie będę wymieniać. Czy będę polecać tak i nie, ponieważ wszystko zależy od atmosfery, musi być w miarę normalnie, żeby się dobrze pracowało. Ja z tego względu zaczęłam szukać innej pracy i znalazłam, bo nie wytrzymalam psychicznie. Jak już byłam na wypowiedzeniu to zaczęła mnie doceniać jak to jest? chyba już za późno.

Xxbyla pracownica
@Ws

Prawda, też tak miałam, ale nie w tej firmie. Wszystko zależy od atmosfery jaka panuje w pracy. Bywają wredni, fałszywi ludzie, którzy faworyzują innych ludzi. Nie przejmuj się.. Całe szczęście, że już tam nie pracuje 1 weekend nie pracujący to jakieś żarty. Może załogę miałam zgraną, ale i tak nie zostałam wolałam coś spokojniejszego :-) plus, że dają umowy o pracę.. Szkoda, że nie każdy ma na pełen etat, bo niestety co to jest etat 1/2 czy 3/4 musisz przychodzić na każde zawołanie :-( a każdy ma na wolnym jakieś sprawy do załatwienia

@Xxbyla pracownica

Ja na szczęście już nie pracuje tam kilka miesięcy co ja tam przeszłam z tymi ludźmi to jakaś masakra, ale firma nie jest taka zła..

@Xxbyla pracownica

Ja całe szczęście, że już kilka miesięcy tutaj nie pracuje. Nie przejmuje się tymi ludźmi...A tak po za tym, nie zgodzę się z tym, że firma jest taka zła, bo wcale nie jest :)

Marysia

A ja powiem inaczej. Jak dobrze pracujesz, ludzie w pracy fajni to i praca tez ok ( u mnie tak jest). W każdej sieciówce jest tak samo. Wszędzie dobrze, gdzie na nie ma. Więc albo pracować albo iść gdzie indziej.

Nie polecam,odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Joart S.A. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Joart S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Joart S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joart S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 4 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joart S.A.?

Kandydaci do pracy w Joart S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joart S.A.