Opinie o Szachownica (Joart S.A.) w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Joart S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joart S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joart S.A. w Bolesławiec

zkkf

Nie bierzcie do serca słów na temat miesięcznych premii na umowie o prace. Kompletna ściema, podstawa okej jest wyplacana na czas ale jaki czlowiek wyzyje w normalnych warunkach z podstawy. O premii w tej firmie mozna tylko pomazyc!! Jezeli nie potrzebujecie pracy na gwalt to polecam omijac tą firmę z daleka.

Patrycja

@Szala, nie było jeszcze reakcji na Twój wpis. Rozumiem, że jesteś zainteresowana zatrudnieniem w Joart S.A. Jaki rodzaj stanowiska by Ci odpowiadał? Jeżeli znajdziesz atrakcyjną dla siebie rekrutację w firmie, to proszę Cię o zrelacjonowanie przebiegu procesu rekrutacyjnego, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział. Twoja wypowiedź będzie wzięta pod uwagę przez osoby, chcące zdobyć pracę w Joart S.A.

Ewa1

Czy prezes postara się o otwarcie salonu Szachowicy w Jaworze? Mielibyśmy super sklep blisko, a tak to musimy jeździć do Legnicy lub Strzegomia. Pozdrawiam Ewa

Xyz

Bzdury piszesz. Jak nie zasłużyłaś ma premie kwartalną to jej nie dostałaś proste. Premie kwartalne są i to nie małe.

Jula

Witam, premie kwartalne są tylko dla kierowników, owszem spore.Zastępca oraz pozostali pracownicy, którzy pracują na wyniki niestety nic z tego nie mają.

@Xyz

hahah... i oto jeden z liz**upów w tej firmie... ;-)

Sprzedawca

Byłam na rozmowie około 2 tyg temu do szachownicy w carrefour w legnicy.Pierwsze wrażnie bardzo dobre,niestety tylko pierwsze wrażenie.Rozmowa na zapleczu gdzie walały sie kartony.Po drugie straszny (usunięte przez administratora) na magazynie.A najbardziej zbulwersowało mnie pierwsze pytanie pani kierownik: Czy ma pani dzieci??? A co to wogóle za pytanie nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia przy staraniu się o pracę.Gdy odpowiedziałam, że tak to mina pani zżedła i już nie była zainteresowana moją kandydaturą.Serdecznie odradzam.

Czy mam dzieci?????

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

To jest nagminne, w wielu salonach kierowniczka zachowuje się jak na swoim podwórku. Co salon i kierownik to inne zasady. Kierowniczka potrafi w ciągu miesiąca poscinac sobie godziny z grafiku, to po 3-4 godziny i zamiast przyjść cały etat 168 RH to w miesiącu wyrobi może 130. Nie ma zainteresowania centrali, nie rozmawiają ze zwykłym pracownikiem a kierowniczka oczywiście przedstawia wszystko w innym świetle. Szkoda, wypłaty nie najgorsze, klienci sympatyczni ale za dużo nerwów i pracy ze strony każdego ale nie kierownika. Pozdrawiam

Patrycja

@Prosze o rade, najczęściej nie mamy wpływu na to z kim pracujemy i rozumiem, że zdarzają się sytuacje,gdzie na naszej ścieżce zawodowej mogą stawać osoby, które zaburzają atmosferę całego zespołu. W takich sytuacjach, moim zdaniem, najlepiej jest porozmawiać z taką osobą lub jeżeli rozmowa nie skutkuje, zgłosić zachowanie, które wpływa na cały team, przełożonemu. Co sądzisz o takim rozwiązaniu? Jak, oprócz tego jednego czynnika, oceniasz pracę w Joart S.A.?

Jula
@Patrycja

Witam, z takimi sprawami najlepeij dzwonić od razu do Pana Dominika. Lepeij jednak przemyśleć bo czasem może to się obrócić przeciwko Tobie, jeśli salon ma dobre wyniki RKS nie zajmuje się tym wcale, ważne cyferki, plan i dawaj dalej. Bywa że ktoś z tzw góry jest na salonie raz na 3 miesiące i nie jest w stanie zauważyć problemów które gnębią zespół

galeria

Mam pytanie odnośnie urlopu na żądanie, jak to wygląda? Czy w tej firmie można wogole z niego korzystać? I kiedy poinformować kierownika

?

Mamy pytanie. Dostaliście coś na święta???

dolnyslask
@?

Nie, ani dodatkowej premii ani żadnego upominku

mar63

Nie polecam kupowania wyrobów z tej firmy, pod koniec października moja córka moja córka kupiła kurtkę-płaszcz niestety jest w niej wada konstrukcyjna-jestem konstruktorem i po sprawdzeniu widzę gołym okiem, żeby uniknąć przepychanek chciałam zamienić płaszcz na coś innego, ale niestety nic konkretnego nie było, więc złożyliśmy reklamacje nawet poprosiłam o dostarczenie szablonu żeby pokazać Panu prezesowi co sprzedaje no i zaczęła się przysłowiowa wojna, a Pani kierownik- sprzedawczyni ze sklepu w Krotoszynie informuje mnie, że jeśli w przeciągu 3 miesięcy nie odbierzemy płaszcza to go wyrzuci-może sprzeda i pieniądze zabierze dla siebie, bo kto to udowodni. Niestety będę walczyć o dostarczenie szablonów, żeby z tak nierzetelnym producentem nie miał nikt inny problemów jak ja obecnie.

Wielka szkoda, a nawet bardzo przykro. Nasz szef ani nikt z góry nie docenia pracy, która wykonujemy aby jego firma sie rozwijała... firmy dostają cos na święta, zwykła kartę podarunkowa, ale niestety nie nasza. Szkoda, mam nadzieje, ze być może to sie sie zmieni.

klientka

Obsługa w Przemyślu to jakaś porażka! nie to co na początku :/ Podchodze do kasy i stoi dwie zagadane wielce zajete sprzedawczynie i pytam czy bedą może mniejsze rozmiary z tych kurtek a one "tylko to co na sklepie" wiec ja mówie "no dobrze, ale no nie mogę znaleźć ..." na co one "nie.. nie ma już żadnych M i S. No to poszłam sama szukać dalej (po wczesniejszych poszukiwaniach) i znalazłam jedną M! (których rzekomo już nie było) Kupiłam kurtkę , przy kasie nikt mi nie zaproponował komplementarki. Juz nie raz mi się zdarzyło zapytać tam czy bedzie z tego rozmiar to nikt nie ruszył dup*y zeby pomoc mi szukać. Raz też spytałam jednej pani czy będą mniejsze rozmiary z tych spodni a ona do mnie " aaaa nie wiem.. widzipani ile ich tu wisi" aha...

Jjjhhh
@klientka

ciekawe skąd „klient” wie co to jest komplementarną ????????

@klientka

Jak jesteś klientem to niby skąd takie pojęcie o komplementarnej sprzedaży przy kasie ???? chyba raczej oburzony były pracownik ????

....

.... czy tylko szachownica ma sprzedaż komplementarną? Ludzie! Ogarnijcie się...

mini
@klientka

W tym sklepie dostawa nowego towaru jest non stop. Serio myślisz, że one to ogarną? Pracowałam tam. Dwie osoby muszą ogarnąć kase, dostawy, przymierzalnie i wszystko sto innych rzeczy. A poza tym sorry ale klienci sami odwieszają byle gdzie. Pracownik to nie duch święty, zwłaszcza w większym sklepie.

Xzx
@....

To skąd ta pewność że konieczne ona jest...

Prosze o rade

Macie jakies sprawdzone sposoby na piekielnych pracownikow? Pracuje w salonie na W. Mamy swoja blond lady in red, ktorej wiecznie nic nie pasuje. Nikt nie lubi byc z nia na zmianie, bo ciagle obserwuje. Jej hobby to kablowanie i obgadywanie pracownikow, jakby za to jej placili bylaby milionerka, poza tym nie robi nic szczegolnego. Skargi i prosby o zwolnienie nic nie dadza, bo to manipulatorka i wyrobila sobie opinie osmego cudu swiata. Macie tez problem z takimi osobami, znacie jakies sposoby na nie?

Firma nie docenia ludzi. Nigdy tego nie robiła i robić nie będzie. Uciekajcie z niej jeśli możecie. To, że z niej odeszlam było najlepszą decyzją. Szkoda, że tak późno.

byly pracownik

Do nie dawna bylam zatrudniona w szachownicy głogów nie polecam kierownik śmiechu warte znalazla sobie jednego pupilka z którym trzyma a reszty pracowników wiecznie sie czepiała na rozmowie mowi co innego a w praktyce wszystko inaczej zarobki smieszne nie polecam nikomu a juz napewno kobietom ktore maja dzieci ja przebywalam na l4 opieka na dziecko po powrocie usłyszałam ze przebywalam za długo na l4 i czy sama sie zwalniam czy ona ma mnie zwolnic a co bylo najlepsze sama przebywala na l4 trzy miesiące a ja 2 tyg. Potrafiła nawet nie przyjsc na weekend do pracy po imprezie krótko mówiąc ona i jej pupil mogą wszystko...

Ktoś pomocny
@byly pracownik

nie ma prawa zwolnić pracownika, który jest na L4- opieka na dziecko! Jesteś chroniona prawnie!

zatroskana stala klienta

witam , jestem czestą klientka szachownicy w Przemyslu swietny sklep bardzo fajne ceny jednak zasmuca mnie fakt ze pracownicy sie zmienili diametralnie juz nie jest to co na poczatku , mialam swoje ulubione pani ktore doradzaly mi i zawsze od progu sklepu mowily to dzien dobry . Duzo moich znajomych w starszym juz wieku lubialy tam chodzic bo naprawde byla super obsluga dziewczyny usmiechniete i zawsze mozna liczyc na dobra rade . Teraz jednak od paru miesiecy obsluga sie zmieniła juz nie ma tych pan ktore chetnie pomagały, teraz dziewczyny chodza zle smieja sie do siebie ciagle rozmawiaja miedzy soba a jak podejdziesz do ktorej o cos za pytasz to jakby za kare szły . naprawde to moj ulubiony sklep prosze o wlascicieli sklepu zrobcie z tym cos naprawde to akurat taki sklep w ktorym trzeba o donbra obsluge nigdy tam nic nie wiadomo w romiarach w tych ciuchach .

Obserwatorka
@zatroskana stala klienta

Nie dziwię im się, widziałam ich nową kierowniczkę w akcji, krytykuje pracowników przy klientach. A to jej nachalne wciskanie towaru przy kasie, tragedia, totalny brak profesjonalizmu.

była pracowniczka
@Obserwatorka

poprzednia była taka sama! jej grafik to max do 15 pierwsza zmiana a druga rzadko... dwa wolne weekeny a jak pracujacy do od 10-15 ! wypuszczała ulubione pracownice do domu o 19 w niedziele i sobote nic nie mowiac o tym RKS a grafik mój , kolezanki to 5 weekendow pracujacych z rzędu, piatek od 11 do 21 plus wyjscie jakies 21:30 poniedzialek tak samo, jak miałam jakies nadgodziny do odberania to najlepiej jakbym wcale ich nie brala, na przerwy nie chodziła a wygrałam konkurs na sprzedawce na swoim sklepie wiec chyba źle nie pracowałam ? wiecznie stała tylko przy komputerze, no caly dzien (nie przesadzam) potrafiłabyc mega kolejka a ona nie zwolniła kompa

Sprzedawca w Szachownicy WBA to taki bezosobowy robot, który ma chorować po 12h , podnosić wyniki sprzedaży,nie marudzić,cieszyć się z najniższej krajowej,a przy tym ma być uśmiechnięty i zadowolony.

rks

ile moze zarabiax RKS ?

Omijam ten sklep

Sklep "Szachownica" w bielskiej Sferze ma niemiłą i niekulturalną obsługę.Brak elementarnych podstaw dobrego wychowania-panie nie odpowiadają na przywitanie i pożegnanie klienta. Maja to w (usunięte przez administratora) gdzieś. Klienci są traktowani jak intruzi.Na plus-trwałość odzieży.

Zadowolona klientka
@Omijam ten sklep

To chyba byłyśmy w dwóch różnych sklepach , pracuje niedaleko galerii Sfera ( również w handlu) w tym sklepie jestem sama lub z córką bardzo często , jeszcze nie zdarzyło mi się , aby któraś z Pań obsłużyładnie mnie w nie miły sposób , zawsze słyszę ,, dzień dobry ,, , a jeśli jestem już córką to Panie zawsze w fajny sposób nawiązują z nią kontakt.

Niki
@Omijam ten sklep

Dokładnie , jak w każdej Szachownicy :)

...

Ciekawe gdzie. Hehe

Gosc
@...

A czemu w.szczecinie i gorzowie od pol roku nie mozecie zzatrudnić kierownika sklepu? Takie wymagania za taka kase wcale sie nie dziwie ..

Łuna

Hejo,jakie zarobki dla zastępcy i kierownika? Ważne!

Zostaw merytoryczną opinię o Joart S.A. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Joart S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Joart S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joart S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 4 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joart S.A.?

Kandydaci do pracy w Joart S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joart S.A.